Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató i 10K de Tossa de Mar

Mitja

10 maig 2015

10K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:05:08

T. oficial: 02:05:48

Inici real: 10:03:26

Hora meta: 12:08:33

Cat:M

Pos. categoria: 188

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

k6: 0:37:40

Hora k6 : 10:41:06

Pos k6 : 239

-

Meta: 2:05:08

Hora meta: 12:08:33

Pos meta : 211

X 28 posicions

2:06:21
02:05:48
2:05:15
i
Marta Bergés Bidasoa
02:05:53 (Tr: 2:05:33)
David Alonso Balague
02:06:13 (Tr: 2:05:42)
i
Roger Adell Sabiron
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)

T. real: 02:05:33

T. oficial: 02:05:53

Inici real: 10:03:05

Hora meta: 12:08:38

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:02:45

Sexe:F

Ritme: 5:58 min/km

Club:

k6: 0:36:10

Hora k6 : 10:39:15

Pos k6 : 206

-

Meta: 2:05:33

Hora meta: 12:08:38

Pos meta : 212

Y 6 posicions

2:06:21
02:05:53
2:05:24
i
Joan Delgado Fernàndez
02:05:48 (Tr: 2:05:08)
David Alonso Balague
02:06:13 (Tr: 2:05:42)
i
Roger Adell Sabiron
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)

T. real: 02:05:42

T. oficial: 02:06:13

Inici real: 10:03:16

Hora meta: 12:08:58

Cat:M

Pos. categoria: 189

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

k6: 0:36:27

Hora k6 : 10:39:43

Pos k6 : 218

-

Meta: 2:05:42

Hora meta: 12:08:58

Pos meta : 213

X 5 posicions

2:06:38
02:06:13
2:05:48
i
Joan Delgado Fernàndez
02:05:48 (Tr: 2:05:08)
i
Marta Bergés Bidasoa
02:05:53 (Tr: 2:05:33)
i
Roger Adell Sabiron
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)

T. real: 02:05:21

T. oficial: 02:06:19

Inici real: 10:03:44

Hora meta: 12:09:04

Cat:M

Pos. categoria: 190

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k6: 0:37:32

Hora k6 : 10:41:15

Pos k6 : 241

-

Meta: 2:05:21

Hora meta: 12:09:04

Pos meta : 214

X 27 posicions

2:06:49
02:06:19
2:05:48
i
Joan Delgado Fernàndez
02:05:48 (Tr: 2:05:08)
i
Marta Bergés Bidasoa
02:05:53 (Tr: 2:05:33)
David Alonso Balague
02:06:13 (Tr: 2:05:42)
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)

T. real: 02:05:21

T. oficial: 02:06:19

Inici real: 10:03:44

Hora meta: 12:09:04

Cat:M

Pos. categoria: 191

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k6: 0:37:32

Hora k6 : 10:41:15

Pos k6 : 242

-

Meta: 2:05:21

Hora meta: 12:09:04

Pos meta : 215

X 27 posicions

2:07:14
02:06:19
2:05:24
i
Joan Delgado Fernàndez
02:05:48 (Tr: 2:05:08)
i
Marta Bergés Bidasoa
02:05:53 (Tr: 2:05:33)
David Alonso Balague
02:06:13 (Tr: 2:05:42)
i
Roger Adell Sabiron
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)
i
Gabriela Onderwater
02:07:14 (Tr: 2:06:57)

T. real: 02:05:38

T. oficial: 02:06:21

Inici real: 10:03:28

Hora meta: 12:09:06

Cat:M

Pos. categoria: 192

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

k6: 0:34:09

Hora k6 : 10:37:36

Pos k6 : 170

-

Meta: 2:05:38

Hora meta: 12:09:06

Pos meta : 216

Y 46 posicions

2:07:42
02:06:21
2:04:59
i
Joan Delgado Fernàndez
02:05:48 (Tr: 2:05:08)
i
Marta Bergés Bidasoa
02:05:53 (Tr: 2:05:33)
David Alonso Balague
02:06:13 (Tr: 2:05:42)
i
Roger Adell Sabiron
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)
i
Gabriela Onderwater
02:07:14 (Tr: 2:06:57)
i
Montserrat Noguera Pardillo
02:07:42 (Tr: 2:06:57)

