L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
206 | 173 | 230 |
i
|
Tom D Hoore | 1:23:08 | ||
Real t.: 01:23:08 Official t.: 01:23:08 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:12 Cat:M40 Category place: 62 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 124.68 segons/100Metres Club: K1: 0:40:11 Hour K1 : 10:10:15 Place K1 : 228 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 228 Z K3: 0:24:07 Hour K3 : 09:54:11 Place K3 : 230 Y 2 places Finish line: 1:23:08 Finish hour: 10:53:12 Finish place : 206 X 24 places
Split Times
99660
1:23:53
01:23:08
1:22:22
i
Marie-pierre Clain
01:23:17 (Tr: 1:23:17)
i
Enrique Sentis
01:23:23 (Tr: 1:23:23)
i
Toti Camprubí I Seidel
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53) |
|||||||
208 | 34 | 169 |
i
|
Marie-pierre Clain | 1:23:17 | ||
Real t.: 01:23:17 Official t.: 01:23:17 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:21 Cat:W50 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 124.92 segons/100Metres Club: K1: 0:37:57 Hour K1 : 10:08:01 Place K1 : 189 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 189 Z K3: 0:22:25 Hour K3 : 09:52:29 Place K3 : 166 X 23 places Finish line: 1:23:17 Finish hour: 10:53:21 Finish place : 208 Y 42 places
Split Times
79090
1:23:53
01:23:17
1:22:41
i
Tom D Hoore
01:23:08 (Tr: 1:23:08)
i
Enrique Sentis
01:23:23 (Tr: 1:23:23)
i
Toti Camprubí I Seidel
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53) |
|||||||
210 | 176 | 148 |
i
|
Enrique Sentis | 1:23:23 | ||
Real t.: 01:23:23 Official t.: 01:23:23 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:27 Cat:M60 Category place: 9 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 125.07 segons/100Metres Club: club natació bcn K1: 0:39:16 Hour K1 : 10:09:20 Place K1 : 208 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 208 Z K3: 0:23:35 Hour K3 : 09:53:39 Place K3 : 211 Y 3 places Finish line: 1:23:23 Finish hour: 10:53:27 Finish place : 210 X 1 place
Split Times
65560
1:23:53
01:23:23
1:22:53
i
Tom D Hoore
01:23:08 (Tr: 1:23:08)
i
Marie-pierre Clain
01:23:17 (Tr: 1:23:17)
i
Toti Camprubí I Seidel
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53) |
|||||||
211 | 177 | 80 |
i
|
Toti Camprubí I Seidel | 1:23:25 | ||
Real t.: 01:23:25 Official t.: 01:23:25 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:29 Cat:M50 Category place: 21 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 125.11 segons/100Metres Club: cnb K1: 0:39:58 Hour K1 : 10:10:02 Place K1 : 225 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 225 Z K3: 0:23:49 Hour K3 : 09:53:53 Place K3 : 220 X 5 places Finish line: 1:23:25 Finish hour: 10:53:29 Finish place : 211 X 9 places
Split Times
61600
1:23:53
01:23:25
1:22:57
i
Tom D Hoore
01:23:08 (Tr: 1:23:08)
i
Marie-pierre Clain
01:23:17 (Tr: 1:23:17)
i
Enrique Sentis
01:23:23 (Tr: 1:23:23)
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53) |
|||||||
215 | 35 | 23 | Anna Sicart Domec | 1:23:41 | |||
Real t.: 01:23:41 Official t.: 01:23:41 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:45 Cat:W30 Category place: 9 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 125.51 segons/100Metres Club: ce marnaton K1: 0:38:31 Hour K1 : 10:08:35 Place K1 : 199 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 199 Z K3: 0:23:00 Hour K3 : 09:53:04 Place K3 : 193 X 6 places Finish line: 1:23:41 Finish hour: 10:53:45 Finish place : 215 Y 22 places
Split Times
51920
1:24:04
01:23:41
1:23:17
i
Marie-pierre Clain
01:23:17 (Tr: 1:23:17)
i
Enrique Sentis
01:23:23 (Tr: 1:23:23)
i
Toti Camprubí I Seidel
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53)
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01) |
|||||||
217 | 36 | 60 | Isolda Ventura Arasanz | 1:23:52 | |||
