L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
904 | 2536 |
i
|
Bruno Uranga Iglesias | 0:49:40 (tr 0:48:55) | |||
T. real: 00:48:55 T. oficial: 00:49:40 Inici real: 17:32:19 Hora meta: 18:21:13 Cat:MB Pos. categoria: 278 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
16060
0:49:48
00:49:40
0:49:33
Quirze Noheras Vilardaga
00:49:42 (Tr: 0:49:28)
i
Montse Busqueta Segura
00:49:42 (Tr: 0:49:30)
Joan Braulio Guasch
00:49:43 (Tr: 0:48:55)
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12) |
|||||||
957 | 378 | Quirze Noheras Vilardaga | 0:49:42 (tr 0:49:28) | ||||
T. real: 00:49:28 T. oficial: 00:49:42 Inici real: 17:31:48 Hora meta: 18:21:15 Cat:ME Pos. categoria: 16 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: u.g.e. badalona
11990
0:49:48
00:49:42
0:49:37
i
Bruno Uranga Iglesias
00:49:40 (Tr: 0:48:55)
i
Montse Busqueta Segura
00:49:42 (Tr: 0:49:30)
Joan Braulio Guasch
00:49:43 (Tr: 0:48:55)
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12) |
|||||||
961 | 1292 |
i
|
Montse Busqueta Segura | 0:49:42 (tr 0:49:30) | |||
T. real: 00:49:30 T. oficial: 00:49:42 Inici real: 17:31:46 Hora meta: 18:21:15 Cat:FC Pos. categoria: 37 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 4:57 min/km Club: hidden team
11882
0:49:48
00:49:42
0:49:37
i
Bruno Uranga Iglesias
00:49:40 (Tr: 0:48:55)
Quirze Noheras Vilardaga
00:49:42 (Tr: 0:49:28)
Joan Braulio Guasch
00:49:43 (Tr: 0:48:55)
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12) |
|||||||
903 | 829 | Joan Braulio Guasch | 0:49:43 (tr 0:48:55) | ||||
T. real: 00:48:55 T. oficial: 00:49:43 Inici real: 17:32:22 Hora meta: 18:21:16 Cat:MC Pos. categoria: 356 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
9022
0:49:48
00:49:43
0:49:39
i
Bruno Uranga Iglesias
00:49:40 (Tr: 0:48:55)
Quirze Noheras Vilardaga
00:49:42 (Tr: 0:49:28)
i
Montse Busqueta Segura
00:49:42 (Tr: 0:49:30)
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12) |
|||||||
852 | 1238 |
i
|
Juan maria Fanega Prat | 0:49:45 (tr 0:48:24) | |||
T. real: 00:48:24 T. oficial: 00:49:45 Inici real: 17:32:54 Hora meta: 18:21:18 Cat:MC Pos. categoria: 338 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: modequa
9132
0:49:49
00:49:45
0:49:41
Quirze Noheras Vilardaga
00:49:42 (Tr: 0:49:28)
i
Montse Busqueta Segura
00:49:42 (Tr: 0:49:30)
Joan Braulio Guasch
00:49:43 (Tr: 0:48:55)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12)
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
833 | 2707 |
i
|
Jordi Peya Ballesteros | 0:49:45 (tr 0:48:13) | |||
T. real: 00:48:13 T. oficial: 00:49:45 Inici real: 17:33:05 Hora meta: 18:21:18 Cat:MB Pos. categoria: 258 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
11000
0:49:50
00:49:45
0:49:40
i
Bruno Uranga Iglesias
00:49:40 (Tr: 0:48:55)
Quirze Noheras Vilardaga
00:49:42 (Tr: 0:49:28)
i
Montse Busqueta Segura
00:49:42 (Tr: 0:49:30)
Joan Braulio Guasch
00:49:43 (Tr: 0:48:55)
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12)
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37) |
|||||||
939 | 2504 |
i
|
María clotilde Soriano Méndez | 0:49:48 (tr 0:49:12) | |||
T. real: 00:49:12 T. oficial: 00:49:48 Inici real: 17:32:09 Hora meta: 18:21:21 Cat:FA Pos. categoria: 7 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 4:56 min/km Club:
9022
0:49:52
00:49:48
0:49:43
Joan Braulio Guasch
00:49:43 (Tr: 0:48:55)
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
910 | 2380 |
i
|
Pere Llonch Fontanet | 0:49:49 (tr 0:48:58) | |||
