L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | 32 | 26 |
i
|
Xavier Forné Castells | 1:19:52 (tr 1:19:51) | ||
T. real: 01:19:51 T. oficial: 01:19:52 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:50:19 Cat:MD Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:48 min/km Club: aaeet club atlètic valls k5: 0:36:59 Hora k5 : 10:07:27 Pos k5 : 29 - k10: 0:56:10 Hora k10 : 10:26:38 Pos k10 : 31 Y 2 posicions Meta: 1:19:51 Hora meta: 10:50:19 Pos meta : 32 Y 1 posició
Split Times
72050
1:20:24
01:19:52
1:19:19
i
Jaume Salvador López
01:19:57 (Tr: 1:19:56)
i
Jaume Pedemonte Pica
01:20:00 (Tr: 1:19:59)
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24) |
|||||||
33 | 33 | 122 |
i
|
Jaume Salvador López | 1:19:57 (tr 1:19:56) | ||
T. real: 01:19:56 T. oficial: 01:19:57 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:50:24 Cat:MD Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:48 min/km Club: fondistes blanes k5: 0:37:01 Hora k5 : 10:07:29 Pos k5 : 35 - k10: 0:56:21 Hora k10 : 10:26:48 Pos k10 : 36 Y 1 posició Meta: 1:19:56 Hora meta: 10:50:24 Pos meta : 33 X 3 posicions
Split Times
60500
1:20:24
01:19:57
1:19:29
i
Xavier Forné Castells
01:19:52 (Tr: 1:19:51)
i
Jaume Pedemonte Pica
01:20:00 (Tr: 1:19:59)
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24) |
|||||||
34 | 34 | 33 |
i
|
Jaume Pedemonte Pica | 1:20:00 (tr 1:19:59) | ||
T. real: 01:19:59 T. oficial: 01:20:00 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:50:27 Cat:MC Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:48 min/km Club: c.a. calella k5: 0:37:22 Hora k5 : 10:07:50 Pos k5 : 38 - k10: 0:56:21 Hora k10 : 10:26:49 Pos k10 : 37 X 1 posició Meta: 1:19:59 Hora meta: 10:50:27 Pos meta : 34 X 3 posicions
Split Times
53350
1:20:24
01:20:00
1:19:36
i
Xavier Forné Castells
01:19:52 (Tr: 1:19:51)
i
Jaume Salvador López
01:19:57 (Tr: 1:19:56)
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24) |
|||||||
35 | 1 | 6 | Hasna Bahom | 1:20:13 (tr 1:20:13) | |||
T. real: 01:20:13 T. oficial: 01:20:13 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:50:40 Cat:FI Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 3:49 min/km Club: a.a. catalunya k5: 0:36:58 Hora k5 : 10:07:25 Pos k5 : 22 - k10: 0:56:21 Hora k10 : 10:26:48 Pos k10 : 34 Y 12 posicions Meta: 1:20:13 Hora meta: 10:50:40 Pos meta : 35 Y 1 posició
Split Times
46530
1:20:34
01:20:13
1:19:52
i
Xavier Forné Castells
01:19:52 (Tr: 1:19:51)
i
Jaume Salvador López
01:19:57 (Tr: 1:19:56)
i
Jaume Pedemonte Pica
01:20:00 (Tr: 1:19:59)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30) |
|||||||
36 | 35 | 69 |
i
|
Albert Herrero Casas | 1:20:15 (tr 1:20:15) | ||
T. real: 01:20:15 T. oficial: 01:20:15 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:50:42 Cat:MC Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:49 min/km Club: k5: 0:37:36 Hora k5 : 10:08:03 Pos k5 : 40 - k10: 0:56:49 Hora k10 : 10:27:16 Pos k10 : 38 X 2 posicions Meta: 1:20:15 Hora meta: 10:50:42 Pos meta : 36 X 2 posicions
Split Times
39820
1:20:33
01:20:15
1:19:57
i
Jaume Salvador López
01:19:57 (Tr: 1:19:56)
i
Jaume Pedemonte Pica
01:20:00 (Tr: 1:19:59)
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30) |
|||||||
37 | 36 | 1121 |
i
|
Oscar Guerrillo Lester | 1:20:19 (tr 1:20:19) | ||
T. real: 01:20:19 T. oficial: 01:20:19 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:50:46 Cat:MD Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:49 min/km Club: california sports k5: 0:36:58 Hora k5 : 10:07:25 Pos k5 : 21 - k10: 0:56:21 Hora k10 : 10:26:48 Pos k10 : 35 Y 14 posicions Meta: 1:20:19 Hora meta: 10:50:46 Pos meta : 37 Y 2 posicions