Real t.: 01:23:52 Official t.: 01:23:52 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:56 Cat:W50 Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 125.78 segons/100Metres Club: K1: 0:39:53 Hour K1 : 10:09:57 Place K1 : 222 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 222 Z K3: 0:23:43 Hour K3 : 09:53:47 Place K3 : 216 X 6 places Finish line: 1:23:52 Finish hour: 10:53:56 Finish place : 217 Y 1 place
Split Times
62480
1:24:20
01:23:52
1:23:23
i
Enrique Sentis
01:23:23 (Tr: 1:23:23)
i
Toti Camprubí I Seidel
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53)
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01)
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14) |
|||||||
218 | 37 | 96 | Maribel Verdaguer Sáez-benito | 1:23:53 | |||
Real t.: 01:23:53 Official t.: 01:23:53 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:53:57 Cat:NoNeF Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 125.81 segons/100Metres Club: c.e. marnaton K1: 0:37:49 Hour K1 : 10:07:53 Place K1 : 181 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 181 Z K3: 0:22:06 Hour K3 : 09:52:10 Place K3 : 160 X 21 places Finish line: 1:23:53 Finish hour: 10:53:57 Finish place : 218 Y 58 places
Split Times
61600
1:24:21
01:23:53
1:23:25
i
Toti Camprubí I Seidel
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01)
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14) |
|||||||
219 | 182 | 104 |
i
|
Roman Jane Noblom | 1:24:01 | ||
Real t.: 01:24:01 Official t.: 01:24:01 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:05 Cat:M50 Category place: 23 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 126.03 segons/100Metres Club: cet distance K1: 0:38:28 Hour K1 : 10:08:32 Place K1 : 195 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 195 Z K3: 0:22:45 Hour K3 : 09:52:49 Place K3 : 180 X 15 places Finish line: 1:24:01 Finish hour: 10:54:05 Finish place : 219 Y 39 places
Split Times
54450
1:24:26
01:24:01
1:23:37
Anna Sicart Domec
01:23:41 (Tr: 1:23:41)
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53)
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26) |
|||||||
220 | 183 | 161 |
i
|
Fran Escuder | 1:24:12 | ||
Real t.: 01:24:12 Official t.: 01:24:12 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:16 Cat:NoNeM Category place: 12 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 126.29 segons/100Metres Club: nac K1: 0:39:41 Hour K1 : 10:09:45 Place K1 : 218 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 218 Z K3: 0:23:46 Hour K3 : 09:53:50 Place K3 : 218 Z Finish line: 1:24:12 Finish hour: 10:54:16 Finish place : 220 Y 2 places
Split Times
46530
1:24:33
01:24:12
1:23:51
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53)
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33) |
|||||||
221 | 38 | 224 |
i
|
Ingrid Ballesta Farres | 1:24:14 | ||
Real t.: 01:24:14 Official t.: 01:24:14 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:18 Cat:W40 Category place: 7 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 126.35 segons/100Metres Club: radikal swim K1: 0:40:10 Hour K1 : 10:10:14 Place K1 : 227 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 227 Z K3: 0:23:55 Hour K3 : 09:53:59 Place K3 : 224 X 3 places Finish line: 1:24:14 Finish hour: 10:54:18 Finish place : 221 X 3 places
Split Times
63360
1:24:43
01:24:14
1:23:45
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53)
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01)
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50) |
|||||||
222 | 184 | 252 |
i
|
Ramon Serra Gómez | 1:24:26 | ||
Real t.: 01:24:26 Official t.: 01:24:26 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:30 Cat:NoNeM Category place: 13 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 126.64 segons/100Metres Club: la muchachada K1: 0:40:11 Hour K1 : 10:10:15 Place K1 : 229 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 229 Z K3: 0:23:56 Hour K3 : 09:54:00 Place K3 : 225 X 4 places Finish line: 1:24:26 Finish hour: 10:54:30 Finish place : 222 X 3 places
