L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
603 | 177 |
i
|
Enrique Rodriguez Navajas | 0:46:14 (tr 0:45:47) | |||
T. real: 00:45:47 T. oficial: 00:46:14 Inici real: 17:32:01 Hora meta: 18:17:47 Cat:MB Pos. categoria: 194 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
10557
0:46:19
00:46:14
0:46:09
i
Cesc Carbó Roma
00:46:14 (Tr: 0:46:02)
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Javier Lopez Domingo
00:46:16 (Tr: 0:45:19)
Eduard Muñoz Dalmau
00:46:16 (Tr: 0:45:43)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37) |
|||||||
627 | 2175 |
i
|
Cesc Carbó Roma | 0:46:14 (tr 0:46:02) | |||
T. real: 00:46:02 T. oficial: 00:46:14 Inici real: 17:31:45 Hora meta: 18:17:47 Cat:MB Pos. categoria: 201 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: u. a. rubi
10117
0:46:19
00:46:14
0:46:09
i
Enrique Rodriguez Navajas
00:46:14 (Tr: 0:45:47)
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Javier Lopez Domingo
00:46:16 (Tr: 0:45:19)
Eduard Muñoz Dalmau
00:46:16 (Tr: 0:45:43)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37) |
|||||||
640 | 2718 |
i
|
Toni Domenech Viladomiu | 0:46:15 (tr 0:46:13) | |||
T. real: 00:46:13 T. oficial: 00:46:15 Inici real: 17:31:35 Hora meta: 18:17:48 Cat:MB Pos. categoria: 208 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
7700
0:46:19
00:46:15
0:46:12
i
Enrique Rodriguez Navajas
00:46:14 (Tr: 0:45:47)
i
Cesc Carbó Roma
00:46:14 (Tr: 0:46:02)
i
Javier Lopez Domingo
00:46:16 (Tr: 0:45:19)
Eduard Muñoz Dalmau
00:46:16 (Tr: 0:45:43)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37) |
|||||||
558 | 2517 |
i
|
Javier Lopez Domingo | 0:46:16 (tr 0:45:19) | |||
T. real: 00:45:19 T. oficial: 00:46:16 Inici real: 17:32:30 Hora meta: 18:17:49 Cat:MB Pos. categoria: 179 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:32 min/km Club:
5717
0:46:19
00:46:16
0:46:13
i
Enrique Rodriguez Navajas
00:46:14 (Tr: 0:45:47)
i
Cesc Carbó Roma
00:46:14 (Tr: 0:46:02)
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37) |
|||||||
602 | 281 | Eduard Muñoz Dalmau | 0:46:16 (tr 0:45:43) | ||||
T. real: 00:45:43 T. oficial: 00:46:16 Inici real: 17:32:06 Hora meta: 18:17:49 Cat:MC Pos. categoria: 239 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
5717
0:46:19
00:46:16
0:46:13
i
Enrique Rodriguez Navajas
00:46:14 (Tr: 0:45:47)
i
Cesc Carbó Roma
00:46:14 (Tr: 0:46:02)
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37) |
|||||||
568 | 968 |
i
|
Marc Prieto Nielles | 0:46:18 (tr 0:45:21) | |||
T. real: 00:45:21 T. oficial: 00:46:18 Inici real: 17:32:30 Hora meta: 18:17:51 Cat:MB Pos. categoria: 181 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club:
5832
0:46:20
00:46:18
0:46:15
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Javier Lopez Domingo
00:46:16 (Tr: 0:45:19)
Eduard Muñoz Dalmau
00:46:16 (Tr: 0:45:43)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37)
i
Ramon Bertran Ricart
00:46:20 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
632 | 202 |
i
|
Josep Salom De Sojo | 0:46:19 (tr 0:46:09) | |||
T. real: 00:46:09 T. oficial: 00:46:19 Inici real: 17:31:43 Hora meta: 18:17:52 Cat:MD Pos. categoria: 80 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: diputacio de bcn
7922
0:46:22
00:46:19
0:46:15
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Javier Lopez Domingo
00:46:16 (Tr: 0:45:19)
Eduard Muñoz Dalmau
00:46:16 (Tr: 0:45:43)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Ramon Bertran Ricart
00:46:20 (Tr: 0:46:11)
