L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 44 |
i
|
Equip Tremendos | 0:26:35 | ||
Real t.: 00:26:35 Official t.: 00:26:35 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:26:20 Cat:Sense categoria Category place: 1 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 39.86 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:06:24 Hour V1 : 13:06:09 Place V1 : 1 - V2: 0:13:20 Hour V2 : 13:13:05 Place V2 : 1 Z V3: 0:19:56 Hour V3 : 13:19:41 Place V3 : 1 Z Finish line: 0:26:35 Finish hour: 13:26:20 Finish place : 1 Z
Split Times
426580
0:29:49
00:26:35
0:23:21
i
Equip C.e. Marnaton
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Equip Besties
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49) |
|||||||
2 | 2 | 58 |
i
|
Equip C.e. Marnaton | 0:27:42 | ||
Real t.: 00:27:42 Official t.: 00:27:42 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:27:27 Cat:Sense categoria Category place: 2 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 41.54 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:06:44 Hour V1 : 13:06:29 Place V1 : 6 - V2: 0:14:14 Hour V2 : 13:13:59 Place V2 : 4 X 2 places V3: 0:21:34 Hour V3 : 13:21:19 Place V3 : 2 X 2 places Finish line: 0:27:42 Finish hour: 13:27:27 Finish place : 2 Z
Split Times
277970
0:29:49
00:27:42
0:25:36
i
Equip Tremendos
00:26:35 (Tr: 0:26:35)
i
Equip Besties
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49) |
|||||||
3 | 3 | 60 |
i
|
Equip Besties | 0:28:23 | ||
Real t.: 00:28:23 Official t.: 00:28:23 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:28:08 Cat:Sense categoria Category place: 3 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 42.58 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:07:08 Hour V1 : 13:06:53 Place V1 : 8 - V2: 0:15:39 Hour V2 : 13:15:24 Place V2 : 9 Y 1 place V3: 0:22:01 Hour V3 : 13:21:46 Place V3 : 5 X 4 places Finish line: 0:28:23 Finish hour: 13:28:08 Finish place : 3 X 2 places
Split Times
239360
0:30:12
00:28:23
0:26:35
i
Equip Tremendos
00:26:35 (Tr: 0:26:35)
i
Equip C.e. Marnaton
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58) |
|||||||
4 | 4 | 39 |
i
|
Equip Los Estrechos | 0:28:40 | ||
Real t.: 00:28:40 Official t.: 00:28:40 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:28:25 Cat:Sense categoria Category place: 4 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 42.98 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:06:47 Hour V1 : 13:06:32 Place V1 : 7 - V2: 0:13:52 Hour V2 : 13:13:37 Place V2 : 2 X 5 places V3: 0:21:38 Hour V3 : 13:21:23 Place V3 : 3 Y 1 place Finish line: 0:28:40 Finish hour: 13:28:25 Finish place : 4 Y 1 place
Split Times
275000
0:30:45
00:28:40
0:26:35
i
Equip Tremendos
00:26:35 (Tr: 0:26:35)
i
Equip C.e. Marnaton
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Equip Besties
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35) |
|||||||
5 | 5 | 12 |
i
|
Equip Cg#2 | 0:29:24 | ||
Real t.: 00:29:24 Official t.: 00:29:24 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:29:09 Cat:Sense categoria Category place: 5 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 44.08 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:06:38 Hour V1 : 13:06:23 Place V1 : 4 - V2: 0:13:53 Hour V2 : 13:13:38 Place V2 : 3 X 1 place V3: 0:22:32 Hour V3 : 13:22:17 Place V3 : 7 Y 4 places Finish line: 0:29:24 Finish hour: 13:29:09 Finish place : 5 X 2 places
Split Times
223410
0:31:05
00:29:24
0:27:42
i
Equip C.e. Marnaton
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Equip Besties
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35) |
|||||||
6 | 6 | 48 |
i
|
Equip Jordi Coach Swim Emotions | 0:29:25 | ||
