L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1670 | 1274 |
i
|
Cesar Jimenez Zenteno | 1:00:20 (tr 0:58:55) | |||
T. real: 00:58:55 T. oficial: 01:00:20 Inici real: 17:32:59 Hora meta: 18:31:53 Cat:MB Pos. categoria: 413 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club:
15732
1:00:28
01:00:20
1:00:13
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26) |
|||||||
1679 | 2328 |
i
|
Xavi Picazos | 1:00:26 (tr 0:59:06) | |||
T. real: 00:59:06 T. oficial: 01:00:26 Inici real: 17:32:53 Hora meta: 18:31:59 Cat:MD Pos. categoria: 238 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:55 min/km Club: ctnsc
11332
1:00:31
01:00:26
1:00:20
i
Cesar Jimenez Zenteno
01:00:20 (Tr: 0:58:55)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1680 | 1109 |
i
|
Neus Vidal Jove | 1:00:26 (tr 0:59:06) | |||
T. real: 00:59:06 T. oficial: 01:00:26 Inici real: 17:32:53 Hora meta: 18:31:59 Cat:FD Pos. categoria: 51 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:55 min/km Club: tennis natacio sant cugat
12210
1:00:31
01:00:26
1:00:20
i
Cesar Jimenez Zenteno
01:00:20 (Tr: 0:58:55)
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1654 | 2583 |
i
|
Paula Richardson Jané | 1:00:26 (tr 0:58:43) | |||
T. real: 00:58:43 T. oficial: 01:00:26 Inici real: 17:33:16 Hora meta: 18:31:59 Cat:FA Pos. categoria: 19 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:53 min/km Club:
12650
1:00:32
01:00:26
1:00:20
i
Cesar Jimenez Zenteno
01:00:20 (Tr: 0:58:55)
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1725 | 1069 |
i
|
Maria Nogues Forcada | 1:00:27 (tr 0:59:59) | |||
T. real: 00:59:59 T. oficial: 01:00:27 Inici real: 17:32:01 Hora meta: 18:32:00 Cat:FB Pos. categoria: 109 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 6:00 min/km Club:
4400
1:00:29
01:00:27
1:00:25
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19) |
|||||||
1707 | 2522 |
i
|
Anthony Cruz Vergantiños | 1:00:27 (tr 0:59:32) | |||
T. real: 00:59:32 T. oficial: 01:00:27 Inici real: 17:32:28 Hora meta: 18:32:00 Cat:MB Pos. categoria: 417 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:58 min/km Club:
4400
1:00:29
01:00:27
1:00:25
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56) |
|||||||
1639 | 558 |
i
|
Marc Marzabal Luna | 1:00:28 (tr 0:58:26) | |||
T. real: 00:58:26 T. oficial: 01:00:28 Inici real: 17:33:35 Hora meta: 18:32:01 Cat:MD Pos. categoria: 233 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club: globorunning
4400
1:00:30
01:00:28
1:00:26
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56) |
|||||||
1640 | 565 |
i
|
Jordi Checa Gonzalez | 1:00:28 (tr 0:58:26) | |||
T. real: 00:58:26 T. oficial: 01:00:28 Inici real: 17:33:35 Hora meta: 18:32:01 Cat:MD Pos. categoria: 234 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club: globorunning
4950
1:00:30
01:00:28
1:00:26
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1695 | 2032 |
i
|
Sonia Urgeles Ballabriga | 1:00:28 (tr 0:59:19) | |||
T. real: 00:59:19 T. oficial: 01:00:28 Inici real: 17:32:43 Hora meta: 18:32:01 Cat:FC Pos. categoria: 121 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:56 min/km Club:
12650
1:00:34
01:00:28
1:00:23
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36)
Oriol Font Bellart
01:00:34 (Tr: 0:58:51) |
|||||||
1672 | 2531 |
i
|
