L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
226 | 57 | 526 | Paula Schmidt | 0:45:51 | |||
Real t.: 00:45:51 Official t.: 00:45:51 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:44:50 Cat:W40 Category place: 14 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 137.54 segons/100Metres Club: K1: 0:45:51 Hour K1 : 11:44:50 Place K1 : 227 - Finish line: 0:45:51 Finish hour: 11:44:50 Finish place : 226 X 1 place
Split Times
131450
0:46:51
00:45:51
0:44:52
Sabrina yvonne Morgenstern
00:45:55 (Tr: 0:45:55)
i
Ramon Aurell Ballesteros
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Albert Garrido Pascual
00:46:06 (Tr: 0:35:03)
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
227 | 58 | 511 | Sabrina yvonne Morgenstern | 0:45:55 | |||
Real t.: 00:45:55 Official t.: 00:45:55 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:44:54 Cat:W30 Category place: 13 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 137.73 segons/100Metres Club: K1: 0:45:55 Hour K1 : 11:44:54 Place K1 : 228 - Finish line: 0:45:55 Finish hour: 11:44:54 Finish place : 227 X 1 place
Split Times
122870
0:46:51
00:45:55
0:44:59
Paula Schmidt
00:45:51 (Tr: 0:45:51)
i
Ramon Aurell Ballesteros
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Albert Garrido Pascual
00:46:06 (Tr: 0:35:03)
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
230 | 171 | 649 |
i
|
Ramon Aurell Ballesteros | 0:46:03 | ||
Real t.: 00:46:03 Official t.: 00:46:03 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:45:02 Cat:M50 Category place: 22 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 138.12 segons/100Metres Club: swimmik K1: 0:46:03 Hour K1 : 11:45:02 Place K1 : 231 - Finish line: 0:46:03 Finish hour: 11:45:02 Finish place : 230 X 1 place
Split Times
106040
0:46:51
00:46:03
0:45:15
Paula Schmidt
00:45:51 (Tr: 0:45:51)
Sabrina yvonne Morgenstern
00:45:55 (Tr: 0:45:55)
i
Albert Garrido Pascual
00:46:06 (Tr: 0:35:03)
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
38 | 32 | 863 |
i
|
Albert Garrido Pascual | 0:46:06 | ||
Real t.: 00:35:03 Official t.: 00:46:06 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:45:05 Cat:M30 Category place: 14 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 105.11 segons/100Metres Club: K1: 0:35:03 Hour K1 : 11:45:05 Place K1 : 39 - Finish line: 0:35:03 Finish hour: 11:45:05 Finish place : 38 X 1 place
Split Times
99660
0:46:51
00:46:06
0:45:20
Paula Schmidt
00:45:51 (Tr: 0:45:51)
Sabrina yvonne Morgenstern
00:45:55 (Tr: 0:45:55)
i
Ramon Aurell Ballesteros
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
234 | 174 | 510 |
i
|
Germán Martinez De La Torre | 0:46:13 | ||
Real t.: 00:46:13 Official t.: 00:46:13 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:45:12 Cat:M40 Category place: 67 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 138.65 segons/100Metres Club: K1: 0:46:13 Hour K1 : 11:45:12 Place K1 : 235 - Finish line: 0:46:13 Finish hour: 11:45:12 Finish place : 234 X 1 place
Split Times
89760
0:46:54
00:46:13
0:45:33
Paula Schmidt
00:45:51 (Tr: 0:45:51)
Sabrina yvonne Morgenstern
00:45:55 (Tr: 0:45:55)
i
Ramon Aurell Ballesteros
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Albert Garrido Pascual
00:46:06 (Tr: 0:35:03)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48)
i
Albert Cuatrecasas Freixas
00:46:54 (Tr: 0:46:54) |
|||||||
42 | 34 | 840 |
i
|
Vladimir Cuatrecasas | 0:46:18 | ||
Real t.: 00:35:15 Official t.: 00:46:18 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:45:17 Cat:JnM Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 105.73 segons/100Metres Club: K1: 0:35:15 Hour K1 : 11:45:17 Place K1 : 43 - Finish line: 0:35:15 Finish hour: 11:45:17 Finish place : 42 X 1 place
Split Times
91080
0:47:00
00:46:18
0:45:37
Paula Schmidt
00:45:51 (Tr: 0:45:51)
Sabrina yvonne Morgenstern
00:45:55 (Tr: 0:45:55)
i
Ramon Aurell Ballesteros
00:46:03 (Tr: 0:46:03)
i
Albert Garrido Pascual
00:46:06 (Tr: 0:35:03)
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48)
i
Albert Cuatrecasas Freixas
00:46:54 (Tr: 0:46:54)
Barbara Cacciatori Baldi
00:47:00 (Tr: 0:47:00) |
|||||||
