Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

Lliga

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Emile Kobiyama 17 2423.17
2
Esteban Ferre Nicolas 16 2356.26
3
Alejandro Giral Aguilar 32 2352.44

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Paqui Calero Cabrera 38 2348.94
2
Sandra Maldonado 27 2307.56
3
esther cruz sanchez 18 2295.45

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Elisabet Martin Almansa 12 2129.44
2
Inês Mota 16 2124.6
3
Anna Garcia Torres 14 2117.23

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
esther cruz sanchez 18 2295.45
2
Elena Garcia Martínez 14 2102.04
3
Cristina Moreno Massana 19 2032.27

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Sandra Maldonado 27 2307.56
2
Berta Moreno Llagostera 21 2262.44
3
Laura Fernandez Cambara 15 2202.14

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Paqui Calero Cabrera 38 2348.94
2
Esther Pascual Fortea 16 2170.53
3
Mª Jose Cote Benitez 17 2003.17

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Eulalia Alonso Carbonell 25 2244.96
2
Linda Arnott 17 2229.38
3
Isabel Abril Centeno 26 2130.15

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Conxa Coca Cumellas 18 2150.8
2
Espe Zuriguel Perez 21 1823.09
3
Mercè Puigdueta Pañach 9 1668.65

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Margarita Muñoz Arenas 16 1910.44
2
Manuela Villoldo Anton 9 1451.21
3
Maite Benito Marin 9 1023.28

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Maria Marcè Mata 13 1784.24
2
Luz Marina Velasquez Puentes 23 1714.6
3
Sara Cavallé Izquierdo 14 1501.45

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Emile Kobiyama 17 2423.17
2
Esteban Ferre Nicolas 16 2356.26
3
Lucas Alonso Duró 13 2287

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Juan Manuel Alvarez Ramos 14 2325.86
2
javi Gracia Jimenez 13 2054.32
3
Luis Romero Porta 13 2041.64

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Alejandro Giral Aguilar 32 2352.44
2
Ramon Nou Castell 25 2347.02
3
Luis Washington Toaquiza Caiza 39 2267.15

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Alberto Lopez Prieto 16 2304.46
2
Jose Antonio Gesteira Romero 17 2212.28
3
Seamus Finn 16 2090.74

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Julio Cesar Hidalgo 30 2143.84
2
Juan Luis Coronado Maldonado 16 2113.11
3
Segundo Sergio Perugachi 38 2017.3

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jordi Fernandez Varela 19 2025.91
2
Jose antonio Peña Galeote 19 1983.95
3
Jose Manuel Fernandez Barba 16 1955.56

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Esteve Llitrà Virgili 22 1827.56
2
Manolo Romero Del Peral 11 1734.89
3
Joan Miquel Valverde Moya 12 1698.76

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Francesc Muñoz Guirau 11 1732.66
2
Gabriel Miquel Costa 23 1610.12
3
Sintu Rodriguez Soriano 18 1557.76