L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
289 | 240 | 447 |
i
|
Jesus Haro Ramos | 1:45:27 | ||
Real t.: 01:35:34 Official t.: 01:45:27 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:15:31 Cat:M40 Category place: 89 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 143.35 segons/100Metres Club: K1: 0:44:13 Hour K1 : 10:24:10 Place K1 : 287 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 287 Z K3: 0:26:12 Hour K3 : 10:06:09 Place K3 : 274 X 13 places Finish line: 1:35:34 Finish hour: 11:15:31 Finish place : 289 Y 15 places
Split Times
140690
1:46:31
01:45:27
1:44:23
i
Gustavo Romero Huguet
01:45:36 (Tr: 1:35:43)
i
Mikel Gorospe Lizaso
01:45:46 (Tr: 1:45:46)
i
Tino Collado Palencia
01:45:52 (Tr: 1:45:52)
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38) |
|||||||
290 | 241 | 357 |
i
|
Gustavo Romero Huguet | 1:45:36 | ||
Real t.: 01:35:43 Official t.: 01:45:36 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:15:40 Cat:M30 Category place: 62 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 143.56 segons/100Metres Club: K1: 0:45:30 Hour K1 : 10:25:27 Place K1 : 301 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 301 Z K3: 0:27:42 Hour K3 : 10:07:39 Place K3 : 307 Y 6 places Finish line: 1:35:43 Finish hour: 11:15:40 Finish place : 290 X 17 places
Split Times
122100
1:46:31
01:45:36
1:44:40
i
Jesus Haro Ramos
01:45:27 (Tr: 1:35:34)
i
Mikel Gorospe Lizaso
01:45:46 (Tr: 1:45:46)
i
Tino Collado Palencia
01:45:52 (Tr: 1:45:52)
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38) |
|||||||
333 | 273 | 93 |
i
|
Mikel Gorospe Lizaso | 1:45:46 | ||
Real t.: 01:45:46 Official t.: 01:45:46 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:15:50 Cat:M40 Category place: 100 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 158.63 segons/100Metres Club: K1: 0:48:39 Hour K1 : 10:18:43 Place K1 : 331 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 331 Z K3: 0:28:33 Hour K3 : 09:58:37 Place K3 : 324 X 7 places Finish line: 1:45:46 Finish hour: 11:15:50 Finish place : 333 Y 9 places
Split Times
100650
1:46:31
01:45:46
1:45:00
i
Jesus Haro Ramos
01:45:27 (Tr: 1:35:34)
i
Gustavo Romero Huguet
01:45:36 (Tr: 1:35:43)
i
Tino Collado Palencia
01:45:52 (Tr: 1:45:52)
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38) |
|||||||
334 | 274 | 258 |
i
|
Tino Collado Palencia | 1:45:52 | ||
Real t.: 01:45:52 Official t.: 01:45:52 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:15:56 Cat:M40 Category place: 101 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 158.79 segons/100Metres Club: c.e. rayoteam K1: 0:49:46 Hour K1 : 10:19:50 Place K1 : 334 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 334 Z K3: 0:29:40 Hour K3 : 09:59:44 Place K3 : 331 X 3 places Finish line: 1:45:52 Finish hour: 11:15:56 Finish place : 334 Y 3 places
Split Times
86460
1:46:31
01:45:52
1:45:13
i
Jesus Haro Ramos
01:45:27 (Tr: 1:35:34)
i
Gustavo Romero Huguet
01:45:36 (Tr: 1:35:43)
i
Mikel Gorospe Lizaso
01:45:46 (Tr: 1:45:46)
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38) |
|||||||
293 | 51 | 435 |
i
|
Monica Hardwick | 1:45:59 | ||
