L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 501 |
i
|
Josep maria Dabad Planas | 0:27:55 | ||
Real t.: 00:27:55 Official t.: 00:27:55 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:26:54 Cat:M30 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 83.73 segons/100Metres Club: K1: 0:27:55 Hour K1 : 11:26:54 Place K1 : 2 - Finish line: 0:27:55 Finish hour: 11:26:54 Finish place : 1 X 1 place
Split Times
223960
0:29:37
00:27:55
0:26:13
Queralt Velasco Fernández
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Luis San Martín Tresols
00:28:16 (Tr: 0:28:16)
Javier Navarro Guillen
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37) |
|||||||
2 | 1 | 612 | Queralt Velasco Fernández | 0:27:58 | |||
Real t.: 00:27:58 Official t.: 00:27:58 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:26:57 Cat:JnF Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 83.88 segons/100Metres Club: club natació terrassa K1: 0:27:58 Hour K1 : 11:26:57 Place K1 : 3 - Finish line: 0:27:58 Finish hour: 11:26:57 Finish place : 2 X 1 place
Split Times
217360
0:29:37
00:27:58
0:26:19
i
Josep maria Dabad Planas
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
i
Luis San Martín Tresols
00:28:16 (Tr: 0:28:16)
Javier Navarro Guillen
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37) |
|||||||
3 | 2 | 651 |
i
|
Luis San Martín Tresols | 0:28:16 | ||
Real t.: 00:28:16 Official t.: 00:28:16 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:27:15 Cat:M30 Category place: 2 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 84.76 segons/100Metres Club: aen júpiter sant martí K1: 0:28:16 Hour K1 : 11:27:15 Place K1 : 4 - Finish line: 0:28:16 Finish hour: 11:27:15 Finish place : 3 X 1 place
Split Times
178860
0:29:37
00:28:16
0:26:54
i
Josep maria Dabad Planas
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
Queralt Velasco Fernández
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Javier Navarro Guillen
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37) |
|||||||
4 | 3 | 590 | Javier Navarro Guillen | 0:28:23 | |||
Real t.: 00:28:23 Official t.: 00:28:23 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:27:22 Cat:M30 Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 85.15 segons/100Metres Club: triatlo palleja K1: 0:28:23 Hour K1 : 11:27:22 Place K1 : 5 - Finish line: 0:28:23 Finish hour: 11:27:22 Finish place : 4 X 1 place
Split Times
161700
0:29:37
00:28:23
0:27:10
i
Josep maria Dabad Planas
00:27:55 (Tr: 0:27:55)
Queralt Velasco Fernández
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Luis San Martín Tresols
00:28:16 (Tr: 0:28:16)
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37) |
|||||||
5 | 4 | 665 |
i
|
Marc Mondange | 0:29:35 | ||
Real t.: 00:29:35 Official t.: 00:29:35 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:34 Cat:M40 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 88.71 segons/100Metres Club: K1: 0:29:35 Hour K1 : 11:28:34 Place K1 : 6 - Finish line: 0:29:35 Finish hour: 11:28:34 Finish place : 5 X 1 place
Split Times
212410
0:31:11
00:29:35
0:27:58
Queralt Velasco Fernández
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
i
Luis San Martín Tresols
00:28:16 (Tr: 0:28:16)
Javier Navarro Guillen
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45) |
|||||||
6 | 5 | 661 |
i
|
Carles Riverola Frediani | 0:29:35 | ||
Real t.: 00:29:35 Official t.: 00:29:35 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:34 Cat:M50 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 88.74 segons/100Metres Club: K1: 0:29:35 Hour K1 : 11:28:34 Place K1 : 7 - Finish line: 0:29:35 Finish hour: 11:28:34 Finish place : 6 X 1 place
Split Times
175230
0:30:55
00:29:35
0:28:16
i
Luis San Martín Tresols
00:28:16 (Tr: 0:28:16)
Javier Navarro Guillen
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45) |
|||||||
7 | 6 | 541 |
i
|
Robert Mayoral Serrano | 0:29:37 | ||
Real t.: 00:29:37 Official t.: 00:29:37 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:36 Cat:M40 Category place: 2 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 88.82 segons/100Metres Club: cn sabadell K1: 0:29:37 Hour K1 : 11:28:36 Place K1 : 8 - Finish line: 0:29:37 Finish hour: 11:28:36 Finish place : 7 X 1 place
Split Times
161700
0:30:50
00:29:37
0:28:23
Javier Navarro Guillen
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45) |
