L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
324 | 60 | 451 |
i
|
Imma Collell Verdaguer | 1:52:27 | ||
Real t.: 01:42:34 Official t.: 01:52:27 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:22:31 Cat:W40 Category place: 15 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 153.84 segons/100Metres Club: K1: 0:48:17 Hour K1 : 10:28:14 Place K1 : 327 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 327 Z K3: 0:29:16 Hour K3 : 10:09:13 Place K3 : 330 Y 3 places Finish line: 1:42:34 Finish hour: 11:22:31 Finish place : 324 X 6 places
Split Times
530090
1:56:28
01:52:27
1:48:26
i
Brian Hermida Stubbe
01:52:42 (Tr: 1:42:49)
i
Fco javier Blanco Garcia
01:53:19 (Tr: 1:43:26)
i
Isidre Abelló Vinas
01:53:49 (Tr: 1:43:56)
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35) |
|||||||
325 | 265 | 421 |
i
|
Brian Hermida Stubbe | 1:52:42 | ||
Real t.: 01:42:49 Official t.: 01:52:42 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:22:46 Cat:M30 Category place: 69 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 154.23 segons/100Metres Club: K1: 0:47:00 Hour K1 : 10:26:57 Place K1 : 316 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 316 Z K3: 0:27:25 Hour K3 : 10:07:22 Place K3 : 301 X 15 places Finish line: 1:42:49 Finish hour: 11:22:46 Finish place : 325 Y 24 places
Split Times
495990
1:56:28
01:52:42
1:48:57
i
Imma Collell Verdaguer
01:52:27 (Tr: 1:42:34)
i
Fco javier Blanco Garcia
01:53:19 (Tr: 1:43:26)
i
Isidre Abelló Vinas
01:53:49 (Tr: 1:43:56)
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35) |
|||||||
327 | 267 | 397 |
i
|
Fco javier Blanco Garcia | 1:53:19 | ||
Real t.: 01:43:26 Official t.: 01:53:19 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:23:23 Cat:M30 Category place: 70 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 155.15 segons/100Metres Club: K1: 0:48:39 Hour K1 : 10:28:36 Place K1 : 330 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 330 Z K3: 0:28:58 Hour K3 : 10:08:55 Place K3 : 325 X 5 places Finish line: 1:43:26 Finish hour: 11:23:23 Finish place : 327 Y 2 places
Split Times
414590
1:56:28
01:53:19
1:50:11
i
Imma Collell Verdaguer
01:52:27 (Tr: 1:42:34)
i
Brian Hermida Stubbe
01:52:42 (Tr: 1:42:49)
i
Isidre Abelló Vinas
01:53:49 (Tr: 1:43:56)
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35) |
|||||||
329 | 269 | 404 |
i
|
Isidre Abelló Vinas | 1:53:49 | ||
Real t.: 01:43:56 Official t.: 01:53:49 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:23:53 Cat:M30 Category place: 71 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 155.9 segons/100Metres Club: K1: 0:47:46 Hour K1 : 10:27:43 Place K1 : 323 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 323 Z K3: 0:28:22 Hour K3 : 10:08:19 Place K3 : 321 X 2 places Finish line: 1:43:56 Finish hour: 11:23:53 Finish place : 329 Y 8 places
Split Times
348810
1:56:28
01:53:49
1:51:11
i
Imma Collell Verdaguer
01:52:27 (Tr: 1:42:34)
i
Brian Hermida Stubbe
01:52:42 (Tr: 1:42:49)
i
Fco javier Blanco Garcia
01:53:19 (Tr: 1:43:26)
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35) |
|||||||
330 | 270 | 372 |
i
|
Joan Datzira Masip | 1:54:07 | ||
Real t.: 01:44:14 Official t.: 01:54:07 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:24:11 Cat:M50 Category place: 45 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 156.33 segons/100Metres Club: claror maritim K1: 0:48:56 Hour K1 : 10:28:53 Place K1 : 332 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 332 Z K3: 0:29:44 Hour K3 : 10:09:41 Place K3 : 332 Z Finish line: 1:44:14 Finish hour: 11:24:11 Finish place : 330 X 2 places
Split Times
756360
1:59:51
01:54:07
1:48:23
i
Imma Collell Verdaguer
01:52:27 (Tr: 1:42:34)
i
Brian Hermida Stubbe
