L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1209 | 1093 | 837 | Lluis Florido Robert | 2:14:12 (tr 2:13:42) | |||
T. real: 02:13:42 T. oficial: 02:14:12 Inici real: 09:30:58 Hora meta: 11:44:39 Cat:MD Pos. categoria: 512 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: espai wellness k5: 1:00:26 Hora k5 : 10:31:24 Pos k5 : 1217 - k10: 1:32:51 Hora k10 : 11:03:49 Pos k10 : 1216 X 1 posició Meta: 2:13:42 Hora meta: 11:44:39 Pos meta : 1209 X 7 posicions
Split Times
64567
2:14:42
02:14:12
2:13:43
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48) |
|||||||
1210 | 117 | 839 |
i
|
Marian Pascua Molina | 2:14:13 (tr 2:13:42) | ||
T. real: 02:13:42 T. oficial: 02:14:13 Inici real: 09:30:58 Hora meta: 11:44:40 Cat:FK Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:21 min/km Club: espaiwellness k5: 1:00:27 Hora k5 : 10:31:24 Pos k5 : 1218 - k10: 1:32:49 Hora k10 : 11:03:46 Pos k10 : 1215 X 3 posicions Meta: 2:13:42 Hora meta: 11:44:40 Pos meta : 1210 X 5 posicions
Split Times
63687
2:14:42
02:14:13
2:13:44
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48) |
|||||||
1211 | 118 | 1447 |
i
|
Olga Montsant Olives | 2:14:16 (tr 2:13:41) | ||
T. real: 02:13:41 T. oficial: 02:14:16 Inici real: 09:31:02 Hora meta: 11:44:43 Cat:FI Pos. categoria: 61 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:21 min/km Club: k5: 0:55:52 Hora k5 : 10:26:53 Pos k5 : 1105 - k10: 1:28:44 Hora k10 : 10:59:46 Pos k10 : 1185 Y 80 posicions Meta: 2:13:41 Hora meta: 11:44:43 Pos meta : 1211 Y 26 posicions
Split Times
57200
2:14:42
02:14:16
2:13:50
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48) |
|||||||
1212 | 1094 | 1246 |
i
|
Ventura Comas Pesquiña | 2:14:16 (tr 2:13:52) | ||
T. real: 02:13:52 T. oficial: 02:14:16 Inici real: 09:30:52 Hora meta: 11:44:43 Cat:MD Pos. categoria: 513 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: k5: 0:55:16 Hora k5 : 10:26:08 Pos k5 : 1060 - k10: 1:28:23 Hora k10 : 10:59:15 Pos k10 : 1176 Y 116 posicions Meta: 2:13:52 Hora meta: 11:44:43 Pos meta : 1212 Y 36 posicions
Split Times
55550
2:14:42
02:14:16
2:13:51
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48) |
|||||||
1213 | 1095 | 1350 |
i
|
Joan josep Sanchez Reverter | 2:14:25 (tr 2:13:26) | ||
T. real: 02:13:26 T. oficial: 02:14:25 Inici real: 09:31:26 Hora meta: 11:44:52 Cat:MD Pos. categoria: 514 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:20 min/km Club: fondistes penedes k5: 0:54:41 Hora k5 : 10:26:06 Pos k5 : 1058 - k10: 1:29:37 Hora k10 : 11:01:03 Pos k10 : 1201 Y 143 posicions Meta: 2:13:26 Hora meta: 11:44:52 Pos meta : 1213 Y 12 posicions
Split Times
89760
2:15:06
02:14:25
2:13:44
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16) |
|||||||
1214 | 1096 | 1355 |
i
|
David Garcia Cespedes | 2:14:35 (tr 2:14:15) | ||
T. real: 02:14:15 T. oficial: 02:14:35 Inici real: 09:30:47 Hora meta: 11:45:02 Cat:MD Pos. categoria: 515 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:22 min/km Club: k5: 1:01:16 Hora k5 : 10:32:03 Pos k5 : 1228 - k10: 1:34:35 Hora k10 : 11:05:22 Pos k10 : 1226 X 2 posicions Meta: 2:14:15 Hora meta: 11:45:02 Pos meta : 1214 X 12 posicions