Split Times
41470
1:20:38
01:20:19
1:20:00
i
Jaume Pedemonte Pica
01:20:00 (Tr: 1:19:59)
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30) |
|||||||
38 | 37 | 75 |
i
|
Juanlu Garcia Fuentes | 1:20:24 (tr 1:20:24) | ||
T. real: 01:20:24 T. oficial: 01:20:24 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:50:51 Cat:MC Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:49 min/km Club: c.a. igualada k5: 0:36:59 Hora k5 : 10:07:26 Pos k5 : 26 - k10: 0:56:20 Hora k10 : 10:26:47 Pos k10 : 33 Y 7 posicions Meta: 1:20:24 Hora meta: 10:50:51 Pos meta : 38 Y 5 posicions
Split Times
32557
1:20:39
01:20:24
1:20:10
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37) |
|||||||
39 | 38 | 221 |
i
|
Marc Blanque Garcia | 1:20:25 (tr 1:20:16) | ||
T. real: 01:20:16 T. oficial: 01:20:25 Inici real: 09:30:36 Hora meta: 10:50:52 Cat:MD Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:49 min/km Club: k5: 0:39:01 Hora k5 : 10:09:36 Pos k5 : 73 - k10: 0:57:55 Hora k10 : 10:28:31 Pos k10 : 50 X 23 posicions Meta: 1:20:16 Hora meta: 10:50:52 Pos meta : 39 X 11 posicions
Split Times
48512
1:20:47
01:20:25
1:20:03
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46) |
|||||||
40 | 2 | 2 |
i
|
Teresa Pulido Fernandez | 1:20:30 (tr 1:20:30) | ||
T. real: 01:20:30 T. oficial: 01:20:30 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:50:57 Cat:FJ Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 3:49 min/km Club: c.a. running k5: 0:37:43 Hora k5 : 10:08:10 Pos k5 : 41 - k10: 0:57:15 Hora k10 : 10:27:42 Pos k10 : 44 Y 3 posicions Meta: 1:20:30 Hora meta: 10:50:57 Pos meta : 40 X 4 posicions
Split Times
46200
1:20:51
01:20:30
1:20:09
Hasna Bahom
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
i
Albert Herrero Casas
01:20:15 (Tr: 1:20:15)
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48) |
|||||||
41 | 39 | 1097 |
i
|
Pere Alarcón Alcaire | 1:20:39 (tr 1:20:37) | ||
T. real: 01:20:37 T. oficial: 01:20:39 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:51:06 Cat:MD Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:50 min/km Club: c.a. calella k5: 0:38:08 Hora k5 : 10:08:37 Pos k5 : 44 - k10: 0:57:13 Hora k10 : 10:27:42 Pos k10 : 43 X 1 posició Meta: 1:20:37 Hora meta: 10:51:06 Pos meta : 41 X 2 posicions
Split Times
32557
1:20:54
01:20:39
1:20:24
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48)
i
Dani Arnau Vives
01:20:53 (Tr: 1:20:46) |
|||||||
42 | 40 | 41 | Mario Badia Llorens | 1:20:47 (tr 1:20:46) | |||
T. real: 01:20:46 T. oficial: 01:20:47 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:51:14 Cat:MD Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:50 min/km Club: corredors.cat k5: 0:36:58 Hora k5 : 10:07:26 Pos k5 : 27 - k10: 0:56:15 Hora k10 : 10:26:43 Pos k10 : 32 Y 5 posicions Meta: 1:20:46 Hora meta: 10:51:14 Pos meta : 42 Y 10 posicions
Split Times
48512
1:21:09
01:20:47
1:20:25
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48)
i
Dani Arnau Vives
01:20:53 (Tr: 1:20:46)
Simón Fernández Pascual
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00) |
|||||||
43 | 41 | 307 |
i
|
Jordi Vilà Camps | 1:20:51 (tr 1:20:48) | ||