48 | 39 | 885 |
i
|
Gorka Sarasola Mugica | 0:46:51 | ||
Real t.: 00:35:48 Official t.: 00:46:51 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:45:50 Cat:M18 Category place: 2 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 107.38 segons/100Metres Club: K1: 0:35:48 Hour K1 : 11:45:50 Place K1 : 49 - Finish line: 0:35:48 Finish hour: 11:45:50 Finish place : 48 X 1 place
Split Times
99660
0:47:36
00:46:51
0:46:06
i
Albert Garrido Pascual
00:46:06 (Tr: 0:35:03)
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Albert Cuatrecasas Freixas
00:46:54 (Tr: 0:46:54)
Barbara Cacciatori Baldi
00:47:00 (Tr: 0:47:00)
i
Montserrat Pérez Adrián
00:47:14 (Tr: 0:47:14)
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29) |
|||||||
250 | 186 | 509 |
i
|
Albert Cuatrecasas Freixas | 0:46:54 | ||
Real t.: 00:46:54 Official t.: 00:46:54 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:45:53 Cat:M50 Category place: 26 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 140.69 segons/100Metres Club: K1: 0:46:54 Hour K1 : 11:45:53 Place K1 : 251 - Finish line: 0:46:54 Finish hour: 11:45:53 Finish place : 250 X 1 place
Split Times
89760
0:47:35
00:46:54
0:46:13
i
Germán Martinez De La Torre
00:46:13 (Tr: 0:46:13)
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48)
Barbara Cacciatori Baldi
00:47:00 (Tr: 0:47:00)
i
Montserrat Pérez Adrián
00:47:14 (Tr: 0:47:14)
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29) |
|||||||
252 | 65 | 578 | Barbara Cacciatori Baldi | 0:47:00 | |||
Real t.: 00:47:00 Official t.: 00:47:00 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:45:59 Cat:W30 Category place: 15 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 140.95 segons/100Metres Club: proam K1: 0:47:00 Hour K1 : 11:45:59 Place K1 : 253 - Finish line: 0:47:00 Finish hour: 11:45:59 Finish place : 252 X 1 place
Split Times
91080
0:47:41
00:47:00
0:46:18
i
Vladimir Cuatrecasas
00:46:18 (Tr: 0:35:15)
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48)
i
Albert Cuatrecasas Freixas
00:46:54 (Tr: 0:46:54)
i
Montserrat Pérez Adrián
00:47:14 (Tr: 0:47:14)
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29) |
|||||||
254 | 67 | 675 |
i
|
Montserrat Pérez Adrián | 0:47:14 | ||
Real t.: 00:47:14 Official t.: 00:47:14 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:46:13 Cat:W50 Category place: 17 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 141.69 segons/100Metres Club: marnaton K1: 0:47:14 Hour K1 : 11:46:13 Place K1 : 255 - Finish line: 0:47:14 Finish hour: 11:46:13 Finish place : 254 X 1 place
Split Times
51040
0:47:37
00:47:14
0:46:51
i
Gorka Sarasola Mugica
00:46:51 (Tr: 0:35:48)
i
Albert Cuatrecasas Freixas
00:46:54 (Tr: 0:46:54)
Barbara Cacciatori Baldi
00:47:00 (Tr: 0:47:00)
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29) |
|||||||
257 | 188 | 556 | Salvador Mas Capdevila | 0:47:21 | |||
Real t.: 00:47:21 Official t.: 00:47:21 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:46:20 Cat:M30 Category place: 56 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 142.05 segons/100Metres Club: K1: 0:47:21 Hour K1 : 11:46:20 Place K1 : 258 - Finish line: 0:47:21 Finish hour: 11:46:20 Finish place : 257 X 1 place
Split Times
60060
0:47:49
00:47:21
0:46:54
i
Albert Cuatrecasas Freixas
00:46:54 (Tr: 0:46:54)
Barbara Cacciatori Baldi
00:47:00 (Tr: 0:47:00)
i
Montserrat Pérez Adrián
00:47:14 (Tr: 0:47:14)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29)
Jonathan Parera López
00:47:43 (Tr: 0:47:43) |
|||||||
50 | 41 | 915 |
i
|
Sergio Cano Lopez | 0:47:23 | ||
Real t.: 00:36:20 Official t.: 00:47:23 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:46:22 Cat:M40 Category place: 12 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 108.95 segons/100Metres Club: K1: 0:36:20 Hour K1 : 11:46:22 Place K1 : 51 - Finish line: 0:36:20 Finish hour: 11:46:22 Finish place : 50 X 1 place
Split Times
60500
0:47:50
00:47:23
0:46:55
Barbara Cacciatori Baldi
00:47:00 (Tr: 0:47:00)
i
Montserrat Pérez Adrián
00:47:14 (Tr: 0:47:14)
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29)
Jonathan Parera López