Real t.: 01:36:06 Official t.: 01:45:59 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:16:03 Cat:W60 Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 144.15 segons/100Metres Club: K1: 0:45:23 Hour K1 : 10:25:20 Place K1 : 300 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 300 Z K3: 0:27:12 Hour K3 : 10:07:09 Place K3 : 299 X 1 place Finish line: 1:36:06 Finish hour: 11:16:03 Finish place : 293 X 6 places
Split Times
111650
1:46:50
01:45:59
1:45:09
i
Jesus Haro Ramos
01:45:27 (Tr: 1:35:34)
i
Gustavo Romero Huguet
01:45:36 (Tr: 1:35:43)
i
Mikel Gorospe Lizaso
01:45:46 (Tr: 1:45:46)
i
Tino Collado Palencia
01:45:52 (Tr: 1:45:52)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38)
i
Pascual Cobeta Cardiel
01:46:50 (Tr: 1:36:57) |
|||||||
294 | 243 | 343 | Miquel Jodar Correro | 1:46:02 | |||
Real t.: 01:36:09 Official t.: 01:46:02 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:16:06 Cat:M40 Category place: 90 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 144.2 segons/100Metres Club: c.e. rayoteam K1: 0:45:40 Hour K1 : 10:25:37 Place K1 : 306 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 306 Z K3: 0:27:55 Hour K3 : 10:07:52 Place K3 : 311 Y 5 places Finish line: 1:36:09 Finish hour: 11:16:06 Finish place : 294 X 17 places
Split Times
142010
1:47:06
01:46:02
1:44:57
i
Jesus Haro Ramos
01:45:27 (Tr: 1:35:34)
i
Gustavo Romero Huguet
01:45:36 (Tr: 1:35:43)
i
Mikel Gorospe Lizaso
01:45:46 (Tr: 1:45:46)
i
Tino Collado Palencia
01:45:52 (Tr: 1:45:52)
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38)
i
Pascual Cobeta Cardiel
01:46:50 (Tr: 1:36:57)
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13) |
|||||||
296 | 52 | 394 |
i
|
Anna Cots Serra | 1:46:31 | ||
Real t.: 01:36:38 Official t.: 01:46:31 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:16:35 Cat:W50 Category place: 5 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 144.95 segons/100Metres Club: K1: 0:45:35 Hour K1 : 10:25:32 Place K1 : 303 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 303 Z K3: 0:27:18 Hour K3 : 10:07:15 Place K3 : 300 X 3 places Finish line: 1:36:38 Finish hour: 11:16:35 Finish place : 296 X 4 places
Split Times
98560
1:47:16
01:46:31
1:45:47
i
Tino Collado Palencia
01:45:52 (Tr: 1:45:52)
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Pascual Cobeta Cardiel
01:46:50 (Tr: 1:36:57)
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23) |
|||||||
298 | 246 | 417 |
i
|
Pascual Cobeta Cardiel | 1:46:50 | ||
Real t.: 01:36:57 Official t.: 01:46:50 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:16:54 Cat:M40 Category place: 91 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 145.42 segons/100Metres Club: K1: 0:43:57 Hour K1 : 10:23:54 Place K1 : 284 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 284 Z K3: 0:26:26 Hour K3 : 10:06:23 Place K3 : 282 X 2 places Finish line: 1:36:57 Finish hour: 11:16:54 Finish place : 298 Y 16 places
Split Times
111650
1:47:41
01:46:50
1:45:59
i
Monica Hardwick
01:45:59 (Tr: 1:36:06)
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38)
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35) |
|||||||
299 | 53 | 315 |
i
|
María josé Zafra Sánchez | 1:47:06 | ||