Real t.: 00:29:25 Official t.: 00:29:25 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:29:10 Cat:Sense categoria Category place: 6 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 44.12 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:06:26 Hour V1 : 13:06:11 Place V1 : 2 - V2: 0:14:16 Hour V2 : 13:14:01 Place V2 : 5 Y 3 places V3: 0:21:46 Hour V3 : 13:21:31 Place V3 : 4 X 1 place Finish line: 0:29:25 Finish hour: 13:29:10 Finish place : 6 Y 2 places
Split Times
135850
0:30:27
00:29:25
0:28:23
i
Equip Besties
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24) |
|||||||
7 | 7 | 16 |
i
|
Equip Aen Júpiter Sant Martí | 0:29:49 | ||
Real t.: 00:29:49 Official t.: 00:29:49 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:29:34 Cat:Sense categoria Category place: 7 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 44.7 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:07:38 Hour V1 : 13:07:23 Place V1 : 14 - V2: 0:15:20 Hour V2 : 13:15:05 Place V2 : 7 X 7 places V3: 0:22:22 Hour V3 : 13:22:07 Place V3 : 6 X 1 place Finish line: 0:29:49 Finish hour: 13:29:34 Finish place : 7 Y 1 place
Split Times
151580
0:30:57
00:29:49
0:28:40
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35) |
|||||||
8 | 8 | 46 |
i
|
Equip Jonhy Coach Swim Emotions | 0:29:58 | ||
Real t.: 00:29:58 Official t.: 00:29:58 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:29:43 Cat:Sense categoria Category place: 8 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 44.93 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:06:28 Hour V1 : 13:06:13 Place V1 : 3 - V2: 0:14:42 Hour V2 : 13:14:27 Place V2 : 6 Y 3 places V3: 0:22:48 Hour V3 : 13:22:33 Place V3 : 8 Y 2 places Finish line: 0:29:58 Finish hour: 13:29:43 Finish place : 8 Z
Split Times
282260
0:32:06
00:29:58
0:27:49
i
Equip Besties
00:28:23 (Tr: 0:28:23)
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35)
i
Equip Team Flaquer
00:32:06 (Tr: 0:32:06) |
|||||||
9 | 9 | 13 |
i
|
Equip Cloritos | 0:30:24 | ||
Real t.: 00:30:24 Official t.: 00:30:24 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:30:09 Cat:Sense categoria Category place: 9 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 45.6 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:06:40 Hour V1 : 13:06:25 Place V1 : 5 - V2: 0:15:21 Hour V2 : 13:15:06 Place V2 : 8 Y 3 places V3: 0:23:07 Hour V3 : 13:22:52 Place V3 : 10 Y 2 places Finish line: 0:30:24 Finish hour: 13:30:09 Finish place : 9 X 1 place
Split Times
258940
0:32:22
00:30:24
0:28:27
i
Equip Los Estrechos
00:28:40 (Tr: 0:28:40)
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35)
i
Equip Team Flaquer
00:32:06 (Tr: 0:32:06)
i
Equip Aigües Calentes
00:32:22 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
10 | 10 | 1 |
i
|
Equip Speedy Sardinas | 0:30:35 | ||
Real t.: 00:30:35 Official t.: 00:30:35 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:30:20 Cat:Sense categoria Category place: 10 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 45.86 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:07:35 Hour V1 : 13:07:20 Place V1 : 12 - V2: 0:15:42 Hour V2 : 13:15:27 Place V2 : 10 X 2 places V3: 0:22:54 Hour V3 : 13:22:39 Place V3 : 9 X 1 place Finish line: 0:30:35 Finish hour: 13:30:20 Finish place : 10 Y 1 place
Split Times
247390
0:32:27
00:30:35
0:28:42
i
Equip Cg#2
00:29:24 (Tr: 0:29:24)
i
Equip Jordi Coach Swim Emotions
00:29:25 (Tr: 0:29:25)
i
Equip Aen Júpiter Sant Martí
00:29:49 (Tr: 0:29:49)
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Team Flaquer
00:32:06 (Tr: 0:32:06)
i
Equip Aigües Calentes
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Equip Jupiter Hongos
00:32:27 (Tr: 0:32:27) |
|||||||
11 | 11 | 3 |