T. real: 02:05:19

T. oficial: 02:06:21

Inici real: 10:03:48

Hora meta: 12:09:06

Cat:M

Pos. categoria: 193

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

k6: 0:35:51

Hora k6 : 10:39:39

Pos k6 : 216

-

Meta: 2:05:19

Hora meta: 12:09:06

Pos meta : 217

Y 1 posició

2:07:44
02:06:21
2:04:59
i
Joan Delgado Fernàndez
02:05:48 (Tr: 2:05:08)
i
Marta Bergés Bidasoa
02:05:53 (Tr: 2:05:33)
David Alonso Balague
02:06:13 (Tr: 2:05:42)
i
Roger Adell Sabiron
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Gabriela Onderwater
02:07:14 (Tr: 2:06:57)
i
Montserrat Noguera Pardillo
02:07:42 (Tr: 2:06:57)
i
Miquel Alcover Sagrera
02:07:44 (Tr: 2:07:31)

T. real: 02:06:57

T. oficial: 02:07:14

Inici real: 10:03:02

Hora meta: 12:09:59

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:02:45

Sexe:F

Ritme: 6:02 min/km

Club:

k6: 0:36:18

Hora k6 : 10:39:20

Pos k6 : 207

-

Meta: 2:06:57

Hora meta: 12:09:59

Pos meta : 218

Y 11 posicions

2:08:09
02:07:14
2:06:19
i
Grau Gelpi Lleonart
02:06:19 (Tr: 2:05:21)
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)
i
Montserrat Noguera Pardillo
02:07:42 (Tr: 2:06:57)
i
Miquel Alcover Sagrera
02:07:44 (Tr: 2:07:31)
Aarón López Marín
02:07:45 (Tr: 2:07:24)

T. real: 02:06:57

T. oficial: 02:07:42

Inici real: 10:03:30

Hora meta: 12:10:27

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:02:45

Sexe:F

Ritme: 6:02 min/km

Club:

k6: 0:36:58

Hora k6 : 10:40:28

Pos k6 : 230

-

Meta: 2:06:57

Hora meta: 12:10:27

Pos meta : 219

X 11 posicions

2:09:03
02:07:42
2:06:21
i
Juan Gomez Montes
02:06:21 (Tr: 2:05:38)
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)
i
Gabriela Onderwater
02:07:14 (Tr: 2:06:57)
i
Miquel Alcover Sagrera
02:07:44 (Tr: 2:07:31)
Aarón López Marín
02:07:45 (Tr: 2:07:24)
i
Justi Ratajewska
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Miguel Antolín Cubero
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Mireia Garcia Lloret
02:08:17 (Tr: 2:07:24)
i
Samu Grau González
02:08:21 (Tr: 2:08:07)

T. real: 02:07:31

T. oficial: 02:07:44

Inici real: 10:02:58

Hora meta: 12:10:29

Cat:M

Pos. categoria: 194

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club:

k6: 0:33:26

Hora k6 : 10:36:24

Pos k6 : 154

-

Meta: 2:07:31

Hora meta: 12:10:29

Pos meta : 220

Y 66 posicions

2:09:06
02:07:44
2:06:21
i
Iñaki Frias Mena
02:06:21 (Tr: 2:05:19)
i
Gabriela Onderwater
02:07:14 (Tr: 2:06:57)
i
Montserrat Noguera Pardillo
02:07:42 (Tr: 2:06:57)
Aarón López Marín
02:07:45 (Tr: 2:07:24)
i
Justi Ratajewska
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Miguel Antolín Cubero
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Mireia Garcia Lloret
02:08:17 (Tr: 2:07:24)
i
Samu Grau González
02:08:21 (Tr: 2:08:07)