Real t.: 01:37:13 Official t.: 01:47:06 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:10 Cat:W50 Category place: 6 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 145.82 segons/100Metres Club: fitness sports triatlon K1: 0:43:57 Hour K1 : 10:23:54 Place K1 : 285 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 285 Z K3: 0:26:08 Hour K3 : 10:06:05 Place K3 : 272 X 13 places Finish line: 1:37:13 Finish hour: 11:17:10 Finish place : 299 Y 27 places
Split Times
142010
1:48:11
01:47:06
1:46:02
Miquel Jodar Correro
01:46:02 (Tr: 1:36:09)
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38)
i
Pascual Cobeta Cardiel
01:46:50 (Tr: 1:36:57)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53) |
|||||||
300 | 247 | 316 | Joan Pallejà Elias | 1:47:16 | |||
Real t.: 01:37:23 Official t.: 01:47:16 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:20 Cat:M50 Category place: 40 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.07 segons/100Metres Club: K1: 0:45:34 Hour K1 : 10:25:31 Place K1 : 302 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 302 Z K3: 0:27:28 Hour K3 : 10:07:25 Place K3 : 302 Z Finish line: 1:37:23 Finish hour: 11:17:20 Finish place : 300 X 2 places
Split Times
98560
1:48:01
01:47:16
1:46:31
i
Anna Cots Serra
01:46:31 (Tr: 1:36:38)
i
Pascual Cobeta Cardiel
01:46:50 (Tr: 1:36:57)
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53) |
|||||||
301 | 248 | 366 | Cesar Bonnin Sanchez | 1:47:18 | |||
Real t.: 01:37:25 Official t.: 01:47:18 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:22 Cat:M50 Category place: 41 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.11 segons/100Metres Club: proam K1: 0:46:17 Hour K1 : 10:26:14 Place K1 : 312 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 312 Z K3: 0:28:01 Hour K3 : 10:07:58 Place K3 : 314 Y 2 places Finish line: 1:37:25 Finish hour: 11:17:22 Finish place : 301 X 13 places
Split Times
61270
1:47:46
01:47:18
1:46:50
i
Pascual Cobeta Cardiel
01:46:50 (Tr: 1:36:57)
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53) |
|||||||
302 | 249 | 428 |
i
|
Ferran Martinez Pou | 1:47:23 | ||
Real t.: 01:37:30 Official t.: 01:47:23 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:27 Cat:M30 Category place: 64 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.24 segons/100Metres Club: K1: 0:45:16 Hour K1 : 10:25:13 Place K1 : 297 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 297 Z K3: 0:27:01 Hour K3 : 10:06:58 Place K3 : 294 X 3 places Finish line: 1:37:30 Finish hour: 11:17:27 Finish place : 302 Y 8 places
Split Times
44660
1:47:43
01:47:23
1:47:03
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50) |
|||||||
303 | 250 | 386 |
i
|
Paul Burke | 1:47:28 | ||
Real t.: 01:37:35 Official t.: 01:47:28 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:32 Cat:NoNeM Category place: 14 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.36 segons/100Metres Club: K1: 0:45:13 Hour K1 : 10:25:10 Place K1 : 296 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 296 Z K3: 0:27:02 Hour K3 : 10:06:59 Place K3 : 295 X 1 place Finish line: 1:37:35 Finish hour: 11:17:32 Finish place : 303 Y 8 places
Split Times
36740
1:47:44
01:47:28
1:47:11
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51) |
|||||||
304 | 251 | 408 |
i
|
Howard Kerr | 1:47:28 | ||
