L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
207 | 174 | 349 |
i
|
Jordi Vives Bas | 1:33:08 | ||
Real t.: 01:23:15 Official t.: 01:33:08 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:03:12 Cat:M30 Category place: 47 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 124.88 segons/100Metres Club: K1: 0:39:54 Hour K1 : 10:19:51 Place K1 : 224 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 224 Z K3: 0:23:56 Hour K3 : 10:03:53 Place K3 : 226 Y 2 places Finish line: 1:23:15 Finish hour: 11:03:12 Finish place : 207 X 19 places
Split Times
127820
1:34:07
01:33:08
1:32:10
i
Alberto Rebollo Díaz
01:33:11 (Tr: 1:23:18)
i
Oscar Orriols Reig
01:33:26 (Tr: 1:23:33)
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07) |
|||||||
209 | 175 | 304 |
i
|
Alberto Rebollo Díaz | 1:33:11 | ||
Real t.: 01:23:18 Official t.: 01:33:11 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:03:15 Cat:M30 Category place: 48 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 124.93 segons/100Metres Club: K1: 0:39:05 Hour K1 : 10:19:02 Place K1 : 206 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 206 Z K3: 0:23:18 Hour K3 : 10:03:15 Place K3 : 205 X 1 place Finish line: 1:23:18 Finish hour: 11:03:15 Finish place : 209 Y 4 places
Split Times
122870
1:34:07
01:33:11
1:32:15
i
Jordi Vives Bas
01:33:08 (Tr: 1:23:15)
i
Oscar Orriols Reig
01:33:26 (Tr: 1:23:33)
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07) |
|||||||
212 | 178 | 340 |
i
|
Oscar Orriols Reig | 1:33:26 | ||
Real t.: 01:23:33 Official t.: 01:33:26 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:03:30 Cat:M40 Category place: 63 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 125.3 segons/100Metres Club: metropolitan galileo K1: 0:38:30 Hour K1 : 10:18:27 Place K1 : 198 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 198 Z K3: 0:22:45 Hour K3 : 10:02:42 Place K3 : 181 X 17 places Finish line: 1:23:33 Finish hour: 11:03:30 Finish place : 212 Y 31 places
Split Times
90200
1:34:07
01:33:26
1:32:45
i
Jordi Vives Bas
01:33:08 (Tr: 1:23:15)
i
Alberto Rebollo Díaz
01:33:11 (Tr: 1:23:18)
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07) |
|||||||
213 | 179 | 311 |
i
|
Alex Núñez | 1:33:29 | ||
Real t.: 01:23:36 Official t.: 01:33:29 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:03:33 Cat:M50 Category place: 22 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 125.4 segons/100Metres Club: marnatón K1: 0:40:30 Hour K1 : 10:20:27 Place K1 : 235 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 235 Z K3: 0:24:09 Hour K3 : 10:04:06 Place K3 : 231 X 4 places Finish line: 1:23:36 Finish hour: 11:03:33 Finish place : 213 X 18 places
Split Times
81730
1:34:07
01:33:29
1:32:52
i
Jordi Vives Bas
01:33:08 (Tr: 1:23:15)
i
Alberto Rebollo Díaz
01:33:11 (Tr: 1:23:18)
i
Oscar Orriols Reig
01:33:26 (Tr: 1:23:33)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07) |
|||||||
214 | 180 | 426 |
i
|
Francisco Martinez Manrique | 1:33:32 | ||
Real t.: 01:23:39 Official t.: 01:33:32 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:03:36 Cat:M40 Category place: 64 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 125.47 segons/100Metres Club: K1: 0:40:49 Hour K1 : 10:20:46 Place K1 : 238 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 238 Z K3: 0:24:40 Hour K3 : 10:04:37 Place K3 : 242 Y 4 places Finish line: 1:23:39 Finish hour: 11:03:36 Finish place : 214 X 28 places
Split Times
106810
1:34:21
01:33:32
1:32:44
i
Jordi Vives Bas
01:33:08 (Tr: 1:23:15)
i
Alberto Rebollo Díaz
01:33:11 (Tr: 1:23:18)
i
Oscar Orriols Reig
01:33:26 (Tr: 1:23:33)
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
Xavier Garcia Pons
01:34:21 (Tr: 1:24:28) |
|||||||
216 | 181 | 455 |
i
|
Joan Riu Valles | 1:33:41 | ||