|||||||
8 | 7 | 506 | Sergio Soto Rivera | 0:29:39 | |||
Real t.: 00:29:39 Official t.: 00:29:39 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:38 Cat:M30 Category place: 4 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 88.94 segons/100Metres Club: swimemotions K1: 0:29:39 Hour K1 : 11:28:38 Place K1 : 9 - Finish line: 0:29:39 Finish hour: 11:28:38 Finish place : 8 X 1 place
Split Times
26840
0:29:52
00:29:39
0:29:27
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52) |
|||||||
9 | 8 | 624 |
i
|
Juan andres Martinez Gonzalez | 0:29:42 | ||
Real t.: 00:29:42 Official t.: 00:29:42 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:41 Cat:M40 Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 89.07 segons/100Metres Club: K1: 0:29:42 Hour K1 : 11:28:41 Place K1 : 10 - Finish line: 0:29:42 Finish hour: 11:28:41 Finish place : 9 X 1 place
Split Times
45100
0:30:02
00:29:42
0:29:21
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02) |
|||||||
10 | 2 | 672 |
i
|
Arlet Oliveras Ameneyros | 0:29:47 | ||
Real t.: 00:29:47 Official t.: 00:29:47 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:46 Cat:W18 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 89.32 segons/100Metres Club: cnrubí K1: 0:29:47 Hour K1 : 11:28:46 Place K1 : 11 - Finish line: 0:29:47 Finish hour: 11:28:46 Finish place : 10 X 1 place
Split Times
43780
0:30:07
00:29:47
0:29:27
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07) |
|||||||
11 | 9 | 664 |
i
|
Manuel Cabello Villalonga | 0:29:52 | ||
Real t.: 00:29:52 Official t.: 00:29:52 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:28:51 Cat:NoNeM Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 89.55 segons/100Metres Club: club natació l'hospitalet K1: 0:29:52 Hour K1 : 11:28:51 Place K1 : 12 - Finish line: 0:29:52 Finish hour: 11:28:51 Finish place : 11 X 1 place
Split Times
45540
0:30:12
00:29:52
0:29:31
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12) |
|||||||
12 | 10 | 563 | Sergio Mena Funcia | 0:30:02 | |||
Real t.: 00:30:02 Official t.: 00:30:02 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:29:01 Cat:M30 Category place: 5 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 90.09 segons/100Metres Club: t3r triatló K1: 0:30:02 Hour K1 : 11:29:01 Place K1 : 13 - Finish line: 0:30:02 Finish hour: 11:29:01 Finish place : 12 X 1 place
Split Times
93390
0:30:45
00:30:02
0:29:20
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45) |
|||||||
13 | 11 | 669 |
i
|
Evgenii Fedosenko | 0:30:07 | ||
Real t.: 00:30:07 Official t.: 00:30:07 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:29:06 Cat:M30 Category place: 6 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 90.31 segons/100Metres Club: sport way K1: 0:30:07 Hour K1 : 11:29:06 Place K1 : 14 - Finish line: 0:30:07 Finish hour: 11:29:06 Finish place : 13 X 1 place
Split Times
225720
0:31:49
00:30:07
0:28:24
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49) |
|||||||
14 | 12 | 527 | Raul Romero | 0:30:12 | |||
Real t.: 00:30:12 Official t.: 00:30:12 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:29:11 Cat:M30 Category place: 7 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 90.59 segons/100Metres Club: cn caldes K1: 0:30:12 Hour K1 : 11:29:11 Place K1 : 15 - Finish line: 0:30:12 Finish hour: 11:29:11 Finish place : 14 X 1 place
Split Times
218900
0:31:52
00:30:12
0:28:33
i
Marc Mondange
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carles Riverola Frediani
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52) |
|||||||
15 | 13 | 662 |
i
|
Romain Carlesimo | 0:30:45 | ||
Real t.: 00:30:45 Official t.: 00:30:45 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:29:44 Cat:M30 Category place: 8 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 92.21 segons/100Metres Club: team a.b. K1: 0:30:45 Hour K1 : 11:29:44 Place K1 : 16 - Finish line: 0:30:45 Finish hour: 11:29:44 Finish place : 15 X 1 place
Split Times
150260
0:31:53
00:30:45
0:29:36
i
Robert Mayoral Serrano
00:29:37 (Tr: 0:29:37)
Sergio Soto Rivera
00:29:39 (Tr: 0:29:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
00:29:42 (Tr: 0:29:42)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
00:29:47 (Tr: 0:29:47)
i
Manuel Cabello Villalonga
00:29:52 (Tr: 0:29:52)
Sergio Mena Funcia
00:30:02 (Tr: 0:30:02)