Split Times
54450
1:24:51
01:24:26
1:24:01
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01)
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45) |
|||||||
224 | 186 | 155 |
i
|
Ramon Bosch Dalamau | 1:24:33 | ||
Real t.: 01:24:33 Official t.: 01:24:33 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:37 Cat:M50 Category place: 24 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 126.81 segons/100Metres Club: K1: 0:41:22 Hour K1 : 10:11:26 Place K1 : 242 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 242 Z K3: 0:24:27 Hour K3 : 09:54:31 Place K3 : 236 X 6 places Finish line: 1:24:33 Finish hour: 10:54:37 Finish place : 224 X 12 places
Split Times
46970
1:24:54
01:24:33
1:24:12
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45)
Javi Fernandez Valverde
01:24:54 (Tr: 1:24:54) |
|||||||
140 | 117 | 450 |
i
|
Aljoscha Gruler | 1:24:43 | ||
Real t.: 01:14:50 Official t.: 01:24:43 Real start: 09:39:57 Finish hour: 10:54:47 Cat:M18 Category place: 14 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 112.24 segons/100Metres Club: K1: 0:36:44 Hour K1 : 10:16:41 Place K1 : 157 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 157 Z K3: 0:21:56 Hour K3 : 10:01:53 Place K3 : 152 X 5 places Finish line: 1:14:50 Finish hour: 10:54:47 Finish place : 140 X 12 places
Split Times
63360
1:25:12
01:24:43
1:24:14
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45)
Javi Fernandez Valverde
01:24:54 (Tr: 1:24:54)
i
Cristina Ramirez Monjo
01:25:02 (Tr: 1:25:02) |
|||||||
225 | 187 | 52 | Xavier Roig Canelles | 1:24:45 | |||
Real t.: 01:24:45 Official t.: 01:24:45 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:49 Cat:M30 Category place: 49 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 127.11 segons/100Metres Club: itriatletes solidaris K1: 0:39:35 Hour K1 : 10:09:39 Place K1 : 216 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 216 Z K3: 0:23:45 Hour K3 : 09:53:49 Place K3 : 217 Y 1 place Finish line: 1:24:45 Finish hour: 10:54:49 Finish place : 225 Y 8 places
Split Times
73150
1:25:18
01:24:45
1:24:12
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Javi Fernandez Valverde
01:24:54 (Tr: 1:24:54)
i
Cristina Ramirez Monjo
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Tino Llagostera Pujol
01:25:18 (Tr: 1:25:18) |
|||||||
227 | 189 | 11 | Javi Fernandez Valverde | 1:24:54 | |||
Real t.: 01:24:54 Official t.: 01:24:54 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:54:58 Cat:M30 Category place: 51 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 127.35 segons/100Metres Club: triatlo l'hospitalet K1: 0:39:53 Hour K1 : 10:09:57 Place K1 : 223 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 223 Z K3: 0:23:47 Hour K3 : 09:53:51 Place K3 : 219 X 4 places Finish line: 1:24:54 Finish hour: 10:54:58 Finish place : 227 Y 8 places
Split Times
66440
1:25:25
01:24:54
1:24:24
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45)
i
Cristina Ramirez Monjo
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Tino Llagostera Pujol
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Jorge Aubá Guedea
01:25:25 (Tr: 1:25:25) |
|||||||
228 | 39 | 13 |
i
|
Cristina Ramirez Monjo | 1:25:02 | ||
Real t.: 01:25:02 Official t.: 01:25:02 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:55:06 Cat:W30 Category place: 10 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 127.53 segons/100Metres Club: trienjoy team K1: 0:40:19 Hour K1 : 10:10:23 Place K1 : 232 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 232 Z K3: 0:23:53 Hour K3 : 09:53:57 Place K3 : 223 X 9 places Finish line: 1:25:02 Finish hour: 10:55:06 Finish place : 228 Y 5 places