Juan manuel Puga Martín | 1:00:29 (tr 0:58:56) | |||
T. real: 00:58:56 T. oficial: 01:00:29 Inici real: 17:33:07 Hora meta: 18:32:02 Cat:MC Pos. categoria: 576 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club:
16610
1:00:36
01:00:29
1:00:21
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36)
Oriol Font Bellart
01:00:34 (Tr: 0:58:51)
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1708 | 2523 |
i
|
Matias Pereira Merino | 1:00:30 (tr 0:59:36) | |||
T. real: 00:59:36 T. oficial: 01:00:30 Inici real: 17:32:28 Hora meta: 18:32:03 Cat:MB Pos. categoria: 418 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:58 min/km Club:
15842
1:00:37
01:00:30
1:00:23
i
Xavi Picazos
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Neus Vidal Jove
01:00:26 (Tr: 0:59:06)
i
Paula Richardson Jané
01:00:26 (Tr: 0:58:43)
i
Maria Nogues Forcada
01:00:27 (Tr: 0:59:59)
i
Anthony Cruz Vergantiños
01:00:27 (Tr: 0:59:32)
i
Marc Marzabal Luna
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Jordi Checa Gonzalez
01:00:28 (Tr: 0:58:26)
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
Oriol Font Bellart
01:00:34 (Tr: 0:58:51)
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36)
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16) |
|||||||
1663 | 1097 | Oriol Font Bellart | 1:00:34 (tr 0:58:51) | ||||
T. real: 00:58:51 T. oficial: 01:00:34 Inici real: 17:33:17 Hora meta: 18:32:07 Cat:MC Pos. categoria: 573 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club:
12650
1:00:40
01:00:34
1:00:28
i
Sonia Urgeles Ballabriga
01:00:28 (Tr: 0:59:19)
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36)
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36)
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16)
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05) |
|||||||
1709 | 1114 | Elisabeth Fetscher Vela | 1:00:36 (tr 0:59:36) | ||||
T. real: 00:59:36 T. oficial: 01:00:36 Inici real: 17:32:34 Hora meta: 18:32:09 Cat:FB Pos. categoria: 106 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:58 min/km Club:
16610
1:00:44
01:00:36
1:00:29
i
Juan manuel Puga Martín
01:00:29 (Tr: 0:58:56)
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36)
Oriol Font Bellart
01:00:34 (Tr: 0:58:51)
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16)
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43) |
|||||||
1691 | 596 | Júls Benedicto Arbuniés | 1:00:37 (tr 0:59:16) | ||||
T. real: 00:59:16 T. oficial: 01:00:37 Inici real: 17:32:55 Hora meta: 18:32:10 Cat:FB Pos. categoria: 101 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:56 min/km Club: basquetfemeni.cat
15842
1:00:45
01:00:37
1:00:30
i
Matias Pereira Merino
01:00:30 (Tr: 0:59:36)
Oriol Font Bellart
01:00:34 (Tr: 0:58:51)
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36)
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40) |
|||||||
1712 | 2355 |
i
|
Oriol Garcia-cascon Llaurado | 1:00:38 (tr 0:59:37) | |||
T. real: 00:59:37 T. oficial: 01:00:38 Inici real: 17:32:34 Hora meta: 18:32:11 Cat:MA Pos. categoria: 102 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:58 min/km Club: baseamado.com
7922
1:00:41
01:00:38
1:00:34
Oriol Font Bellart
01:00:34 (Tr: 0:58:51)
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36)
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1675 | 2163 |
