Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

Lliga

Lliga Championchip 2023

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jorge Luján Sánchez 5 778.55
2
Segundo Sergio Perugachi 5 677.45
3
Joan Altamirano 4 655.06

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Núria Salvat Rovira 4 676.89
2
Isabel Abril Centeno 4 605.48
3
Linda Arnott 3 583.42

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Patricia Castillo Perez 3 521.91
2
Inês Mota 2 486.43
3
Irene Llario 2 394.13

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Nelly Morales 2 353.16
2
Marta Lopez Martin 2 335.57
3
Sonia Gordillo Jimenez 2 325.93

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Núria Salvat Rovira 4 676.89
2
Marta Milán Tarrago 4 560.74
3
Abigail Garcia Antolin 3 451.01

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Marta Sanz Garcia 4 581.71
2
Imma Badia Font 3 475.37
3
Esther Pascual Fortea 2 407.84

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Isabel Abril Centeno 4 605.48
2
Linda Arnott 3 583.42
3
Montse Aranda Castán 2 339.88

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Mª Rosa Moreno Panadero 3 443.6
2
Teresa Videllet Mestres 3 427.2
3
Judith Soldevila Samsó 2 262.16

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Conxa Coca Cumellas 3 473.28
2
Francesca Campoy Sebastian 3 321.61
3
Maria José Moscoso Rega 2 304.59

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Maria Marcè Mata 3 427.63
2
Luz Marina Velasquez Puentes 3 422.9
3
Margarita Muñoz Arenas 2 305.8

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Pau Tena Vidal 4 623.32
2
Jordi Arrojo Salvat 3 521.12
3
Safouan Es-Sebbar 3 520.61

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Fran Núñez Ortigosa 3 563.14
2
Juan Ignacio Pieras Martín 3 549.61
3
Rubén Esteba Cano 3 495.39

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jose Manuel Llamas Luna 4 654.79
2
Ramon Nou Castell 3 609.49
3
Alejandro Martin 4 596.88

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jorge Luján Sánchez 5 778.55
2
Joan Altamirano 4 655.06
3
Raúl Rodríguez Rosa 4 645.56

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Josep Maria PRUNÉS i SOLER 3 534.79
2
Delai Liu 3 466.1
3
Xavier Ruiz Peña 2 456.12

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Segundo Sergio Perugachi 5 677.45
2
Jo Piñeiro Perez 3 569.85
3
Carlos Rodriguez Valles 3 538.71

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Indalecio Tutusaus Rosell 3 525.28
2
Pere Rodriguez Rosell 4 513.08
3
Manel González Peña 4 458.94

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Iain O Hannaidh Mac Aoidh 4 409.41
2
Jaume Gimeno Juan 3 390.19
3
Quirze Noheras Vilardaga 3 382.33