Split Times
169730
1:26:19
01:25:02
1:23:45
Isolda Ventura Arasanz
01:23:52 (Tr: 1:23:52)
Maribel Verdaguer Sáez-benito
01:23:53 (Tr: 1:23:53)
i
Roman Jane Noblom
01:24:01 (Tr: 1:24:01)
i
Fran Escuder
01:24:12 (Tr: 1:24:12)
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45)
Javi Fernandez Valverde
01:24:54 (Tr: 1:24:54)
i
Tino Llagostera Pujol
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Jorge Aubá Guedea
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Pepe Raventós Negra
01:26:19 (Tr: 1:26:19) |
|||||||
229 | 190 | 205 |
i
|
Tino Llagostera Pujol | 1:25:18 | ||
Real t.: 01:25:18 Official t.: 01:25:18 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:55:22 Cat:M50 Category place: 25 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 127.94 segons/100Metres Club: K1: 0:39:16 Hour K1 : 10:09:20 Place K1 : 207 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 207 Z K3: 0:23:53 Hour K3 : 09:53:57 Place K3 : 222 Y 15 places Finish line: 1:25:18 Finish hour: 10:55:22 Finish place : 229 Y 7 places
Split Times
141900
1:26:23
01:25:18
1:24:14
i
Ingrid Ballesta Farres
01:24:14 (Tr: 1:24:14)
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45)
Javi Fernandez Valverde
01:24:54 (Tr: 1:24:54)
i
Cristina Ramirez Monjo
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Jorge Aubá Guedea
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Pepe Raventós Negra
01:26:19 (Tr: 1:26:19)
Lucia Trueba Urandurraga
01:26:23 (Tr: 1:26:23) |
|||||||
230 | 191 | 233 |
i
|
Jorge Aubá Guedea | 1:25:25 | ||
Real t.: 01:25:25 Official t.: 01:25:25 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:55:29 Cat:M30 Category place: 52 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 128.1 segons/100Metres Club: K1: 0:39:22 Hour K1 : 10:09:26 Place K1 : 212 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 212 Z K3: 0:23:11 Hour K3 : 09:53:15 Place K3 : 200 X 12 places Finish line: 1:25:25 Finish hour: 10:55:29 Finish place : 230 Y 30 places
Split Times
132000
1:26:25
01:25:25
1:24:25
i
Ramon Serra Gómez
01:24:26 (Tr: 1:24:26)
i
Ramon Bosch Dalamau
01:24:33 (Tr: 1:24:33)
i
Aljoscha Gruler
01:24:43 (Tr: 1:14:50)
Xavier Roig Canelles
01:24:45 (Tr: 1:24:45)
Javi Fernandez Valverde
01:24:54 (Tr: 1:24:54)
i
Cristina Ramirez Monjo
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Tino Llagostera Pujol
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Pepe Raventós Negra
01:26:19 (Tr: 1:26:19)
Lucia Trueba Urandurraga
01:26:23 (Tr: 1:26:23)
i
Stefano Del Latte
01:26:25 (Tr: 1:16:32) |
|||||||
233 | 194 | 33 |
i
|
Pepe Raventós Negra | 1:26:19 | ||
Real t.: 01:26:19 Official t.: 01:26:19 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:56:23 Cat:M60 Category place: 10 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 129.46 segons/100Metres Club: c.e. marnaton K1: 0:41:30 Hour K1 : 10:11:34 Place K1 : 244 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 244 Z K3: 0:24:33 Hour K3 : 09:54:37 Place K3 : 239 X 5 places Finish line: 1:26:19 Finish hour: 10:56:23 Finish place : 233 X 6 places
Split Times
169730
1:27:36
01:26:19
1:25:02
i
Cristina Ramirez Monjo
01:25:02 (Tr: 1:25:02)
i
Tino Llagostera Pujol
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Jorge Aubá Guedea
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
Lucia Trueba Urandurraga
01:26:23 (Tr: 1:26:23)
i
Stefano Del Latte
01:26:25 (Tr: 1:16:32)
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Esteban Dechow
01:27:13 (Tr: 1:17:20) |
|||||||
235 | 40 | 27 | Lucia Trueba Urandurraga | 1:26:23 | |||