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53) |
|||||||
16 | 14 | 658 |
i
|
Matthew Rodgers | 0:31:49 | ||
Real t.: 00:31:49 Official t.: 00:31:49 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:30:48 Cat:M40 Category place: 4 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 95.44 segons/100Metres Club: marnaton K1: 0:31:49 Hour K1 : 11:30:48 Place K1 : 17 - Finish line: 0:31:49 Finish hour: 11:30:48 Finish place : 16 X 1 place
Split Times
225720
0:33:32
00:31:49
0:30:07
i
Evgenii Fedosenko
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29) |
|||||||
17 | 15 | 614 |
i
|
Marius Zorrilla Nebot | 0:31:52 | ||
Real t.: 00:31:52 Official t.: 00:31:52 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:30:51 Cat:M40 Category place: 5 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 95.56 segons/100Metres Club: K1: 0:31:52 Hour K1 : 11:30:51 Place K1 : 18 - Finish line: 0:31:52 Finish hour: 11:30:51 Finish place : 17 X 1 place
Split Times
218900
0:33:31
00:31:52
0:30:12
Raul Romero
00:30:12 (Tr: 0:30:12)
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29) |
|||||||
18 | 16 | 580 | Adrià Vendrell Cuñat | 0:31:53 | |||
Real t.: 00:31:53 Official t.: 00:31:53 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:30:52 Cat:M30 Category place: 9 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 95.63 segons/100Metres Club: club natacio cervera K1: 0:31:53 Hour K1 : 11:30:52 Place K1 : 19 - Finish line: 0:31:53 Finish hour: 11:30:52 Finish place : 18 X 1 place
Split Times
150260
0:33:01
00:31:53
0:30:45
i
Romain Carlesimo
00:30:45 (Tr: 0:30:45)
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55) |
|||||||
19 | 17 | 641 |
i
|
Alejandro Sacedon | 0:31:55 | ||
Real t.: 00:31:55 Official t.: 00:31:55 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:30:54 Cat:M30 Category place: 10 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 95.71 segons/100Metres Club: swimemotions K1: 0:31:55 Hour K1 : 11:30:54 Place K1 : 20 - Finish line: 0:31:55 Finish hour: 11:30:54 Finish place : 19 X 1 place
Split Times
89540
0:32:35
00:31:55
0:31:14
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35) |
|||||||
20 | 18 | 659 |
i
|
Samuel Guerrero Suarez | 0:31:56 | ||
Real t.: 00:31:56 Official t.: 00:31:56 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:30:55 Cat:M30 Category place: 11 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 95.79 segons/100Metres Club: c.n.barcelona K1: 0:31:56 Hour K1 : 11:30:55 Place K1 : 21 - Finish line: 0:31:56 Finish hour: 11:30:55 Finish place : 20 X 1 place
Split Times
90310
0:32:37
00:31:56
0:31:15
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37) |
|||||||
21 | 19 | 555 | Gerard Floriach Bigorra | 0:32:34 | |||
Real t.: 00:32:34 Official t.: 00:32:34 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:31:33 Cat:M30 Category place: 12 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 97.7 segons/100Metres Club: cn aquamàsters K1: 0:32:34 Hour K1 : 11:31:33 Place K1 : 22 - Finish line: 0:32:34 Finish hour: 11:31:33 Finish place : 21 X 1 place
Split Times
90970
0:33:16
00:32:34
0:31:53
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09) |
|||||||
22 | 20 | 533 | Joan Comas Moliné | 0:32:35 | |||
Real t.: 00:32:35 Official t.: 00:32:35 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:31:34 Cat:M50 Category place: 2 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 97.74 segons/100Metres Club: cn radikal swim K1: 0:32:35 Hour K1 : 11:31:34 Place K1 : 23 - Finish line: 0:32:35 Finish hour: 11:31:34 Finish place : 22 X 1 place
Split Times
89540
0:33:16
00:32:35
0:31:55
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09) |
|||||||
23 | 3 | 616 |
i
|
Virginie Mielvaque | 0:32:37 | ||
Real t.: 00:32:37 Official t.: 00:32:37 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:31:36 Cat:W30 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 97.84 segons/100Metres Club: us colomiers natation sportive K1: 0:32:37 Hour K1 : 11:31:36 Place K1 : 24 - Finish line: 0:32:37 Finish hour: 11:31:36 Finish place : 23 X 1 place
Split Times
90310
0:33:18
00:32:37
0:31:56
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09) |
|||||||
24 | 21 | 531 |
i
|
Pablo Ros | 0:32:47 | ||