i
|
Equip Team Flaquer | 0:32:06 | ||
Real t.: 00:32:06 Official t.: 00:32:06 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:31:51 Cat:Sense categoria Category place: 11 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 48.14 segons/100Metres Club: femenina V1: 0:08:02 Hour V1 : 13:07:47 Place V1 : 19 - V2: 0:15:56 Hour V2 : 13:15:41 Place V2 : 12 X 7 places V3: 0:24:17 Hour V3 : 13:24:02 Place V3 : 12 Z Finish line: 0:32:06 Finish hour: 13:31:51 Finish place : 11 X 1 place
Split Times
282260
0:34:14
00:32:06
0:29:58
i
Equip Jonhy Coach Swim Emotions
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35)
i
Equip Aigües Calentes
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Equip Jupiter Hongos
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
i
Equip Alpacos
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01) |
|||||||
12 | 12 | 53 |
i
|
Equip Aigües Calentes | 0:32:22 | ||
Real t.: 00:32:22 Official t.: 00:32:22 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:32:07 Cat:Sense categoria Category place: 12 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 48.54 segons/100Metres Club: femenina V1: 0:07:39 Hour V1 : 13:07:24 Place V1 : 16 - V2: 0:15:43 Hour V2 : 13:15:28 Place V2 : 11 X 5 places V3: 0:24:02 Hour V3 : 13:23:47 Place V3 : 11 Z Finish line: 0:32:22 Finish hour: 13:32:07 Finish place : 12 Y 1 place
Split Times
258940
0:34:20
00:32:22
0:30:24
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35)
i
Equip Team Flaquer
00:32:06 (Tr: 0:32:06)
i
Equip Jupiter Hongos
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
i
Equip Alpacos
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01) |
|||||||
13 | 13 | 5 |
i
|
Equip Jupiter Hongos | 0:32:27 | ||
Real t.: 00:32:27 Official t.: 00:32:27 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:32:12 Cat:Sense categoria Category place: 13 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 48.67 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:07:15 Hour V1 : 13:07:00 Place V1 : 9 - V2: 0:16:27 Hour V2 : 13:16:12 Place V2 : 15 Y 6 places V3: 0:24:37 Hour V3 : 13:24:22 Place V3 : 13 X 2 places Finish line: 0:32:27 Finish hour: 13:32:12 Finish place : 13 Z
Split Times
283250
0:34:36
00:32:27
0:30:18
i
Equip Cloritos
00:30:24 (Tr: 0:30:24)
i
Equip Speedy Sardinas
00:30:35 (Tr: 0:30:35)
i
Equip Team Flaquer
00:32:06 (Tr: 0:32:06)
i
Equip Aigües Calentes
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Equip Alpacos
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36) |
|||||||
14 | 14 | 42 |
i
|
Equip Alpacos | 0:33:30 | ||
Real t.: 00:33:30 Official t.: 00:33:30 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:33:15 Cat:Sense categoria Category place: 14 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 50.23 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:07:33 Hour V1 : 13:07:18 Place V1 : 11 - V2: 0:16:16 Hour V2 : 13:16:01 Place V2 : 14 Y 3 places V3: 0:24:41 Hour V3 : 13:24:26 Place V3 : 14 Z Finish line: 0:33:30 Finish hour: 13:33:15 Finish place : 14 Z
Split Times
184250
0:34:53
00:33:30
0:32:06
i
Equip Team Flaquer
00:32:06 (Tr: 0:32:06)
i
Equip Aigües Calentes
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Equip Jupiter Hongos
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38) |
|||||||
15 | 15 | 51 |
i
|
Equip Francesc Garcia Leal | 0:34:01 | ||
Real t.: 00:34:01 Official t.: 00:34:01 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:33:46 Cat:Sense categoria Category place: 15 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 51.02 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:07:18 Hour V1 : 13:07:03 Place V1 : 10 - V2: 0:16:02 Hour V2 : 13:15:47 Place V2 : 13 Y 3 places V3: 0:25:44 Hour V3 : 13:25:29 Place V3 : 16 Y 3 places Finish line: 0:34:01 Finish hour: 13:33:46 Finish place : 15 X 1 place