Real t.: 01:23:48 Official t.: 01:33:41 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:03:45 Cat:M40 Category place: 65 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 125.68 segons/100Metres Club: K1: 0:39:46 Hour K1 : 10:19:43 Place K1 : 220 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 220 Z K3: 0:23:38 Hour K3 : 10:03:35 Place K3 : 212 X 8 places Finish line: 1:23:48 Finish hour: 11:03:45 Finish place : 216 Y 4 places
Split Times
110330
1:34:31
01:33:41
1:32:51
i
Jordi Vives Bas
01:33:08 (Tr: 1:23:15)
i
Alberto Rebollo Díaz
01:33:11 (Tr: 1:23:18)
i
Oscar Orriols Reig
01:33:26 (Tr: 1:23:33)
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
Xavier Garcia Pons
01:34:21 (Tr: 1:24:28)
i
Raul Piña Castet
01:34:31 (Tr: 1:34:31) |
|||||||
282 | 233 | 76 |
i
|
Cal Di Pietro | 1:34:07 | ||
Real t.: 01:34:07 Official t.: 01:34:07 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:04:11 Cat:M30 Category place: 59 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 141.15 segons/100Metres Club: K1: 0:42:29 Hour K1 : 10:12:33 Place K1 : 256 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 256 Z K3: 0:24:45 Hour K3 : 09:54:49 Place K3 : 244 X 12 places Finish line: 1:34:07 Finish hour: 11:04:11 Finish place : 282 Y 38 places
Split Times
85140
1:34:45
01:34:07
1:33:28
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
Xavier Garcia Pons
01:34:21 (Tr: 1:24:28)
i
Raul Piña Castet
01:34:31 (Tr: 1:34:31)
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52) |
|||||||
223 | 185 | 374 | Xavier Garcia Pons | 1:34:21 | |||
Real t.: 01:24:28 Official t.: 01:34:21 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:04:25 Cat:M40 Category place: 66 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 126.68 segons/100Metres Club: K1: 0:40:21 Hour K1 : 10:20:18 Place K1 : 233 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 233 Z K3: 0:24:11 Hour K3 : 10:04:08 Place K3 : 232 X 1 place Finish line: 1:24:28 Finish hour: 11:04:25 Finish place : 223 X 9 places
Split Times
143330
1:35:26
01:34:21
1:33:16
i
Oscar Orriols Reig
01:33:26 (Tr: 1:23:33)
i
Alex Núñez
01:33:29 (Tr: 1:23:36)
i
Francisco Martinez Manrique
01:33:32 (Tr: 1:23:39)
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Raul Piña Castet
01:34:31 (Tr: 1:34:31)
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52)
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33) |
|||||||
284 | 235 | 89 |
i
|
Raul Piña Castet | 1:34:31 | ||
Real t.: 01:34:31 Official t.: 01:34:31 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:04:35 Cat:M30 Category place: 61 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 141.76 segons/100Metres Club: club esportiu i run with leiva K1: 0:44:12 Hour K1 : 10:14:16 Place K1 : 286 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 286 Z K3: 0:26:22 Hour K3 : 09:56:26 Place K3 : 278 X 8 places Finish line: 1:34:31 Finish hour: 11:04:35 Finish place : 284 Y 6 places
Split Times
127930
1:35:29
01:34:31
1:33:33
i
Joan Riu Valles
01:33:41 (Tr: 1:23:48)
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
Xavier Garcia Pons
01:34:21 (Tr: 1:24:28)
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52)
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36) |
|||||||
226 | 188 | 375 | Jordi Martí San José | 1:34:45 | |||
Real t.: 01:24:52 Official t.: 01:34:45 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:04:49 Cat:M30 Category place: 50 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 127.3 segons/100Metres Club: c.e. rayoteam K1: 0:41:19 Hour K1 : 10:21:16 Place K1 : 241 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 241 Z K3: 0:24:45 Hour K3 : 10:04:42 Place K3 : 245 Y 4 places Finish line: 1:24:52 Finish hour: 11:04:49 Finish place : 226 X 19 places
Split Times
100870
1:35:31
01:34:45
1:33:59
i