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10) |
|||||||
595 | 2145 |
i
|
Pepe Navarro Cases | 0:46:19 (tr 0:45:37) | |||
T. real: 00:45:37 T. oficial: 00:46:19 Inici real: 17:32:15 Hora meta: 18:17:52 Cat:MD Pos. categoria: 73 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club: triactiv lanzarote
8250
0:46:22
00:46:19
0:46:15
i
Toni Domenech Viladomiu
00:46:15 (Tr: 0:46:13)
i
Javier Lopez Domingo
00:46:16 (Tr: 0:45:19)
Eduard Muñoz Dalmau
00:46:16 (Tr: 0:45:43)
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Ramon Bertran Ricart
00:46:20 (Tr: 0:46:11)
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19) |
|||||||
635 | 408 |
i
|
Ramon Bertran Ricart | 0:46:20 (tr 0:46:11) | |||
T. real: 00:46:11 T. oficial: 00:46:20 Inici real: 17:31:42 Hora meta: 18:17:53 Cat:MC Pos. categoria: 251 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
8360
0:46:24
00:46:20
0:46:16
i
Marc Prieto Nielles
00:46:18 (Tr: 0:45:21)
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37)
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12) |
|||||||
633 | 2153 |
i
|
Pau Casajuana I Mestre | 0:46:22 (tr 0:46:10) | |||
T. real: 00:46:10 T. oficial: 00:46:22 Inici real: 17:31:46 Hora meta: 18:17:55 Cat:MA Pos. categoria: 42 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: orica greenedge
7922
0:46:26
00:46:22
0:46:19
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37)
i
Ramon Bertran Ricart
00:46:20 (Tr: 0:46:11)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
648 | 747 | Ramon Feliu Rabasco | 0:46:22 (tr 0:46:19) | ||||
T. real: 00:46:19 T. oficial: 00:46:22 Inici real: 17:31:37 Hora meta: 18:17:55 Cat:ME Pos. categoria: 9 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
8250
0:46:26
00:46:22
0:46:19
i
Josep Salom De Sojo
00:46:19 (Tr: 0:46:09)
i
Pepe Navarro Cases
00:46:19 (Tr: 0:45:37)
i
Ramon Bertran Ricart
00:46:20 (Tr: 0:46:11)
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
639 | 850 |
i
|
Raul Perez Bautista | 0:46:24 (tr 0:46:12) | |||
T. real: 00:46:12 T. oficial: 00:46:24 Inici real: 17:31:45 Hora meta: 18:17:57 Cat:MB Pos. categoria: 207 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
8360
0:46:27
00:46:24
0:46:20
i
Ramon Bertran Ricart
00:46:20 (Tr: 0:46:11)
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
642 | 308 |
i
|
Juan miguel Cuberos González | 0:46:25 (tr 0:46:14) | |||
T. real: 00:46:14 T. oficial: 00:46:25 Inici real: 17:31:44 Hora meta: 18:17:58 Cat:MC Pos. categoria: 253 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: m&m
5170
0:46:27
00:46:25
0:46:22
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
607 | 1222 | Frogs Armada Raya | 0:46:25 (tr 0:45:50) | ||||
T. real: 00:45:50 T. oficial: 00:46:25 Inici real: 17:32:08 Hora meta: 18:17:58 Cat:MB Pos. categoria: 195 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
6050
0:46:28
00:46:25
0:46:22
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
519 | 2856 |
i
|
Martí Baldi Pérez | 0:46:25 (tr 0:44:53) | |||
T. real: 00:44:53 T. oficial: 00:46:25 Inici real: 17:33:06 Hora meta: 18:17:58 Cat:MA Pos. categoria: 37 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:30 min/km Club:
7260
0:46:28
00:46:25
0:46:22
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11)
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28) |
|||||||
621 | 2762 |
i
|
Jordi Bornas Floriach | 0:46:25 (tr 0:45:58) | |||
T. real: 00:45:58 T. oficial: 00:46:25 Inici real: 17:32:00 Hora meta: 18:17:58 Cat:MC Pos. categoria: 246 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