T. real: 00:48:58 T. oficial: 00:49:49 Inici real: 17:32:24 Hora meta: 18:21:22 Cat:MD Pos. categoria: 113 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
9132
0:49:53
00:49:49
0:49:45
i
Juan maria Fanega Prat
00:49:45 (Tr: 0:48:24)
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
974 | 369 |
i
|
Noelia Acero Cobo | 0:49:50 (tr 0:49:37) | |||
T. real: 00:49:37 T. oficial: 00:49:50 Inici real: 17:31:46 Hora meta: 18:21:23 Cat:FB Pos. categoria: 34 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 4:58 min/km Club: mataro race
11000
0:49:55
00:49:50
0:49:45
i
Jordi Peya Ballesteros
00:49:45 (Tr: 0:48:13)
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12)
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
979 | 382 | Enric Olesti Ambròs | 0:49:50 (tr 0:49:41) | ||||
T. real: 00:49:41 T. oficial: 00:49:50 Inici real: 17:31:43 Hora meta: 18:21:23 Cat:MD Pos. categoria: 124 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club:
5940
0:49:53
00:49:50
0:49:48
i
María clotilde Soriano Méndez
00:49:48 (Tr: 0:49:12)
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
914 | 2524 |
i
|
Cesar Aguye Batista | 0:49:50 (tr 0:49:00) | |||
T. real: 00:49:00 T. oficial: 00:49:50 Inici real: 17:32:24 Hora meta: 18:21:23 Cat:MC Pos. categoria: 359 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
4400
0:49:52
00:49:50
0:49:48
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
932 | 2147 |
i
|
Antonio manuel García Jiménez | 0:49:50 (tr 0:49:09) | |||
T. real: 00:49:09 T. oficial: 00:49:50 Inici real: 17:32:14 Hora meta: 18:21:23 Cat:MB Pos. categoria: 286 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
4400
0:49:52
00:49:50
0:49:48
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
915 | 1082 |
i
|
Alex Bach Puertolas | 0:49:51 (tr 0:49:00) | |||
T. real: 00:49:00 T. oficial: 00:49:51 Inici real: 17:32:24 Hora meta: 18:21:24 Cat:MC Pos. categoria: 360 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club:
4400
0:49:53
00:49:51
0:49:49
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10) |
|||||||
924 | 2107 |
i
|
Roland Dragt | 0:49:51 (tr 0:49:06) | |||
T. real: 00:49:06 T. oficial: 00:49:51 Inici real: 17:32:19 Hora meta: 18:21:24 Cat:MC Pos. categoria: 365 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: runners molins
4400
0:49:53
00:49:51
0:49:49
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19) |
|||||||
896 | 2353 |
i
|
Ian Turner | 0:49:51 (tr 0:48:51) | |||
T. real: 00:48:51 T. oficial: 00:49:51 Inici real: 17:32:34 Hora meta: 18:21:24 Cat:MA Pos. categoria: 56 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: runners vallvidrera
4400
0:49:53
00:49:51
0:49:49
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19) |
|||||||
865 | 920 | Miquel Xarau | 0:49:52 (tr 0:48:31) | ||||
T. real: 00:48:31 T. oficial: 00:49:52 Inici real: 17:32:54 Hora meta: 18:21:25 Cat:MB Pos. categoria: 267 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club:
6822
0:49:55
00:49:52
0:49:49
i
Pere Llonch Fontanet
00:49:49 (Tr: 0:48:58)
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35) |
|||||||
933 | 2039 |
i
|
Jordi Bascuñana Maceda | 0:49:52 (tr 0:49:10) | |||
T. real: 00:49:10 T. oficial: 00:49:52 Inici real: 17:32:16 Hora meta: 18:21:25 Cat:MC Pos. categoria: 370 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
7150
0:49:56
00:49:52
0:49:49
i
Noelia Acero Cobo
00:49:50 (Tr: 0:49:37)
Enric Olesti Ambròs
00:49:50 (Tr: 0:49:41)
i
Cesar Aguye Batista