01:52:42 (Tr: 1:42:49)
i
Fco javier Blanco Garcia
01:53:19 (Tr: 1:43:26)
i
Isidre Abelló Vinas
01:53:49 (Tr: 1:43:56)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35)
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58) |
|||||||
335 | 61 | 398 |
i
|
Camille Roy | 1:56:09 | ||
Real t.: 01:46:16 Official t.: 01:56:09 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:26:13 Cat:W18 Category place: 14 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 159.38 segons/100Metres Club: castres sport nautique K1: 0:48:10 Hour K1 : 10:28:07 Place K1 : 326 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 326 Z K3: 0:28:04 Hour K3 : 10:08:01 Place K3 : 315 X 11 places Finish line: 1:46:16 Finish hour: 11:26:13 Finish place : 335 Y 20 places
Split Times
499950
1:59:56
01:56:09
1:52:21
i
Imma Collell Verdaguer
01:52:27 (Tr: 1:42:34)
i
Brian Hermida Stubbe
01:52:42 (Tr: 1:42:49)
i
Fco javier Blanco Garcia
01:53:19 (Tr: 1:43:26)
i
Isidre Abelló Vinas
01:53:49 (Tr: 1:43:56)
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35)
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03) |
|||||||
336 | 62 | 445 |
i
|
Raha Akhavan-tabatabaei | 1:56:28 | ||
Real t.: 01:46:35 Official t.: 01:56:28 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:26:32 Cat:NoNeF Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 159.86 segons/100Metres Club: K1: 0:49:30 Hour K1 : 10:29:27 Place K1 : 333 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 333 Z K3: 0:29:06 Hour K3 : 10:09:03 Place K3 : 328 X 5 places Finish line: 1:46:35 Finish hour: 11:26:32 Finish place : 336 Y 8 places
Split Times
738650
2:02:04
01:56:28
1:50:52
i
Imma Collell Verdaguer
01:52:27 (Tr: 1:42:34)
i
Brian Hermida Stubbe
01:52:42 (Tr: 1:42:49)
i
Fco javier Blanco Garcia
01:53:19 (Tr: 1:43:26)
i
Isidre Abelló Vinas
01:53:49 (Tr: 1:43:56)
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11) |
|||||||
337 | 275 | 371 | Noboru Takiguchi | 1:59:51 | |||
Real t.: 01:49:58 Official t.: 01:59:51 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:29:55 Cat:M50 Category place: 46 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 164.93 segons/100Metres Club: K1: 0:50:39 Hour K1 : 10:30:36 Place K1 : 335 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 335 Z K3: 0:30:20 Hour K3 : 10:10:17 Place K3 : 335 Z Finish line: 1:49:58 Finish hour: 11:29:55 Finish place : 337 Y 2 places
Split Times
756360
2:05:34
01:59:51
1:54:07
i
Joan Datzira Masip
01:54:07 (Tr: 1:44:14)
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28) |
|||||||
338 | 63 | 457 |
i
|
Immaculada Fusté Bardají | 1:59:56 | ||
Real t.: 01:50:03 Official t.: 01:59:56 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:30:00 Cat:W60 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 165.06 segons/100Metres Club: K1: 0:52:26 Hour K1 : 10:32:23 Place K1 : 340 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 340 Z K3: 0:31:13 Hour K3 : 10:11:10 Place K3 : 338 X 2 places Finish line: 1:50:03 Finish hour: 11:30:00 Finish place : 338 Z
Split Times
499950
2:03:43
01:59:56
1:56:09
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35)
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39) |
|||||||
340 | 277 | 364 |
i
|
Lluis Puig Navas | 2:02:04 | ||
Real t.: 01:52:11 Official t.: 02:02:04 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:32:08 Cat:M30 Category place: 72 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 168.26 segons/100Metres Club: K1: 0:53:10 Hour K1 : 10:33:07 Place K1 : 344 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 344 Z K3: 0:32:03 Hour K3 : 10:12:00 Place K3 : 341 X 3 places Finish line: 1:52:11 Finish hour: 11:32:08 Finish place : 340 X 1 place
Split Times
738650