7917
0:46:29
00:46:25
0:46:22
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11)
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28)
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11) |
|||||||
636 | 1118 | Alberto Arias Lopez | 0:46:26 (tr 0:46:11) | ||||
T. real: 00:46:11 T. oficial: 00:46:26 Inici real: 17:31:48 Hora meta: 18:17:59 Cat:MB Pos. categoria: 205 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: club triatlo palleja
7917
0:46:29
00:46:26
0:46:22
i
Pau Casajuana I Mestre
00:46:22 (Tr: 0:46:10)
Ramon Feliu Rabasco
00:46:22 (Tr: 0:46:19)
i
Raul Perez Bautista
00:46:24 (Tr: 0:46:12)
i
Juan miguel Cuberos González
00:46:25 (Tr: 0:46:14)
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28)
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55) |
|||||||
660 | 1327 |
i
|
Lluis De Pablo Lopez | 0:46:28 (tr 0:46:28) | |||
T. real: 00:46:28 T. oficial: 00:46:28 Inici real: 17:31:33 Hora meta: 18:18:01 Cat:MB Pos. categoria: 217 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club:
7260
0:46:32
00:46:28
0:46:25
Frogs Armada Raya
00:46:25 (Tr: 0:45:50)
i
Martí Baldi Pérez
00:46:25 (Tr: 0:44:53)
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11)
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Diego Bonilla Moliner
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20) |
|||||||
637 | 414 | Josep Royo Pich | 0:46:29 (tr 0:46:11) | ||||
T. real: 00:46:11 T. oficial: 00:46:29 Inici real: 17:31:51 Hora meta: 18:18:02 Cat:MC Pos. categoria: 252 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
7917
0:46:32
00:46:29
0:46:25
i
Jordi Bornas Floriach
00:46:25 (Tr: 0:45:58)
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11)
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Diego Bonilla Moliner
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25) |
|||||||
615 | 2467 |
i
|
Paula Subias Canals | 0:46:29 (tr 0:45:55) | |||
T. real: 00:45:55 T. oficial: 00:46:29 Inici real: 17:32:07 Hora meta: 18:18:02 Cat:FB Pos. categoria: 19 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 4:36 min/km Club:
7917
0:46:33
00:46:29
0:46:26
Alberto Arias Lopez
00:46:26 (Tr: 0:46:11)
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28)
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Diego Bonilla Moliner
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25) |
|||||||
617 | 2486 |
i
|
Diego Bonilla Moliner | 0:46:29 (tr 0:45:55) | |||
T. real: 00:45:55 T. oficial: 00:46:29 Inici real: 17:32:07 Hora meta: 18:18:02 Cat:MB Pos. categoria: 198 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
4400
0:46:31
00:46:29
0:46:27
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28)
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08) |
|||||||
634 | 253 |
i
|
Eduard Aleixandre Mateos | 0:46:29 (tr 0:46:11) | |||
T. real: 00:46:11 T. oficial: 00:46:29 Inici real: 17:31:52 Hora meta: 18:18:02 Cat:MB Pos. categoria: 204 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
5060
0:46:32
00:46:29
0:46:27
i
Lluis De Pablo Lopez
00:46:28 (Tr: 0:46:28)
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Diego Bonilla Moliner
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20) |
|||||||
646 | 1187 |
i
|
Carles Cortada Miro | 0:46:31 (tr 0:46:17) | |||
T. real: 00:46:17 T. oficial: 00:46:31 Inici real: 17:31:47 Hora meta: 18:18:04 Cat:MD Pos. categoria: 83 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: c.n. terrassa
4400
0:46:33
00:46:31
