L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 55 | 1138 |
i
|
Arnau Escalé Pelaez | 0:48:09 (tr 0:48:09) | ||
T. real: 00:48:09 T. oficial: 00:48:09 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:18:41 Cat:M2 Pos. categoria: 40 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club:
69957
0:48:41
00:48:09
0:47:37
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
62 | 56 | 1175 |
i
|
Pep Vila Vilà | 0:48:11 (tr 0:48:11) | ||
T. real: 00:48:11 T. oficial: 00:48:11 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:18:43 Cat:M2 Pos. categoria: 41 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: saltamarges
65780
0:48:41
00:48:11
0:47:41
i
Arnau Escalé Pelaez
00:48:09 (Tr: 0:48:09)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
63 | 57 | 1145 |
i
|
Alexandre Gali Serra | 0:48:18 (tr 0:48:18) | ||
T. real: 00:48:18 T. oficial: 00:48:18 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:18:50 Cat:M2 Pos. categoria: 42 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: club atletic vic
49717
0:48:41
00:48:18
0:47:55
i
Arnau Escalé Pelaez
00:48:09 (Tr: 0:48:09)
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
64 | 58 | 1128 |
i
|
Joan Casals Colomer | 0:48:25 (tr 0:48:25) | ||
T. real: 00:48:25 T. oficial: 00:48:25 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:18:57 Cat:M2 Pos. categoria: 43 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: noentrenem.cat
35307
0:48:41
00:48:25
0:48:09
i
Arnau Escalé Pelaez
00:48:09 (Tr: 0:48:09)
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
65 | 59 | 1139 |
i
|
Roger Fabrer Gimbert | 0:48:27 (tr 0:48:27) | ||
T. real: 00:48:27 T. oficial: 00:48:27 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:18:59 Cat:M2 Pos. categoria: 44 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club:
36080
0:48:43
00:48:27
0:48:11
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
Jodocko Domènech
00:48:41 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
66 | 60 | 1198 |
i
|
Joan Fradera Nogué | 0:48:33 (tr 0:48:33) | ||
T. real: 00:48:33 T. oficial: 00:48:33 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:19:05 Cat:M2 Pos. categoria: 45 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: particular
64020
0:49:02
00:48:33
0:48:04
i
Arnau Escalé Pelaez
00:48:09 (Tr: 0:48:09)
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
Jodocko Domènech
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02) |
|||||||
67 | 61 | 632 |
i
|
Jordi Grau Villaescusa | 0:48:41 (tr 0:48:41) | ||
T. real: 00:48:41 T. oficial: 00:48:41 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:19:13 Cat:M2 Pos. categoria: 46 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: km1flats
74800
0:49:15
00:48:41
0:48:07
i
Arnau Escalé Pelaez
00:48:09 (Tr: 0:48:09)
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jodocko Domènech
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02)
Anna Guindero
00:49:15 (Tr: 0:49:15) |
|||||||
68 | 62 | 1173 |
i
|
Jodocko Domènech | 0:48:41 (tr 0:48:41) | ||
T. real: 00:48:41 T. oficial: 00:48:41 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:19:13 Cat:M2 Pos. categoria: 47 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: kam1flats
86570
0:49:20
00:48:41
0:48:02
i
Arnau Escalé Pelaez
00:48:09 (Tr: 0:48:09)
i
Pep Vila Vilà
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Alexandre Gali Serra
00:48:18 (Tr: 0:48:18)
i
Joan Casals Colomer
00:48:25 (Tr: 0:48:25)
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02)
Anna Guindero
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Carles Plana Arboix
00:49:20 (Tr: 0:49:20) |
|||||||
69 | 63 | 601 |
i
|
David Gutierrez Tauste | 0:49:02 (tr 0:49:02) | ||
T. real: 00:49:02 T. oficial: 00:49:02 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:19:34 Cat:M2 Pos. categoria: 48 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
80407
0:49:39
00:49:02
0:48:26
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
Jodocko Domènech
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
Anna Guindero
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Carles Plana Arboix
00:49:20 (Tr: 0:49:20)
i
Anna Bonfill Teixidor
00:49:39 (Tr: 0:49:39) |
|||||||
70 | 7 | 1009 | Anna Guindero | 0:49:15 (tr 0:49:15) | |||
T. real: 00:49:15 T. oficial: 00:49:15 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:19:47 Cat:F08 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:30:32 Sexe:F Ritme: 4:56 min/km Club: nat's
74800
0:49:49
00:49:15
0:48:41
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
Jodocko Domènech
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02)
i
Carles Plana Arboix
00:49:20 (Tr: 0:49:20)
i
Anna Bonfill Teixidor
00:49:39 (Tr: 0:49:39)
i
Puri Molina Puyo
00:49:46 (Tr: 0:49:46) |
|||||||
71 | 64 | 1174 |
i
|