T. real: 02:07:24

T. oficial: 02:07:45

Inici real: 10:03:06

Hora meta: 12:10:30

Cat:M

Pos. categoria: 195

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club:

k6: 0:35:01

Hora k6 : 10:38:07

Pos k6 : 180

-

Meta: 2:07:24

Hora meta: 12:10:30

Pos meta : 221

Y 41 posicions

2:08:17
02:07:45
2:07:13
i
Gabriela Onderwater
02:07:14 (Tr: 2:06:57)
i
Montserrat Noguera Pardillo
02:07:42 (Tr: 2:06:57)
i
Miquel Alcover Sagrera
02:07:44 (Tr: 2:07:31)
i
Justi Ratajewska
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Miguel Antolín Cubero
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Mireia Garcia Lloret
02:08:17 (Tr: 2:07:24)

T. real: 02:07:44

T. oficial: 02:08:12

Inici real: 10:03:14

Hora meta: 12:10:57

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:02:45

Sexe:F

Ritme: 6:04 min/km

Club:

k6: 0:37:06

Hora k6 : 10:40:20

Pos k6 : 226

-

Meta: 2:07:44

Hora meta: 12:10:57

Pos meta : 222

X 4 posicions

2:08:43
02:08:12
2:07:42
i
Montserrat Noguera Pardillo
02:07:42 (Tr: 2:06:57)
i
Miquel Alcover Sagrera
02:07:44 (Tr: 2:07:31)
Aarón López Marín
02:07:45 (Tr: 2:07:24)
i
Mireia Garcia Lloret
02:08:17 (Tr: 2:07:24)
i
Samu Grau González
02:08:21 (Tr: 2:08:07)

T. real: 02:07:44

T. oficial: 02:08:12

Inici real: 10:03:14

Hora meta: 12:10:57

Cat:M

Pos. categoria: 196

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

k6: 0:37:07

Hora k6 : 10:40:20

Pos k6 : 227

-

Meta: 2:07:44

Hora meta: 12:10:57

Pos meta : 223

X 4 posicions

2:08:41
02:08:12
2:07:44
i
Miquel Alcover Sagrera
02:07:44 (Tr: 2:07:31)
Aarón López Marín
02:07:45 (Tr: 2:07:24)
i
Mireia Garcia Lloret
02:08:17 (Tr: 2:07:24)
i
Samu Grau González
02:08:21 (Tr: 2:08:07)

T. real: 02:07:24

T. oficial: 02:08:17

Inici real: 10:03:38

Hora meta: 12:11:02

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:02:45

Sexe:F

Ritme: 6:03 min/km

Club:

k6: 0:35:42

Hora k6 : 10:39:20

Pos k6 : 209

-

Meta: 2:07:24

Hora meta: 12:11:02

Pos meta : 224

Y 15 posicions

2:08:49
02:08:17
2:07:45
Aarón López Marín
02:07:45 (Tr: 2:07:24)
i
Justi Ratajewska
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Miguel Antolín Cubero
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Samu Grau González
02:08:21 (Tr: 2:08:07)

T. real: 02:08:07

T. oficial: 02:08:21

Inici real: 10:02:59

Hora meta: 12:11:06

Cat:M

Pos. categoria: 197

Inici cursa:10:02:45

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club:

k6: 0:35:35

Hora k6 : 10:38:34

Pos k6 : 187

-

Meta: 2:08:07

Hora meta: 12:11:06

Pos meta : 225

Y 38 posicions

2:08:30
02:08:21
2:08:12
i
Justi Ratajewska
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Miguel Antolín Cubero
02:08:12 (Tr: 2:07:44)
i
Mireia Garcia Lloret
02:08:17 (Tr: 2:07:24)