Split Times
218240
0:35:41
00:34:01
0:32:22
i
Equip Aigües Calentes
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Equip Jupiter Hongos
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
i
Equip Alpacos
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32) |
|||||||
16 | 16 | 23 |
i
|
Equip Premium Nyus | 0:34:36 | ||
Real t.: 00:34:36 Official t.: 00:34:36 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:34:21 Cat:Sense categoria Category place: 16 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 51.89 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:08:07 Hour V1 : 13:07:52 Place V1 : 20 - V2: 0:17:28 Hour V2 : 13:17:13 Place V2 : 19 X 1 place V3: 0:26:36 Hour V3 : 13:26:21 Place V3 : 19 Z Finish line: 0:34:36 Finish hour: 13:34:21 Finish place : 16 X 3 places
Split Times
283250
0:36:45
00:34:36
0:32:27
i
Equip Jupiter Hongos
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
i
Equip Alpacos
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17) |
|||||||
17 | 17 | 49 |
i
|
Equip Estupendus Swim Emotions | 0:34:38 | ||
Real t.: 00:34:38 Official t.: 00:34:38 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:34:23 Cat:Sense categoria Category place: 17 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 51.95 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:07:54 Hour V1 : 13:07:39 Place V1 : 17 - V2: 0:16:57 Hour V2 : 13:16:42 Place V2 : 18 Y 1 place V3: 0:25:30 Hour V3 : 13:25:15 Place V3 : 15 X 3 places Finish line: 0:34:38 Finish hour: 13:34:23 Finish place : 17 Y 2 places
Split Times
199650
0:36:09
00:34:38
0:33:08
i
Equip Alpacos
00:33:30 (Tr: 0:33:30)
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09) |
|||||||
18 | 18 | 24 |
i
|
Equip Ynsa | 0:35:32 | ||
Real t.: 00:35:32 Official t.: 00:35:32 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:35:17 Cat:Sense categoria Category place: 18 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 53.28 segons/100Metres Club: sin neopreno V1: 0:09:07 Hour V1 : 13:08:52 Place V1 : 30 - V2: 0:17:56 Hour V2 : 13:17:41 Place V2 : 21 X 9 places V3: 0:27:04 Hour V3 : 13:26:49 Place V3 : 20 X 1 place Finish line: 0:35:32 Finish hour: 13:35:17 Finish place : 18 X 2 places
Split Times
198880
0:37:02
00:35:32
0:34:01
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51) |
|||||||
19 | 19 | 37 |
i
|
Equip Zurich Sports Club | 0:36:01 | ||
Real t.: 00:36:01 Official t.: 00:36:01 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:35:46 Cat:Sense categoria Category place: 19 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.02 segons/100Metres Club: corporate V1: 0:07:37 Hour V1 : 13:07:22 Place V1 : 13 - V2: 0:16:38 Hour V2 : 13:16:23 Place V2 : 16 Y 3 places V3: 0:26:26 Hour V3 : 13:26:11 Place V3 : 17 Y 1 place Finish line: 0:36:01 Finish hour: 13:35:46 Finish place : 19 Y 2 places
Split Times
187550
0:37:26
00:36:01
0:34:36
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23) |
|||||||
20 | 20 | 59 |
i
|
Equip Tribulus Terrestris | 0:36:09 | ||
Real t.: 00:36:09 Official t.: 00:36:09 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:35:54 Cat:Sense categoria Category place: 20 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.22 segons/100Metres Club: sin neopreno V1: 0:08:59 Hour V1 : 13:08:44 Place V1 : 27 - V2: 0:17:58 Hour V2 : 13:17:43 Place V2 : 22 X 5 places V3: 0:27:31 Hour V3 : 13:27:16 Place V3 : 22 Z Finish line: 0:36:09 Finish hour: 13:35:54 Finish place : 20 X 2 places
Split Times
199650
0:37:40
00:36:09
0:34:38
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23) |