T. real: 01:20:48 T. oficial: 01:20:51 Inici real: 09:30:31 Hora meta: 10:51:18 Cat:MC Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:50 min/km Club: bicicletes esteve k5: 0:38:09 Hora k5 : 10:08:39 Pos k5 : 50 - k10: 0:57:09 Hora k10 : 10:27:39 Pos k10 : 42 X 8 posicions Meta: 1:20:48 Hora meta: 10:51:18 Pos meta : 43 Y 1 posició
Split Times
46200
1:21:12
01:20:51
1:20:30
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Dani Arnau Vives
01:20:53 (Tr: 1:20:46)
Simón Fernández Pascual
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00) |
|||||||
44 | 42 | 216 |
i
|
Dani Arnau Vives | 1:20:53 (tr 1:20:46) | ||
T. real: 01:20:46 T. oficial: 01:20:53 Inici real: 09:30:34 Hora meta: 10:51:20 Cat:MA Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:50 min/km Club: k5: 0:38:05 Hora k5 : 10:08:39 Pos k5 : 48 - k10: 0:57:23 Hora k10 : 10:27:57 Pos k10 : 46 X 2 posicions Meta: 1:20:46 Hora meta: 10:51:20 Pos meta : 44 X 2 posicions
Split Times
58407
1:21:19
01:20:53
1:20:26
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48)
Simón Fernández Pascual
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00)
i
Roman Adalid Casado
01:21:19 (Tr: 1:21:19) |
|||||||
45 | 43 | 44 | Simón Fernández Pascual | 1:21:01 (tr 1:20:59) | |||
T. real: 01:20:59 T. oficial: 01:21:01 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:51:28 Cat:MD Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:51 min/km Club: corredors.cat k5: 0:38:09 Hora k5 : 10:08:37 Pos k5 : 43 - k10: 0:57:11 Hora k10 : 10:27:39 Pos k10 : 41 X 2 posicions Meta: 1:20:59 Hora meta: 10:51:28 Pos meta : 45 Y 4 posicions
Split Times
61600
1:21:29
01:21:01
1:20:33
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48)
i
Dani Arnau Vives
01:20:53 (Tr: 1:20:46)
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00)
i
Roman Adalid Casado
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
i
Alberto Gonzalez Lopez
01:21:29 (Tr: 1:21:26) |
|||||||
46 | 44 | 42 | Eduard Barba Gómez-álvarez | 1:21:01 (tr 1:21:00) | |||
T. real: 01:21:00 T. oficial: 01:21:01 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:51:28 Cat:MC Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:51 min/km Club: corredors.cat k5: 0:38:08 Hora k5 : 10:08:37 Pos k5 : 42 - k10: 0:57:10 Hora k10 : 10:27:39 Pos k10 : 40 X 2 posicions Meta: 1:21:00 Hora meta: 10:51:28 Pos meta : 46 Y 6 posicions
Split Times
98007
1:21:46
01:21:01
1:20:17
i
Oscar Guerrillo Lester
01:20:19 (Tr: 1:20:19)
i
Juanlu Garcia Fuentes
01:20:24 (Tr: 1:20:24)
i
Marc Blanque Garcia
01:20:25 (Tr: 1:20:16)
i
Teresa Pulido Fernandez
01:20:30 (Tr: 1:20:30)
i
Pere Alarcón Alcaire
01:20:39 (Tr: 1:20:37)
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48)
i
Dani Arnau Vives
01:20:53 (Tr: 1:20:46)
Simón Fernández Pascual
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
i
Roman Adalid Casado
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
i
Alberto Gonzalez Lopez
01:21:29 (Tr: 1:21:26)
i
Josep Maillo Pera
01:21:46 (Tr: 1:21:46) |
|||||||
47 | 45 | 56 |
i
|
Roman Adalid Casado | 1:21:19 (tr 1:21:19) | ||
T. real: 01:21:19 T. oficial: 01:21:19 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:51:46 Cat:ME Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:52 min/km Club: g.a. lluisos mataro k5: 0:37:15 Hora k5 : 10:07:42 Pos k5 : 37 - k10: 0:56:51 Hora k10 : 10:27:18 Pos k10 : 39 Y 2 posicions Meta: 1:21:19 Hora meta: 10:51:46 Pos meta : 47 Y 8 posicions
Split Times
71062
1:21:51
01:21:19
1:20:47
Mario Badia Llorens
01:20:47 (Tr: 1:20:46)
i
Jordi Vilà Camps
01:20:51 (Tr: 1:20:48)
i
Dani Arnau Vives
01:20:53 (Tr: 1:20:46)
Simón Fernández Pascual