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47) |
|||||||
52 | 43 | 822 |
i
|
Eloi Colldeforns Papiol | 0:47:32 | ||
Real t.: 00:36:29 Official t.: 00:47:32 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:46:31 Cat:M18 Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 109.41 segons/100Metres Club: K1: 0:36:29 Hour K1 : 11:46:31 Place K1 : 53 - Finish line: 0:36:29 Finish hour: 11:46:31 Finish place : 52 X 1 place
Split Times
57420
0:47:58
00:47:32
0:47:06
i
Montserrat Pérez Adrián
00:47:14 (Tr: 0:47:14)
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
Jonathan Parera López
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58) |
|||||||
262 | 192 | 1009 | Jonathan Parera López | 0:47:43 | |||
Real t.: 00:47:43 Official t.: 00:47:43 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:46:42 Cat:M40 Category place: 75 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 143.11 segons/100Metres Club: K1: 0:47:43 Hour K1 : 11:46:42 Place K1 : 263 - Finish line: 0:47:43 Finish hour: 11:46:42 Finish place : 262 X 1 place
Split Times
46750
0:48:04
00:47:43
0:47:21
Salvador Mas Capdevila
00:47:21 (Tr: 0:47:21)
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29)
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58)
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00) |
|||||||
53 | 44 | 926 |
i
|
Kevin Bulle | 0:47:50 | ||
Real t.: 00:36:47 Official t.: 00:47:50 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:46:49 Cat:M30 Category place: 16 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 110.33 segons/100Metres Club: can caralleu K1: 0:36:47 Hour K1 : 11:46:49 Place K1 : 54 - Finish line: 0:36:47 Finish hour: 11:46:49 Finish place : 53 X 1 place
Split Times
60500
0:48:18
00:47:50
0:47:23
i
Sergio Cano Lopez
00:47:23 (Tr: 0:36:20)
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29)
Jonathan Parera López
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58)
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00)
i
Vicky Soler Solé
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15) |
|||||||
267 | 73 | 530 | Cristina Sanchez Peinado | 0:47:58 | |||
Real t.: 00:47:58 Official t.: 00:47:58 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:46:57 Cat:W30 Category place: 17 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 143.87 segons/100Metres Club: cee sant gervasi triatló K1: 0:47:58 Hour K1 : 11:46:57 Place K1 : 268 - Finish line: 0:47:58 Finish hour: 11:46:57 Finish place : 267 X 1 place
Split Times
57420
0:48:24
00:47:58
0:47:32
i
Eloi Colldeforns Papiol
00:47:32 (Tr: 0:36:29)
Jonathan Parera López
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00)
i
Vicky Soler Solé
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15) |
|||||||
56 | 46 | 1003 |
i
|
Juan Galofre | 0:48:03 | ||
Real t.: 00:37:00 Official t.: 00:48:03 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:02 Cat:M18 Category place: 5 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 110.96 segons/100Metres Club: K1: 0:37:00 Hour K1 : 11:47:02 Place K1 : 57 - Finish line: 0:37:00 Finish hour: 11:47:02 Finish place : 56 X 1 place
Split Times
43890
0:48:23
00:48:03
0:47:43
Jonathan Parera López
00:47:43 (Tr: 0:47:43)
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58)
i
Vicky Soler Solé
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15) |
|||||||
274 | 74 | 532 |
i
|
Vicky Soler Solé | 0:48:11 | ||
Real t.: 00:48:11 Official t.: 00:48:11 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:47:10 Cat:W30 Category place: 18 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 144.53 segons/100Metres Club: K1: 0:48:11 Hour K1 : 11:47:10 Place K1 : 275 - Finish line: 0:48:11 Finish hour: 11:47:10 Finish place : 274 X 1 place
Split Times
46420
0:48:32
00:48:11
0:47:50
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58)
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00)
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15)
i
Noemi Molina Salvà
00:48:25 (Tr: 0:37:22) |
|||||||
58 | 48 | 925 | Marc Cebrian Ariza | 0:48:13 | |||