Real t.: 01:37:35 Official t.: 01:47:28 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:32 Cat:M50 Category place: 42 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.36 segons/100Metres Club: K1: 0:46:01 Hour K1 : 10:25:58 Place K1 : 309 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 309 Z K3: 0:27:40 Hour K3 : 10:07:37 Place K3 : 305 X 4 places Finish line: 1:37:35 Finish hour: 11:17:32 Finish place : 304 X 1 place
Split Times
38830
1:47:46
01:47:28
1:47:10
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53) |
|||||||
305 | 252 | 368 | Marcos Lopez Ramos | 1:47:43 | |||
Real t.: 01:37:50 Official t.: 01:47:43 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:47 Cat:M30 Category place: 65 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.75 segons/100Metres Club: K1: 0:45:16 Hour K1 : 10:25:13 Place K1 : 298 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 298 Z K3: 0:26:51 Hour K3 : 10:06:48 Place K3 : 291 X 7 places Finish line: 1:37:50 Finish hour: 11:17:47 Finish place : 305 Y 14 places
Split Times
67870
1:48:14
01:47:43
1:47:12
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21) |
|||||||
306 | 253 | 319 | Francesc Matas Estany | 1:47:44 | |||
Real t.: 01:37:51 Official t.: 01:47:44 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:48 Cat:M40 Category place: 92 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 146.77 segons/100Metres Club: ce marnaton K1: 0:43:34 Hour K1 : 10:23:31 Place K1 : 274 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 274 Z K3: 0:26:20 Hour K3 : 10:06:17 Place K3 : 277 Y 3 places Finish line: 1:37:51 Finish hour: 11:17:48 Finish place : 306 Y 29 places
Split Times
87340
1:48:24
01:47:44
1:47:05
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31) |
|||||||
307 | 54 | 339 |
i
|
Cris Perez Izquierdo | 1:47:46 | ||
Real t.: 01:37:53 Official t.: 01:47:46 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:17:50 Cat:W40 Category place: 11 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 146.8 segons/100Metres Club: swim emotions K1: 0:46:10 Hour K1 : 10:26:07 Place K1 : 311 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 311 Z K3: 0:27:40 Hour K3 : 10:07:37 Place K3 : 306 X 5 places Finish line: 1:37:53 Finish hour: 11:17:50 Finish place : 307 Y 1 place
Split Times
115170
1:48:38
01:47:46
1:46:53
i
María josé Zafra Sánchez
01:47:06 (Tr: 1:37:13)
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31)
i
Burçin Güçlü
01:48:38 (Tr: 1:38:45) |
|||||||
309 | 255 | 309 | Ivan Calcerada Munoz | 1:48:14 | |||
Real t.: 01:38:21 Official t.: 01:48:14 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:18:18 Cat:M40 Category place: 93 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 147.52 segons/100Metres Club: zurich sport club K1: 0:47:31 Hour K1 : 10:27:28 Place K1 : 322 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 322 Z K3: 0:28:23 Hour K3 : 10:08:20 Place K3 : 322 Z Finish line: 1:38:21 Finish hour: 11:18:18 Finish place : 309 X 13 places
Split Times
76450
1:48:49
01:48:14
1:47:39
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31)
i
Burçin Güçlü
01:48:38 (Tr: 1:38:45)
Carlos Closa Boxo
01:48:49 (Tr: 1:38:56) |
|||||||
310 | 256 | 305 | Carles Boy Piquer | 1:48:24 | |||