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00)
i
Alberto Gonzalez Lopez
01:21:29 (Tr: 1:21:26)
i
Josep Maillo Pera
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51) |
|||||||
48 | 46 | 155 |
i
|
Alberto Gonzalez Lopez | 1:21:29 (tr 1:21:26) | ||
T. real: 01:21:26 T. oficial: 01:21:29 Inici real: 09:30:30 Hora meta: 10:51:56 Cat:MD Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:52 min/km Club: gines sports k5: 0:38:19 Hora k5 : 10:08:48 Pos k5 : 51 - k10: 0:57:55 Hora k10 : 10:28:24 Pos k10 : 48 X 3 posicions Meta: 1:21:26 Hora meta: 10:51:56 Pos meta : 48 Z
Split Times
61600
1:21:57
01:21:29
1:21:01
Simón Fernández Pascual
01:21:01 (Tr: 1:20:59)
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00)
i
Roman Adalid Casado
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
i
Josep Maillo Pera
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51)
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53) |
|||||||
49 | 47 | 70 |
i
|
Josep Maillo Pera | 1:21:46 (tr 1:21:46) | ||
T. real: 01:21:46 T. oficial: 01:21:46 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:52:13 Cat:ME Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:53 min/km Club: k5: 0:38:22 Hora k5 : 10:08:49 Pos k5 : 54 - k10: 0:58:16 Hora k10 : 10:28:43 Pos k10 : 52 X 2 posicions Meta: 1:21:46 Hora meta: 10:52:13 Pos meta : 49 X 3 posicions
Split Times
98007
1:22:30
01:21:46
1:21:01
Eduard Barba Gómez-álvarez
01:21:01 (Tr: 1:21:00)
i
Roman Adalid Casado
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
i
Alberto Gonzalez Lopez
01:21:29 (Tr: 1:21:26)
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51)
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53)
Javier Plaza Beltejar
01:22:04 (Tr: 1:22:03)
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14)
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19) |
|||||||
50 | 48 | 73 | Daniel Sanchez Ocaña | 1:21:51 (tr 1:21:51) | |||
T. real: 01:21:51 T. oficial: 01:21:51 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:52:18 Cat:MC Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:53 min/km Club: k5: 0:38:59 Hora k5 : 10:09:27 Pos k5 : 65 - k10: 0:58:29 Hora k10 : 10:28:56 Pos k10 : 60 X 5 posicions Meta: 1:21:51 Hora meta: 10:52:18 Pos meta : 50 X 10 posicions
Split Times
71062
1:22:24
01:21:51
1:21:19
i
Roman Adalid Casado
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
i
Alberto Gonzalez Lopez
01:21:29 (Tr: 1:21:26)
i
Josep Maillo Pera
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53)
Javier Plaza Beltejar
01:22:04 (Tr: 1:22:03)
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14) |
|||||||
51 | 49 | 1128 |
i
|
Raul Claramunt Ruscalleda | 1:21:54 (tr 1:21:53) | ||
T. real: 01:21:53 T. oficial: 01:21:54 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:52:21 Cat:MD Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:53 min/km Club: c.a. calella k5: 0:38:55 Hora k5 : 10:09:23 Pos k5 : 64 - k10: 0:58:27 Hora k10 : 10:28:55 Pos k10 : 57 X 7 posicions Meta: 1:21:53 Hora meta: 10:52:21 Pos meta : 51 X 6 posicions
Split Times
56542
1:22:20
01:21:54
1:21:29
i
Alberto Gonzalez Lopez
01:21:29 (Tr: 1:21:26)
i
Josep Maillo Pera
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51)
Javier Plaza Beltejar
01:22:04 (Tr: 1:22:03)
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14) |
|||||||
52 | 50 | 54 | Javier Plaza Beltejar | 1:22:04 (tr 1:22:03) | |||
