L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
78 | 62 | 707 |
i
|
Lluis Bausela Autillo | 0:49:23 | ||
Real t.: 00:38:20 Official t.: 00:49:23 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:22 Cat:M40 Category place: 20 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 115.0 segons/100Metres Club: K1: 0:38:20 Hour K1 : 11:48:22 Place K1 : 79 - Finish line: 0:38:20 Finish hour: 11:48:22 Finish place : 78 X 1 place
Split Times
160930
0:50:37
00:49:23
0:48:10
i
Lucas Roca
00:49:25 (Tr: 0:38:22)
i
Svetlana Krylova
00:49:45 (Tr: 0:38:42)
i
Marc Hurtado Pinto
00:49:56 (Tr: 0:38:53)
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34) |
|||||||
79 | 63 | 938 |
i
|
Lucas Roca | 0:49:25 | ||
Real t.: 00:38:22 Official t.: 00:49:25 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:24 Cat:M18 Category place: 8 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 115.07 segons/100Metres Club: K1: 0:38:22 Hour K1 : 11:48:24 Place K1 : 80 - Finish line: 0:38:22 Finish hour: 11:48:24 Finish place : 79 X 1 place
Split Times
157520
0:50:37
00:49:25
0:48:13
i
Lluis Bausela Autillo
00:49:23 (Tr: 0:38:20)
i
Svetlana Krylova
00:49:45 (Tr: 0:38:42)
i
Marc Hurtado Pinto
00:49:56 (Tr: 0:38:53)
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34) |
|||||||
82 | 17 | 830 |
i
|
Svetlana Krylova | 0:49:45 | ||
Real t.: 00:38:42 Official t.: 00:49:45 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:44 Cat:W50 Category place: 3 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 116.08 segons/100Metres Club: sport way K1: 0:38:42 Hour K1 : 11:48:44 Place K1 : 83 - Finish line: 0:38:42 Finish hour: 11:48:44 Finish place : 82 X 1 place
Split Times
113300
0:50:37
00:49:45
0:48:54
i
Lluis Bausela Autillo
00:49:23 (Tr: 0:38:20)
i
Lucas Roca
00:49:25 (Tr: 0:38:22)
i
Marc Hurtado Pinto
00:49:56 (Tr: 0:38:53)
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34) |
|||||||
84 | 67 | 852 |
i
|
Marc Hurtado Pinto | 0:49:56 | ||
Real t.: 00:38:53 Official t.: 00:49:56 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:55 Cat:M30 Category place: 24 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 116.6 segons/100Metres Club: K1: 0:38:53 Hour K1 : 11:48:55 Place K1 : 85 - Finish line: 0:38:53 Finish hour: 11:48:55 Finish place : 84 X 1 place
Split Times
90200
0:50:37
00:49:56
0:49:15
i
Lluis Bausela Autillo
00:49:23 (Tr: 0:38:20)
i
Lucas Roca
00:49:25 (Tr: 0:38:22)
i
Svetlana Krylova
00:49:45 (Tr: 0:38:42)
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34) |
|||||||
85 | 68 | 792 |
i
|
Ricard Canals González | 0:49:57 | ||
Real t.: 00:38:54 Official t.: 00:49:57 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:48:56 Cat:M50 Category place: 10 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 116.67 segons/100Metres Club: ce katoa barcelona K1: 0:38:54 Hour K1 : 11:48:56 Place K1 : 86 - Finish line: 0:38:54 Finish hour: 11:48:56 Finish place : 85 X 1 place
Split Times
95480
0:50:40
00:49:57
0:49:13
i
Lluis Bausela Autillo
00:49:23 (Tr: 0:38:20)
i
Lucas Roca
00:49:25 (Tr: 0:38:22)
i
Svetlana Krylova
00:49:45 (Tr: 0:38:42)
i
Marc Hurtado Pinto
00:49:56 (Tr: 0:38:53)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37) |
|||||||
299 | 83 | 521 | Rosa Casado Miralles | 0:50:03 | |||
Real t.: 00:50:03 Official t.: 00:50:03 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:49:02 Cat:W40 Category place: 24 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 150.1 segons/100Metres Club: cee sant gervasi triatló K1: 0:50:03 Hour K1 : 11:49:02 Place K1 : 300 - Finish line: 0:50:03 Finish hour: 11:49:02 Finish place : 299 X 1 place