Split Times
142007
2:15:39
02:14:35
2:13:30
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26) |
|||||||
1215 | 1097 | 1377 |
i
|
Xavier Bergada Badell | 2:14:42 (tr 2:13:48) | ||
T. real: 02:13:48 T. oficial: 02:14:42 Inici real: 09:31:21 Hora meta: 11:45:09 Cat:MD Pos. categoria: 516 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club: k5: 1:01:10 Hora k5 : 10:32:31 Pos k5 : 1232 - k10: 1:33:21 Hora k10 : 11:04:42 Pos k10 : 1222 X 10 posicions Meta: 2:13:48 Hora meta: 11:45:09 Pos meta : 1215 X 7 posicions
Split Times
147070
2:15:48
02:14:42
2:13:35
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26)
i
Pilar Hernandez Pou
02:15:48 (Tr: 2:14:50) |
|||||||
1216 | 119 | 1075 |
i
|
Sara Trujillo Corral | 2:15:06 (tr 2:14:16) | ||
T. real: 02:14:16 T. oficial: 02:15:06 Inici real: 09:31:17 Hora meta: 11:45:33 Cat:FI Pos. categoria: 62 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:22 min/km Club: k5: 1:00:23 Hora k5 : 10:31:40 Pos k5 : 1222 - k10: 1:31:53 Hora k10 : 11:03:10 Pos k10 : 1213 X 9 posicions Meta: 2:14:16 Hora meta: 11:45:33 Pos meta : 1216 Y 3 posicions
Split Times
94490
2:15:49
02:15:06
2:14:23
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26)
i
Pilar Hernandez Pou
02:15:48 (Tr: 2:14:50)
i
David Morales Perez
02:15:49 (Tr: 2:14:51) |
|||||||
1217 | 1098 | 843 |
i
|
Jaime Ferras Jaime | 2:15:39 (tr 2:15:26) | ||
T. real: 02:15:26 T. oficial: 02:15:39 Inici real: 09:30:40 Hora meta: 11:46:06 Cat:MF Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club: fondistes la caixa k5: 0:57:46 Hora k5 : 10:28:25 Pos k5 : 1165 - k10: 1:29:23 Hora k10 : 11:00:03 Pos k10 : 1191 Y 26 posicions Meta: 2:15:26 Hora meta: 11:46:06 Pos meta : 1217 Y 26 posicions
Split Times
142007
2:16:44
02:15:39
2:14:35
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Pilar Hernandez Pou
02:15:48 (Tr: 2:14:50)
i
David Morales Perez
02:15:49 (Tr: 2:14:51)
i
Alex Munné Gómez
02:16:06 (Tr: 2:15:29)
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22) |
|||||||
1218 | 120 | 1429 |
i
|
Pilar Hernandez Pou | 2:15:48 (tr 2:14:50) | ||
T. real: 02:14:50 T. oficial: 02:15:48 Inici real: 09:31:26 Hora meta: 11:46:15 Cat:FJ Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:24 min/km Club: k5: 1:00:43 Hora k5 : 10:32:08 Pos k5 : 1230 - k10: 1:33:01 Hora k10 : 11:04:26 Pos k10 : 1220 X 10 posicions Meta: 2:14:50 Hora meta: 11:46:15 Pos meta : 1218 X 2 posicions
Split Times
147070
2:16:55
02:15:48
2:14:42
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26)
i
David Morales Perez
02:15:49 (Tr: 2:14:51)
i
Alex Munné Gómez
02:16:06 (Tr: 2:15:29)
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22) |
|||||||
1219 | 1099 | 1019 |
i
|
David Morales Perez | 2:15:49 (tr 2:14:51) | ||
