L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 16 | 5131 |
i
|
Mar Llorens Citores | 0:24:50 (tr 0:24:34) | ||
T. real: 00:24:34 T. oficial: 00:24:50 Inici real: 09:00:25 Hora meta: 09:24:59 Cat:InfF Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 4:55 min/km Club:
62257
0:25:18
00:24:50
0:24:21
i
Mònica Gurt Daví
00:24:51 (Tr: 0:24:35)
Miguel Almoguera Arántegui
00:24:54 (Tr: 0:24:29)
i
Carlos Sanchez
00:25:04 (Tr: 0:24:35)
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
92 | 17 | 5190 |
i
|
Mònica Gurt Daví | 0:24:51 (tr 0:24:35) | ||
T. real: 00:24:35 T. oficial: 00:24:51 Inici real: 09:00:26 Hora meta: 09:25:00 Cat:Vt1F Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 4:55 min/km Club:
58080
0:25:18
00:24:51
0:24:25
i
Mar Llorens Citores
00:24:50 (Tr: 0:24:34)
Miguel Almoguera Arántegui
00:24:54 (Tr: 0:24:29)
i
Carlos Sanchez
00:25:04 (Tr: 0:24:35)
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
93 | 76 | 5093 | Miguel Almoguera Arántegui | 0:24:54 (tr 0:24:29) | |||
T. real: 00:24:29 T. oficial: 00:24:54 Inici real: 09:00:34 Hora meta: 09:25:03 Cat:Vt1M Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: gràcia nord
52907
0:25:18
00:24:54
0:24:30
i
Mar Llorens Citores
00:24:50 (Tr: 0:24:34)
i
Mònica Gurt Daví
00:24:51 (Tr: 0:24:35)
i
Carlos Sanchez
00:25:04 (Tr: 0:24:35)
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
94 | 77 | 5042 |
i
|
Carlos Sanchez | 0:25:04 (tr 0:24:35) | ||
T. real: 00:24:35 T. oficial: 00:25:04 Inici real: 09:00:38 Hora meta: 09:25:13 Cat:SenM Pos. categoria: 31 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: yo mismo!!
32340
0:25:19
00:25:04
0:24:50
i
Mar Llorens Citores
00:24:50 (Tr: 0:24:34)
i
Mònica Gurt Daví
00:24:51 (Tr: 0:24:35)
Miguel Almoguera Arántegui
00:24:54 (Tr: 0:24:29)
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33) |
|||||||
95 | 78 | 5081 | Manuel González Gallego | 0:25:08 (tr 0:24:35) | |||
T. real: 00:24:35 T. oficial: 00:25:08 Inici real: 09:00:43 Hora meta: 09:25:17 Cat:Vt1M Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
50380
0:25:31
00:25:08
0:24:45
i
Mar Llorens Citores
00:24:50 (Tr: 0:24:34)
i
Mònica Gurt Daví
00:24:51 (Tr: 0:24:35)
Miguel Almoguera Arántegui
00:24:54 (Tr: 0:24:29)
i
Carlos Sanchez
00:25:04 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33)
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05) |
|||||||
96 | 79 | 187 | Txabi Albert Beca | 0:25:09 (tr 0:24:45) | |||
T. real: 00:24:45 T. oficial: 00:25:09 Inici real: 09:00:34 Hora meta: 09:25:18 Cat:SenM Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: spinrunners
55220
0:25:34
00:25:09
0:24:44
i
Mar Llorens Citores
00:24:50 (Tr: 0:24:34)
i
Mònica Gurt Daví
00:24:51 (Tr: 0:24:35)
Miguel Almoguera Arántegui
00:24:54 (Tr: 0:24:29)
i
Carlos Sanchez
00:25:04 (Tr: 0:24:35)
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33)
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12) |
|||||||
97 | 80 | 5068 |
i
|
Xavier Lucena | 0:25:18 (tr 0:24:33) | ||
T. real: 00:24:33 T. oficial: 00:25:18 Inici real: 09:00:54 Hora meta: 09:25:27 Cat:Vt1M Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: yhp
41362
0:25:37
00:25:18
0:24:59
i
Carlos Sanchez
00:25:04 (Tr: 0:24:35)
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56) |
|||||||
98 | 81 | 5091 |
i
|
Ricard Arzo Esteve | 0:25:31 (tr 0:25:05) | ||
T. real: 00:25:05 T. oficial: 00:25:31 Inici real: 09:00:35 Hora meta: 09:25:40 Cat:Vt3M Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club: c.e. mediterrani
50380
0:25:54
00:25:31
0:25:08
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12) |
|||||||
99 | 82 | 5025 |
i
|
