L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | 251 | 4039 |
i
|
Albert Comas Hugas | 4:26:53 | ||
T. real: 04:26:53 T. oficial: 04:26:53 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:26:55 Cat:Sb40M Pos. categoria: 80 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:20 min/km Club:
526790
4:30:52
04:26:53
4:22:54
Xavi Corominas Gómez
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
i
Angeles Corrales Fernandez
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Raffaele Polcaro
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52) |
|||||||
272 | 252 | 4236 | Xavi Corominas Gómez | 4:27:20 | |||
T. real: 04:27:20 T. oficial: 04:27:20 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:27:22 Cat:Sb30M Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club:
466840
4:30:52
04:27:20
4:23:48
i
Albert Comas Hugas
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
i
Angeles Corrales Fernandez
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Raffaele Polcaro
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52) |
|||||||
273 | 21 | 4354 |
i
|
Angeles Corrales Fernandez | 4:28:11 | ||
T. real: 04:28:11 T. oficial: 04:28:11 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:28:13 Cat:F50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 6:22 min/km Club: club atletismo parets
354420
4:30:52
04:28:11
4:25:30
i
Albert Comas Hugas
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
Xavi Corominas Gómez
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
i
Raffaele Polcaro
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52) |
|||||||
274 | 253 | 4353 |
i
|
Raffaele Polcaro | 4:28:11 | ||
T. real: 04:28:11 T. oficial: 04:28:11 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:28:13 Cat:M50 Pos. categoria: 38 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:22 min/km Club: club atletismo parets
354312
4:30:52
04:28:11
4:25:30
i
Albert Comas Hugas
04:26:53 (Tr: 4:26:53)
Xavi Corominas Gómez
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
i
Angeles Corrales Fernandez
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52) |
|||||||
275 | 254 | 4081 |
i
|
Antoni Soriguera Gellida | 4:29:04 | ||
T. real: 04:29:04 T. oficial: 04:29:04 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:29:06 Cat:Sb40M Pos. categoria: 81 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:23 min/km Club:
238700
4:30:53
04:29:04
4:27:16
Xavi Corominas Gómez
04:27:20 (Tr: 4:27:20)
i
Angeles Corrales Fernandez
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Raffaele Polcaro
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53) |
|||||||
276 | 255 | 4219 |
i
|
Francisco Maraver Pimto | 4:30:03 | ||
T. real: 04:30:03 T. oficial: 04:30:03 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:30:05 Cat:M50 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:24 min/km Club: club atletismo parets
245407
4:31:54
04:30:03
4:28:11
i
Angeles Corrales Fernandez
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Raffaele Polcaro
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40) |
|||||||
277 | 256 | 4232 |
i
|
Xavier Illamola | 4:30:52 | ||
T. real: 04:30:52 T. oficial: 04:30:52 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:30:54 Cat:Sb40M Pos. categoria: 82 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club:
354312
4:33:34
04:30:52
4:28:11
i
Raffaele Polcaro
04:28:11 (Tr: 4:28:11)
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40) |
|||||||
278 | 257 | 4034 |
i
|
Jordi Carne Ramiro | 4:30:53 | ||
T. real: 04:30:53 T. oficial: 04:30:53 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:30:55 Cat:Sb40M Pos. categoria: 83 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club:
238700
4:32:41
04:30:53
4:29:04
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40) |
|||||||
279 | 258 | 4204 |
i
|
Pedro Loshuertos Calderón | 4:30:54 | ||
T. real: 04:30:54 T. oficial: 04:30:54 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:30:56 Cat:Sb30M Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club: c.a. ultra lleida
112422
4:31:45
04:30:54
4:30:03
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40) |
|||||||
280 | 259 | 4392 |
i
|
Joan Giraut I López | 4:31:11 | ||
T. real: 04:31:11 T. oficial: 04:31:11 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:31:13 Cat:Sb50M Pos. categoria: 119 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club:
324392
4:33:38
04:31:11
4:28:43
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40)
i
Albert Gatius Pi
04:33:38 (Tr: 4:33:38) |
|||||||
281 | 260 | 4360 |
i
|
David Peñaranda Duran | 4:31:31 | ||
T. real: 04:31:31 T. oficial: 04:31:31 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:31:33 Cat:Sb50M Pos. categoria: 120 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:27 min/km Club: werfen runners
334730
4:34:04
04:31:31
4:28:59
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40)
i
Albert Gatius Pi
04:33:38 (Tr: 4:33:38)
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04) |
|||||||
282 | 261 | 4153 |
i
|
Juan antonio Perez Martinez | 4:31:40 | ||
T. real: 04:31:40 T. oficial: 04:31:40 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:31:42 Cat:M50 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:27 min/km Club:
391600
4:34:38
04:31:40
4:28:42
i
Antoni Soriguera Gellida
04:29:04 (Tr: 4:29:04)
i
Francisco Maraver Pimto
04:30:03 (Tr: 4:30:03)
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Albert Gatius Pi
04:33:38 (Tr: 4:33:38)
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04)
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38) |
|||||||
283 | 262 | 4042 |
i
|
Albert Gatius Pi | 4:33:38 | ||
T. real: 04:33:38 T. oficial: 04:33:38 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:33:40 Cat:Sb40M Pos. categoria: 84 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:30 min/km Club:
438350
4:36:58
04:33:38
4:30:19
i
Xavier Illamola
04:30:52 (Tr: 4:30:52)
i
Jordi Carne Ramiro
04:30:53 (Tr: 4:30:53)
i
Pedro Loshuertos Calderón
04:30:54 (Tr: 4:30:54)
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40)
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04)
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58) |
|||||||
284 | 263 | 4379 | Marçal López Martínez | 4:34:04 | |||
T. real: 04:34:04 T. oficial: 04:34:04 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:34:06 Cat:M50 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:30 min/km Club: maimakansu
415907
4:37:13
04:34:04
4:30:55
i
Joan Giraut I López
04:31:11 (Tr: 4:31:11)
i
David Peñaranda Duran
04:31:31 (Tr: 4:31:31)
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40)
i
Albert Gatius Pi
04:33:38 (Tr: 4:33:38)
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13) |
|||||||
285 | 264 | 4350 | Josep Perez Lasso | 4:34:38 | |||
T. real: 04:34:38 T. oficial: 04:34:38 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:34:40 Cat:M50 Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:31 min/km Club:
391600
4:37:36
04:34:38
4:31:40
i
Juan antonio Perez Martinez
04:31:40 (Tr: 4:31:40)
i
Albert Gatius Pi
04:33:38 (Tr: 4:33:38)
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Climent Vilatersana Vila
04:37:13 (Tr: 4:37:13) |
|||||||
286 | 265 | 4165 | Ferran Santoyo Medina | 4:36:58 | |||
T. real: 04:36:58 T. oficial: 04:36:58 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:37:00 Cat:Sb50M Pos. categoria: 121 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:34 min/km Club: penya 100 km
438350
4:40:17
04:36:58
4:33:38
i
Albert Gatius Pi
04:33:38 (Tr: 4:33:38)
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04)
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Climent Vilatersana Vila
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Ana Rodriguez Perez
04:38:54 (Tr: 4:38:54)
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55) |
|||||||
287 | 266 | 4041 |
i
|
Josep mª Santin Cot | 4:37:13 | ||
T. real: 04:37:13 T. oficial: 04:37:13 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:37:15 Cat:Sb50M Pos. categoria: 122 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:35 min/km Club:
415907
4:40:22
04:37:13
4:34:04
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04)
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Climent Vilatersana Vila
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Ana Rodriguez Perez
04:38:54 (Tr: 4:38:54)
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55) |
|||||||
288 | 267 | 4040 |
i
|
Climent Vilatersana Vila | 4:37:13 | ||
T. real: 04:37:13 T. oficial: 04:37:13 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:37:15 Cat:Sb50M Pos. categoria: 123 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:35 min/km Club: cel
357387
4:39:55
04:37:13
4:34:30
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Ana Rodriguez Perez
04:38:54 (Tr: 4:38:54)
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55) |
|||||||
289 | 22 | 4193 |
i
|
Ana Rodriguez Perez | 4:38:54 | ||
T. real: 04:38:54 T. oficial: 04:38:54 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:38:56 Cat:Sb50F Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 6:37 min/km Club: korre ke te kagas
407550
4:41:59
04:38:54
4:35:49
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Climent Vilatersana Vila
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55)
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59) |
|||||||
290 | 268 | 4147 |
i
|
Oriol Valls Duran | 4:39:17 | ||
T. real: 04:39:17 T. oficial: 04:39:17 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:39:19 Cat:M50 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:38 min/km Club:
707742
4:44:39
04:39:17
4:33:55
Marçal López Martínez
04:34:04 (Tr: 4:34:04)
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Climent Vilatersana Vila
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Ana Rodriguez Perez
04:38:54 (Tr: 4:38:54)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55)
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39) |
|||||||
291 | 269 | 4321 | Pere Poch Martí | 4:39:55 | |||
T. real: 04:39:55 T. oficial: 04:39:55 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:39:57 Cat:M50 Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:39 min/km Club: fondistes pineda
698612
4:45:13
04:39:55
4:34:38
Josep Perez Lasso
04:34:38 (Tr: 4:34:38)
Ferran Santoyo Medina
04:36:58 (Tr: 4:36:58)
i
Josep mª Santin Cot
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Climent Vilatersana Vila
