Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

Lliga

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Rafael Cabanillas Quintanilla 4 4400
2
i
Guillermo Matas Velasco 4 4220.18
3
i
Mario Guillen Martinez 5 4218.19

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Ariadna Bonet Soto 4 4338.22
2
i
Judith Torras Piedehierro 5 4269.16
3
i
Mireia Gómez 4 4188.73

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA JUNF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Carlota Comas Aulesa 4 2146.12
2
Queralt Velasco Fernández 2 1884.06
3
i
Sarah Blanch Stampa 2 1563.81

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F18

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Ariadna Bonet Soto 4 4338.22
2
i
Judith Torras Piedehierro 5 4269.16
3
i
Carmen Crespo Conde 4 4063.19

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F30

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mireia Gómez 4 4188.73
2
i
Elisenda Llorens 4 3801.41
3
Carme Salgueiro Genís 5 3685.44

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Sandra Ventosa Torrens 4 3398.61
2
i
Mireia Sànchez Salamí 4 3334.31
3
i
Marta Galbas Turmo 5 3169.45

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Adriana Port Casamitjana 5 3398.26
2
i
Cristina Ambrosini 4 3295.24
3
Isolda Ventura Arasanz 5 3165.89

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Maria Jover Sagalés 4 3264.75
2
i
Immaculada Fusté Bardají 5 2416.37
3
i
Susana Bría Flamarique 4 1537.37

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA NONEOF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Carol Cashell 1 844.25
2
i
Dorothy Zerdin 1 642.54
3
i
Beatriz Bombi Roger 1 630.94

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA JUNM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Miquel Cortés Rovira 4 3194.72
2
i
JAUME SOLER SANZ 4 2708.28
3
i
Sergi Lleo Fernandez 2 1600

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M18

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Guillermo Matas Velasco 4 4220.18
2
i
Albert Cortés Rovira 5 4040.07
3
Marc Ferri Martinez 4 3707.65

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M30

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Rafael Cabanillas Quintanilla 4 4400
2
i
Mario Guillen Martinez 5 4218.19
3
i
Yoann Yoann Ramplou 5 3750.63

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Jordi Diaz Martin 5 4174.2
2
i
Felix Parrilla Morales 4 3909.2
3
i
Oscar Pou Martinez 5 3781.91

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Francisco Carriere Jordana 5 3817.2
2
i
Youssef Ismael Aguirre 5 3693.8
3
i
Mikhail Malgin 4 3689.92

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Oscar Hernández Quntillá 5 3431.04
2
i
Juan M Camara 5 3398.5
3
Mia Serra Majem 4 2798

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA NONEOM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Joan Francesc Morcillo Espuny 4 3790.9
2
i
Gerard Rutia Faura 4 3375.57
3
i
David Marimon Estrany 4 2915.98