Jose luis Amat Del Alamo | 0:25:34 (tr 0:25:12) | ||
T. real: 00:25:12 T. oficial: 00:25:34 Inici real: 09:00:32 Hora meta: 09:25:43 Cat:Vt2M Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club:
55220
0:25:59
00:25:34
0:25:09
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33)
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12) |
|||||||
100 | 83 | 475 |
i
|
Miguel Blasco Lorente | 0:25:37 (tr 0:24:56) | ||
T. real: 00:24:56 T. oficial: 00:25:37 Inici real: 09:00:50 Hora meta: 09:25:46 Cat:Vt2M Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:00 min/km Club: c.a. esport i salut picornell
63250
0:26:05
00:25:37
0:25:08
Manuel González Gallego
00:25:08 (Tr: 0:24:35)
Txabi Albert Beca
00:25:09 (Tr: 0:24:45)
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33)
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12)
i
Maite Zaldivia
00:26:05 (Tr: 0:25:20) |
|||||||
101 | 84 | 5135 |
i
|
Marc Exposito Bonigno | 0:25:42 (tr 0:25:11) | ||
T. real: 00:25:11 T. oficial: 00:25:42 Inici real: 09:00:41 Hora meta: 09:25:51 Cat:JuvM Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club:
51920
0:26:06
00:25:42
0:25:18
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12)
i
Maite Zaldivia
00:26:05 (Tr: 0:25:20)
Patricia Fernandez Pascual
00:26:06 (Tr: 0:25:20) |
|||||||
102 | 85 | 5080 |
i
|
Antonio j. Expósito García | 0:25:42 (tr 0:25:12) | ||
T. real: 00:25:12 T. oficial: 00:25:42 Inici real: 09:00:39 Hora meta: 09:25:51 Cat:Vt1M Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:03 min/km Club:
53900
0:26:07
00:25:42
0:25:18
i
Xavier Lucena
00:25:18 (Tr: 0:24:33)
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Maite Zaldivia
00:26:05 (Tr: 0:25:20)
Patricia Fernandez Pascual
00:26:06 (Tr: 0:25:20)
i
Laura Paradell Barenys
00:26:07 (Tr: 0:25:37) |
|||||||
103 | 18 | 134 |
i
|
Maite Zaldivia | 0:26:05 (tr 0:25:20) | ||
T. real: 00:25:20 T. oficial: 00:26:05 Inici real: 09:00:55 Hora meta: 09:26:14 Cat:SenF Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:04 min/km Club: corredors.cat
63250
0:26:34
00:26:05
0:25:37
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12)
Patricia Fernandez Pascual
00:26:06 (Tr: 0:25:20)
i
Laura Paradell Barenys
00:26:07 (Tr: 0:25:37)
i
Silvia García Martínez
00:26:19 (Tr: 0:26:08) |
|||||||
104 | 19 | 5014 | Patricia Fernandez Pascual | 0:26:06 (tr 0:25:20) | |||
T. real: 00:25:20 T. oficial: 00:26:06 Inici real: 09:00:55 Hora meta: 09:26:15 Cat:SenF Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:04 min/km Club: corredors.cat
76780
0:26:41
00:26:06
0:25:31
i
Ricard Arzo Esteve
00:25:31 (Tr: 0:25:05)
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12)
i
Maite Zaldivia
00:26:05 (Tr: 0:25:20)
i
Laura Paradell Barenys
00:26:07 (Tr: 0:25:37)
i
Silvia García Martínez
00:26:19 (Tr: 0:26:08)
i
Carlos Andres
00:26:41 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
105 | 20 | 5003 |
i
|
Laura Paradell Barenys | 0:26:07 (tr 0:25:37) | ||
T. real: 00:25:37 T. oficial: 00:26:07 Inici real: 09:00:39 Hora meta: 09:26:16 Cat:Vt3F Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:08 min/km Club: vendrell
75462
0:26:41
00:26:07
0:25:32
i
Jose luis Amat Del Alamo
00:25:34 (Tr: 0:25:12)
i
Miguel Blasco Lorente
00:25:37 (Tr: 0:24:56)
i
Marc Exposito Bonigno
00:25:42 (Tr: 0:25:11)
i
Antonio j. Expósito García
00:25:42 (Tr: 0:25:12)
i
Maite Zaldivia
00:26:05 (Tr: 0:25:20)
Patricia Fernandez Pascual
00:26:06 (Tr: 0:25:20)
i
Silvia García Martínez
00:26:19 (Tr: 0:26:08)
i
Carlos Andres
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Sohaib El Khammal
00:26:41 (Tr: 0:26:02) |
|||||||
106 | 21 | 5179 |
i
|
Silvia García Martínez | 0:26:19 (tr 0:26:08) | ||
