L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
751 | 683 | 834 |
i
|
Luis Carbajo López | 0:53:33 (tr 0:51:57) | ||
T. real: 00:51:57 T. oficial: 00:53:33 Inici real: 09:01:30 Hora meta: 09:53:27 Cat:M2 Pos. categoria: 196 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:12 min/km Club:
14520
0:53:39
00:53:33
0:53:26
Oscar Mexia Elizalde
00:53:34 (Tr: 0:52:32)
Carlos Rodríguez Noche
00:53:34 (Tr: 0:53:13)
i
Ibrahim mohamme Amadu Laryea
00:53:34 (Tr: 0:52:22)
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19) |
|||||||
752 | 684 | 654 | Oscar Mexia Elizalde | 0:53:34 (tr 0:52:32) | |||
T. real: 00:52:32 T. oficial: 00:53:34 Inici real: 09:00:56 Hora meta: 09:53:28 Cat:M2 Pos. categoria: 197 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: esade running club
11992
0:53:39
00:53:34
0:53:28
i
Luis Carbajo López
00:53:33 (Tr: 0:51:57)
Carlos Rodríguez Noche
00:53:34 (Tr: 0:53:13)
i
Ibrahim mohamme Amadu Laryea
00:53:34 (Tr: 0:52:22)
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19) |
|||||||
753 | 685 | 425 | Carlos Rodríguez Noche | 0:53:34 (tr 0:53:13) | |||
T. real: 00:53:13 T. oficial: 00:53:34 Inici real: 09:00:16 Hora meta: 09:53:28 Cat:M1 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:20 min/km Club: cem guinardó
11662
0:53:39
00:53:34
0:53:29
i
Luis Carbajo López
00:53:33 (Tr: 0:51:57)
Oscar Mexia Elizalde
00:53:34 (Tr: 0:52:32)
i
Ibrahim mohamme Amadu Laryea
00:53:34 (Tr: 0:52:22)
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19) |
|||||||
754 | 686 | 1406 |
i
|
Ibrahim mohamme Amadu Laryea | 0:53:34 (tr 0:52:22) | ||
T. real: 00:52:22 T. oficial: 00:53:34 Inici real: 09:01:07 Hora meta: 09:53:28 Cat:M3 Pos. categoria: 298 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club:
10804
0:53:39
00:53:34
0:53:30
i
Luis Carbajo López
00:53:33 (Tr: 0:51:57)
Oscar Mexia Elizalde
00:53:34 (Tr: 0:52:32)
Carlos Rodríguez Noche
00:53:34 (Tr: 0:53:13)
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19) |
|||||||
755 | 687 | 62 |
i
|
Francisco Peña Gimeno | 0:53:34 (tr 0:52:47) | ||
T. real: 00:52:47 T. oficial: 00:53:34 Inici real: 09:00:42 Hora meta: 09:53:28 Cat:M6 Pos. categoria: 18 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:17 min/km Club: prorunners barcelona
12317
0:53:40
00:53:34
0:53:29
i
Luis Carbajo López
00:53:33 (Tr: 0:51:57)
Oscar Mexia Elizalde
00:53:34 (Tr: 0:52:32)
Carlos Rodríguez Noche
00:53:34 (Tr: 0:53:13)
i
Ibrahim mohamme Amadu Laryea
00:53:34 (Tr: 0:52:22)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19)
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22) |
|||||||
756 | 688 | 266 |
i
|
Xavier Lahuerta Lopez | 0:53:39 (tr 0:53:32) | ||
T. real: 00:53:32 T. oficial: 00:53:39 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 09:53:33 Cat:M3 Pos. categoria: 299 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:22 min/km Club:
11550
0:53:45
00:53:39
0:53:34
Carlos Rodríguez Noche
00:53:34 (Tr: 0:53:13)
i
Ibrahim mohamme Amadu Laryea
00:53:34 (Tr: 0:52:22)
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19)
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22)
Carlos Albarran Olmos
00:53:40 (Tr: 0:52:10)
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13) |
|||||||
757 | 69 | 1202 |
i
|
Elena Gaviria | 0:53:39 (tr 0:52:19) | ||
T. real: 00:52:19 T. oficial: 00:53:39 Inici real: 09:01:15 Hora meta: 09:53:33 Cat:F2 Pos. categoria: 20 Inici cursa:8:59:54 Sexe:F Ritme: 5:14 min/km Club: paleotraining barcelona
10804
0:53:44
00:53:39
0:53:34
i
Ibrahim mohamme Amadu Laryea
00:53:34 (Tr: 0:52:22)