00:49:50 (Tr: 0:49:00)
i
Antonio manuel García Jiménez
00:49:50 (Tr: 0:49:09)
i
Alex Bach Puertolas
00:49:51 (Tr: 0:49:00)
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35)
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32) |
|||||||
952 | 2481 |
i
|
Daniel Garcia Bosch | 0:49:53 (tr 0:49:19) | |||
T. real: 00:49:19 T. oficial: 00:49:53 Inici real: 17:32:08 Hora meta: 18:21:26 Cat:MC Pos. categoria: 379 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club:
5280
0:49:56
00:49:53
0:49:51
i
Roland Dragt
00:49:51 (Tr: 0:49:06)
i
Ian Turner
00:49:51 (Tr: 0:48:51)
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35)
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32)
Oriol Pedret Gómez
00:49:56 (Tr: 0:49:33)
Xavier Segarra Mediavilla
00:49:56 (Tr: 0:48:56) |
|||||||
971 | 387 | Jordi Guilera Terrasa | 0:49:55 (tr 0:49:35) | ||||
T. real: 00:49:35 T. oficial: 00:49:55 Inici real: 17:31:54 Hora meta: 18:21:28 Cat:MD Pos. categoria: 122 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club: runners vallvidrera
6822
0:49:58
00:49:55
0:49:52
Miquel Xarau
00:49:52 (Tr: 0:48:31)
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32)
Oriol Pedret Gómez
00:49:56 (Tr: 0:49:33)
Xavier Segarra Mediavilla
00:49:56 (Tr: 0:48:56)
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47) |
|||||||
967 | 2821 |
i
|
Daniel Bouse Franco | 0:49:56 (tr 0:49:32) | |||
T. real: 00:49:32 T. oficial: 00:49:56 Inici real: 17:31:57 Hora meta: 18:21:29 Cat:MA Pos. categoria: 62 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club:
7150
0:49:59
00:49:56
0:49:52
i
Jordi Bascuñana Maceda
00:49:52 (Tr: 0:49:10)
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35)
Oriol Pedret Gómez
00:49:56 (Tr: 0:49:33)
Xavier Segarra Mediavilla
00:49:56 (Tr: 0:48:56)
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
970 | 1034 | Oriol Pedret Gómez | 0:49:56 (tr 0:49:33) | ||||
T. real: 00:49:33 T. oficial: 00:49:56 Inici real: 17:31:56 Hora meta: 18:21:29 Cat:MB Pos. categoria: 294 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club:
5280
0:49:58
00:49:56
0:49:53
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35)
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32)
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47) |
|||||||
906 | 787 | Xavier Segarra Mediavilla | 0:49:56 (tr 0:48:56) | ||||
T. real: 00:48:56 T. oficial: 00:49:56 Inici real: 17:32:33 Hora meta: 18:21:29 Cat:MD Pos. categoria: 112 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: runners vallvidrera
6270
0:49:59
00:49:56
0:49:53
i
Daniel Garcia Bosch
00:49:53 (Tr: 0:49:19)
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35)
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32)
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29) |
|||||||
916 | 456 |
i
|
Oscar Segura Ortuño | 0:49:56 (tr 0:49:00) | |||
T. real: 00:49:00 T. oficial: 00:49:56 Inici real: 17:32:30 Hora meta: 18:21:29 Cat:MC Pos. categoria: 361 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: i run with leiva
5060
0:49:59
00:49:56
0:49:54
Jordi Guilera Terrasa
00:49:55 (Tr: 0:49:35)
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32)
Oriol Pedret Gómez
00:49:56 (Tr: 0:49:33)
Xavier Segarra Mediavilla
00:49:56 (Tr: 0:48:56)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09) |
|||||||
988 | 2130 |
i
|
Ruben Espinaza Merida | 0:49:58 (tr 0:49:47) | |||
T. real: 00:49:47 T. oficial: 00:49:58 Inici real: 17:31:44 Hora meta: 18:21:31 Cat:MC Pos. categoria: 389 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club:
4400
0:50:00
00:49:58
0:49:56
i
Daniel Bouse Franco
00:49:56 (Tr: 0:49:32)
Oriol Pedret Gómez
00:49:56 (Tr: 0:49:33)
Xavier Segarra Mediavilla
00:49:56 (Tr: 0:48:56)
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Luis Serrano Ribera
00:49:59 (Tr: 0:48:42)
Aurelio Castillo Baños
00:49:59 (Tr: 0:49:32) |
|||||||
960 | 2287 |
i
|
Fabio Blandino | 0:49:59 (tr 0:49:29) | |||
T. real: 00:49:29 T. oficial: 00:49:59 Inici real: 17:32:03 Hora meta: 18:21:32 Cat:MD Pos. categoria: 119 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: club a.s.d. palermo
6270
0:50:01
00:49:59
0:49:56
Oriol Pedret Gómez
00:49:56 (Tr: 0:49:33)
Xavier Segarra Mediavilla
00:49:56 (Tr: 0:48:56)
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Luis Serrano Ribera
00:49:59 (Tr: 0:48:42)
Aurelio Castillo Baños
00:49:59 (Tr: 0:49:32)
i
Josep lluís Bisbal I Tudela
00:50:00 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
928 | 2282 |
i
|
Emilio Mora Ramos | 0:49:59 (tr 0:49:09) | |||
T. real: 00:49:09 T. oficial: 00:49:59 Inici real: 17:32:24 Hora meta: 18:21:32 Cat:MC Pos. categoria: 368 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
5060
0:50:01
00:49:59
0:49:56
i
Oscar Segura Ortuño
00:49:56 (Tr: 0:49:00)
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Luis Serrano Ribera
00:49:59 (Tr: 0:48:42)
Aurelio Castillo Baños
00:49:59 (Tr: 0:49:32)
i
Josep lluís Bisbal I Tudela
00:50:00 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
930 | 2286 |
i
|
Javier Mora Ramos | 0:49:59 (tr 0:49:09) | |||
T. real: 00:49:09 T. oficial: 00:49:59 Inici real: 17:32:23 Hora meta: 18:21:32 Cat:MC Pos. categoria: 369 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
4400
0:50:01
00:49:59
0:49:57
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Luis Serrano Ribera
00:49:59 (Tr: 0:48:42)
Aurelio Castillo Baños
00:49:59 (Tr: 0:49:32)
i
Josep lluís Bisbal I Tudela
00:50:00 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
883 | 2584 |
i
|
Luis Serrano Ribera | 0:49:59 (tr 0:48:42) | |||
T. real: 00:48:42 T. oficial: 00:49:59 Inici real: 17:32:51 Hora meta: 18:21:32 Cat:MB Pos. categoria: 273 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
4400
0:50:01
00:49:59
0:49:57
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
Aurelio Castillo Baños
00:49:59 (Tr: 0:49:32)
i
Josep lluís Bisbal I Tudela
00:50:00 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
969 | 338 | Aurelio Castillo Baños | 0:49:59 (tr 0:49:32) | ||||
T. real: 00:49:32 T. oficial: 00:49:59 Inici real: 17:32:00 Hora meta: 18:21:32 Cat:MD Pos. categoria: 121 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club: xino-xano team
4400
0:50:01
00:49:59
0:49:57
i
Ruben Espinaza Merida
00:49:58 (Tr: 0:49:47)
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Luis Serrano Ribera
00:49:59 (Tr: 0:48:42)
i
Josep lluís Bisbal I Tudela
00:50:00 (Tr: 0:48:58) |
|||||||
911 | 871 |
i
|
Josep lluís Bisbal I Tudela | 0:50:00 (tr 0:48:58) | |||
T. real: 00:48:58 T. oficial: 00:50:00 Inici real: 17:32:35 Hora meta: 18:21:33 Cat:MD Pos. categoria: 114 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: patí hoquei club sant cugat
4400
0:50:02
00:50:00
0:49:58
i
Fabio Blandino
00:49:59 (Tr: 0:49:29)
i
Emilio Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Javier Mora Ramos
00:49:59 (Tr: 0:49:09)
i
Luis Serrano Ribera
00:49:59 (Tr: 0:48:42)
Aurelio Castillo Baños
00:49:59 (Tr: 0:49:32) |
|||||||