i
|
Belen Lopez-ibañez Rangel | 1:00:39 (tr 0:59:01) | |||
T. real: 00:59:01 T. oficial: 01:00:39 Inici real: 17:33:11 Hora meta: 18:32:12 Cat:FC Pos. categoria: 115 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:55 min/km Club:
5500
1:00:41
01:00:39
1:00:36
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36)
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16)
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1676 | 2162 |
i
|
Sergio Ortega Galvez | 1:00:39 (tr 0:59:01) | |||
T. real: 00:59:01 T. oficial: 01:00:39 Inici real: 17:33:11 Hora meta: 18:32:12 Cat:MC Pos. categoria: 577 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:55 min/km Club:
4400
1:00:41
01:00:39
1:00:37
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16)
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36) |
|||||||
1686 | 2184 |
i
|
Daniel Girona Martínez | 1:00:39 (tr 0:59:12) | |||
T. real: 00:59:12 T. oficial: 01:00:39 Inici real: 17:33:00 Hora meta: 18:32:12 Cat:MB Pos. categoria: 414 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:56 min/km Club:
6492
1:00:42
01:00:39
1:00:36
Elisabeth Fetscher Vela
01:00:36 (Tr: 0:59:36)
Júls Benedicto Arbuniés
01:00:37 (Tr: 0:59:16)
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54) |
|||||||
1729 | 807 |
i
|
Isidre Plancheria I Coll | 1:00:40 (tr 1:00:05) | |||
T. real: 01:00:05 T. oficial: 01:00:40 Inici real: 17:32:09 Hora meta: 18:32:13 Cat:MC Pos. categoria: 582 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 6:01 min/km Club:
5277
1:00:42
01:00:40
1:00:37
i
Oriol Garcia-cascon Llaurado
01:00:38 (Tr: 0:59:37)
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55) |
|||||||
1710 | 2370 |
i
|
Jose ignacio Tamame Briongos | 1:00:41 (tr 0:59:36) | |||
T. real: 00:59:36 T. oficial: 01:00:41 Inici real: 17:32:38 Hora meta: 18:32:14 Cat:MB Pos. categoria: 419 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:58 min/km Club:
5390
1:00:43
01:00:41
1:00:38
i
Belen Lopez-ibañez Rangel
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43) |
|||||||
1668 | 1312 |
i
|
Mina Ribas Solera | 1:00:42 (tr 0:58:54) | |||
T. real: 00:58:54 T. oficial: 01:00:42 Inici real: 17:33:21 Hora meta: 18:32:15 Cat:FC Pos. categoria: 114 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:54 min/km Club:
6492
1:00:45
01:00:42
1:00:39
i
Sergio Ortega Galvez
01:00:39 (Tr: 0:59:01)
i
Daniel Girona Martínez
01:00:39 (Tr: 0:59:12)
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40) |
|||||||
1669 | 756 |
i
|
Tony Perez Guillen | 1:00:42 (tr 0:58:55) | |||
T. real: 00:58:55 T. oficial: 01:00:42 Inici real: 17:33:21 Hora meta: 18:32:15 Cat:MC Pos. categoria: 574 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club:
5277
1:00:45
01:00:42
1:00:40
i
Isidre Plancheria I Coll
01:00:40 (Tr: 1:00:05)
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40) |
|||||||
1754 | 186 |
i
|
Fernando Eguren Pellon | 1:00:43 (tr 1:00:43) | |||
T. real: 01:00:43 T. oficial: 01:00:43 Inici real: 17:31:33 Hora meta: 18:32:16 Cat:MB Pos. categoria: 423 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 6:05 min/km Club:
5390
1:00:46
01:00:43
1:00:41
i
Jose ignacio Tamame Briongos
01:00:41 (Tr: 0:59:36)
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40)
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23) |
|||||||