Split Times
94600
0:50:46
00:50:03
0:49:20
i
Lluis Bausela Autillo
00:49:23 (Tr: 0:38:20)
i
Lucas Roca
00:49:25 (Tr: 0:38:22)
i
Svetlana Krylova
00:49:45 (Tr: 0:38:42)
i
Marc Hurtado Pinto
00:49:56 (Tr: 0:38:53)
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46) |
|||||||
102 | 81 | 847 |
i
|
Roger Martinez Garcia | 0:50:37 | ||
Real t.: 00:39:34 Official t.: 00:50:37 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:49:36 Cat:M18 Category place: 9 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 118.65 segons/100Metres Club: K1: 0:39:34 Hour K1 : 11:49:36 Place K1 : 103 - Finish line: 0:39:34 Finish hour: 11:49:36 Finish place : 102 X 1 place
Split Times
90200
0:51:18
00:50:37
0:49:56
i
Marc Hurtado Pinto
00:49:56 (Tr: 0:38:53)
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13) |
|||||||
103 | 22 | 844 |
i
|
Carla Lucas | 0:50:40 | ||
Real t.: 00:39:37 Official t.: 00:50:40 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:49:39 Cat:JnF Category place: 4 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 118.84 segons/100Metres Club: K1: 0:39:37 Hour K1 : 11:49:39 Place K1 : 104 - Finish line: 0:39:37 Finish hour: 11:49:39 Finish place : 103 X 1 place
Split Times
95480
0:51:24
00:50:40
0:49:57
i
Ricard Canals González
00:49:57 (Tr: 0:38:54)
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13) |
|||||||
306 | 86 | 565 | Neus Isart Arnau | 0:50:46 | |||
Real t.: 00:50:46 Official t.: 00:50:46 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:49:45 Cat:W30 Category place: 21 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 152.25 segons/100Metres Club: K1: 0:50:46 Hour K1 : 11:49:45 Place K1 : 307 - Finish line: 0:50:46 Finish hour: 11:49:45 Finish place : 306 X 1 place
Split Times
94600
0:51:29
00:50:46
0:50:03
Rosa Casado Miralles
00:50:03 (Tr: 0:50:03)
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25) |
|||||||
307 | 87 | 534 | Simone Fischer | 0:50:46 | |||
Real t.: 00:50:46 Official t.: 00:50:46 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:49:45 Cat:W40 Category place: 26 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 152.28 segons/100Metres Club: K1: 0:50:46 Hour K1 : 11:49:45 Place K1 : 308 - Finish line: 0:50:46 Finish hour: 11:49:45 Finish place : 307 X 1 place
Split Times
21120
0:50:56
00:50:46
0:50:37
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50) |
|||||||
308 | 88 | 570 | Silvana Pereira Menezes | 0:50:48 | |||
Real t.: 00:50:48 Official t.: 00:50:48 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:49:47 Cat:W40 Category place: 27 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 152.37 segons/100Metres Club: metroplitan galileo K1: 0:50:48 Hour K1 : 11:49:47 Place K1 : 309 - Finish line: 0:50:48 Finish hour: 11:49:47 Finish place : 308 X 1 place
Split Times
16500
0:50:55
00:50:48
0:50:40
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50) |
|||||||
309 | 221 | 546 | David Barbacil | 0:50:48 | |||
Real t.: 00:50:48 Official t.: 00:50:48 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:49:47 Cat:M40 Category place: 87 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 152.4 segons/100Metres Club: K1: 0:50:48 Hour K1 : 11:49:47 Place K1 : 310 - Finish line: 0:50:48 Finish hour: 11:49:47 Finish place : 309 X 1 place
Split Times
40480
0:51:07
00:50:48
0:50:30
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04) |
|||||||
108 | 85 | 848 |
i
|
Tom Wood | 0:50:50 | ||