Cal Di Pietro
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
Xavier Garcia Pons
01:34:21 (Tr: 1:24:28)
i
Raul Piña Castet
01:34:31 (Tr: 1:34:31)
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31) |
|||||||
231 | 192 | 310 | Eduard Jaume Ramírez | 1:35:26 | |||
Real t.: 01:25:33 Official t.: 01:35:26 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:05:30 Cat:M18 Category place: 20 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 128.31 segons/100Metres Club: pro am K1: 0:40:18 Hour K1 : 10:20:15 Place K1 : 231 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 231 Z K3: 0:24:11 Hour K3 : 10:04:08 Place K3 : 233 Y 2 places Finish line: 1:25:33 Finish hour: 11:05:30 Finish place : 231 X 2 places
Split Times
143330
1:36:31
01:35:26
1:34:21
Xavier Garcia Pons
01:34:21 (Tr: 1:24:28)
i
Raul Piña Castet
01:34:31 (Tr: 1:34:31)
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31)
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20)
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31) |
|||||||
232 | 193 | 320 | Xavier Leon Bargallo | 1:35:29 | |||
Real t.: 01:25:36 Official t.: 01:35:29 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:05:33 Cat:M30 Category place: 53 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 128.39 segons/100Metres Club: itriatletes solidaris K1: 0:40:30 Hour K1 : 10:20:27 Place K1 : 234 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 234 Z K3: 0:24:22 Hour K3 : 10:04:19 Place K3 : 235 Y 1 place Finish line: 1:25:36 Finish hour: 11:05:33 Finish place : 232 X 3 places
Split Times
127930
1:36:27
01:35:29
1:34:31
i
Raul Piña Castet
01:34:31 (Tr: 1:34:31)
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52)
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31)
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20) |
|||||||
287 | 238 | 98 |
i
|
Toni Domenech Cuervo | 1:35:31 | ||
Real t.: 01:35:31 Official t.: 01:35:31 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:05:35 Cat:M50 Category place: 37 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 143.27 segons/100Metres Club: swim emotions K1: 0:46:34 Hour K1 : 10:16:38 Place K1 : 315 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 315 Z K3: 0:27:57 Hour K3 : 09:58:01 Place K3 : 312 X 3 places Finish line: 1:35:31 Finish hour: 11:05:35 Finish place : 287 X 25 places
Split Times
100870
1:36:17
01:35:31
1:34:45
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52)
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20) |
|||||||
291 | 242 | 108 | Lucas Llobet | 1:35:52 | |||
Real t.: 01:35:52 Official t.: 01:35:52 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:05:56 Cat:M18 Category place: 22 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 143.78 segons/100Metres Club: swim emotions K1: 0:46:05 Hour K1 : 10:16:09 Place K1 : 310 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 310 Z K3: 0:26:52 Hour K3 : 09:56:56 Place K3 : 292 X 18 places Finish line: 1:35:52 Finish hour: 11:05:56 Finish place : 291 X 1 place
Split Times
86570
1:36:31
01:35:52
1:35:12
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20)
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31) |
|||||||
292 | 50 | 105 |
i
|
Ruth Mariñosa | 1:35:59 | ||
Real t.: 01:35:59 Official t.: 01:35:59 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:06:03 Cat:W30 Category place: 14 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 143.97 segons/100Metres Club: K1: 0:43:22 Hour K1 : 10:13:26 Place K1 : 270 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 270 Z K3: 0:25:06 Hour K3 : 09:55:10 Place K3 : 250 X 20 places Finish line: 1:35:59 Finish hour: 11:06:03 Finish place : 292 Y 42 places
Split Times
103180
1:36:46
01:35:59
1:35:13
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31)