Real t.: 00:32:47 Official t.: 00:32:47 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:31:46 Cat:M40 Category place: 6 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 98.33 segons/100Metres Club: cn radikal swim K1: 0:32:47 Hour K1 : 11:31:46 Place K1 : 25 - Finish line: 0:32:47 Finish hour: 11:31:46 Finish place : 24 X 1 place
Split Times
92510
0:33:29
00:32:47
0:32:05
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29) |
|||||||
25 | 22 | 613 |
i
|
Francesc Latorre Segarra | 0:32:55 | ||
Real t.: 00:32:55 Official t.: 00:32:55 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:31:54 Cat:M50 Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 98.72 segons/100Metres Club: swim emotions K1: 0:32:55 Hour K1 : 11:31:54 Place K1 : 26 - Finish line: 0:32:55 Finish hour: 11:31:54 Finish place : 25 X 1 place
Split Times
176660
0:34:15
00:32:55
0:31:35
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
i
Andrea Ribera Lleonart
00:34:15 (Tr: 0:34:15) |
|||||||
26 | 23 | 545 |
i
|
Jordi Burgueño Barroso | 0:33:09 | ||
Real t.: 00:33:09 Official t.: 00:33:09 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:32:08 Cat:M40 Category place: 7 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 99.41 segons/100Metres Club: swim emotions K1: 0:33:09 Hour K1 : 11:32:08 Place K1 : 27 - Finish line: 0:33:09 Finish hour: 11:32:08 Finish place : 26 X 1 place
Split Times
195360
0:34:37
00:33:09
0:31:40
i
Matthew Rodgers
00:31:49 (Tr: 0:31:49)
i
Marius Zorrilla Nebot
00:31:52 (Tr: 0:31:52)
Adrià Vendrell Cuñat
00:31:53 (Tr: 0:31:53)
i
Alejandro Sacedon
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Samuel Guerrero Suarez
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
i
Andrea Ribera Lleonart
00:34:15 (Tr: 0:34:15)
i
Paul Lucas
00:34:37 (Tr: 0:34:37) |
|||||||
27 | 24 | 547 | Pol Badia Casals | 0:33:29 | |||
Real t.: 00:33:29 Official t.: 00:33:29 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:32:28 Cat:M18 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 100.43 segons/100Metres Club: club v02 K1: 0:33:29 Hour K1 : 11:32:28 Place K1 : 28 - Finish line: 0:33:29 Finish hour: 11:32:28 Finish place : 27 X 1 place
Split Times
175120
0:34:49
00:33:29
0:32:09
Gerard Floriach Bigorra
00:32:34 (Tr: 0:32:34)
Joan Comas Moliné
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Virginie Mielvaque
00:32:37 (Tr: 0:32:37)
i
Pablo Ros
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
i
Andrea Ribera Lleonart
00:34:15 (Tr: 0:34:15)
i
Paul Lucas
00:34:37 (Tr: 0:34:37)
i
Alex Zahino Perez
00:34:49 (Tr: 0:34:49) |
|||||||
29 | 5 | 668 |
i
|
Andrea Ribera Lleonart | 0:34:15 | ||
Real t.: 00:34:15 Official t.: 00:34:15 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:33:14 Cat:W18 Category place: 2 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 102.73 segons/100Metres Club: club natació barcelona K1: 0:34:15 Hour K1 : 11:33:14 Place K1 : 30 - Finish line: 0:34:15 Finish hour: 11:33:14 Finish place : 29 X 1 place
Split Times
176660
0:35:35
00:34:15
0:32:55
i
Francesc Latorre Segarra
00:32:55 (Tr: 0:32:55)
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
i
Paul Lucas
00:34:37 (Tr: 0:34:37)
i
Alex Zahino Perez
00:34:49 (Tr: 0:34:49) |
|||||||
31 | 26 | 663 |
i
|
Paul Lucas | 0:34:37 | ||
Real t.: 00:34:37 Official t.: 00:34:37 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:33:36 Cat:M60 Category place: 1 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 103.85 segons/100Metres Club: swim luxembourg K1: 0:34:37 Hour K1 : 11:33:36 Place K1 : 32 - Finish line: 0:34:37 Finish hour: 11:33:36 Finish place : 31 X 1 place
Split Times
195360
0:36:06
00:34:37
0:33:09
i
Jordi Burgueño Barroso
00:33:09 (Tr: 0:33:09)
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
i
Andrea Ribera Lleonart
00:34:15 (Tr: 0:34:15)
i
Alex Zahino Perez
00:34:49 (Tr: 0:34:49) |
|||||||
33 | 28 | 592 |
i
|
Alex Zahino Perez | 0:34:49 | ||
Real t.: 00:34:49 Official t.: 00:34:49 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:33:48 Cat:JnM Category place: 2 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 104.41 segons/100Metres Club: club gavá trilatló K1: 0:34:49 Hour K1 : 11:33:48 Place K1 : 34 - Finish line: 0:34:49 Finish hour: 11:33:48 Finish place : 33 X 1 place
Split Times
175120
0:36:08
00:34:49
0:33:29
Pol Badia Casals
00:33:29 (Tr: 0:33:29)
i
Andrea Ribera Lleonart
00:34:15 (Tr: 0:34:15)
i
Paul Lucas
00:34:37 (Tr: 0:34:37) |
|||||||