0:46:29
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Diego Bonilla Moliner
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25) |
|||||||
631 | 1390 |
i
|
Albert Pérez Montaña | 0:46:31 (tr 0:46:08) | |||
T. real: 00:46:08 T. oficial: 00:46:31 Inici real: 17:31:56 Hora meta: 18:18:04 Cat:MB Pos. categoria: 203 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club:
5060
0:46:33
00:46:31
0:46:28
Josep Royo Pich
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Paula Subias Canals
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Diego Bonilla Moliner
00:46:29 (Tr: 0:45:55)
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25)
Pere López Fructuoso
00:46:33 (Tr: 0:46:25) |
|||||||
650 | 353 |
i
|
Mireia Bohils Tenas | 0:46:32 (tr 0:46:20) | |||
T. real: 00:46:20 T. oficial: 00:46:32 Inici real: 17:31:45 Hora meta: 18:18:05 Cat:FA Pos. categoria: 5 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 4:38 min/km Club: iss
5060
0:46:34
00:46:32
0:46:29
i
Eduard Aleixandre Mateos
00:46:29 (Tr: 0:46:11)
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25)
Pere López Fructuoso
00:46:33 (Tr: 0:46:25)
Thierry Cezard
00:46:34 (Tr: 0:46:29) |
|||||||
654 | 2314 |
i
|
Albert Gros Lopez | 0:46:32 (tr 0:46:25) | |||
T. real: 00:46:25 T. oficial: 00:46:32 Inici real: 17:31:41 Hora meta: 18:18:05 Cat:MB Pos. categoria: 212 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: club l'aire
4727
0:46:34
00:46:32
0:46:30
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
Pere López Fructuoso
00:46:33 (Tr: 0:46:25)
Thierry Cezard
00:46:34 (Tr: 0:46:29)
i
Xavi Grau Cobo
00:46:34 (Tr: 0:45:29) |
|||||||
655 | 1209 | Pere López Fructuoso | 0:46:33 (tr 0:46:25) | ||||
T. real: 00:46:25 T. oficial: 00:46:33 Inici real: 17:31:42 Hora meta: 18:18:06 Cat:ME Pos. categoria: 10 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club:
6930
0:46:36
00:46:33
0:46:30
i
Carles Cortada Miro
00:46:31 (Tr: 0:46:17)
i
Albert Pérez Montaña
00:46:31 (Tr: 0:46:08)
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25)
Thierry Cezard
00:46:34 (Tr: 0:46:29)
i
Xavi Grau Cobo
00:46:34 (Tr: 0:45:29)
i
Ricard Gil Masagué
00:46:36 (Tr: 0:46:16) |
|||||||
662 | 404 | Thierry Cezard | 0:46:34 (tr 0:46:29) | ||||
T. real: 00:46:29 T. oficial: 00:46:34 Inici real: 17:31:39 Hora meta: 18:18:07 Cat:MC Pos. categoria: 257 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club:
5612
0:46:36
00:46:34
0:46:31
i
Mireia Bohils Tenas
00:46:32 (Tr: 0:46:20)
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25)
Pere López Fructuoso
00:46:33 (Tr: 0:46:25)
i
Xavi Grau Cobo
00:46:34 (Tr: 0:45:29)
i
Ricard Gil Masagué
00:46:36 (Tr: 0:46:16) |
|||||||
580 | 390 |
i
|
Xavi Grau Cobo | 0:46:34 (tr 0:45:29) | |||
T. real: 00:45:29 T. oficial: 00:46:34 Inici real: 17:32:39 Hora meta: 18:18:07 Cat:MB Pos. categoria: 185 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club:
4727
0:46:36
00:46:34
0:46:32
i
Albert Gros Lopez
00:46:32 (Tr: 0:46:25)
Pere López Fructuoso
00:46:33 (Tr: 0:46:25)
Thierry Cezard
00:46:34 (Tr: 0:46:29)
i
Ricard Gil Masagué
00:46:36 (Tr: 0:46:16) |
|||||||
644 | 2872 |
i
|
Ricard Gil Masagué | 0:46:36 (tr 0:46:16) | |||
T. real: 00:46:16 T. oficial: 00:46:36 Inici real: 17:31:54 Hora meta: 18:18:09 Cat:MD Pos. categoria: 82 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club:
6930
0:46:39
00:46:36
0:46:33
Pere López Fructuoso
00:46:33 (Tr: 0:46:25)
Thierry Cezard
00:46:34 (Tr: 0:46:29)
i
Xavi Grau Cobo
00:46:34 (Tr: 0:45:29) |
|||||||