Real t.: 01:26:23 Official t.: 01:26:23 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:56:27 Cat:W40 Category place: 8 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 129.56 segons/100Metres Club: marnaton K1: 0:40:33 Hour K1 : 10:10:37 Place K1 : 236 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 236 Z K3: 0:23:59 Hour K3 : 09:54:03 Place K3 : 228 X 8 places Finish line: 1:26:23 Finish hour: 10:56:27 Finish place : 235 Y 7 places
Split Times
141900
1:27:27
01:26:23
1:25:18
i
Tino Llagostera Pujol
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Jorge Aubá Guedea
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Pepe Raventós Negra
01:26:19 (Tr: 1:26:19)
i
Stefano Del Latte
01:26:25 (Tr: 1:16:32)
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Esteban Dechow
01:27:13 (Tr: 1:17:20) |
|||||||
156 | 132 | 370 |
i
|
Stefano Del Latte | 1:26:25 | ||
Real t.: 01:16:32 Official t.: 01:26:25 Real start: 09:39:57 Finish hour: 10:56:29 Cat:M40 Category place: 47 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 114.78 segons/100Metres Club: fasttriathlon K1: 0:36:53 Hour K1 : 10:16:50 Place K1 : 158 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 158 Z K3: 0:22:16 Hour K3 : 10:02:13 Place K3 : 162 Y 4 places Finish line: 1:16:32 Finish hour: 10:56:29 Finish place : 156 X 6 places
Split Times
132000
1:27:25
01:26:25
1:25:25
i
Jorge Aubá Guedea
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Pepe Raventós Negra
01:26:19 (Tr: 1:26:19)
Lucia Trueba Urandurraga
01:26:23 (Tr: 1:26:23)
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Esteban Dechow
01:27:13 (Tr: 1:17:20) |
|||||||
236 | 41 | 178 |
i
|
Ulrike Depken | 1:26:38 | ||
Real t.: 01:26:38 Official t.: 01:26:38 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:56:42 Cat:NoNeF Category place: 2 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 129.93 segons/100Metres Club: K1: 0:39:01 Hour K1 : 10:09:05 Place K1 : 205 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 205 Z K3: 0:23:03 Hour K3 : 09:53:07 Place K3 : 196 X 9 places Finish line: 1:26:38 Finish hour: 10:56:42 Finish place : 236 Y 40 places
Split Times
41470
1:26:57
01:26:38
1:26:19
i
Pepe Raventós Negra
01:26:19 (Tr: 1:26:19)
Lucia Trueba Urandurraga
01:26:23 (Tr: 1:26:23)
i
Stefano Del Latte
01:26:25 (Tr: 1:16:32)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00) |
|||||||
237 | 196 | 222 |
i
|
Abel Montserrat Castillo | 1:26:41 | ||
Real t.: 01:26:41 Official t.: 01:26:41 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:56:45 Cat:M40 Category place: 67 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 130.02 segons/100Metres Club: K1: 0:42:09 Hour K1 : 10:12:13 Place K1 : 249 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 249 Z K3: 0:25:01 Hour K3 : 09:55:05 Place K3 : 249 Z Finish line: 1:26:41 Finish hour: 10:56:45 Finish place : 237 X 12 places
Split Times
41250
1:27:00
01:26:41
1:26:23
Lucia Trueba Urandurraga
01:26:23 (Tr: 1:26:23)
i
Stefano Del Latte
01:26:25 (Tr: 1:16:32)
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00) |
|||||||
238 | 42 | 192 |
i
|
Mª paz Corominas Guerin | 1:26:48 | ||
Real t.: 01:26:48 Official t.: 01:26:48 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:56:52 Cat:W60 Category place: 1 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 130.19 segons/100Metres Club: marnaton K1: 0:42:42 Hour K1 : 10:12:46 Place K1 : 261 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 261 Z K3: 0:26:41 Hour K3 : 09:56:45 Place K3 : 288 Y 27 places Finish line: 1:26:48 Finish hour: 10:56:52 Finish place : 238 X 50 places
Split Times
51260
1:27:11
01:26:48
1:26:25
i
Stefano Del Latte
01:26:25 (Tr: 1:16:32)
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10) |
|||||||
239 | 197 | 126 | Jose luis Garzon Landabaso | 1:26:51 | |||