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20)
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31)
Jorge Amor Suela
01:36:46 (Tr: 1:36:46) |
|||||||
234 | 195 | 379 | Javier Urios Aparisi | 1:36:13 | |||
Real t.: 01:26:20 Official t.: 01:36:13 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:06:17 Cat:M50 Category place: 26 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 129.5 segons/100Metres Club: radikal swim K1: 0:39:30 Hour K1 : 10:19:27 Place K1 : 215 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 215 Z K3: 0:23:17 Hour K3 : 10:03:14 Place K3 : 203 X 12 places Finish line: 1:26:20 Finish hour: 11:06:17 Finish place : 234 Y 31 places
Split Times
206470
1:37:47
01:36:13
1:34:39
Jordi Martí San José
01:34:45 (Tr: 1:24:52)
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31)
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31)
Jorge Amor Suela
01:36:46 (Tr: 1:36:46)
i
Edim Autó I Artal
01:37:47 (Tr: 1:27:54) |
|||||||
295 | 244 | 117 | Joan Sol Puig | 1:36:31 | |||
Real t.: 01:36:31 Official t.: 01:36:31 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:06:35 Cat:M30 Category place: 63 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 144.76 segons/100Metres Club: cn caldes K1: 0:45:21 Hour K1 : 10:15:25 Place K1 : 299 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 299 Z K3: 0:26:34 Hour K3 : 09:56:38 Place K3 : 285 X 14 places Finish line: 1:36:31 Finish hour: 11:06:35 Finish place : 295 Y 10 places
Split Times
173690
1:37:50
01:36:31
1:35:12
Eduard Jaume Ramírez
01:35:26 (Tr: 1:25:33)
Xavier Leon Bargallo
01:35:29 (Tr: 1:25:36)
i
Toni Domenech Cuervo
01:35:31 (Tr: 1:35:31)
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20)
Jorge Amor Suela
01:36:46 (Tr: 1:36:46)
i
Edim Autó I Artal
01:37:47 (Tr: 1:27:54)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:37:50 (Tr: 1:27:57) |
|||||||
297 | 245 | 187 | Jorge Amor Suela | 1:36:46 | |||
Real t.: 01:36:46 Official t.: 01:36:46 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:06:50 Cat:M50 Category place: 39 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 145.15 segons/100Metres Club: K1: 0:44:42 Hour K1 : 10:14:46 Place K1 : 291 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 291 Z K3: 0:26:39 Hour K3 : 09:56:43 Place K3 : 286 X 5 places Finish line: 1:36:46 Finish hour: 11:06:50 Finish place : 297 Y 11 places
Split Times
164670
1:38:01
01:36:46
1:35:31
Lucas Llobet
01:35:52 (Tr: 1:35:52)
i
Ruth Mariñosa
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20)
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31)
i
Edim Autó I Artal
01:37:47 (Tr: 1:27:54)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:37:50 (Tr: 1:27:57)
i
Jaume Bombi
01:38:01 (Tr: 1:28:08) |
|||||||
242 | 200 | 389 |
i
|
Edim Autó I Artal | 1:37:47 | ||
Real t.: 01:27:54 Official t.: 01:37:47 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:07:51 Cat:M40 Category place: 70 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 131.84 segons/100Metres Club: club natació poblenou K1: 0:41:54 Hour K1 : 10:21:51 Place K1 : 245 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 245 Z K3: 0:25:16 Hour K3 : 10:05:13 Place K3 : 254 Y 9 places Finish line: 1:27:54 Finish hour: 11:07:51 Finish place : 242 X 12 places
Split Times
206470
1:39:21
01:37:47
1:36:13
Javier Urios Aparisi
01:36:13 (Tr: 1:26:20)
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31)
Jorge Amor Suela
01:36:46 (Tr: 1:36:46)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:37:50 (Tr: 1:27:57)
i
Jaume Bombi
01:38:01 (Tr: 1:28:08)
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
243 | 201 | 402 |
i
|
Ignasi Nogueras Abello | 1:37:50 | ||