Real t.: 00:39:47 Official t.: 00:50:50 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:49:49 Cat:M30 Category place: 27 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 119.3 segons/100Metres Club: K1: 0:39:47 Hour K1 : 11:49:49 Place K1 : 109 - Finish line: 0:39:47 Finish hour: 11:49:49 Finish place : 108 X 1 place
Split Times
50600
0:51:13
00:50:50
0:50:27
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13) |
|||||||
311 | 223 | 605 | Jaume Cañas Bernabeu | 0:50:50 | |||
Real t.: 00:50:50 Official t.: 00:50:50 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:49:49 Cat:M40 Category place: 88 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 152.49 segons/100Metres Club: club bcntriathlon total3 K1: 0:50:50 Hour K1 : 11:49:49 Place K1 : 312 - Finish line: 0:50:50 Finish hour: 11:49:49 Finish place : 311 X 1 place
Split Times
77330
0:51:25
00:50:50
0:50:15
i
Roger Martinez Garcia
00:50:37 (Tr: 0:39:34)
i
Carla Lucas
00:50:40 (Tr: 0:39:37)
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25) |
|||||||
116 | 25 | 923 |
i
|
Olivia Benet Muñoz | 0:51:07 | ||
Real t.: 00:40:04 Official t.: 00:51:07 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:06 Cat:W18 Category place: 6 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 120.17 segons/100Metres Club: K1: 0:40:04 Hour K1 : 11:50:06 Place K1 : 117 - Finish line: 0:40:04 Finish hour: 11:50:06 Finish place : 116 X 1 place
Split Times
54230
0:51:32
00:51:07
0:50:42
Neus Isart Arnau
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Simone Fischer
00:50:46 (Tr: 0:50:46)
Silvana Pereira Menezes
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
David Barbacil
00:50:48 (Tr: 0:50:48)
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29) |
|||||||
318 | 92 | 567 |
i
|
Marc Sieiro Torruella | 0:51:13 | ||
Real t.: 00:51:13 Official t.: 00:51:13 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:50:12 Cat:W18 Category place: 15 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 153.6 segons/100Metres Club: K1: 0:51:13 Hour K1 : 11:50:12 Place K1 : 319 - Finish line: 0:51:13 Finish hour: 11:50:12 Finish place : 318 X 1 place
Split Times
50600
0:51:36
00:51:13
0:50:50
i
Tom Wood
00:50:50 (Tr: 0:39:47)
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31) |
|||||||
321 | 228 | 673 |
i
|
Alberto Lavín Serra | 0:51:25 | ||
Real t.: 00:51:25 Official t.: 00:51:25 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:50:24 Cat:M40 Category place: 90 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 154.25 segons/100Metres Club: K1: 0:51:25 Hour K1 : 11:50:24 Place K1 : 322 - Finish line: 0:51:25 Finish hour: 11:50:24 Finish place : 321 X 1 place
Split Times
77330
0:52:01
00:51:25
0:50:50
Jaume Cañas Bernabeu
00:50:50 (Tr: 0:50:50)
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56)
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55) |
|||||||
119 | 26 | 956 |
i
|
Raquel Sánchez Ciércoles | 0:51:32 | ||
Real t.: 00:40:29 Official t.: 00:51:32 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:31 Cat:W40 Category place: 5 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 121.4 segons/100Metres Club: K1: 0:40:29 Hour K1 : 11:50:31 Place K1 : 120 - Finish line: 0:40:29 Finish hour: 11:50:31 Finish place : 119 X 1 place
Split Times
54230
0:51:56
00:51:32
0:51:07
i
Olivia Benet Muñoz
00:51:07 (Tr: 0:40:04)
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56) |
|||||||
120 | 27 | 936 |
i
|
Marta Munar Ortiz | 0:51:34 | ||
Real t.: 00:40:31 Official t.: 00:51:34 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:33 Cat:W18 Category place: 7 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 121.52 segons/100Metres Club: club natacio prat de llobregat K1: 0:40:31 Hour K1 : 11:50:33 Place K1 : 121 - Finish line: 0:40:31 Finish hour: 11:50:33 Finish place : 120 X 1 place