2:07:39
02:02:04
1:56:28
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35)
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40) |
|||||||
341 | 278 | 399 |
i
|
Cirus Andreu I Cabot | 2:03:07 | ||
Real t.: 01:53:14 Official t.: 02:03:07 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:33:11 Cat:M50 Category place: 48 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 169.83 segons/100Metres Club: club natació barcelona K1: 0:53:08 Hour K1 : 10:33:05 Place K1 : 343 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 343 Z K3: 0:32:11 Hour K3 : 10:12:08 Place K3 : 342 X 1 place Finish line: 1:53:14 Finish hour: 11:33:11 Finish place : 341 X 1 place
Split Times
431530
2:06:23
02:03:07
1:59:51
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28) |
|||||||
342 | 279 | 432 |
i
|
Salvador Vicente Navas | 2:03:32 | ||
Real t.: 01:53:39 Official t.: 02:03:32 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:33:36 Cat:M50 Category place: 49 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 170.46 segons/100Metres Club: K1: 0:52:58 Hour K1 : 10:32:55 Place K1 : 342 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 342 Z K3: 0:31:53 Hour K3 : 10:11:50 Place K3 : 340 X 2 places Finish line: 1:53:39 Finish hour: 11:33:36 Finish place : 342 Y 2 places
Split Times
475530
2:07:08
02:03:32
1:59:56
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40) |
|||||||
343 | 64 | 301 | Miriam Juárez Muriel | 2:04:01 | |||
Real t.: 01:54:08 Official t.: 02:04:01 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:34:05 Cat:W40 Category place: 16 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 171.19 segons/100Metres Club: K1: 0:51:55 Hour K1 : 10:31:52 Place K1 : 339 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 339 Z K3: 0:30:53 Hour K3 : 10:10:50 Place K3 : 336 X 3 places Finish line: 1:54:08 Finish hour: 11:34:05 Finish place : 343 Y 7 places
Split Times
333410
2:06:33
02:04:01
2:01:29
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40) |
|||||||
344 | 65 | 387 |
i
|
Emma Serra | 2:04:40 | ||
Real t.: 01:54:47 Official t.: 02:04:40 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:34:44 Cat:W50 Category place: 7 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 172.16 segons/100Metres Club: K1: 0:52:47 Hour K1 : 10:32:44 Place K1 : 341 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 341 Z K3: 0:31:15 Hour K3 : 10:11:12 Place K3 : 339 X 2 places Finish line: 1:54:47 Finish hour: 11:34:44 Finish place : 344 Y 5 places
Split Times
1004190
2:12:16
02:04:40
1:57:03
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40)
i
Rosa Boladeres
02:12:16 (Tr: 2:02:23) |
|||||||
345 | 280 | 342 |
i
|
Jaume Ferre | 2:05:21 | ||
Real t.: 01:55:28 Official t.: 02:05:21 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:35:25 Cat:M40 Category place: 102 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 173.2 segons/100Metres Club: cn md2 K1: 0:50:59 Hour K1 : 10:30:56 Place K1 : 337 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 337 Z K3: 0:29:03 Hour K3 : 10:09:00 Place K3 : 327 X 10 places Finish line: 1:55:28 Finish hour: 11:35:25 Finish place : 345 Y 18 places
Split Times
990880
2:12:52
02:05:21
1:57:51
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40)
i
Rosa Boladeres
02:12:16 (Tr: 2:02:23)
i
Marina Planas
02:12:52 (Tr: 2:02:59) |
|||||||
346 | 281 | 401 |
i
|
Pierre-olivier Vilain | 2:06:33 | ||
Real t.: 01:56:40 Official t.: 02:06:33 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:36:37 Cat:M30 Category place: 73 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 174.98 segons/100Metres Club: K1: 0:51:39 Hour K1 : 10:31:36 Place K1 : 338 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 338 Z K3: 0:30:18 Hour K3 : 10:10:15 Place K3 : 334 X 4 places Finish line: 1:56:40 Finish hour: 11:36:37 Finish place : 346 Y 12 places