T. real: 02:14:51 T. oficial: 02:15:49 Inici real: 09:31:25 Hora meta: 11:46:16 Cat:MD Pos. categoria: 517 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:24 min/km Club: k5: 1:00:43 Hora k5 : 10:32:07 Pos k5 : 1229 - k10: 1:33:01 Hora k10 : 11:04:25 Pos k10 : 1219 X 10 posicions Meta: 2:14:51 Hora meta: 11:46:16 Pos meta : 1219 Z
Split Times
218787
2:17:28
02:15:49
2:14:09
Lluis Florido Robert
02:14:12 (Tr: 2:13:42)
i
Marian Pascua Molina
02:14:13 (Tr: 2:13:42)
i
Olga Montsant Olives
02:14:16 (Tr: 2:13:41)
i
Ventura Comas Pesquiña
02:14:16 (Tr: 2:13:52)
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26)
i
Pilar Hernandez Pou
02:15:48 (Tr: 2:14:50)
i
Alex Munné Gómez
02:16:06 (Tr: 2:15:29)
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22)
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03) |
|||||||
1220 | 1100 | 867 |
i
|
Alex Munné Gómez | 2:16:06 (tr 2:15:29) | ||
T. real: 02:15:29 T. oficial: 02:16:06 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 11:46:33 Cat:MD Pos. categoria: 518 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club: k5: 0:59:27 Hora k5 : 10:30:31 Pos k5 : 1207 - k10: 1:30:55 Hora k10 : 11:02:00 Pos k10 : 1207 Z Meta: 2:15:29 Hora meta: 11:46:33 Pos meta : 1220 Y 13 posicions
Split Times
223300
2:17:48
02:16:06
2:14:25
i
Joan josep Sanchez Reverter
02:14:25 (Tr: 2:13:26)
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26)
i
Pilar Hernandez Pou
02:15:48 (Tr: 2:14:50)
i
David Morales Perez
02:15:49 (Tr: 2:14:51)
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22)
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31) |
|||||||
1221 | 121 | 1341 |
i
|
Cati Faucon Araño | 2:16:08 (tr 2:15:22) | ||
T. real: 02:15:22 T. oficial: 02:16:08 Inici real: 09:31:13 Hora meta: 11:46:35 Cat:FJ Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:25 min/km Club: club ciclista canet k5: 0:58:32 Hora k5 : 10:29:45 Pos k5 : 1197 - k10: 1:32:42 Hora k10 : 11:03:55 Pos k10 : 1217 Y 20 posicions Meta: 2:15:22 Hora meta: 11:46:35 Pos meta : 1221 Y 4 posicions
Split Times
222750
2:17:49
02:16:08
2:14:26
i
David Garcia Cespedes
02:14:35 (Tr: 2:14:15)
i
Xavier Bergada Badell
02:14:42 (Tr: 2:13:48)
i
Sara Trujillo Corral
02:15:06 (Tr: 2:14:16)
i
Jaime Ferras Jaime
02:15:39 (Tr: 2:15:26)
i
Pilar Hernandez Pou
02:15:48 (Tr: 2:14:50)
i
David Morales Perez
02:15:49 (Tr: 2:14:51)
i
Alex Munné Gómez
02:16:06 (Tr: 2:15:29)
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31)
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41) |
|||||||
1222 | 122 | 989 |
i
|
Helena Herrero Zapater | 2:17:28 (tr 2:17:03) | ||
T. real: 02:17:03 T. oficial: 02:17:28 Inici real: 09:30:52 Hora meta: 11:47:55 Cat:FI Pos. categoria: 63 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:30 min/km Club: k5: 1:02:42 Hora k5 : 10:33:34 Pos k5 : 1239 - k10: 1:36:10 Hora k10 : 11:07:02 Pos k10 : 1235 X 4 posicions Meta: 2:17:03 Hora meta: 11:47:55 Pos meta : 1222 X 13 posicions
Split Times
218787
2:19:08
02:17:28
2:15:49
i
David Morales Perez
02:15:49 (Tr: 2:14:51)
i
Alex Munné Gómez