T. real: 01:22:03 T. oficial: 01:22:04 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:52:31 Cat:MC Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:54 min/km Club: j'arribu k5: 0:38:52 Hora k5 : 10:09:21 Pos k5 : 62 - k10: 0:58:17 Hora k10 : 10:28:45 Pos k10 : 54 X 8 posicions Meta: 1:22:03 Hora meta: 10:52:31 Pos meta : 52 X 2 posicions
Split Times
40372
1:22:22
01:22:04
1:21:46
i
Josep Maillo Pera
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51)
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53)
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14) |
|||||||
53 | 3 | 62 | Mªcarmen Auñon Sanz | 1:22:08 (tr 1:22:08) | |||
T. real: 01:22:08 T. oficial: 01:22:08 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:52:35 Cat:FJ Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 3:54 min/km Club: unio colomenca d'atletisme k5: 0:38:23 Hora k5 : 10:08:50 Pos k5 : 55 - k10: 0:58:20 Hora k10 : 10:28:47 Pos k10 : 55 Z Meta: 1:22:08 Hora meta: 10:52:35 Pos meta : 53 X 2 posicions
Split Times
41467
1:22:27
01:22:08
1:21:49
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51)
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53)
Javier Plaza Beltejar
01:22:04 (Tr: 1:22:03)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14)
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19) |
|||||||
54 | 51 | 345 |
i
|
Eudald Nieto Vinardell | 1:22:09 (tr 1:22:07) | ||
T. real: 01:22:07 T. oficial: 01:22:09 Inici real: 09:30:30 Hora meta: 10:52:36 Cat:MC Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:54 min/km Club: k5: 0:38:20 Hora k5 : 10:08:49 Pos k5 : 53 - k10: 0:58:27 Hora k10 : 10:28:56 Pos k10 : 59 Y 6 posicions Meta: 1:22:07 Hora meta: 10:52:36 Pos meta : 54 X 5 posicions
Split Times
50050
1:22:32
01:22:09
1:21:47
Daniel Sanchez Ocaña
01:21:51 (Tr: 1:21:51)
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53)
Javier Plaza Beltejar
01:22:04 (Tr: 1:22:03)
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14)
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19)
Lluís Pagès Lozano
01:22:32 (Tr: 1:22:32) |
|||||||
55 | 52 | 238 | Guillem Fluxà Terrasa | 1:22:16 (tr 1:22:14) | |||
T. real: 01:22:14 T. oficial: 01:22:16 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 10:52:43 Cat:MC Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:54 min/km Club: k5: 0:38:53 Hora k5 : 10:09:21 Pos k5 : 63 - k10: 0:58:27 Hora k10 : 10:28:56 Pos k10 : 58 X 5 posicions Meta: 1:22:14 Hora meta: 10:52:43 Pos meta : 55 X 3 posicions
Split Times
48622
1:22:38
01:22:16
1:21:54
i
Raul Claramunt Ruscalleda
01:21:54 (Tr: 1:21:53)
Javier Plaza Beltejar
01:22:04 (Tr: 1:22:03)
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19)
Lluís Pagès Lozano
01:22:32 (Tr: 1:22:32)
i
Juanjo De La Torre Sune
01:22:38 (Tr: 1:22:35) |
|||||||
56 | 53 | 1321 |
i
|
Enrique Arias Ibáñez | 1:22:27 (tr 1:22:19) | ||
T. real: 01:22:19 T. oficial: 01:22:27 Inici real: 09:30:35 Hora meta: 10:52:54 Cat:MC Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:55 min/km Club: k5: 0:39:35 Hora k5 : 10:10:09 Pos k5 : 88 - k10: 0:59:06 Hora k10 : 10:29:41 Pos k10 : 74 X 14 posicions Meta: 1:22:19 Hora meta: 10:52:54 Pos meta : 56 X 18 posicions
Split Times
41467
1:22:46
01:22:27
1:22:08
Mªcarmen Auñon Sanz
01:22:08 (Tr: 1:22:08)
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14)
Lluís Pagès Lozano
01:22:32 (Tr: 1:22:32)
i
Juanjo De La Torre Sune
01:22:38 (Tr: 1:22:35)
i
Jordi Cos Expósito
01:22:39 (Tr: 1:22:39)
i
Julio Diaz Sanchez
01:22:42 (Tr: 1:22:41) |
|||||||
57 | 54 | 30 | Lluís Pagès Lozano | 1:22:32 (tr 1:22:32) | |||