Real t.: 00:37:10 Official t.: 00:48:13 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:12 Cat:M18 Category place: 6 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 111.48 segons/100Metres Club: K1: 0:37:10 Hour K1 : 11:47:12 Place K1 : 59 - Finish line: 0:37:10 Finish hour: 11:47:12 Finish place : 58 X 1 place
Split Times
61270
0:48:41
00:48:13
0:47:45
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58)
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00)
i
Vicky Soler Solé
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15)
i
Noemi Molina Salvà
00:48:25 (Tr: 0:37:22)
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38) |
|||||||
276 | 75 | 1000 |
i
|
Anna Delgado Martinez | 0:48:15 | ||
Real t.: 00:48:15 Official t.: 00:48:15 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:47:14 Cat:W30 Category place: 19 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 144.72 segons/100Metres Club: K1: 0:48:15 Hour K1 : 11:47:14 Place K1 : 277 - Finish line: 0:48:15 Finish hour: 11:47:14 Finish place : 276 X 1 place
Split Times
68750
0:48:46
00:48:15
0:47:44
i
Kevin Bulle
00:47:50 (Tr: 0:36:47)
Cristina Sanchez Peinado
00:47:58 (Tr: 0:47:58)
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00)
i
Vicky Soler Solé
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Noemi Molina Salvà
00:48:25 (Tr: 0:37:22)
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38)
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43) |
|||||||
61 | 11 | 873 |
i
|
Noemi Molina Salvà | 0:48:25 | ||
Real t.: 00:37:22 Official t.: 00:48:25 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:24 Cat:W40 Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 112.09 segons/100Metres Club: K1: 0:37:22 Hour K1 : 11:47:24 Place K1 : 62 - Finish line: 0:37:22 Finish hour: 11:47:24 Finish place : 61 X 1 place
Split Times
53900
0:48:50
00:48:25
0:48:01
i
Juan Galofre
00:48:03 (Tr: 0:37:00)
i
Vicky Soler Solé
00:48:11 (Tr: 0:48:11)
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15)
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38)
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:48:50 (Tr: 0:37:47) |
|||||||
64 | 52 | 992 |
i
|
Romain Beget | 0:48:41 | ||
Real t.: 00:37:38 Official t.: 00:48:41 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:40 Cat:M30 Category place: 18 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 112.87 segons/100Metres Club: K1: 0:37:38 Hour K1 : 11:47:40 Place K1 : 65 - Finish line: 0:37:38 Finish hour: 11:47:40 Finish place : 64 X 1 place
Split Times
61270
0:49:09
00:48:41
0:48:13
Marc Cebrian Ariza
00:48:13 (Tr: 0:37:10)
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15)
i
Noemi Molina Salvà
00:48:25 (Tr: 0:37:22)
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:48:50 (Tr: 0:37:47)
Alex Gomez
00:48:53 (Tr: 0:37:50)
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58) |
|||||||
69 | 14 | 855 |
i
|
Giuliana Ponce Reinoso | 0:48:46 | ||
Real t.: 00:37:43 Official t.: 00:48:46 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:45 Cat:JnF Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 113.14 segons/100Metres Club: proam K1: 0:37:43 Hour K1 : 11:47:45 Place K1 : 70 - Finish line: 0:37:43 Finish hour: 11:47:45 Finish place : 69 X 1 place
Split Times
68750
0:49:17
00:48:46
0:48:15
i
Anna Delgado Martinez
00:48:15 (Tr: 0:48:15)
i
Noemi Molina Salvà
00:48:25 (Tr: 0:37:22)
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:48:50 (Tr: 0:37:47)
Alex Gomez
00:48:53 (Tr: 0:37:50)
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
i
Juan pedro Torrico
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
Ramiro Rodriguez
00:49:17 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
70 | 56 | 820 |
i
|
Jose ignacio Cuñat Aspurz | 0:48:50 | ||
Real t.: 00:37:47 Official t.: 00:48:50 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:49 Cat:M40 Category place: 18 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 113.32 segons/100Metres Club: K1: 0:37:47 Hour K1 : 11:47:49 Place K1 : 71 - Finish line: 0:37:47 Finish hour: 11:47:49 Finish place : 70 X 1 place
Split Times
53900
0:49:14
00:48:50
0:48:25
i
Noemi Molina Salvà
00:48:25 (Tr: 0:37:22)