02:16:06 (Tr: 2:15:29)
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31)
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41)
Miguel Codina Lligoña
02:18:00 (Tr: 2:17:04)
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00) |
|||||||
1223 | 123 | 990 |
i
|
Ursula Hidalgo Primo | 2:17:48 (tr 2:17:31) | ||
T. real: 02:17:31 T. oficial: 02:17:48 Inici real: 09:30:44 Hora meta: 11:48:15 Cat:FI Pos. categoria: 64 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:32 min/km Club: k5: 0:59:57 Hora k5 : 10:30:41 Pos k5 : 1209 - k10: 1:34:11 Hora k10 : 11:04:55 Pos k10 : 1224 Y 15 posicions Meta: 2:17:31 Hora meta: 11:48:15 Pos meta : 1223 X 1 posició
Split Times
223300
2:19:29
02:17:48
2:16:06
i
Alex Munné Gómez
02:16:06 (Tr: 2:15:29)
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22)
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41)
Miguel Codina Lligoña
02:18:00 (Tr: 2:17:04)
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00) |
|||||||
1224 | 124 | 963 |
i
|
Alejandra Escudero Pavesi | 2:17:49 (tr 2:16:41) | ||
T. real: 02:16:41 T. oficial: 02:17:49 Inici real: 09:31:35 Hora meta: 11:48:16 Cat:FI Pos. categoria: 65 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:29 min/km Club: k5: 1:00:24 Hora k5 : 10:31:59 Pos k5 : 1225 - k10: 1:31:47 Hora k10 : 11:03:22 Pos k10 : 1214 X 11 posicions Meta: 2:16:41 Hora meta: 11:48:16 Pos meta : 1224 Y 10 posicions
Split Times
222750
2:19:30
02:17:49
2:16:08
i
Cati Faucon Araño
02:16:08 (Tr: 2:15:22)
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31)
Miguel Codina Lligoña
02:18:00 (Tr: 2:17:04)
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00) |
|||||||
1225 | 1101 | 1090 | Miguel Codina Lligoña | 2:18:00 (tr 2:17:04) | |||
T. real: 02:17:04 T. oficial: 02:18:00 Inici real: 09:31:24 Hora meta: 11:48:27 Cat:ME Pos. categoria: 158 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:30 min/km Club: vacas sagradas k5: 1:01:49 Hora k5 : 10:33:12 Pos k5 : 1237 - k10: 1:35:00 Hora k10 : 11:06:23 Pos k10 : 1233 X 4 posicions Meta: 2:17:04 Hora meta: 11:48:27 Pos meta : 1225 X 8 posicions
Split Times
136617
2:19:02
02:18:00
2:16:58
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31)
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41)
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00) |
|||||||
1226 | 1102 | 828 |
i
|
Jose Azañedo Alcaraz | 2:18:46 (tr 2:17:45) | ||
T. real: 02:17:45 T. oficial: 02:18:46 Inici real: 09:31:28 Hora meta: 11:49:13 Cat:MD Pos. categoria: 519 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:32 min/km Club: correr no es de cobardes k5: 1:01:30 Hora k5 : 10:32:57 Pos k5 : 1236 - k10: 1:33:50 Hora k10 : 11:05:18 Pos k10 : 1225 X 11 posicions Meta: 2:17:45 Hora meta: 11:49:13 Pos meta : 1226 Y 1 posició
Split Times
177867
2:20:07
02:18:46
2:17:25
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31)
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41)
Miguel Codina Lligoña