Real t.: 01:38:31 Official t.: 01:48:24 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:18:28 Cat:M40 Category place: 94 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 147.77 segons/100Metres Club: ipsi runners K1: 0:43:20 Hour K1 : 10:23:17 Place K1 : 269 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 269 Z K3: 0:25:13 Hour K3 : 10:05:10 Place K3 : 252 X 17 places Finish line: 1:38:31 Finish hour: 11:18:28 Finish place : 310 Y 58 places
Split Times
109340
1:49:14
01:48:24
1:47:34
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
i
Burçin Güçlü
01:48:38 (Tr: 1:38:45)
Carlos Closa Boxo
01:48:49 (Tr: 1:38:56)
i
Mauro nicolas Rohwain
01:49:14 (Tr: 1:39:21) |
|||||||
312 | 56 | 393 |
i
|
Burçin Güçlü | 1:48:38 | ||
Real t.: 01:38:45 Official t.: 01:48:38 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:18:42 Cat:W30 Category place: 15 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 148.11 segons/100Metres Club: K1: 0:46:23 Hour K1 : 10:26:20 Place K1 : 314 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 314 Z K3: 0:27:50 Hour K3 : 10:07:47 Place K3 : 310 X 4 places Finish line: 1:38:45 Finish hour: 11:18:42 Finish place : 312 Y 2 places
Split Times
152350
1:49:47
01:48:38
1:47:29
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31)
Carlos Closa Boxo
01:48:49 (Tr: 1:38:56)
i
Mauro nicolas Rohwain
01:49:14 (Tr: 1:39:21)
i
Oriol Villamayor Abelló
01:49:47 (Tr: 1:39:54) |
|||||||
313 | 257 | 359 | Carlos Closa Boxo | 1:48:49 | |||
Real t.: 01:38:56 Official t.: 01:48:49 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:18:53 Cat:M40 Category place: 95 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 148.39 segons/100Metres Club: K1: 0:44:46 Hour K1 : 10:24:43 Place K1 : 292 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 292 Z K3: 0:26:24 Hour K3 : 10:06:21 Place K3 : 279 X 13 places Finish line: 1:38:56 Finish hour: 11:18:53 Finish place : 313 Y 34 places
Split Times
208560
1:50:24
01:48:49
1:47:14
Joan Pallejà Elias
01:47:16 (Tr: 1:37:23)
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31)
i
Burçin Güçlü
01:48:38 (Tr: 1:38:45)
i
Mauro nicolas Rohwain
01:49:14 (Tr: 1:39:21)
i
Oriol Villamayor Abelló
01:49:47 (Tr: 1:39:54)
Jordi Chico Meroño
01:50:24 (Tr: 1:40:31) |
|||||||
314 | 258 | 442 |
i
|
Mauro nicolas Rohwain | 1:49:14 | ||
Real t.: 01:39:21 Official t.: 01:49:14 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:19:18 Cat:M30 Category place: 66 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 149.01 segons/100Metres Club: K1: 0:45:36 Hour K1 : 10:25:33 Place K1 : 304 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 304 Z K3: 0:27:11 Hour K3 : 10:07:08 Place K3 : 298 X 6 places Finish line: 1:39:21 Finish hour: 11:19:18 Finish place : 314 Y 16 places
Split Times
256960
1:51:11
01:49:14
1:47:17
Cesar Bonnin Sanchez
01:47:18 (Tr: 1:37:25)
i
Ferran Martinez Pou
01:47:23 (Tr: 1:37:30)
i
Paul Burke
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
i
Howard Kerr
01:47:28 (Tr: 1:37:35)
Marcos Lopez Ramos
01:47:43 (Tr: 1:37:50)
Francesc Matas Estany
01:47:44 (Tr: 1:37:51)
i
Cris Perez Izquierdo
01:47:46 (Tr: 1:37:53)
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31)
i
Burçin Güçlü
01:48:38 (Tr: 1:38:45)
Carlos Closa Boxo
01:48:49 (Tr: 1:38:56)
i
Oriol Villamayor Abelló
01:49:47 (Tr: 1:39:54)
Jordi Chico Meroño
01:50:24 (Tr: 1:40:31)
i
Clara Dueñas Cuatrecasas
01:51:11 (Tr: 1:41:18) |
|||||||
315 | 259 | 425 |
i
|