Split Times
46860
0:51:55
00:51:34
0:51:13
i
Marc Sieiro Torruella
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51) |
|||||||
121 | 94 | 794 | Aitor Morales | 0:51:34 | |||
Real t.: 00:40:31 Official t.: 00:51:34 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:33 Cat:M30 Category place: 31 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 121.53 segons/100Metres Club: K1: 0:40:31 Hour K1 : 11:50:33 Place K1 : 122 - Finish line: 0:40:31 Finish hour: 11:50:33 Finish place : 121 X 1 place
Split Times
18700
0:51:42
00:51:34
0:51:25
i
Alberto Lavín Serra
00:51:25 (Tr: 0:51:25)
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39) |
|||||||
123 | 28 | 893 |
i
|
Elena González Ferrandis | 0:51:40 | ||
Real t.: 00:40:37 Official t.: 00:51:40 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:39 Cat:W18 Category place: 8 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 121.85 segons/100Metres Club: c.e. dir K1: 0:40:37 Hour K1 : 11:50:39 Place K1 : 124 - Finish line: 0:40:37 Finish hour: 11:50:39 Finish place : 123 X 1 place
Split Times
19580
0:51:49
00:51:40
0:51:32
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41) |
|||||||
322 | 229 | 679 |
i
|
Alex Noguera Trias | 0:51:41 | ||
Real t.: 00:51:41 Official t.: 00:51:41 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:50:40 Cat:M18 Category place: 25 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 155.03 segons/100Metres Club: K1: 0:51:41 Hour K1 : 11:50:40 Place K1 : 323 - Finish line: 0:51:41 Finish hour: 11:50:40 Finish place : 322 X 1 place
Split Times
28270
0:51:54
00:51:41
0:51:28
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51) |
|||||||
124 | 96 | 798 | Xavier Sevillano Domínguez | 0:51:42 | |||
Real t.: 00:40:39 Official t.: 00:51:42 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:41 Cat:M40 Category place: 34 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 121.91 segons/100Metres Club: K1: 0:40:39 Hour K1 : 11:50:41 Place K1 : 125 - Finish line: 0:40:39 Finish hour: 11:50:41 Finish place : 124 X 1 place
Split Times
30800
0:51:56
00:51:42
0:51:28
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56) |
|||||||
125 | 29 | 922 |
i
|
Claudia Roca Martínez | 0:51:44 | ||
Real t.: 00:40:41 Official t.: 00:51:44 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:43 Cat:W18 Category place: 9 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 122.01 segons/100Metres Club: K1: 0:40:41 Hour K1 : 11:50:43 Place K1 : 126 - Finish line: 0:40:41 Finish hour: 11:50:43 Finish place : 125 X 1 place
Split Times
32450
0:51:58
00:51:44
0:51:29
i
Raquel Sánchez Ciércoles
00:51:32 (Tr: 0:40:29)
i
Marta Munar Ortiz
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
Aitor Morales
00:51:34 (Tr: 0:40:31)
i
Elena González Ferrandis
00:51:40 (Tr: 0:40:37)
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56)
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55) |
|||||||
126 | 30 | 884 |
i
|
Judit Gil San Facundo | 0:51:54 | ||
Real t.: 00:40:51 Official t.: 00:51:54 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:53 Cat:W30 Category place: 6 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 122.52 segons/100Metres Club: club natació rubí K1: 0:40:51 Hour K1 : 11:50:53 Place K1 : 127 - Finish line: 0:40:51 Finish hour: 11:50:53 Finish place : 126 X 1 place
Split Times
28270
0:52:07
00:51:54
0:51:41
i
Alex Noguera Trias
00:51:41 (Tr: 0:51:41)
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56)