Carles Plana Arboix | 0:49:20 (tr 0:49:20) | ||
T. real: 00:49:20 T. oficial: 00:49:20 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:19:52 Cat:M2 Pos. categoria: 49 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club:
119350
0:50:15
00:49:20
0:48:26
i
Roger Fabrer Gimbert
00:48:27 (Tr: 0:48:27)
i
Joan Fradera Nogué
00:48:33 (Tr: 0:48:33)
i
Jordi Grau Villaescusa
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
Jodocko Domènech
00:48:41 (Tr: 0:48:41)
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02)
Anna Guindero
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Anna Bonfill Teixidor
00:49:39 (Tr: 0:49:39)
i
Puri Molina Puyo
00:49:46 (Tr: 0:49:46)
i
David Llavero Cabanas
00:50:15 (Tr: 0:50:15) |
|||||||
72 | 8 | 1144 |
i
|
Anna Bonfill Teixidor | 0:49:39 (tr 0:49:39) | ||
T. real: 00:49:39 T. oficial: 00:49:39 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:20:11 Cat:F07 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:30:32 Sexe:F Ritme: 4:58 min/km Club: unio excursionista vic
81400
0:50:16
00:49:39
0:49:02
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02)
Anna Guindero
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Carles Plana Arboix
00:49:20 (Tr: 0:49:20)
i
Puri Molina Puyo
00:49:46 (Tr: 0:49:46)
i
David Llavero Cabanas
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Carlos Pozo Pujol
00:50:16 (Tr: 0:50:16) |
|||||||
73 | 9 | 608 |
i
|
Puri Molina Puyo | 0:49:46 (tr 0:49:46) | ||
T. real: 00:49:46 T. oficial: 00:49:46 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:20:18 Cat:F09 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:30:32 Sexe:F Ritme: 4:59 min/km Club:
100100
0:50:31
00:49:46
0:49:00
i
David Gutierrez Tauste
00:49:02 (Tr: 0:49:02)
Anna Guindero
00:49:15 (Tr: 0:49:15)
i
Carles Plana Arboix
00:49:20 (Tr: 0:49:20)
i
Anna Bonfill Teixidor
00:49:39 (Tr: 0:49:39)
i
David Llavero Cabanas
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Carlos Pozo Pujol
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31) |
|||||||
74 | 65 | 1165 |
i
|
David Llavero Cabanas | 0:50:15 (tr 0:50:15) | ||
T. real: 00:50:15 T. oficial: 00:50:15 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:20:47 Cat:M2 Pos. categoria: 50 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:02 min/km Club: david llavero
119350
0:51:09
00:50:15
0:49:20
i
Carles Plana Arboix
00:49:20 (Tr: 0:49:20)
i
Anna Bonfill Teixidor
00:49:39 (Tr: 0:49:39)
i
Puri Molina Puyo
00:49:46 (Tr: 0:49:46)
i
Carlos Pozo Pujol
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08) |
|||||||
75 | 66 | 631 |
i
|
Carlos Pozo Pujol | 0:50:16 (tr 0:50:16) | ||
T. real: 00:50:16 T. oficial: 00:50:16 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:20:48 Cat:M2 Pos. categoria: 51 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:02 min/km Club: ríos running les franqueses
81400
0:50:53
00:50:16
0:49:39
i
Anna Bonfill Teixidor
00:49:39 (Tr: 0:49:39)
i
Puri Molina Puyo
00:49:46 (Tr: 0:49:46)
i
David Llavero Cabanas
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49) |
|||||||
76 | 67 | 1178 |
i
|
Jordi Casas Castañe | 0:50:31 (tr 0:50:31) | ||
T. real: 00:50:31 T. oficial: 00:50:31 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:03 Cat:M2 Pos. categoria: 52 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:04 min/km Club:
100100
0:51:17
00:50:31
0:49:46
i
Puri Molina Puyo
00:49:46 (Tr: 0:49:46)
i
David Llavero Cabanas
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Carlos Pozo Pujol
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16) |
|||||||
77 | 68 | 1166 |
i
|
Pere Puigderrajols Costa | 0:50:40 (tr 0:50:40) | ||
T. real: 00:50:40 T. oficial: 00:50:40 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:12 Cat:M2 Pos. categoria: 53 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:04 min/km Club:
55107
0:51:05
00:50:40
0:50:15
i
David Llavero Cabanas
00:50:15 (Tr: 0:50:15)
i
Carlos Pozo Pujol
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49) |
|||||||
78 | 69 | 602 |
i
|
Guillem López Ezquerra | 0:50:45 (tr 0:50:45) | ||
T. real: 00:50:45 T. oficial: 00:50:45 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:17 Cat:M1 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club:
63912
0:51:14
00:50:45
0:50:16
i
Carlos Pozo Pujol
00:50:16 (Tr: 0:50:16)
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13) |
|||||||
79 | 70 | 633 |
i
|
Josep Gordillo Corredera | 0:50:47 (tr 0:50:47) | ||
T. real: 00:50:47 T. oficial: 00:50:47 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:19 Cat:M4 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club: rios running franqueses
44987
0:51:08
00:50:47
0:50:27
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08) |
|||||||
80 | 71 | 1176 |
i
|
Josep Serrabassa Capdevila | 0:50:49 (tr 0:50:49) | ||