T. real: 00:26:08 T. oficial: 00:26:19 Inici real: 09:00:20 Hora meta: 09:26:28 Cat:SenF Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:14 min/km Club: club atletisme collbató
52582
0:26:42
00:26:19
0:25:55
i
Maite Zaldivia
00:26:05 (Tr: 0:25:20)
Patricia Fernandez Pascual
00:26:06 (Tr: 0:25:20)
i
Laura Paradell Barenys
00:26:07 (Tr: 0:25:37)
i
Carlos Andres
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Sohaib El Khammal
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Joan Cruz Gil
00:26:42 (Tr: 0:26:06) |
|||||||
107 | 86 | 5109 |
i
|
Carlos Andres | 0:26:41 (tr 0:26:02) | ||
T. real: 00:26:02 T. oficial: 00:26:41 Inici real: 09:00:48 Hora meta: 09:26:50 Cat:JuvM Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: ins.m.aurelia capmany
76780
0:27:15
00:26:41
0:26:06
Patricia Fernandez Pascual
00:26:06 (Tr: 0:25:20)
i
Laura Paradell Barenys
00:26:07 (Tr: 0:25:37)
i
Silvia García Martínez
00:26:19 (Tr: 0:26:08)
i
Sohaib El Khammal
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Joan Cruz Gil
00:26:42 (Tr: 0:26:06)
i
Aurora Gallego
00:26:45 (Tr: 0:26:11)
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58) |
|||||||
108 | 87 | 5111 |
i
|
Sohaib El Khammal | 0:26:41 (tr 0:26:02) | ||
T. real: 00:26:02 T. oficial: 00:26:41 Inici real: 09:00:48 Hora meta: 09:26:50 Cat:JuvM Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: ins.m.aurelia capmany
75462
0:27:15
00:26:41
0:26:07
i
Laura Paradell Barenys
00:26:07 (Tr: 0:25:37)
i
Silvia García Martínez
00:26:19 (Tr: 0:26:08)
i
Carlos Andres
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Joan Cruz Gil
00:26:42 (Tr: 0:26:06)
i
Aurora Gallego
00:26:45 (Tr: 0:26:11)
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58) |
|||||||
109 | 88 | 5016 |
i
|
Joan Cruz Gil | 0:26:42 (tr 0:26:06) | ||
T. real: 00:26:06 T. oficial: 00:26:42 Inici real: 09:00:46 Hora meta: 09:26:51 Cat:InfM Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:14 min/km Club:
52582
0:27:06
00:26:42
0:26:19
i
Silvia García Martínez
00:26:19 (Tr: 0:26:08)
i
Carlos Andres
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Sohaib El Khammal
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Aurora Gallego
00:26:45 (Tr: 0:26:11)
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28) |
|||||||
110 | 22 | 5075 |
i
|
Aurora Gallego | 0:26:45 (tr 0:26:11) | ||
T. real: 00:26:11 T. oficial: 00:26:45 Inici real: 09:00:43 Hora meta: 09:26:54 Cat:SenF Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:15 min/km Club:
49940
0:27:08
00:26:45
0:26:22
i
Carlos Andres
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Sohaib El Khammal
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Joan Cruz Gil
00:26:42 (Tr: 0:26:06)
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34) |
|||||||
111 | 89 | 5130 |
i
|
Mario Garcia Rodriguez | 0:27:03 (tr 0:26:22) | ||
T. real: 00:26:22 T. oficial: 00:27:03 Inici real: 09:00:50 Hora meta: 09:27:12 Cat:InfM Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:17 min/km Club: atl. sant just
47630
0:27:24
00:27:03
0:26:41
i
Sohaib El Khammal
00:26:41 (Tr: 0:26:02)
i
Joan Cruz Gil
00:26:42 (Tr: 0:26:06)
i
Aurora Gallego
00:26:45 (Tr: 0:26:11)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
112 | 90 | 5010 |
i
|
Raul Checa Moran | 0:27:03 (tr 0:26:28) | ||
T. real: 00:26:28 T. oficial: 00:27:03 Inici real: 09:00:45 Hora meta: 09:27:12 Cat:InfM Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:18 min/km Club:
45317
0:27:24
00:27:03
0:26:42
i
Joan Cruz Gil
00:26:42 (Tr: 0:26:06)
i
Aurora Gallego
00:26:45 (Tr: 0:26:11)
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