02:18:00 (Tr: 2:17:04)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00)
i
Sandra Mitjà Ortiz
02:20:07 (Tr: 2:19:29) |
|||||||
1227 | 125 | 898 |
i
|
Conchi Poveda Muñoz | 2:18:59 (tr 2:18:36) | ||
T. real: 02:18:36 T. oficial: 02:18:59 Inici real: 09:30:51 Hora meta: 11:49:26 Cat:FJ Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:35 min/km Club: simbamba k5: 1:01:57 Hora k5 : 10:32:48 Pos k5 : 1233 - k10: 1:35:55 Hora k10 : 11:06:45 Pos k10 : 1234 Y 1 posició Meta: 2:18:36 Hora meta: 11:49:26 Pos meta : 1227 X 7 posicions
Split Times
155320
2:20:10
02:18:59
2:17:49
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41)
Miguel Codina Lligoña
02:18:00 (Tr: 2:17:04)
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00)
i
Sandra Mitjà Ortiz
02:20:07 (Tr: 2:19:29)
i
Oscar Chiloeches Maresma
02:20:07 (Tr: 2:19:30) |
|||||||
1228 | 126 | 1012 |
i
|
Cristina Mateos Moya | 2:19:02 (tr 2:18:00) | ||
T. real: 02:18:00 T. oficial: 02:19:02 Inici real: 09:31:30 Hora meta: 11:49:29 Cat:FI Pos. categoria: 66 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:33 min/km Club: k5: 1:02:08 Hora k5 : 10:33:38 Pos k5 : 1241 - k10: 1:36:02 Hora k10 : 11:07:31 Pos k10 : 1238 X 3 posicions Meta: 2:18:00 Hora meta: 11:49:29 Pos meta : 1228 X 10 posicions
Split Times
271592
2:21:06
02:19:02
2:16:59
i
Helena Herrero Zapater
02:17:28 (Tr: 2:17:03)
i
Ursula Hidalgo Primo
02:17:48 (Tr: 2:17:31)
i
Alejandra Escudero Pavesi
02:17:49 (Tr: 2:16:41)
Miguel Codina Lligoña
02:18:00 (Tr: 2:17:04)
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Sandra Mitjà Ortiz
02:20:07 (Tr: 2:19:29)
i
Oscar Chiloeches Maresma
02:20:07 (Tr: 2:19:30)
i
Alfons Elias Crespell
02:21:06 (Tr: 2:20:08) |
|||||||
1229 | 127 | 1445 |
i
|
Sandra Mitjà Ortiz | 2:20:07 (tr 2:19:29) | ||
T. real: 02:19:29 T. oficial: 02:20:07 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 11:50:34 Cat:FJ Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:37 min/km Club: k5: 1:00:52 Hora k5 : 10:31:57 Pos k5 : 1224 - k10: 1:35:11 Hora k10 : 11:06:15 Pos k10 : 1232 Y 8 posicions Meta: 2:19:29 Hora meta: 11:50:34 Pos meta : 1229 X 3 posicions
Split Times
238150
2:21:55
02:20:07
2:18:19
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00)
i
Oscar Chiloeches Maresma
02:20:07 (Tr: 2:19:30)
i
Alfons Elias Crespell
02:21:06 (Tr: 2:20:08)
Albert Jordi Gomez
02:21:55 (Tr: 2:21:16) |
|||||||
1230 | 1103 | 1388 |
i
|
Oscar Chiloeches Maresma | 2:20:07 (tr 2:19:30) | ||
T. real: 02:19:30 T. oficial: 02:20:07 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 11:50:34 Cat:MD Pos. categoria: 520 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:37 min/km Club: k5: 1:00:51 Hora k5 : 10:31:55 Pos k5 : 1223 - k10: 1:35:10 Hora k10 : 11:06:15 Pos k10 : 1231 Y 8 posicions Meta: 2:19:30 Hora meta: 11:50:34 Pos meta : 1230 X 1 posició
Split Times
252122
2:22:02
02:20:07
2:18:12
i
Jose Azañedo Alcaraz
02:18:46 (Tr: 2:17:45)
i
Conchi Poveda Muñoz
02:18:59 (Tr: 2:18:36)
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00)
i