T. real: 00:50:49 T. oficial: 00:50:49 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:21 Cat:M2 Pos. categoria: 54 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club:
42570
0:51:08
00:50:49
0:50:30
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08) |
|||||||
81 | 72 | 606 | Josep Arboix Damunt Damunt | 0:51:05 (tr 0:51:05) | |||
T. real: 00:51:05 T. oficial: 00:51:05 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:37 Cat:M4 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:07 min/km Club: olimpic manlleu
45100
0:51:26
00:51:05
0:50:45
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
82 | 73 | 620 |
i
|
Juan francisco Martinez Ros | 0:51:08 (tr 0:51:08) | ||
T. real: 00:51:08 T. oficial: 00:51:08 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:40 Cat:M3 Pos. categoria: 15 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:07 min/km Club:
44987
0:51:28
00:51:08
0:50:47
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
83 | 74 | 1155 |
i
|
Walter esteban Parés Fruhwald | 0:51:08 (tr 0:51:08) | ||
T. real: 00:51:08 T. oficial: 00:51:08 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:40 Cat:M2 Pos. categoria: 55 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:07 min/km Club:
42570
0:51:28
00:51:08
0:50:49
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
84 | 75 | 646 |
i
|
Albert Sala Carrera | 0:51:13 (tr 0:51:13) | ||
T. real: 00:51:13 T. oficial: 00:51:13 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:45 Cat:M2 Pos. categoria: 56 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:08 min/km Club: c. e. ripoll
16717
0:51:21
00:51:13
0:51:05
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18) |
|||||||
85 | 76 | 1130 |
i
|
Marc Guix Coll | 0:51:15 (tr 0:51:15) | ||
T. real: 00:51:15 T. oficial: 00:51:15 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:47 Cat:M2 Pos. categoria: 57 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:08 min/km Club:
19250
0:51:24
00:51:15
0:51:07
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24) |
|||||||
86 | 77 | 616 |
i
|
Santi Cañas Bruguera | 0:51:16 (tr 0:51:16) | ||
T. real: 00:51:16 T. oficial: 00:51:16 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:48 Cat:M2 Pos. categoria: 58 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:08 min/km Club:
111207
0:52:07
00:51:16
0:50:26
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24)
Oscar Pérez Garcia
00:52:07 (Tr: 0:52:07) |
|||||||
87 | 78 | 655 |
i
|
Jordi Bach Tañá | 0:51:18 (tr 0:51:18) | ||
T. real: 00:51:18 T. oficial: 00:51:18 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:50 Cat:M3 Pos. categoria: 16 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:08 min/km Club:
111762
0:52:08
00:51:18
0:50:27
i
Jordi Casas Castañe
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Pere Puigderrajols Costa
00:50:40 (Tr: 0:50:40)
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24)
Oscar Pérez Garcia
00:52:07 (Tr: 0:52:07)
i
Raul Cañete Ariza
00:52:08 (Tr: 0:52:08) |
|||||||
88 | 79 | 1190 |
i
|
Antoni Berengueras Cortinas | 0:51:24 (tr 0:51:24) | ||
T. real: 00:51:24 T. oficial: 00:51:24 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:21:56 Cat:M2 Pos. categoria: 59 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:09 min/km Club: olimpic manlleu
97570
0:52:08
00:51:24
0:50:40
i
Guillem López Ezquerra
00:50:45 (Tr: 0:50:45)
i
Josep Gordillo Corredera
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Josep Serrabassa Capdevila
00:50:49 (Tr: 0:50:49)
Josep Arboix Damunt Damunt
00:51:05 (Tr: 0:51:05)
i
Juan francisco Martinez Ros
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Walter esteban Parés Fruhwald
00:51:08 (Tr: 0:51:08)
i
Albert Sala Carrera
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Marc Guix Coll
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
Oscar Pérez Garcia
00:52:07 (Tr: 0:52:07)
i
Raul Cañete Ariza
00:52:08 (Tr: 0:52:08) |
|||||||
89 | 80 | 649 | Oscar Pérez Garcia | 0:52:07 (tr 0:52:07) | |||
T. real: 00:52:07 T. oficial: 00:52:07 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:22:39 Cat:M2 Pos. categoria: 60 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club: club atlètic torelló
111207
0:52:57
00:52:07
0:51:16
i
Santi Cañas Bruguera
00:51:16 (Tr: 0:51:16)
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24)
i
Raul Cañete Ariza
00:52:08 (Tr: 0:52:08) |
|||||||
90 | 81 | 1167 |
i
|
Raul Cañete Ariza | 0:52:08 (tr 0:52:08) | ||
T. real: 00:52:08 T. oficial: 00:52:08 Inici real: 10:30:32 Hora meta: 11:22:40 Cat:M2 Pos. categoria: 61 Inici cursa:10:30:32 Sexe:M Ritme: 5:13 min/km Club:
111762
0:52:59
00:52:08
0:51:18
i
Jordi Bach Tañá
00:51:18 (Tr: 0:51:18)
i
Antoni Berengueras Cortinas
00:51:24 (Tr: 0:51:24)
Oscar Pérez Garcia
00:52:07 (Tr: 0:52:07) |
|||||||