Split Times
1543850
2:18:14
02:06:33
1:54:51
i
Camille Roy
01:56:09 (Tr: 1:46:16)
i
Raha Akhavan-tabatabaei
01:56:28 (Tr: 1:46:35)
Noboru Takiguchi
01:59:51 (Tr: 1:49:58)
i
Immaculada Fusté Bardají
01:59:56 (Tr: 1:50:03)
i
Lluis Puig Navas
02:02:04 (Tr: 1:52:11)
i
Cirus Andreu I Cabot
02:03:07 (Tr: 1:53:14)
i
Salvador Vicente Navas
02:03:32 (Tr: 1:53:39)
Miriam Juárez Muriel
02:04:01 (Tr: 1:54:08)
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Rosa Boladeres
02:12:16 (Tr: 2:02:23)
i
Marina Planas
02:12:52 (Tr: 2:02:59)
i
Miquel Trilla Romero
02:18:14 (Tr: 2:08:21) |
|||||||
347 | 66 | 377 |
i
|
Rosa Boladeres | 2:12:16 | ||
Real t.: 02:02:23 Official t.: 02:12:16 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:42:20 Cat:W30 Category place: 16 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 183.57 segons/100Metres Club: +bike berria team K1: 0:53:35 Hour K1 : 10:33:32 Place K1 : 346 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 346 Z K3: 0:30:57 Hour K3 : 10:10:54 Place K3 : 337 X 9 places Finish line: 2:02:23 Finish hour: 11:42:20 Finish place : 347 Y 10 places
Split Times
1004190
2:19:53
02:12:16
2:04:40
i
Emma Serra
02:04:40 (Tr: 1:54:47)
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40)
i
Marina Planas
02:12:52 (Tr: 2:02:59)
i
Miquel Trilla Romero
02:18:14 (Tr: 2:08:21)
i
Jaume Infiesta
02:19:38 (Tr: 2:09:45) |
|||||||
348 | 67 | 312 |
i
|
Marina Planas | 2:12:52 | ||
Real t.: 02:02:59 Official t.: 02:12:52 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:42:56 Cat:W40 Category place: 17 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 184.46 segons/100Metres Club: cn md2 K1: 0:55:22 Hour K1 : 10:35:19 Place K1 : 348 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 348 Z K3: 0:32:22 Hour K3 : 10:12:19 Place K3 : 343 X 5 places Finish line: 2:02:59 Finish hour: 11:42:56 Finish place : 348 Y 5 places
Split Times
990880
2:20:22
02:12:52
2:05:21
i
Jaume Ferre
02:05:21 (Tr: 1:55:28)
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40)
i
Rosa Boladeres
02:12:16 (Tr: 2:02:23)
i
Miquel Trilla Romero
02:18:14 (Tr: 2:08:21)
i
Jaume Infiesta
02:19:38 (Tr: 2:09:45) |
|||||||
349 | 282 | 378 |
i
|
Miquel Trilla Romero | 2:18:14 | ||
Real t.: 02:08:21 Official t.: 02:18:14 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:48:18 Cat:M30 Category place: 74 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 192.52 segons/100Metres Club: zurich sport club K1: 0:58:36 Hour K1 : 10:38:33 Place K1 : 349 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 349 Z K3: 0:34:49 Hour K3 : 10:14:46 Place K3 : 345 X 4 places Finish line: 2:08:21 Finish hour: 11:48:18 Finish place : 349 Y 4 places
Split Times
1543850
2:29:56
02:18:14
2:06:33
i
Pierre-olivier Vilain
02:06:33 (Tr: 1:56:40)
i
Rosa Boladeres
02:12:16 (Tr: 2:02:23)
i
Marina Planas
02:12:52 (Tr: 2:02:59)
i
Jaume Infiesta
02:19:38 (Tr: 2:09:45) |
|||||||
350 | 283 | 449 |
i
|
Jaume Infiesta | 2:19:38 | ||
Real t.: 02:09:45 Official t.: 02:19:38 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:49:42 Cat:M40 Category place: 103 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 194.62 segons/100Metres Club: K1: 0:59:27 Hour K1 : 10:39:24 Place K1 : 350 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 350 Z K3: 0:34:48 Hour K3 : 10:14:45 Place K3 : 344 X 6 places Finish line: 2:09:45 Finish hour: 11:49:42 Finish place : 350 Y 6 places
Split Times
972510
2:27:00
02:19:38
2:12:16
i
Rosa Boladeres
02:12:16 (Tr: 2:02:23)
i
Marina Planas
02:12:52 (Tr: 2:02:59)
i
Miquel Trilla Romero
02:18:14 (Tr: 2:08:21) |
|||||||