Real t.: 01:27:57 Official t.: 01:37:50 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:07:54 Cat:M40 Category place: 71 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 131.91 segons/100Metres Club: c.n.barcelona K1: 0:43:28 Hour K1 : 10:23:25 Place K1 : 272 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 272 Z K3: 0:26:33 Hour K3 : 10:06:30 Place K3 : 283 Y 11 places Finish line: 1:27:57 Finish hour: 11:07:54 Finish place : 243 X 40 places
Split Times
173690
1:39:09
01:37:50
1:36:31
Joan Sol Puig
01:36:31 (Tr: 1:36:31)
Jorge Amor Suela
01:36:46 (Tr: 1:36:46)
i
Edim Autó I Artal
01:37:47 (Tr: 1:27:54)
i
Jaume Bombi
01:38:01 (Tr: 1:28:08)
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
244 | 202 | 380 |
i
|
Jaume Bombi | 1:38:01 | ||
Real t.: 01:28:08 Official t.: 01:38:01 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:05 Cat:M40 Category place: 72 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 132.19 segons/100Metres Club: runbcn K1: 0:42:34 Hour K1 : 10:22:31 Place K1 : 257 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 257 Z K3: 0:26:05 Hour K3 : 10:06:02 Place K3 : 270 Y 13 places Finish line: 1:28:08 Finish hour: 11:08:05 Finish place : 244 X 26 places
Split Times
164670
1:39:16
01:38:01
1:36:46
Jorge Amor Suela
01:36:46 (Tr: 1:36:46)
i
Edim Autó I Artal
01:37:47 (Tr: 1:27:54)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:37:50 (Tr: 1:27:57)
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
245 | 203 | 418 |
i
|
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán | 1:38:09 | ||
Real t.: 01:28:16 Official t.: 01:38:09 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:13 Cat:M40 Category place: 73 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 132.4 segons/100Metres Club: fitness sports triatlon K1: 0:42:35 Hour K1 : 10:22:32 Place K1 : 258 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 258 Z K3: 0:25:27 Hour K3 : 10:05:24 Place K3 : 257 X 1 place Finish line: 1:28:16 Finish hour: 11:08:13 Finish place : 245 X 12 places
Split Times
64460
1:38:39
01:38:09
1:37:40
i
Edim Autó I Artal
01:37:47 (Tr: 1:27:54)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:37:50 (Tr: 1:27:57)
i
Jaume Bombi
01:38:01 (Tr: 1:28:08)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46) |
|||||||
308 | 254 | 39 | Francesc Navarro I Platero | 1:38:18 | |||
Real t.: 01:38:18 Official t.: 01:38:18 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:08:22 Cat:M50 Category place: 43 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 147.44 segons/100Metres Club: neda el mon K1: 0:47:07 Hour K1 : 10:17:11 Place K1 : 317 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 317 Z K3: 0:28:07 Hour K3 : 09:58:11 Place K3 : 316 X 1 place Finish line: 1:38:18 Finish hour: 11:08:22 Finish place : 308 X 8 places
Split Times
62040
1:38:46
01:38:18
1:37:50
i
Ignasi Nogueras Abello
01:37:50 (Tr: 1:27:57)
i
Jaume Bombi
01:38:01 (Tr: 1:28:08)
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52) |
|||||||
246 | 204 | 334 |
i
|
Oriol Puig Godes | 1:38:30 | ||
Real t.: 01:28:37 Official t.: 01:38:30 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:34 Cat:M50 Category place: 27 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 132.91 segons/100Metres Club: club natacio palamos K1: 0:42:21 Hour K1 : 10:22:18 Place K1 : 255 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 255 Z K3: 0:25:17 Hour K3 : 10:05:14 Place K3 : 255 Z Finish line: 1:28:37 Finish hour: 11:08:34 Finish place : 246 X 9 places
Split Times
62700
1:38:58
01:38:30
1:38:01
i
Jaume Bombi
01:38:01 (Tr: 1:28:08)
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
247 | 205 | 345 |
i
|
Nacho Bozzo I Plans | 1:38:39 | ||