Sandra Mitjà Ortiz
02:20:07 (Tr: 2:19:29)
i
Alfons Elias Crespell
02:21:06 (Tr: 2:20:08)
Albert Jordi Gomez
02:21:55 (Tr: 2:21:16)
i
Jordi Tamarit Corella
02:22:02 (Tr: 2:20:58) |
|||||||
1231 | 1104 | 960 |
i
|
Alfons Elias Crespell | 2:21:06 (tr 2:20:08) | ||
T. real: 02:20:08 T. oficial: 02:21:06 Inici real: 09:31:25 Hora meta: 11:51:33 Cat:ME Pos. categoria: 159 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:39 min/km Club: k5: 1:02:22 Hora k5 : 10:33:46 Pos k5 : 1242 - k10: 1:36:16 Hora k10 : 11:07:40 Pos k10 : 1239 X 3 posicions Meta: 2:20:08 Hora meta: 11:51:33 Pos meta : 1231 X 8 posicions
Split Times
271592
2:23:09
02:21:06
2:19:02
i
Cristina Mateos Moya
02:19:02 (Tr: 2:18:00)
i
Sandra Mitjà Ortiz
02:20:07 (Tr: 2:19:29)
i
Oscar Chiloeches Maresma
02:20:07 (Tr: 2:19:30)
Albert Jordi Gomez
02:21:55 (Tr: 2:21:16)
i
Jordi Tamarit Corella
02:22:02 (Tr: 2:20:58)
i
Elena Biel Loscos
02:22:14 (Tr: 2:21:40)
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12) |
|||||||
1232 | 1105 | 996 | Albert Jordi Gomez | 2:21:55 (tr 2:21:16) | |||
T. real: 02:21:16 T. oficial: 02:21:55 Inici real: 09:31:06 Hora meta: 11:52:22 Cat:ME Pos. categoria: 160 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:42 min/km Club: k5: 1:00:32 Hora k5 : 10:31:38 Pos k5 : 1221 - k10: 1:34:50 Hora k10 : 11:05:56 Pos k10 : 1228 Y 7 posicions Meta: 2:21:16 Hora meta: 11:52:22 Pos meta : 1232 Y 4 posicions
Split Times
238150
2:23:43
02:21:55
2:20:07
i
Sandra Mitjà Ortiz
02:20:07 (Tr: 2:19:29)
i
Oscar Chiloeches Maresma
02:20:07 (Tr: 2:19:30)
i
Alfons Elias Crespell
02:21:06 (Tr: 2:20:08)
i
Jordi Tamarit Corella
02:22:02 (Tr: 2:20:58)
i
Elena Biel Loscos
02:22:14 (Tr: 2:21:40)
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12)
Albert Guitó Marrugat
02:23:23 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
1233 | 1106 | 864 |
i
|
Jordi Tamarit Corella | 2:22:02 (tr 2:20:58) | ||
T. real: 02:20:58 T. oficial: 02:22:02 Inici real: 09:31:31 Hora meta: 11:52:29 Cat:MF Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:41 min/km Club: k5: 1:00:29 Hora k5 : 10:31:59 Pos k5 : 1226 - k10: 1:34:30 Hora k10 : 11:06:00 Pos k10 : 1229 Y 3 posicions Meta: 2:20:58 Hora meta: 11:52:29 Pos meta : 1233 Y 4 posicions
Split Times
252122
2:23:56
02:22:02
2:20:07
i
Oscar Chiloeches Maresma
02:20:07 (Tr: 2:19:30)
i
Alfons Elias Crespell
02:21:06 (Tr: 2:20:08)
Albert Jordi Gomez
02:21:55 (Tr: 2:21:16)
i
Elena Biel Loscos
02:22:14 (Tr: 2:21:40)
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12)
Albert Guitó Marrugat
02:23:23 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
1234 | 128 | 832 |
i
|
Elena Biel Loscos | 2:22:14 (tr 2:21:40) | ||
T. real: 02:21:40 T. oficial: 02:22:14 Inici real: 09:31:01 Hora meta: 11:52:41 Cat:FJ Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:43 min/km Club: del ken k5: 1:04:17 Hora k5 : 10:35:18 Pos k5 : 1246 - k10: 1:39:24 Hora k10 : 11:10:24 Pos k10 : 1240 X 6 posicions Meta: 2:21:40 Hora meta: 11:52:41 Pos meta : 1234 X 6 posicions