113 | 91 | 210 | Jorge edmundo Solano Caiminagua | 0:27:08 (tr 0:26:34) | |||
T. real: 00:26:34 T. oficial: 00:27:08 Inici real: 09:00:43 Hora meta: 09:27:17 Cat:Vt1M Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:19 min/km Club: la pileta
49940
0:27:30
00:27:08
0:26:45
i
Aurora Gallego
00:26:45 (Tr: 0:26:11)
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54)
i
Carmen Caballero Laguía
00:27:28 (Tr: 0:26:50)
i
Albert Merino Morrondo
00:27:28 (Tr: 0:26:59) |
|||||||
114 | 92 | 5187 |
i
|
Manuel Alcaide Toledano | 0:27:10 (tr 0:26:54) | ||
T. real: 00:26:54 T. oficial: 00:27:10 Inici real: 09:00:25 Hora meta: 09:27:19 Cat:Vt2M Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:23 min/km Club:
25080
0:27:21
00:27:10
0:26:58
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54) |
|||||||
115 | 93 | 5203 |
i
|
Gerard Albors Rosell | 0:27:10 (tr 0:26:58) | ||
T. real: 00:26:58 T. oficial: 00:27:10 Inici real: 09:00:22 Hora meta: 09:27:19 Cat:InfM Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club:
38057
0:27:28
00:27:10
0:26:53
i
Mario Garcia Rodriguez
00:27:03 (Tr: 0:26:22)
i
Raul Checa Moran
00:27:03 (Tr: 0:26:28)
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54)
i
Carmen Caballero Laguía
00:27:28 (Tr: 0:26:50) |
|||||||
116 | 94 | 432 | Josep Cedó Ledesma | 0:27:16 (tr 0:26:36) | |||
T. real: 00:26:36 T. oficial: 00:27:16 Inici real: 09:00:49 Hora meta: 09:27:25 Cat:Vt1M Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:20 min/km Club:
26400
0:27:28
00:27:16
0:27:04
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54)
i
Carmen Caballero Laguía
00:27:28 (Tr: 0:26:50)
i
Albert Merino Morrondo
00:27:28 (Tr: 0:26:59) |
|||||||
117 | 23 | 697 | Sara Rico Dueso | 0:27:21 (tr 0:26:54) | |||
T. real: 00:26:54 T. oficial: 00:27:21 Inici real: 09:00:37 Hora meta: 09:27:30 Cat:SenF Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:23 min/km Club: runsistencia
31020
0:27:35
00:27:21
0:27:07
Jorge edmundo Solano Caiminagua
00:27:08 (Tr: 0:26:34)
i
Manuel Alcaide Toledano
00:27:10 (Tr: 0:26:54)
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
i
Carmen Caballero Laguía
00:27:28 (Tr: 0:26:50)
i
Albert Merino Morrondo
00:27:28 (Tr: 0:26:59)
i
Sergi Mauya Gimenez
00:27:35 (Tr: 0:26:59) |
|||||||
118 | 24 | 229 |
i
|
Carmen Caballero Laguía | 0:27:28 (tr 0:26:50) | ||
T. real: 00:26:50 T. oficial: 00:27:28 Inici real: 09:00:47 Hora meta: 09:27:37 Cat:Vt1F Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:00:09 Sexe:F Ritme: 5:22 min/km Club:
38057
0:27:45
00:27:28
0:27:10
i
Gerard Albors Rosell
00:27:10 (Tr: 0:26:58)
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54)
i
Albert Merino Morrondo
00:27:28 (Tr: 0:26:59)
i
Sergi Mauya Gimenez
00:27:35 (Tr: 0:26:59) |
|||||||
119 | 95 | 5044 |
i
|
Albert Merino Morrondo | 0:27:28 (tr 0:26:59) | ||
T. real: 00:26:59 T. oficial: 00:27:28 Inici real: 09:00:38 Hora meta: 09:27:37 Cat:SenM Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: sedentaris.cat
26400
0:27:40
00:27:28
0:27:16
Josep Cedó Ledesma
00:27:16 (Tr: 0:26:36)
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54)
i
Carmen Caballero Laguía
00:27:28 (Tr: 0:26:50)
i
Sergi Mauya Gimenez
00:27:35 (Tr: 0:26:59) |
|||||||
120 | 96 | 5121 |
i
|
Sergi Mauya Gimenez | 0:27:35 (tr 0:26:59) | ||
T. real: 00:26:59 T. oficial: 00:27:35 Inici real: 09:00:46 Hora meta: 09:27:44 Cat:JuvM Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:00:09 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: fondistas llobregat
31020
0:27:49
00:27:35
0:27:21
Sara Rico Dueso
00:27:21 (Tr: 0:26:54)
i
Carmen Caballero Laguía
00:27:28 (Tr: 0:26:50)
i
Albert Merino Morrondo
00:27:28 (Tr: 0:26:59) |
|||||||