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55)
i
Eugenia González Taulé
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Josep Barés Sánchez
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:52:04 (Tr: 0:52:04) |
|||||||
327 | 233 | 595 |
i
|
Luis Balaña Sauquet | 0:51:56 | ||
Real t.: 00:51:56 Official t.: 00:51:56 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:50:55 Cat:M30 Category place: 65 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 155.76 segons/100Metres Club: K1: 0:51:56 Hour K1 : 11:50:55 Place K1 : 328 - Finish line: 0:51:56 Finish hour: 11:50:55 Finish place : 327 X 1 place
Split Times
30800
0:52:10
00:51:56
0:51:42
Xavier Sevillano Domínguez
00:51:42 (Tr: 0:40:39)
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55)
i
Eugenia González Taulé
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Josep Barés Sánchez
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:52:04 (Tr: 0:52:04) |
|||||||
127 | 97 | 759 | Eduardo Blanco | 0:51:58 | |||
Real t.: 00:40:55 Official t.: 00:51:58 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:50:57 Cat:M40 Category place: 35 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 122.74 segons/100Metres Club: proam K1: 0:40:55 Hour K1 : 11:50:57 Place K1 : 128 - Finish line: 0:40:55 Finish hour: 11:50:57 Finish place : 127 X 1 place
Split Times
32450
0:52:13
00:51:58
0:51:44
i
Claudia Roca Martínez
00:51:44 (Tr: 0:40:41)
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56)
i
Eugenia González Taulé
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Josep Barés Sánchez
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:52:04 (Tr: 0:52:04) |
|||||||
128 | 31 | 747 |
i
|
Eugenia González Taulé | 0:52:04 | ||
Real t.: 00:41:01 Official t.: 00:52:04 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:51:03 Cat:W40 Category place: 6 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 123.01 segons/100Metres Club: gavá triatló K1: 0:41:01 Hour K1 : 11:51:03 Place K1 : 129 - Finish line: 0:41:01 Finish hour: 11:51:03 Finish place : 128 X 1 place
Split Times
21560
0:52:13
00:52:04
0:51:54
i
Judit Gil San Facundo
00:51:54 (Tr: 0:40:51)
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56)
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55)
i
Josep Barés Sánchez
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:52:04 (Tr: 0:52:04) |
|||||||
129 | 32 | 805 |
i
|
Josep Barés Sánchez | 0:52:04 | ||
Real t.: 00:41:01 Official t.: 00:52:04 Real start: 11:10:02 Finish hour: 11:51:03 Cat:W50 Category place: 7 Race start:10:58:59 Gender:F Pace: 123.02 segons/100Metres Club: K1: 0:41:01 Hour K1 : 11:51:03 Place K1 : 130 - Finish line: 0:41:01 Finish hour: 11:51:03 Finish place : 129 X 1 place
Split Times
17930
0:52:12
00:52:04
0:51:56
i
Luis Balaña Sauquet
00:51:56 (Tr: 0:51:56)
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55)
i
Eugenia González Taulé
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Sergio De La Fuente Ramos
00:52:04 (Tr: 0:52:04) |
|||||||
330 | 234 | 1011 |
i
|
Sergio De La Fuente Ramos | 0:52:04 | ||
Real t.: 00:52:04 Official t.: 00:52:04 Real start: 10:58:59 Finish hour: 11:51:03 Cat:M18 Category place: 26 Race start:10:58:59 Gender:M Pace: 156.2 segons/100Metres Club: K1: 0:52:04 Hour K1 : 11:51:03 Place K1 : 331 - Finish line: 0:52:04 Finish hour: 11:51:03 Finish place : 330 X 1 place
Split Times
13420
0:52:11
00:52:04
0:51:58
Eduardo Blanco
00:51:58 (Tr: 0:40:55)
i
Eugenia González Taulé
00:52:04 (Tr: 0:41:01)
i
Josep Barés Sánchez
00:52:04 (Tr: 0:41:01) |
|||||||