Real t.: 01:28:46 Official t.: 01:38:39 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:43 Cat:M50 Category place: 28 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 133.13 segons/100Metres Club: cnab K1: 0:42:55 Hour K1 : 10:22:52 Place K1 : 267 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 267 Z K3: 0:25:29 Hour K3 : 10:05:26 Place K3 : 258 X 9 places Finish line: 1:28:46 Finish hour: 11:08:43 Finish place : 247 X 11 places
Split Times
64460
1:39:08
01:38:39
1:38:09
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
248 | 206 | 346 | Marc Blasco Arasanz | 1:38:41 | |||
Real t.: 01:28:48 Official t.: 01:38:41 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:45 Cat:M50 Category place: 29 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 133.18 segons/100Metres Club: junior fc K1: 0:40:57 Hour K1 : 10:20:54 Place K1 : 239 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 239 Z K3: 0:24:03 Hour K3 : 10:04:00 Place K3 : 229 X 10 places Finish line: 1:28:48 Finish hour: 11:08:45 Finish place : 248 Y 19 places
Split Times
50160
1:39:04
01:38:41
1:38:18
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||
311 | 55 | 106 | Susanne Martinez Garcia | 1:38:43 | |||
Real t.: 01:38:43 Official t.: 01:38:43 Real start: 09:30:04 Finish hour: 11:08:47 Cat:W40 Category place: 12 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 148.07 segons/100Metres Club: goosportcub K1: 0:43:33 Hour K1 : 10:13:37 Place K1 : 273 - K2: 734:29:56 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 273 Z K3: 0:25:37 Hour K3 : 09:55:41 Place K3 : 261 X 12 places Finish line: 1:38:43 Finish hour: 11:08:47 Finish place : 311 Y 50 places
Split Times
91080
1:39:25
01:38:43
1:38:02
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57)
Merche Navarro
01:39:25 (Tr: 1:29:32) |
|||||||
249 | 207 | 452 |
i
|
Toni Amat Vilaro | 1:38:45 | ||
Real t.: 01:28:52 Official t.: 01:38:45 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:49 Cat:M50 Category place: 30 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 133.28 segons/100Metres Club: K1: 0:42:44 Hour K1 : 10:22:41 Place K1 : 262 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 262 Z K3: 0:25:39 Hour K3 : 10:05:36 Place K3 : 262 Z Finish line: 1:28:52 Finish hour: 11:08:49 Finish place : 249 X 13 places
Split Times
87670
1:39:25
01:38:45
1:38:05
i
Juan antonio Rodríguez Sánchez-guzmán
01:38:09 (Tr: 1:28:16)
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57)
Merche Navarro
01:39:25 (Tr: 1:29:32) |
|||||||
250 | 208 | 348 |
i
|
Joaquim Ramis Pla | 1:38:50 | ||
Real t.: 01:28:57 Official t.: 01:38:50 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:08:54 Cat:M50 Category place: 31 Race start:9:30:04 Gender:M Pace: 133.41 segons/100Metres Club: ski club camprodon K1: 0:42:00 Hour K1 : 10:21:57 Place K1 : 246 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 246 Z K3: 0:24:49 Hour K3 : 10:04:46 Place K3 : 246 Z Finish line: 1:28:57 Finish hour: 11:08:54 Finish place : 250 Y 4 places
Split Times
76230
1:39:25
01:38:50
1:38:15
Francesc Navarro I Platero
01:38:18 (Tr: 1:38:18)
i
Oriol Puig Godes
01:38:30 (Tr: 1:28:37)
i
Nacho Bozzo I Plans
01:38:39 (Tr: 1:28:46)
Marc Blasco Arasanz
01:38:41 (Tr: 1:28:48)
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
Merche Navarro
01:39:25 (Tr: 1:29:32) |
|||||||
253 | 43 | 321 | Merche Navarro | 1:39:25 | |||
Real t.: 01:29:32 Official t.: 01:39:25 Real start: 09:39:57 Finish hour: 11:09:29 Cat:W50 Category place: 3 Race start:9:30:04 Gender:F Pace: 134.28 segons/100Metres Club: merche navarro K1: 0:41:19 Hour K1 : 10:21:16 Place K1 : 240 - K2: 734:20:03 Hour K2 : 00:00:00 Place K2 : 240 Z K3: 0:24:29 Hour K3 : 10:04:26 Place K3 : 238 X 2 places Finish line: 1:29:32 Finish hour: 11:09:29 Finish place : 253 Y 15 places
Split Times
91080
1:40:06
01:39:25
1:38:43
Susanne Martinez Garcia
01:38:43 (Tr: 1:38:43)
i
Toni Amat Vilaro
01:38:45 (Tr: 1:28:52)
i
Joaquim Ramis Pla
01:38:50 (Tr: 1:28:57) |
|||||||