|||||||
21 | 21 | 56 |
i
|
Equip Bojos Per Nedar | 0:36:09 | ||
Real t.: 00:36:09 Official t.: 00:36:09 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:35:54 Cat:Sense categoria Category place: 21 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.22 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:09:10 Hour V1 : 13:08:55 Place V1 : 33 - V2: 0:19:17 Hour V2 : 13:19:02 Place V2 : 30 X 3 places V3: 0:27:35 Hour V3 : 13:27:20 Place V3 : 24 X 6 places Finish line: 0:36:09 Finish hour: 13:35:54 Finish place : 21 X 3 places
Split Times
82940
0:36:47
00:36:09
0:35:32
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17) |
|||||||
22 | 22 | 40 |
i
|
Equip Boquerones Del Maritim Iii | 0:36:11 | ||
Real t.: 00:36:11 Official t.: 00:36:11 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:35:56 Cat:Sense categoria Category place: 22 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.28 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:08:21 Hour V1 : 13:08:06 Place V1 : 21 - V2: 0:16:49 Hour V2 : 13:16:34 Place V2 : 17 X 4 places V3: 0:27:34 Hour V3 : 13:27:19 Place V3 : 23 Y 6 places Finish line: 0:36:11 Finish hour: 13:35:56 Finish place : 22 X 1 place
Split Times
22660
0:36:22
00:36:11
0:36:01
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17) |
|||||||
23 | 23 | 41 |
i
|
Equip Mousquetaires Gascons | 0:36:13 | ||
Real t.: 00:36:13 Official t.: 00:36:13 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:35:58 Cat:Sense categoria Category place: 23 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.3 segons/100Metres Club: masculina V1: 0:09:00 Hour V1 : 13:08:45 Place V1 : 28 - V2: 0:18:01 Hour V2 : 13:17:46 Place V2 : 23 X 5 places V3: 0:27:24 Hour V3 : 13:27:09 Place V3 : 21 X 2 places Finish line: 0:36:13 Finish hour: 13:35:58 Finish place : 23 Y 2 places
Split Times
84150
0:36:51
00:36:13
0:35:34
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51) |
|||||||
24 | 24 | 33 |
i
|
Equip Trimedi1 | 0:36:17 | ||
Real t.: 00:36:17 Official t.: 00:36:17 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:36:02 Cat:Sense categoria Category place: 24 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.42 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:07:39 Hour V1 : 13:07:24 Place V1 : 15 - V2: 0:17:46 Hour V2 : 13:17:31 Place V2 : 20 Y 5 places V3: 0:26:31 Hour V3 : 13:26:16 Place V3 : 18 X 2 places Finish line: 0:36:17 Finish hour: 13:36:02 Finish place : 24 Y 6 places
Split Times
144870
0:37:23
00:36:17
0:35:11
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23) |
|||||||
25 | 25 | 25 |
i
|
Equip Triburones | 0:36:17 | ||
Real t.: 00:36:17 Official t.: 00:36:17 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:36:02 Cat:Sense categoria Category place: 25 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 54.42 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:08:45 Hour V1 : 13:08:30 Place V1 : 23 - V2: 0:18:21 Hour V2 : 13:18:06 Place V2 : 25 Y 2 places V3: 0:27:36 Hour V3 : 13:27:21 Place V3 : 25 Z Finish line: 0:36:17 Finish hour: 13:36:02 Finish place : 25 Z
Split Times
364100
0:39:03
00:36:17
0:33:32
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23)
i
Equip Macs
00:39:03 (Tr: 0:39:03) |
|||||||
26 | 26 | 998 |
i
|
Macia Equip | 0:36:51 | ||
Real t.: 00:36:51 Official t.: 00:36:51 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:36:36 Cat:Sense categoria Category place: 26 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 55.26 segons/100Metres Club: femeni V1: 0:08:55 Hour V1 : 13:08:40 Place V1 : 25 - V2: 0:18:14 Hour V2 : 13:17:59 Place V2 : 24 X 1 place V3: 0:28:58 Hour V3 : 13:28:43 Place V3 : 27 Y 3 places Finish line: 0:36:51 Finish hour: 13:36:36 Finish place : 26 X 1 place