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22)
Carlos Albarran Olmos
00:53:40 (Tr: 0:52:10)
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13) |
|||||||
758 | 689 | 1179 | David Vàzquez Valero | 0:53:40 (tr 0:52:22) | |||
T. real: 00:52:22 T. oficial: 00:53:40 Inici real: 09:01:13 Hora meta: 09:53:34 Cat:M4 Pos. categoria: 132 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club:
12317
0:53:46
00:53:40
0:53:34
i
Francisco Peña Gimeno
00:53:34 (Tr: 0:52:47)
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19)
Carlos Albarran Olmos
00:53:40 (Tr: 0:52:10)
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35) |
|||||||
759 | 690 | 199 | Carlos Albarran Olmos | 0:53:40 (tr 0:52:10) | |||
T. real: 00:52:10 T. oficial: 00:53:40 Inici real: 09:01:24 Hora meta: 09:53:34 Cat:M3 Pos. categoria: 300 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: pataliebre
4400
0:53:42
00:53:40
0:53:38
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19)
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22)
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44) |
|||||||
760 | 691 | 1417 |
i
|
Daniel Paredes Ros | 0:53:41 (tr 0:52:30) | ||
T. real: 00:52:30 T. oficial: 00:53:41 Inici real: 09:01:05 Hora meta: 09:53:35 Cat:M2 Pos. categoria: 198 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club: paleo training barcelona
4747
0:53:43
00:53:41
0:53:38
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19)
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22)
Carlos Albarran Olmos
00:53:40 (Tr: 0:52:10)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36) |
|||||||
761 | 692 | 278 |
i
|
Luis De La Fuente Hita | 0:53:41 (tr 0:52:32) | ||
T. real: 00:52:32 T. oficial: 00:53:41 Inici real: 09:01:03 Hora meta: 09:53:35 Cat:M5 Pos. categoria: 36 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club:
5500
0:53:44
00:53:41
0:53:39
i
Xavier Lahuerta Lopez
00:53:39 (Tr: 0:53:32)
i
Elena Gaviria
00:53:39 (Tr: 0:52:19)
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22)
Carlos Albarran Olmos
00:53:40 (Tr: 0:52:10)
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12) |
|||||||
762 | 693 | 1461 |
i
|
Raul Pacheco Alfonso | 0:53:42 (tr 0:52:44) | ||
T. real: 00:52:44 T. oficial: 00:53:42 Inici real: 09:00:53 Hora meta: 09:53:36 Cat:M2 Pos. categoria: 199 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:17 min/km Club:
5055
0:53:44
00:53:42
0:53:40
David Vàzquez Valero
00:53:40 (Tr: 0:52:22)
Carlos Albarran Olmos
00:53:40 (Tr: 0:52:10)
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13) |
|||||||
763 | 694 | 950 | Eduardo Monroy Escabosa | 0:53:43 (tr 0:52:36) | |||
T. real: 00:52:36 T. oficial: 00:53:43 Inici real: 09:01:01 Hora meta: 09:53:37 Cat:M3 Pos. categoria: 301 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club:
5720
0:53:45
00:53:43
0:53:40
i
Daniel Paredes Ros
00:53:41 (Tr: 0:52:30)
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46) |
|||||||
764 | 70 | 910 |
i
|
Anna Español Reverte | 0:53:44 (tr 0:53:12) | ||
T. real: 00:53:12 T. oficial: 00:53:44 Inici real: 09:00:26 Hora meta: 09:53:38 Cat:F3 Pos. categoria: 38 Inici cursa:8:59:54 Sexe:F Ritme: 5:20 min/km Club:
5500
0:53:46
00:53:44
0:53:41
i
Luis De La Fuente Hita
00:53:41 (Tr: 0:52:32)
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53) |
|||||||
765 | 695 | 684 | Alejandro González Sobrado | 0:53:44 (tr 0:53:13) | |||
T. real: 00:53:13 T. oficial: 00:53:44 Inici real: 09:00:25 Hora meta: 09:53:38 Cat:M3 Pos. categoria: 302 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:20 min/km Club:
5055
0:53:47
00:53:44
0:53:42
i
Raul Pacheco Alfonso
00:53:42 (Tr: 0:52:44)
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53) |
|||||||
766 | 696 | 650 | Jacinto Rodriguez Soriano | 0:53:45 (tr 0:52:46) | |||
T. real: 00:52:46 T. oficial: 00:53:45 Inici real: 09:00:54 Hora meta: 09:53:39 Cat:M6 Pos. categoria: 19 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:17 min/km Club:
5720
0:53:48
00:53:45
0:53:43
Eduardo Monroy Escabosa
00:53:43 (Tr: 0:52:36)
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53)
Pedro filipe Da Luz Pimentel
00:53:47 (Tr: 0:53:30) |
|||||||
767 | 71 | 1269 | Esther Vega Valdeón | 0:53:45 (tr 0:52:35) | |||
T. real: 00:52:35 T. oficial: 00:53:45 Inici real: 09:01:05 Hora meta: 09:53:39 Cat:F3 Pos. categoria: 39 Inici cursa:8:59:54 Sexe:F Ritme: 5:16 min/km Club:
5717
0:53:48
00:53:45
0:53:43
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53)
Pedro filipe Da Luz Pimentel
00:53:47 (Tr: 0:53:30)
i
Tomás Millán Mata
00:53:48 (Tr: 0:53:10) |
|||||||
768 | 72 | 161 |
i
|
Lorena Navarro García | 0:53:46 (tr 0:51:53) | ||
T. real: 00:51:53 T. oficial: 00:53:46 Inici real: 09:01:47 Hora meta: 09:53:40 Cat:F2 Pos. categoria: 21 Inici cursa:8:59:54 Sexe:F Ritme: 5:12 min/km Club:
5720
0:53:48
00:53:46
0:53:43
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
Pedro filipe Da Luz Pimentel
00:53:47 (Tr: 0:53:30)
i
Tomás Millán Mata
00:53:48 (Tr: 0:53:10)
Ignasi Garcia Alonso
00:53:48 (Tr: 0:52:16) |
|||||||
769 | 697 | 560 | Pedro filipe Da Luz Pimentel | 0:53:47 (tr 0:53:30) | |||
T. real: 00:53:30 T. oficial: 00:53:47 Inici real: 09:00:11 Hora meta: 09:53:41 Cat:M3 Pos. categoria: 303 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:21 min/km Club:
7260
0:53:50
00:53:47
0:53:43
i
Anna Español Reverte
00:53:44 (Tr: 0:53:12)
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53)
i
Tomás Millán Mata
00:53:48 (Tr: 0:53:10)
Ignasi Garcia Alonso
00:53:48 (Tr: 0:52:16)
Lídia Barqué Falguera
00:53:50 (Tr: 0:53:34) |
|||||||
770 | 698 | 1009 |
i
|
Tomás Millán Mata | 0:53:48 (tr 0:53:10) | ||
T. real: 00:53:10 T. oficial: 00:53:48 Inici real: 09:00:32 Hora meta: 09:53:42 Cat:M5 Pos. categoria: 37 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:19 min/km Club:
8362
0:53:52
00:53:48
0:53:44
Alejandro González Sobrado
00:53:44 (Tr: 0:53:13)
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53)
Pedro filipe Da Luz Pimentel
00:53:47 (Tr: 0:53:30)
Ignasi Garcia Alonso
00:53:48 (Tr: 0:52:16)
Lídia Barqué Falguera
00:53:50 (Tr: 0:53:34)
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11) |
|||||||
771 | 699 | 696 | Ignasi Garcia Alonso | 0:53:48 (tr 0:52:16) | |||
T. real: 00:52:16 T. oficial: 00:53:48 Inici real: 09:01:27 Hora meta: 09:53:42 Cat:M3 Pos. categoria: 304 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:14 min/km Club:
7810
0:53:52
00:53:48
0:53:45
Jacinto Rodriguez Soriano
00:53:45 (Tr: 0:52:46)
Esther Vega Valdeón
00:53:45 (Tr: 0:52:35)
i
Lorena Navarro García
00:53:46 (Tr: 0:51:53)
Pedro filipe Da Luz Pimentel
00:53:47 (Tr: 0:53:30)
i
Tomás Millán Mata
00:53:48 (Tr: 0:53:10)
Lídia Barqué Falguera
00:53:50 (Tr: 0:53:34)
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25) |
|||||||
772 | 73 | 900 | Lídia Barqué Falguera | 0:53:50 (tr 0:53:34) | |||
T. real: 00:53:34 T. oficial: 00:53:50 Inici real: 09:00:10 Hora meta: 09:53:44 Cat:F2 Pos. categoria: 22 Inici cursa:8:59:54 Sexe:F Ritme: 5:22 min/km Club:
7260
0:53:53
00:53:50
0:53:47
Pedro filipe Da Luz Pimentel
00:53:47 (Tr: 0:53:30)
i
Tomás Millán Mata
00:53:48 (Tr: 0:53:10)