Real t.: 01:26:51 Official t.: 01:26:51 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:56:55 Cat:M30 Category place: 54 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 130.27 segons/100Metres Club: K1: 0:39:50 Hour K1 : 10:09:54 Place K1 : 221 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 221 Z K3: 0:23:28 Hour K3 : 09:53:32 Place K3 : 208 X 13 places Finish line: 1:26:51 Finish hour: 10:56:55 Finish place : 239 Y 31 places
Split Times
36190
1:27:08
01:26:51
1:26:35
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15) |
|||||||
157 | 133 | 358 | Enaitz Echaguibel Martinez | 1:26:53 | |||
Real t.: 01:17:00 Official t.: 01:26:53 Real start: 09:39:57 Finish hour: 10:56:57 Cat:M30 Category place: 37 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 115.48 segons/100Metres Club: club natació granollers K1: 0:37:38 Hour K1 : 10:17:35 Place K1 : 176 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 176 Z K3: 0:22:49 Hour K3 : 10:02:46 Place K3 : 183 Y 7 places Finish line: 1:17:00 Finish hour: 10:56:57 Finish place : 157 X 26 places
Split Times
38500
1:27:10
01:26:53
1:26:35
i
Ulrike Depken
01:26:38 (Tr: 1:26:38)
i
Abel Montserrat Castillo
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10) |
|||||||
159 | 135 | 422 |
i
|
Carlos Linati Guitart | 1:27:06 | ||
Real t.: 01:17:13 Official t.: 01:27:06 Real start: 09:39:57 Finish hour: 10:57:10 Cat:M18 Category place: 15 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 115.82 segons/100Metres Club: K1: 0:37:36 Hour K1 : 10:17:33 Place K1 : 175 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 175 Z K3: 0:22:44 Hour K3 : 10:02:41 Place K3 : 178 Y 3 places Finish line: 1:17:13 Finish hour: 10:57:10 Finish place : 159 X 19 places
Split Times
40810
1:27:25
01:27:06
1:26:48
i
Mª paz Corominas Guerin
01:26:48 (Tr: 1:26:48)
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Esteban Dechow
01:27:13 (Tr: 1:17:20) |
|||||||
160 | 136 | 436 |
i
|
Kenneth Barber | 1:27:08 | ||
Real t.: 01:17:15 Official t.: 01:27:08 Real start: 09:39:57 Finish hour: 10:57:12 Cat:M60 Category place: 6 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 115.85 segons/100Metres Club: K1: 0:37:32 Hour K1 : 10:17:29 Place K1 : 171 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 171 Z K3: 0:22:30 Hour K3 : 10:02:27 Place K3 : 169 X 2 places Finish line: 1:17:15 Finish hour: 10:57:12 Finish place : 160 X 9 places
Split Times
36190
1:27:24
01:27:08
1:26:51
Jose luis Garzon Landabaso
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10)
i
Esteban Dechow
01:27:13 (Tr: 1:17:20) |
|||||||
240 | 198 | 149 |
i
|
Damian Bosch Liekweg | 1:27:10 | ||
Real t.: 01:27:10 Official t.: 01:27:10 Real start: 09:30:04 Finish hour: 10:57:14 Cat:M40 Category place: 68 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 130.75 segons/100Metres Club: can ricard K1: 0:40:40 Hour K1 : 10:10:44 Place K1 : 237 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 237 Z K3: 0:24:29 Hour K3 : 09:54:33 Place K3 : 237 Z Finish line: 1:27:10 Finish hour: 10:57:14 Finish place : 240 Y 3 places
Split Times
38500
1:27:28
01:27:10
1:26:53
Enaitz Echaguibel Martinez
01:26:53 (Tr: 1:17:00)
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Esteban Dechow
01:27:13 (Tr: 1:17:20) |
|||||||
161 | 137 | 313 |
i
|
Esteban Dechow | 1:27:13 | ||
Real t.: 01:17:20 Official t.: 01:27:13 Real start: 09:39:57 Finish hour: 10:57:17 Cat:M40 Category place: 48 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 115.99 segons/100Metres Club: K1: 0:38:40 Hour K1 : 10:18:37 Place K1 : 203 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 203 Z K3: 0:23:31 Hour K3 : 10:03:28 Place K3 : 210 Y 7 places Finish line: 1:17:20 Finish hour: 10:57:17 Finish place : 161 X 49 places
Split Times
14410
1:27:20
01:27:13
1:27:06
i
Carlos Linati Guitart
01:27:06 (Tr: 1:17:13)
i
Kenneth Barber
01:27:08 (Tr: 1:17:15)
i
Damian Bosch Liekweg
01:27:10 (Tr: 1:27:10) |
|||||||