Oriol Villamayor Abelló | 1:49:47 | ||
Real t.: 01:39:54 Official t.: 01:49:47 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:19:51 Cat:M18 Category place: 23 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 149.84 segons/100Metres Club: K1: 0:45:42 Hour K1 : 10:25:39 Place K1 : 307 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 307 Z K3: 0:26:26 Hour K3 : 10:06:23 Place K3 : 281 X 26 places Finish line: 1:39:54 Finish hour: 11:19:51 Finish place : 315 Y 34 places
Split Times
233750
1:51:33
01:49:47
1:48:01
Ivan Calcerada Munoz
01:48:14 (Tr: 1:38:21)
Carles Boy Piquer
01:48:24 (Tr: 1:38:31)
i
Burçin Güçlü
01:48:38 (Tr: 1:38:45)
Carlos Closa Boxo
01:48:49 (Tr: 1:38:56)
i
Mauro nicolas Rohwain
01:49:14 (Tr: 1:39:21)
Jordi Chico Meroño
01:50:24 (Tr: 1:40:31)
i
Clara Dueñas Cuatrecasas
01:51:11 (Tr: 1:41:18)
i
David Martín Navarro
01:51:33 (Tr: 1:41:40) |
|||||||
317 | 261 | 326 | Jordi Chico Meroño | 1:50:24 | |||
Real t.: 01:40:31 Official t.: 01:50:24 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:20:28 Cat:M40 Category place: 96 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 150.76 segons/100Metres Club: club esportiu i run with leiva K1: 0:47:18 Hour K1 : 10:27:15 Place K1 : 320 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 320 Z K3: 0:28:09 Hour K3 : 10:08:06 Place K3 : 318 X 2 places Finish line: 1:40:31 Finish hour: 11:20:28 Finish place : 317 X 1 place
Split Times
208560
1:51:58
01:50:24
1:48:49
Carlos Closa Boxo
01:48:49 (Tr: 1:38:56)
i
Mauro nicolas Rohwain
01:49:14 (Tr: 1:39:21)
i
Oriol Villamayor Abelló
01:49:47 (Tr: 1:39:54)
i
Clara Dueñas Cuatrecasas
01:51:11 (Tr: 1:41:18)
i
David Martín Navarro
01:51:33 (Tr: 1:41:40)
i
Jaime Balasch Casas
01:51:35 (Tr: 1:51:35)
i
Diego Balmaseda
01:51:44 (Tr: 1:41:51)
i
Maeve Howley
01:51:56 (Tr: 1:42:03) |
|||||||
318 | 57 | 405 |
i
|
Clara Dueñas Cuatrecasas | 1:51:11 | ||
Real t.: 01:41:18 Official t.: 01:51:11 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:21:15 Cat:W18 Category place: 13 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 151.93 segons/100Metres Club: K1: 0:47:11 Hour K1 : 10:27:08 Place K1 : 319 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 319 Z K3: 0:28:07 Hour K3 : 10:08:04 Place K3 : 317 X 2 places Finish line: 1:41:18 Finish hour: 11:21:15 Finish place : 318 Y 1 place
Split Times
256960
1:53:07
01:51:11
1:49:14
i
Mauro nicolas Rohwain
01:49:14 (Tr: 1:39:21)
i
Oriol Villamayor Abelló
01:49:47 (Tr: 1:39:54)
Jordi Chico Meroño
01:50:24 (Tr: 1:40:31)
i
David Martín Navarro
01:51:33 (Tr: 1:41:40)
i
Jaime Balasch Casas
01:51:35 (Tr: 1:51:35)
i
Diego Balmaseda
01:51:44 (Tr: 1:41:51)
i
Maeve Howley
01:51:56 (Tr: 1:42:03)
i
Meli Costa
01:52:00 (Tr: 1:42:07) |
|||||||
320 | 263 | 400 |
i
|
David Martín Navarro | 1:51:33 | ||
Real t.: 01:41:40 Official t.: 01:51:33 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:21:37 Cat:M40 Category place: 97 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 152.5 segons/100Metres Club: K1: 0:48:24 Hour K1 : 10:28:21 Place K1 : 328 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 328 Z K3: 0:29:11 Hour K3 : 10:09:08 Place K3 : 329 Y 1 place Finish line: 1:41:40 Finish hour: 11:21:37 Finish place : 320 X 9 places
Split Times
233750
1:53:20
01:51:33
1:49:47
i