Split Times
419210
0:40:01
00:36:51
0:33:40
i
Equip Francesc Garcia Leal
00:34:01 (Tr: 0:34:01)
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23)
i
Equip Macs
00:39:03 (Tr: 0:39:03)
i
Equip New Sharks
00:40:01 (Tr: 0:40:01) |
|||||||
27 | 27 | 52 |
i
|
Equip Goofy | 0:37:23 | ||
Real t.: 00:37:23 Official t.: 00:37:23 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:37:08 Cat:Sense categoria Category place: 27 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 56.06 segons/100Metres Club: femenina V1: 0:08:26 Hour V1 : 13:08:11 Place V1 : 22 - V2: 0:18:47 Hour V2 : 13:18:32 Place V2 : 27 Y 5 places V3: 0:30:09 Hour V3 : 13:29:54 Place V3 : 31 Y 4 places Finish line: 0:37:23 Finish hour: 13:37:08 Finish place : 27 X 4 places
Split Times
402490
0:40:26
00:37:23
0:34:20
i
Equip Premium Nyus
00:34:36 (Tr: 0:34:36)
i
Equip Estupendus Swim Emotions
00:34:38 (Tr: 0:34:38)
i
Equip Ynsa
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
i
Equip Zurich Sports Club
00:36:01 (Tr: 0:36:01)
i
Equip Tribulus Terrestris
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Bojos Per Nedar
00:36:09 (Tr: 0:36:09)
i
Equip Boquerones Del Maritim Iii
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
i
Equip Mousquetaires Gascons
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Equip Trimedi1
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Macs
00:39:03 (Tr: 0:39:03)
i
Equip New Sharks
00:40:01 (Tr: 0:40:01)
i
Equip Puig Family
00:40:26 (Tr: 0:40:26) |
|||||||
28 | 28 | 14 |
i
|
Equip Macs | 0:39:03 | ||
Real t.: 00:39:03 Official t.: 00:39:03 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:38:48 Cat:Sense categoria Category place: 28 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 58.55 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:10:12 Hour V1 : 13:09:57 Place V1 : 43 - V2: 0:20:08 Hour V2 : 13:19:53 Place V2 : 32 X 11 places V3: 0:29:54 Hour V3 : 13:29:39 Place V3 : 28 X 4 places Finish line: 0:39:03 Finish hour: 13:38:48 Finish place : 28 Z
Split Times
364100
0:41:48
00:39:03
0:36:17
i
Equip Triburones
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23)
i
Equip New Sharks
00:40:01 (Tr: 0:40:01)
i
Equip Puig Family
00:40:26 (Tr: 0:40:26) |
|||||||
29 | 29 | 36 |
i
|
Equip New Sharks | 0:40:01 | ||
Real t.: 00:40:01 Official t.: 00:40:01 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:39:46 Cat:Sense categoria Category place: 29 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 60.02 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:09:34 Hour V1 : 13:09:19 Place V1 : 37 - V2: 0:20:16 Hour V2 : 13:20:01 Place V2 : 34 X 3 places V3: 0:30:04 Hour V3 : 13:29:49 Place V3 : 30 X 4 places Finish line: 0:40:01 Finish hour: 13:39:46 Finish place : 29 X 1 place
Split Times
419210
0:43:12
00:40:01
0:36:51
i
Macia Equip
00:36:51 (Tr: 0:36:51)
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23)
i
Equip Macs
00:39:03 (Tr: 0:39:03)
i
Equip Puig Family
00:40:26 (Tr: 0:40:26) |
|||||||
30 | 30 | 55 |
i
|
Equip Puig Family | 0:40:26 | ||
Real t.: 00:40:26 Official t.: 00:40:26 Real start: 12:59:45 Finish hour: 13:40:11 Cat:Sense categoria Category place: 30 Race start:12:59:45 Gender:M Pace: 60.64 segons/100Metres Club: mixta V1: 0:09:03 Hour V1 : 13:08:48 Place V1 : 29 - V2: 0:18:44 Hour V2 : 13:18:29 Place V2 : 26 X 3 places V3: 0:28:43 Hour V3 : 13:28:28 Place V3 : 26 Z Finish line: 0:40:26 Finish hour: 13:40:11 Finish place : 30 Y 4 places
Split Times
402490
0:43:29
00:40:26
0:37:23
i
Equip Goofy
00:37:23 (Tr: 0:37:23)
i
Equip Macs
00:39:03 (Tr: 0:39:03)
i
Equip New Sharks
00:40:01 (Tr: 0:40:01) |
|||||||