Ignasi Garcia Alonso
00:53:48 (Tr: 0:52:16)
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24) |
|||||||
773 | 700 | 930 |
i
|
Octavi Ripollés Querol | 0:53:52 (tr 0:53:11) | ||
T. real: 00:53:11 T. oficial: 00:53:52 Inici real: 09:00:36 Hora meta: 09:53:46 Cat:M2 Pos. categoria: 200 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:20 min/km Club:
8362
0:53:56
00:53:52
0:53:48
i
Tomás Millán Mata
00:53:48 (Tr: 0:53:10)
Ignasi Garcia Alonso
00:53:48 (Tr: 0:52:16)
Lídia Barqué Falguera
00:53:50 (Tr: 0:53:34)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21)
Conrad Anton
00:53:55 (Tr: 0:53:07) |
|||||||
774 | 701 | 330 | Jose maria Mendo Garcia | 0:53:52 (tr 0:53:25) | |||
T. real: 00:53:25 T. oficial: 00:53:52 Inici real: 09:00:21 Hora meta: 09:53:46 Cat:M4 Pos. categoria: 133 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:21 min/km Club: beer runners bcn
7810
0:53:56
00:53:52
0:53:48
Ignasi Garcia Alonso
00:53:48 (Tr: 0:52:16)
Lídia Barqué Falguera
00:53:50 (Tr: 0:53:34)
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21)
Conrad Anton
00:53:55 (Tr: 0:53:07) |
|||||||
775 | 702 | 1293 |
i
|
Pablo Catalán García | 0:53:52 (tr 0:52:40) | ||
T. real: 00:52:40 T. oficial: 00:53:52 Inici real: 09:01:07 Hora meta: 09:53:46 Cat:M2 Pos. categoria: 201 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:16 min/km Club: paleotraining barcelona
4950
0:53:55
00:53:52
0:53:50
Lídia Barqué Falguera
00:53:50 (Tr: 0:53:34)
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21) |
|||||||
776 | 703 | 873 | Jose Gilaberte Valentin | 0:53:53 (tr 0:52:24) | |||
T. real: 00:52:24 T. oficial: 00:53:53 Inici real: 09:01:23 Hora meta: 09:53:47 Cat:M4 Pos. categoria: 134 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club: los setos
4400
0:53:55
00:53:53
0:53:51
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21) |
|||||||
777 | 704 | 1275 | Santiago Aguilar Saorin | 0:53:53 (tr 0:52:24) | |||
T. real: 00:52:24 T. oficial: 00:53:53 Inici real: 09:01:23 Hora meta: 09:53:47 Cat:M3 Pos. categoria: 305 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club:
4400
0:53:55
00:53:53
0:53:51
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21)
Conrad Anton
00:53:55 (Tr: 0:53:07) |
|||||||
778 | 705 | 605 | Fernando Baez Ruiz | 0:53:54 (tr 0:52:53) | |||
T. real: 00:52:53 T. oficial: 00:53:54 Inici real: 09:00:55 Hora meta: 09:53:48 Cat:M3 Pos. categoria: 306 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:18 min/km Club:
4400
0:53:56
00:53:54
0:53:52
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21)
Conrad Anton
00:53:55 (Tr: 0:53:07) |
|||||||
779 | 706 | 981 |
i
|
Jose luis Gonzalo García | 0:53:54 (tr 0:53:21) | ||
T. real: 00:53:21 T. oficial: 00:53:54 Inici real: 09:00:27 Hora meta: 09:53:48 Cat:M5 Pos. categoria: 38 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:21 min/km Club:
4400
0:53:56
00:53:54
0:53:52
i
Octavi Ripollés Querol
00:53:52 (Tr: 0:53:11)
Jose maria Mendo Garcia
00:53:52 (Tr: 0:53:25)
i
Pablo Catalán García
00:53:52 (Tr: 0:52:40)
Jose Gilaberte Valentin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
Conrad Anton
00:53:55 (Tr: 0:53:07) |
|||||||
780 | 707 | 181 | Conrad Anton | 0:53:55 (tr 0:53:07) | |||
T. real: 00:53:07 T. oficial: 00:53:55 Inici real: 09:00:42 Hora meta: 09:53:49 Cat:M2 Pos. categoria: 202 Inici cursa:8:59:54 Sexe:M Ritme: 5:19 min/km Club:
4400
0:53:57
00:53:55
0:53:53
Santiago Aguilar Saorin
00:53:53 (Tr: 0:52:24)
Fernando Baez Ruiz
00:53:54 (Tr: 0:52:53)
i
Jose luis Gonzalo García
00:53:54 (Tr: 0:53:21) |
|||||||