Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:31:50

T. oficial: 00:32:02

Inici real: 09:49:51

Hora meta: 10:21:41

Cat:F5

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club:

0:32:08
00:32:02
0:31:56
i
Laie Riera
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)

T. real: 00:31:47

T. oficial: 00:32:03

Inici real: 09:49:55

Hora meta: 10:21:42

Cat:F5

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club:

0:32:08
00:32:03
0:31:57
i
Sara Palomero Hernandez
00:32:02 (Tr: 0:31:50)
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)

T. real: 00:31:47

T. oficial: 00:32:03

Inici real: 09:49:56

Hora meta: 10:21:42

Cat:F5

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club:

0:32:08
00:32:03
0:31:58
i
Sara Palomero Hernandez
00:32:02 (Tr: 0:31:50)
i
Laie Riera
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)

T. real: 00:31:52

T. oficial: 00:32:03

Inici real: 09:49:50

Hora meta: 10:21:42

Cat:F6

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:23 min/km

Club:

0:32:08
00:32:03
0:31:58
i
Sara Palomero Hernandez
00:32:02 (Tr: 0:31:50)
i
Laie Riera
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)

T. real: 00:32:01

T. oficial: 00:32:05

Inici real: 09:49:44

Hora meta: 10:21:44

Cat:F5

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club:

0:32:08
00:32:05
0:32:01
i
Sara Palomero Hernandez
00:32:02 (Tr: 0:31:50)
i
Laie Riera
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)

T. real: 00:31:48

T. oficial: 00:32:06

Inici real: 09:49:58

Hora meta: 10:21:45

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:49:39

Sexe:M

Ritme: 6:22 min/km

Club: picornell-l'amfora

0:32:09
00:32:06
0:32:03
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)

T. real: 00:31:45

T. oficial: 00:32:08

Inici real: 09:50:03

Hora meta: 10:21:47

Cat:M3

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:49:39

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: cultivar

0:32:14
00:32:08
0:32:03
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
Jordi Pérez Solé
00:32:13 (Tr: 0:31:52)

T. real: 00:31:51

T. oficial: 00:32:08

Inici real: 09:49:57

Hora meta: 10:21:47

Cat:F6

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:23 min/km

Club: c.a.coty

0:32:12
00:32:08
0:32:05
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)

T. real: 00:31:45

T. oficial: 00:32:09

Inici real: 09:50:03

Hora meta: 10:21:48

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:49:39

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: cultivar

0:32:11
00:32:09
0:32:06
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)

T. real: 00:32:05

T. oficial: 00:32:09

Inici real: 09:49:44

Hora meta: 10:21:48

Cat:F6

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club: gimnastics molins de rei

0:32:13
00:32:09
0:32:05
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
Jordi Pérez Solé
00:32:13 (Tr: 0:31:52)

T. real: 00:31:51

T. oficial: 00:32:10

Inici real: 09:49:59

Hora meta: 10:21:49

Cat:F5

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:23 min/km

Club:

0:32:18
00:32:10
0:32:03
i
Laie Riera
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
Jordi Pérez Solé
00:32:13 (Tr: 0:31:52)
i
Miguel Castillo Bou
00:32:18 (Tr: 0:31:59)

T. real: 00:31:51

T. oficial: 00:32:10

Inici real: 09:49:59

Hora meta: 10:21:49

Cat:F5

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:23 min/km

Club:

0:32:23
00:32:10
0:31:58
i
Sara Palomero Hernandez
00:32:02 (Tr: 0:31:50)
i
Laie Riera
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Marina López Oromí
00:32:03 (Tr: 0:31:47)
i
Susana Godoy Marquet
00:32:03 (Tr: 0:31:52)
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
Jordi Pérez Solé
00:32:13 (Tr: 0:31:52)
i
Miguel Castillo Bou
00:32:18 (Tr: 0:31:59)
Sandra Gallardo Duran
00:32:23 (Tr: 0:32:05)

T. real: 00:31:52

T. oficial: 00:32:13

Inici real: 09:50:00

Hora meta: 10:21:52

Cat:M2

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:49:39

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club: runathics team

0:32:23
00:32:13
0:32:04
i
Daniela Wienberg
00:32:05 (Tr: 0:32:01)
i
Jose ramon Abad Freire
00:32:06 (Tr: 0:31:48)
i
Juan carlos Piñera Redondo
00:32:08 (Tr: 0:31:45)
Demelsa Blasco Maristany
00:32:08 (Tr: 0:31:51)
i
Fernando Barbancho Benito
00:32:09 (Tr: 0:31:45)
i
Marta Cabestany Negredo
00:32:09 (Tr: 0:32:05)
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Miguel Castillo Bou
00:32:18 (Tr: 0:31:59)
Sandra Gallardo Duran
00:32:23 (Tr: 0:32:05)

T. real: 00:31:59

T. oficial: 00:32:18

Inici real: 09:49:58

Hora meta: 10:21:57

Cat:M2

Pos. categoria: 92

Inici cursa:9:49:39

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club:

0:32:25
00:32:18
0:32:10
i
Isabel Moreno Vega
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
Jordi Pérez Solé
00:32:13 (Tr: 0:31:52)
Sandra Gallardo Duran
00:32:23 (Tr: 0:32:05)

T. real: 00:32:05

T. oficial: 00:32:23

Inici real: 09:49:58

Hora meta: 10:22:02

Cat:F5

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:49:39

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club: antonias runners

0:32:35
00:32:23
0:32:10
i
Adela Agusti Malla
00:32:10 (Tr: 0:31:51)
Jordi Pérez Solé
00:32:13 (Tr: 0:31:52)
i
Miguel Castillo Bou
00:32:18 (Tr: 0:31:59)