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38)
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43)
Alex Gomez
00:48:53 (Tr: 0:37:50)
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
i
Juan pedro Torrico
00:49:10 (Tr: 0:38:07) |
|||||||
71 | 57 | 750 | Alex Gomez | 0:48:53 | |||
Real t.: 00:37:50 Official t.: 00:48:53 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:52 Cat:M40 Category place: 19 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 113.48 segons/100Metres Club: grt K1: 0:37:50 Hour K1 : 11:47:52 Place K1 : 72 - Finish line: 0:37:50 Finish hour: 11:47:52 Finish place : 71 X 1 place
Split Times
36080
0:49:10
00:48:53
0:48:37
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38)
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:48:50 (Tr: 0:37:47)
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07) |
|||||||
72 | 58 | 815 | Raul Gonzalez Lopez | 0:48:55 | |||
Real t.: 00:37:52 Official t.: 00:48:55 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:47:54 Cat:M30 Category place: 21 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 113.56 segons/100Metres Club: geieg K1: 0:37:52 Hour K1 : 11:47:54 Place K1 : 73 - Finish line: 0:37:52 Finish hour: 11:47:54 Finish place : 72 X 1 place
Split Times
33880
0:49:10
00:48:55
0:48:39
i
Romain Beget
00:48:41 (Tr: 0:37:38)
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:48:50 (Tr: 0:37:47)
Alex Gomez
00:48:53 (Tr: 0:37:50)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
i
Juan pedro Torrico
00:49:10 (Tr: 0:38:07) |
|||||||
73 | 15 | 883 |
i
|
Irati Larraza Maiza | 0:49:01 | ||
Real t.: 00:37:58 Official t.: 00:49:01 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:00 Cat:W30 Category place: 4 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 113.87 segons/100Metres Club: K1: 0:37:58 Hour K1 : 11:48:00 Place K1 : 74 - Finish line: 0:37:58 Finish hour: 11:48:00 Finish place : 73 X 1 place
Split Times
36300
0:49:17
00:49:01
0:48:44
i
Giuliana Ponce Reinoso
00:48:46 (Tr: 0:37:43)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:48:50 (Tr: 0:37:47)
Alex Gomez
00:48:53 (Tr: 0:37:50)
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
i
Juan pedro Torrico
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
Ramiro Rodriguez
00:49:17 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
74 | 16 | 1002 |
i
|
Alexandra Elchinova | 0:49:10 | ||
Real t.: 00:38:07 Official t.: 00:49:10 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:09 Cat:W18 Category place: 4 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 114.3 segons/100Metres Club: K1: 0:38:07 Hour K1 : 11:48:09 Place K1 : 75 - Finish line: 0:38:07 Finish hour: 11:48:09 Finish place : 74 X 1 place
Split Times
36080
0:49:26
00:49:10
0:48:53
Alex Gomez
00:48:53 (Tr: 0:37:50)
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Juan pedro Torrico
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
Ramiro Rodriguez
00:49:17 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
75 | 59 | 795 |
i
|
Juan pedro Torrico | 0:49:10 | ||
Real t.: 00:38:07 Official t.: 00:49:10 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:09 Cat:M50 Category place: 7 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 114.33 segons/100Metres Club: K1: 0:38:07 Hour K1 : 11:48:09 Place K1 : 76 - Finish line: 0:38:07 Finish hour: 11:48:09 Finish place : 75 X 1 place
Split Times
33880
0:49:25
00:49:10
0:48:55
Raul Gonzalez Lopez
00:48:55 (Tr: 0:37:52)
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
Ramiro Rodriguez
00:49:17 (Tr: 0:38:14) |
|||||||
76 | 60 | 724 | Ramiro Rodriguez | 0:49:17 | |||
Real t.: 00:38:14 Official t.: 00:49:17 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:16 Cat:M30 Category place: 22 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 114.69 segons/100Metres Club: K1: 0:38:14 Hour K1 : 11:48:16 Place K1 : 77 - Finish line: 0:38:14 Finish hour: 11:48:16 Finish place : 76 X 1 place
Split Times
36300
0:49:34
00:49:17
0:49:01
i
Irati Larraza Maiza
00:49:01 (Tr: 0:37:58)
i
Alexandra Elchinova
00:49:10 (Tr: 0:38:07)
i
Juan pedro Torrico
00:49:10 (Tr: 0:38:07) |
|||||||