04:37:13 (Tr: 4:37:13)
i
Ana Rodriguez Perez
04:38:54 (Tr: 4:38:54)
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39)
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13) |
|||||||
292 | 270 | 4322 |
i
|
Santiago Garcia Garcia | 4:41:59 | ||
T. real: 04:41:59 T. oficial: 04:41:59 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:42:01 Cat:Sb50M Pos. categoria: 124 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:41 min/km Club: a fons perdut
426907
4:45:13
04:41:59
4:38:45
i
Ana Rodriguez Perez
04:38:54 (Tr: 4:38:54)
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39)
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Jeroni Royo Juanola
04:45:13 (Tr: 4:45:13) |
|||||||
293 | 271 | 4155 | Alex Folch Bombardó | 4:44:39 | |||
T. real: 04:44:39 T. oficial: 04:44:39 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:44:41 Cat:Sb50M Pos. categoria: 125 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:45 min/km Club:
707742
4:50:00
04:44:39
4:39:17
i
Oriol Valls Duran
04:39:17 (Tr: 4:39:17)
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55)
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Jeroni Royo Juanola
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Salvador Tomas Lopez
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49)
i
Ricardo Anmella Subias
04:48:41 (Tr: 4:48:41)
i
Carmen Cerrillo Cabañero
04:48:45 (Tr: 4:48:45) |
|||||||
294 | 272 | 4058 |
i
|
Alejandro Atienza Martinez | 4:45:13 | ||
T. real: 04:45:13 T. oficial: 04:45:13 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:45:15 Cat:Sb30M Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:46 min/km Club: ias sport
698612
4:50:30
04:45:13
4:39:55
Pere Poch Martí
04:39:55 (Tr: 4:39:55)
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39)
i
Jeroni Royo Juanola
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Salvador Tomas Lopez
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49)
i
Ricardo Anmella Subias
04:48:41 (Tr: 4:48:41)
i
Carmen Cerrillo Cabañero
04:48:45 (Tr: 4:48:45) |
|||||||
295 | 273 | 4060 |
i
|
Jeroni Royo Juanola | 4:45:13 | ||
T. real: 04:45:13 T. oficial: 04:45:13 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:45:15 Cat:Sb40M Pos. categoria: 85 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:46 min/km Club:
426907
4:48:27
04:45:13
4:41:59
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39)
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Salvador Tomas Lopez
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49) |
|||||||
296 | 274 | 4391 |
i
|
Salvador Tomas Lopez | 4:45:15 | ||
T. real: 04:45:15 T. oficial: 04:45:15 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:45:17 Cat:Sb40M Pos. categoria: 86 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:46 min/km Club:
453970
4:48:41
04:45:15
4:41:48
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39)
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Jeroni Royo Juanola
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49)
i
Ricardo Anmella Subias
04:48:41 (Tr: 4:48:41) |
|||||||
297 | 275 | 4400 |
i
|
Jordi Cardona Vidal | 4:45:15 | ||
T. real: 04:45:15 T. oficial: 04:45:15 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:45:17 Cat:M50 Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:46 min/km Club: werfen runners
462767
4:48:45
04:45:15
4:41:45
i
Santiago Garcia Garcia
04:41:59 (Tr: 4:41:59)
Alex Folch Bombardó
04:44:39 (Tr: 4:44:39)
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Jeroni Royo Juanola
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Salvador Tomas Lopez
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49)
i
Ricardo Anmella Subias
04:48:41 (Tr: 4:48:41)
i
Carmen Cerrillo Cabañero
04:48:45 (Tr: 4:48:45) |
|||||||
298 | 276 | 4328 | Albert Rubio Gimenez | 4:46:49 | |||
T. real: 04:46:49 T. oficial: 04:46:49 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:46:51 Cat:Sb50M Pos. categoria: 126 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:48 min/km Club: sportanys
254867
4:48:45
04:46:49
4:44:54
i
Alejandro Atienza Martinez
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Jeroni Royo Juanola
04:45:13 (Tr: 4:45:13)
i
Salvador Tomas Lopez
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
i
Ricardo Anmella Subias
04:48:41 (Tr: 4:48:41)
i
Carmen Cerrillo Cabañero
04:48:45 (Tr: 4:48:45) |
|||||||
299 | 277 | 4314 |
i
|
Ricardo Anmella Subias | 4:48:41 | ||
T. real: 04:48:41 T. oficial: 04:48:41 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:48:43 Cat:M50 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:00:02 Sexe:M Ritme: 6:51 min/km Club:
453970
4:52:07
04:48:41
4:45:15
i
Salvador Tomas Lopez
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49)
i
Carmen Cerrillo Cabañero
04:48:45 (Tr: 4:48:45) |
|||||||
300 | 23 | 4157 |
i
|
Carmen Cerrillo Cabañero | 4:48:45 | ||
T. real: 04:48:45 T. oficial: 04:48:45 Inici real: 09:00:02 Hora meta: 13:48:47 Cat:F50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:02 Sexe:F Ritme: 6:51 min/km Club: caparets
462767
4:52:16
04:48:45
4:45:15
i
Jordi Cardona Vidal
04:45:15 (Tr: 4:45:15)
Albert Rubio Gimenez
04:46:49 (Tr: 4:46:49)
i
Ricardo Anmella Subias
04:48:41 (Tr: 4:48:41) |
|||||||