1756 | 2451 |
i
|
Hector Gallardo Ruiz | 1:00:43 (tr 1:00:43) | |||
T. real: 01:00:43 T. oficial: 01:00:43 Inici real: 17:31:33 Hora meta: 18:32:16 Cat:MB Pos. categoria: 425 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 6:05 min/km Club:
4510
1:00:46
01:00:43
1:00:41
i
Mina Ribas Solera
01:00:42 (Tr: 0:58:54)
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40)
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23) |
|||||||
1714 | 2085 |
i
|
Diana Tirados Belda | 1:00:44 (tr 0:59:40) | |||
T. real: 00:59:40 T. oficial: 01:00:44 Inici real: 17:32:38 Hora meta: 18:32:17 Cat:FC Pos. categoria: 126 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:58 min/km Club:
4400
1:00:46
01:00:44
1:00:42
i
Tony Perez Guillen
01:00:42 (Tr: 0:58:55)
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23)
i
Martin Pires Nuñez
01:00:46 (Tr: 0:58:32) |
|||||||
1643 | 2420 |
i
|
Guim Castrillo Bueno | 1:00:45 (tr 0:58:31) | |||
T. real: 00:58:31 T. oficial: 01:00:45 Inici real: 17:33:47 Hora meta: 18:32:18 Cat:MB Pos. categoria: 409 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club:
4400
1:00:47
01:00:45
1:00:43
i
Fernando Eguren Pellon
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23)
i
Martin Pires Nuñez
01:00:46 (Tr: 0:58:32)
Carolina Bail Corral
01:00:46 (Tr: 0:59:00)
i
Noelia Pajares Garrido
01:00:46 (Tr: 0:59:00) |
|||||||
1742 | 2414 |
i
|
Raul Canales Martinez | 1:00:46 (tr 1:00:23) | |||
T. real: 01:00:23 T. oficial: 01:00:46 Inici real: 17:31:56 Hora meta: 18:32:19 Cat:MB Pos. categoria: 421 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 6:03 min/km Club:
4510
1:00:48
01:00:46
1:00:43
i
Hector Gallardo Ruiz
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40)
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Martin Pires Nuñez
01:00:46 (Tr: 0:58:32)
Carolina Bail Corral
01:00:46 (Tr: 0:59:00)
i
Noelia Pajares Garrido
01:00:46 (Tr: 0:59:00) |
|||||||
1645 | 2241 |
i
|
Martin Pires Nuñez | 1:00:46 (tr 0:58:32) | |||
T. real: 00:58:32 T. oficial: 01:00:46 Inici real: 17:33:47 Hora meta: 18:32:19 Cat:MB Pos. categoria: 410 Inici cursa:17:31:33 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: esportillaos
4400
1:00:48
01:00:46
1:00:44
i
Diana Tirados Belda
01:00:44 (Tr: 0:59:40)
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23)
Carolina Bail Corral
01:00:46 (Tr: 0:59:00)
i
Noelia Pajares Garrido
01:00:46 (Tr: 0:59:00) |
|||||||
1674 | 2385 | Carolina Bail Corral | 1:00:46 (tr 0:59:00) | ||||
T. real: 00:59:00 T. oficial: 01:00:46 Inici real: 17:33:20 Hora meta: 18:32:19 Cat:FB Pos. categoria: 100 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:54 min/km Club: dir sant cugat
4400
1:00:48
01:00:46
1:00:44
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23)
i
Martin Pires Nuñez
01:00:46 (Tr: 0:58:32)
i
Noelia Pajares Garrido
01:00:46 (Tr: 0:59:00) |
|||||||
1673 | 2409 |
i
|
Noelia Pajares Garrido | 1:00:46 (tr 0:59:00) | |||
T. real: 00:59:00 T. oficial: 01:00:46 Inici real: 17:33:20 Hora meta: 18:32:19 Cat:FB Pos. categoria: 99 Inici cursa:17:31:33 Sexe:F Ritme: 5:54 min/km Club:
4400
1:00:48
01:00:46
1:00:44
i
Guim Castrillo Bueno
01:00:45 (Tr: 0:58:31)
i
Raul Canales Martinez
01:00:46 (Tr: 1:00:23)
i
Martin Pires Nuñez
01:00:46 (Tr: 0:58:32)
Carolina Bail Corral
01:00:46 (Tr: 0:59:00) |
|||||||