Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

Lliga

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Miguel Angel Dominguez Vaquero 9 1165.27
2
Abel Ortega Carrasco 9 1159.72
3
Alberto Lao Urbano 9 1148.42

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Patricia Rodriguez Cabeda 10 1161.52
2
i
Lola Espinosa Raya 8 1153.3
3
Cati Borrell Oliver 10 1137.35

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SUB23F

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Celia Quiros Lahuerta 7 678.5
2
i
Lara Gijón López 4 394.83
3
Xenia Lopez Garcia 2 297.49

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Patricia Rodriguez Cabeda 10 1161.52
2
i
Alba Colom Miras 8 1033.7
3
i
Montserrat Estany De Pouplana 5 997.06

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Lola Espinosa Raya 8 1153.3
2
Mireia Ferré Folch 10 1111.2
3
Anna Sangüesa Baron 9 897.72

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Cati Borrell Oliver 10 1137.35
2
i
Laura Marisa Zarauz Gimenez 6 566.33
3
Rosa M Trapé De La Puente 3 562.51

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Luz Marina Velasquez Puentes 2 310.38
2
i
Mª Alba Clarena Boix 2 260.86
3
i
Lucia Caballero I Marco 1 241.24

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SUB23M

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Denis Varela Garcia 7 739.97
2
Lahcen Harbil 5 679.99
3
Àlex Álvarez Garcia 6 569.39

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Abel Ortega Carrasco 9 1159.72
2
Alberto Lao Urbano 9 1148.42
3
Adrián Urbano Sánchez 9 995.67

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Miguel Angel Dominguez Vaquero 9 1165.27
2
Victor Olivares Cantarero 9 996.38
3
Leandro Fragero Rodríguez 9 904.42

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Antonio Rodriguez Guillen 9 1093.01
2
Miguel Cuadrado Rivera 9 1055.74
3
Rafel Bosch Janer 9 964.08

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Jesus Ester Ureña 9 809.18
2
Transito Burgos Ruz 7 710.9
3
i
Miguel Aguilera Jurado 8 700.56