Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

Lliga

Copa Marnaton eDreams 2022

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Rafael Cabanillas Quintanilla 5 4197.93
2
i
Albert Cortés Rovira 5 3893.2
3
i
Jordi Diaz Martin 5 3862.72

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Minerva Pujol 4 4017.37
2
i
Mireia Gómez 4 3625.57
3
i
Sonia Rojas Farreras 4 3615.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA JUNF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
EMMA BOSCH BOLEDA 4 1873.78
2
i
Aone Landa Gil 2 1045.81
3
i
FIONA ENTRENA DE MIGUEL 2 975.41

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F18

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Anna Serra Balaguero 3 2942.29
2
i
JESSICA CAYUELA CANO 2 1562.98
3
i
Ana Monsó Galindo 2 1444.83

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F30

CORREDOR CURSES PUNTS
1
CRISTINA SANTIAGO DIAZ 4 3110.31
2
Carme Castellano Granell 4 2692.66
3
i
PHILIPPA MORRIS 4 2307.12

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Minerva Pujol 4 4017.37
2
i
Mireia Gómez 4 3625.57
3
i
Sonia Rojas Farreras 4 3615.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Lourdes Alsina 4 3529.38
2
i
Cristina Vallet Ochoa 5 3099.88
3
Isolda Ventura Arasanz 5 3035.98

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Maria Jover Sagalés 5 3099.56
2
i
Lola Balbuena Esparza 4 3087.7
3
i
Mireia Pacheco Cutillas 3 2163.5

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F70

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mª Paz Corominas Guerin 1 615.8
2
i
LOLA ESTEVA 1 426.41
3
i
REGINA HERNANDEZ BARBER 1 385.94

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA NONEOF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
BEATRIZ NANTES 1 998.96
2
NATÀLIA POCULL VIÑETS 1 935.48
3
i
MIRIAM GATTI 1 921.37

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA JUNM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
VICTOR LAEMLE 3 2640.91
2
i
Agustí Planas Sala 5 2303.7
3
i
Adrià Luque Serrano 2 1848.44

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M18

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Guillermo Matas Velasco 4 3716.69
2
i
JAIME OLAORTUA DOMINGO 4 2288.28
3
i
DANIEL ORTIZ CASTRO 4 2181.94

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M30

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Rafael Cabanillas Quintanilla 5 4197.93
2
i
Albert Cortés Rovira 5 3893.2
3
i
Javier Navarro Guillen 4 3391.55

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Jordi Diaz Martin 5 3862.72
2
i
Felix Parrilla Morales 4 3789.25
3
i
BENET PONS RODRIGUEZ 3 2996.81

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Francisco Carriere Jordana 5 3590.92
2
i
Antonio Pons Martínez 4 3542.98
3
i
Youssef Ismael Aguirre 4 3382.32

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Michael Thiele 5 3522.91
2
i
Oscar Hernández Quntillá 5 2951.19
3
Mia Serra Majem 5 2888.72

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M70

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Enric Santamaria Morales 4 2319.11
2
i
Carlos Gonzalez-Rojas Quera 5 2009.58
3
i
Pepe Raventós Negra 3 1857.86

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA NONEOM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Alex Merino 4 3765
2
Joan Francesc Morcillo Espuny 5 3632.46
3
i
Guillermo Boerio Datas 4 3444.05