Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

Lliga

Copa Marnaton eDreams 2022

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Rafael Cabanillas Quintanilla 2 1797.93
2
i
Guillermo Matas Velasco 2 1797.15
3
i
Jordi Diaz Martin 2 1740.68

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mireia Gómez 2 1751.62
2
i
Cristina Vallet Ochoa 2 1385.59
3
i
Maria Jover Sagalés 2 1384.97

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA JUNF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Carlota Comas Aulesa 1 643.97
2
i
EMMA BOSCH BOLEDA 1 514.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F18

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Ana Palleja 2 1043.94
2
i
ARIADNA MORENO ALEU 1 800
3
i
Anna Serra Balaguero 1 800

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F30

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Elena Valdunquillo Benito 2 1271.87
2
i
PHILIPPA MORRIS 2 1091.06
3
i
MARTA PÉREZ PEÑA 2 1045.74

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mireia Gómez 2 1751.62
2
i
Marta Boleda Montpart 2 1129.34
3
i
CRISTINA BASSO 2 1036.82

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Cristina Vallet Ochoa 2 1385.59
2
Isolda Ventura Arasanz 2 1382.08
3
Anna Alsina Fernandez 2 1310.46

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Maria Jover Sagalés 2 1384.97
2
i
Lola Balbuena Esparza 1 737.72
3
i
Mireia Pacheco Cutillas 1 623.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F70

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mª Paz Corominas Guerin 1 615.8

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA NONEOF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
SABRINA PERON 1 737.5
2
i
BERTA GRATACÓS MARZO 1 704.86

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA JUNM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Agustí Planas Sala 2 1114.87
2
i
VICTOR LAEMLE 1 792.29
3
i
HECTOR SAURA ANDION 1 474.5

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M18

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Guillermo Matas Velasco 2 1797.15
2
i
ELOY BURILLO BENITEZ 1 800
3
i
ANDRES FELIPE CRUZ 1 742.03

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M30

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Rafael Cabanillas Quintanilla 2 1797.93
2
i
Albert Cortés Rovira 2 1718.08
3
i
Marc Costa Planells 2 1360.09

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Jordi Diaz Martin 2 1740.68
2
i
Oscar Corominas Morilla 2 1315.6
3
i
Felix Parrilla Morales 1 938.92

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Antonio Pons Martínez 2 1675.46
2
i
Francisco Carriere Jordana 2 1582.06
3
i
Youssef Ismael Aguirre 2 1545.14

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Michael Thiele 2 1547.46
2
i
Juan M Camara 2 1332.88
3
i
Oscar Hernández Quntillá 2 1313.1

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M70

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Carlos Gonzalez-Rojas Quera 2 921.72
2
i
Pepe Raventós Negra 1 618.51
3
Enric Santamaria Morales 1 535.56

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA NONEOM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Joan Francesc Morcillo Espuny 2 1623.15
2
i
Alberto Compte 2 1386.54
3
i
Alex Merino 1 870.18