Split Times
150590
2:23:22
02:22:14
2:21:06
i
Alfons Elias Crespell
02:21:06 (Tr: 2:20:08)
Albert Jordi Gomez
02:21:55 (Tr: 2:21:16)
i
Jordi Tamarit Corella
02:22:02 (Tr: 2:20:58)
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12) |
|||||||
1235 | 1107 | 1183 |
i
|
Marcelo Carazo Marina | 2:22:53 (tr 2:22:00) | ||
T. real: 02:22:00 T. oficial: 02:22:53 Inici real: 09:31:21 Hora meta: 11:53:20 Cat:MD Pos. categoria: 521 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:44 min/km Club: k5: 1:01:35 Hora k5 : 10:32:55 Pos k5 : 1235 - k10: 1:35:53 Hora k10 : 11:07:13 Pos k10 : 1237 Y 2 posicions Meta: 2:22:00 Hora meta: 11:53:20 Pos meta : 1235 X 2 posicions
Split Times
127820
2:23:51
02:22:53
2:21:55
Albert Jordi Gomez
02:21:55 (Tr: 2:21:16)
i
Jordi Tamarit Corella
02:22:02 (Tr: 2:20:58)
i
Elena Biel Loscos
02:22:14 (Tr: 2:21:40)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12)
Albert Guitó Marrugat
02:23:23 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
1236 | 1108 | 559 |
i
|
Francesc Riera Carreras | 2:23:06 (tr 2:22:10) | ||
T. real: 02:22:10 T. oficial: 02:23:06 Inici real: 09:31:24 Hora meta: 11:53:33 Cat:MD Pos. categoria: 522 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:45 min/km Club: fondistes blanes k5: 0:58:16 Hora k5 : 10:29:39 Pos k5 : 1190 - k10: 1:30:56 Hora k10 : 11:02:19 Pos k10 : 1211 Y 21 posicions Meta: 2:22:10 Hora meta: 11:53:33 Pos meta : 1236 Y 25 posicions
Split Times
142450
2:24:11
02:23:06
2:22:02
i
Jordi Tamarit Corella
02:22:02 (Tr: 2:20:58)
i
Elena Biel Loscos
02:22:14 (Tr: 2:21:40)
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12)
Albert Guitó Marrugat
02:23:23 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
1237 | 129 | 903 |
i
|
Neus Mora Cordon | 2:23:08 (tr 2:22:12) | ||
T. real: 02:22:12 T. oficial: 02:23:08 Inici real: 09:31:23 Hora meta: 11:53:35 Cat:FI Pos. categoria: 67 Inici cursa:9:30:27 Sexe:F Ritme: 6:45 min/km Club: fondistes blanes k5: 0:58:16 Hora k5 : 10:29:39 Pos k5 : 1191 - k10: 1:30:50 Hora k10 : 11:02:12 Pos k10 : 1208 Y 17 posicions Meta: 2:22:12 Hora meta: 11:53:35 Pos meta : 1237 Y 29 posicions
Split Times
118580
2:24:02
02:23:08
2:22:14
i
Elena Biel Loscos
02:22:14 (Tr: 2:21:40)
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
Albert Guitó Marrugat
02:23:23 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
1238 | 1109 | 911 | Albert Guitó Marrugat | 2:23:23 (tr 2:22:27) | |||
T. real: 02:22:27 T. oficial: 02:23:23 Inici real: 09:31:23 Hora meta: 11:53:50 Cat:MD Pos. categoria: 523 Inici cursa:9:30:27 Sexe:M Ritme: 6:46 min/km Club: vacas sagradas k5: 0:58:09 Hora k5 : 10:29:32 Pos k5 : 1187 - k10: 1:34:44 Hora k10 : 11:06:07 Pos k10 : 1230 Y 43 posicions Meta: 2:22:27 Hora meta: 11:53:50 Pos meta : 1238 Y 8 posicions
Split Times
66112
2:23:53
02:23:23
2:22:53
i
Marcelo Carazo Marina
02:22:53 (Tr: 2:22:00)
i
Francesc Riera Carreras
02:23:06 (Tr: 2:22:10)
i
Neus Mora Cordon
02:23:08 (Tr: 2:22:12) |
|||||||