T. real: 01:22:32 T. oficial: 01:22:32 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:52:59 Cat:ME Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:55 min/km Club: atletisme girona k5: 0:38:35 Hora k5 : 10:09:02 Pos k5 : 56 - k10: 0:58:28 Hora k10 : 10:28:55 Pos k10 : 56 Z Meta: 1:22:32 Hora meta: 10:52:59 Pos meta : 57 Y 1 posició
Split Times
50050
1:22:55
01:22:32
1:22:09
i
Eudald Nieto Vinardell
01:22:09 (Tr: 1:22:07)
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14)
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19)
i
Juanjo De La Torre Sune
01:22:38 (Tr: 1:22:35)
i
Jordi Cos Expósito
01:22:39 (Tr: 1:22:39)
i
Julio Diaz Sanchez
01:22:42 (Tr: 1:22:41) |
|||||||
58 | 55 | 37 |
i
|
Juanjo De La Torre Sune | 1:22:38 (tr 1:22:35) | ||
T. real: 01:22:35 T. oficial: 01:22:38 Inici real: 09:30:30 Hora meta: 10:53:05 Cat:MD Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:55 min/km Club: club sener k5: 0:38:33 Hora k5 : 10:09:03 Pos k5 : 57 - k10: 0:58:15 Hora k10 : 10:28:44 Pos k10 : 53 X 4 posicions Meta: 1:22:35 Hora meta: 10:53:05 Pos meta : 58 Y 5 posicions
Split Times
48622
1:23:00
01:22:38
1:22:16
Guillem Fluxà Terrasa
01:22:16 (Tr: 1:22:14)
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19)
Lluís Pagès Lozano
01:22:32 (Tr: 1:22:32)
i
Jordi Cos Expósito
01:22:39 (Tr: 1:22:39)
i
Julio Diaz Sanchez
01:22:42 (Tr: 1:22:41)
i
Albert Calvet Micó
01:22:58 (Tr: 1:22:51) |
|||||||
59 | 56 | 23 |
i
|
Jordi Cos Expósito | 1:22:39 (tr 1:22:39) | ||
T. real: 01:22:39 T. oficial: 01:22:39 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 10:53:06 Cat:MC Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:56 min/km Club: 100 x 100 fond. tàrrega k5: 0:39:05 Hora k5 : 10:09:32 Pos k5 : 69 - k10: 0:59:00 Hora k10 : 10:29:27 Pos k10 : 67 X 2 posicions Meta: 1:22:39 Hora meta: 10:53:06 Pos meta : 59 X 8 posicions
Split Times
42462
1:22:58
01:22:39
1:22:20
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19)
Lluís Pagès Lozano
01:22:32 (Tr: 1:22:32)
i
Juanjo De La Torre Sune
01:22:38 (Tr: 1:22:35)
i
Julio Diaz Sanchez
01:22:42 (Tr: 1:22:41)
i
Albert Calvet Micó
01:22:58 (Tr: 1:22:51) |
|||||||
60 | 57 | 67 |
i
|
Julio Diaz Sanchez | 1:22:42 (tr 1:22:41) | ||
T. real: 01:22:41 T. oficial: 01:22:42 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 10:53:09 Cat:MD Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:56 min/km Club: k5: 0:39:05 Hora k5 : 10:09:32 Pos k5 : 68 - k10: 0:58:50 Hora k10 : 10:29:18 Pos k10 : 62 X 6 posicions Meta: 1:22:41 Hora meta: 10:53:09 Pos meta : 60 X 2 posicions
Split Times
37182
1:22:58
01:22:42
1:22:25
i
Enrique Arias Ibáñez
01:22:27 (Tr: 1:22:19)
Lluís Pagès Lozano
01:22:32 (Tr: 1:22:32)
i
Juanjo De La Torre Sune
01:22:38 (Tr: 1:22:35)
i
Jordi Cos Expósito
01:22:39 (Tr: 1:22:39)
i
Albert Calvet Micó
01:22:58 (Tr: 1:22:51) |
|||||||
61 | 58 | 223 |
i
|
Albert Calvet Micó | 1:22:58 (tr 1:22:51) | ||
T. real: 01:22:51 T. oficial: 01:22:58 Inici real: 09:30:35 Hora meta: 10:53:25 Cat:MC Pos. categoria: 30 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 3:56 min/km Club: k5: 0:39:29 Hora k5 : 10:10:03 Pos k5 : 85 - k10: 0:59:07 Hora k10 : 10:29:41 Pos k10 : 73 X 12 posicions Meta: 1:22:51 Hora meta: 10:53:25 Pos meta : 61 X 12 posicions
Split Times
44990
1:23:19
01:22:58
1:22:38
i
Juanjo De La Torre Sune
01:22:38 (Tr: 1:22:35)
i
Jordi Cos Expósito
01:22:39 (Tr: 1:22:39)
i
Julio Diaz Sanchez
01:22:42 (Tr: 1:22:41) |
|||||||