Oriol Villamayor Abelló
01:49:47 (Tr: 1:39:54)
Jordi Chico Meroño
01:50:24 (Tr: 1:40:31)
i
Clara Dueñas Cuatrecasas
01:51:11 (Tr: 1:41:18)
i
Jaime Balasch Casas
01:51:35 (Tr: 1:51:35)
i
Diego Balmaseda
01:51:44 (Tr: 1:41:51)
i
Maeve Howley
01:51:56 (Tr: 1:42:03)
i
Meli Costa
01:52:00 (Tr: 1:42:07) |
|||||||
339 | 276 | 160 |
i
|
Jaime Balasch Casas | 1:51:35 | ||
Real t.: 01:51:35 Official t.: 01:51:35 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:21:39 Cat:M50 Category place: 47 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 167.35 segons/100Metres Club: K1: 0:50:53 Hour K1 : 10:20:57 Place K1 : 336 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 336 Z K3: 0:29:48 Hour K3 : 09:59:52 Place K3 : 333 X 3 places Finish line: 1:51:35 Finish hour: 11:21:39 Finish place : 339 Y 6 places
Split Times
156090
1:52:46
01:51:35
1:50:24
Jordi Chico Meroño
01:50:24 (Tr: 1:40:31)
i
Clara Dueñas Cuatrecasas
01:51:11 (Tr: 1:41:18)
i
David Martín Navarro
01:51:33 (Tr: 1:41:40)
i
Diego Balmaseda
01:51:44 (Tr: 1:41:51)
i
Maeve Howley
01:51:56 (Tr: 1:42:03)
i
Meli Costa
01:52:00 (Tr: 1:42:07) |
|||||||
321 | 264 | 413 |
i
|
Diego Balmaseda | 1:51:44 | ||
Real t.: 01:41:51 Official t.: 01:51:44 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:21:48 Cat:M30 Category place: 68 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 152.77 segons/100Metres Club: K1: 0:47:09 Hour K1 : 10:27:06 Place K1 : 318 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 318 Z K3: 0:27:59 Hour K3 : 10:07:56 Place K3 : 313 X 5 places Finish line: 1:41:51 Finish hour: 11:21:48 Finish place : 321 Y 8 places
Split Times
73700
1:52:18
01:51:44
1:51:11
i
Clara Dueñas Cuatrecasas
01:51:11 (Tr: 1:41:18)
i
David Martín Navarro
01:51:33 (Tr: 1:41:40)
i
Jaime Balasch Casas
01:51:35 (Tr: 1:51:35)
i
Maeve Howley
01:51:56 (Tr: 1:42:03)
i
Meli Costa
01:52:00 (Tr: 1:42:07) |
|||||||
322 | 58 | 322 |
i
|
Maeve Howley | 1:51:56 | ||
Real t.: 01:42:03 Official t.: 01:51:56 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:22:00 Cat:W40 Category place: 13 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 153.07 segons/100Metres Club: K1: 0:48:27 Hour K1 : 10:28:24 Place K1 : 329 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 329 Z K3: 0:29:00 Hour K3 : 10:08:57 Place K3 : 326 X 3 places Finish line: 1:42:03 Finish hour: 11:22:00 Finish place : 322 X 4 places
Split Times
50050
1:52:19
01:51:56
1:51:33
i
David Martín Navarro
01:51:33 (Tr: 1:41:40)
i
Jaime Balasch Casas
01:51:35 (Tr: 1:51:35)
i
Diego Balmaseda
01:51:44 (Tr: 1:41:51)
i
Meli Costa
01:52:00 (Tr: 1:42:07) |
|||||||
323 | 59 | 318 |
i
|
Meli Costa | 1:52:00 | ||
Real t.: 01:42:07 Official t.: 01:52:00 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:22:04 Cat:W40 Category place: 14 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 153.17 segons/100Metres Club: K1: 0:46:22 Hour K1 : 10:26:19 Place K1 : 313 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 313 Z K3: 0:27:49 Hour K3 : 10:07:46 Place K3 : 309 X 4 places Finish line: 1:42:07 Finish hour: 11:22:04 Finish place : 323 Y 14 places
Split Times
56650
1:52:26
01:52:00
1:51:35
i
Jaime Balasch Casas
01:51:35 (Tr: 1:51:35)
i
Diego Balmaseda
01:51:44 (Tr: 1:41:51)
i
Maeve Howley
01:51:56 (Tr: 1:42:03) |
|||||||