L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
270 | 270 | 506 | Josep Hernandez Gomez | 0:21:04 (tr 0:20:49) | |||
Real t.: 00:20:49 Official t.: 00:21:04 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:55:46 Cat:M45 Category place: 46 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: fun runners club esportiu 400m.: 0:01:35 Hour 400m. : 10:36:32 Place 400m. : 320 - 1900m.: 0:07:45 Hour 1900m. : 10:42:41 Place 1900m. : 291 X 29 places Finish line: 0:20:49 Finish hour: 10:55:46 Finish place : 270 X 21 places
Split Times
6710
0:21:07
00:21:04
0:21:01
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53) |
|||||||
272 | 272 | 309 | Victor Paez Beltran | 0:21:05 (tr 0:20:59) | |||
Real t.: 00:20:59 Official t.: 00:21:05 Real start: 10:34:48 Finish hour: 10:55:47 Cat:SenM Category place: 84 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: fun runners club esportiu 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:25 Place 400m. : 248 - 1900m.: 0:07:44 Hour 1900m. : 10:42:31 Place 1900m. : 267 Y 19 places Finish line: 0:20:59 Finish hour: 10:55:47 Finish place : 272 Y 5 places
Split Times
4620
0:21:07
00:21:05
0:21:03
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53) |
|||||||
273 | 273 | 839 |
i
|
Daniel Carrau Adam | 0:21:05 (tr 0:20:49) | ||
Real t.: 00:20:49 Official t.: 00:21:05 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:55:47 Cat:M45 Category place: 47 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: judo 400m.: 0:01:29 Hour 400m. : 10:36:26 Place 400m. : 256 - 1900m.: 0:07:33 Hour 1900m. : 10:42:31 Place 1900m. : 266 Y 10 places Finish line: 0:20:49 Finish hour: 10:55:47 Finish place : 273 Y 7 places
Split Times
4554
0:21:07
00:21:05
0:21:03
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53) |
|||||||
274 | 274 | 400 |
i
|
Otger Renom | 0:21:05 (tr 0:20:43) | ||
Real t.: 00:20:43 Official t.: 00:21:05 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:55:47 Cat:M35 Category place: 95 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:09 min/km Club: 400m.: 0:01:47 Hour 400m. : 10:36:51 Place 400m. : 469 - 1900m.: 0:08:13 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 384 X 85 places Finish line: 0:20:43 Finish hour: 10:55:47 Finish place : 274 X 110 places
Split Times
4400
0:21:07
00:21:05
0:21:03
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53) |
|||||||
275 | 275 | 441 | José luis Moreno Sánchez | 0:21:05 (tr 0:21:00) | |||
Real t.: 00:21:00 Official t.: 00:21:05 Real start: 10:34:48 Finish hour: 10:55:47 Cat:M35 Category place: 96 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: 400m.: 0:01:30 Hour 400m. : 10:36:17 Place 400m. : 191 - 1900m.: 0:07:38 Hour 1900m. : 10:42:25 Place 1900m. : 255 Y 64 places Finish line: 0:21:00 Finish hour: 10:55:47 Finish place : 275 Y 20 places
Split Times
5060
0:21:07
00:21:05
0:21:03
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58) |
|||||||
276 | 276 | 427 |
i
|
Quim Lopez Mata | 0:21:06 (tr 0:20:50) | ||
Real t.: 00:20:50 Official t.: 00:21:06 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:55:48 Cat:M45 Category place: 48 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:38 Place 400m. : 361 - 1900m.: 0:07:50 Hour 1900m. : 10:42:47 Place 1900m. : 302 X 59 places Finish line: 0:20:50 Finish hour: 10:55:48 Finish place : 276 X 26 places
Split Times
5308
0:21:08
00:21:06
0:21:03
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58)
i
Santi Riera Gomez
00:21:08 (Tr: 0:20:59) |
|||||||
277 | 277 | 139 | Jordi Masana Gallego | 0:21:07 (tr 0:20:53) | |||
Real t.: 00:20:53 Official t.: 00:21:07 Real start: 10:34:56 Finish hour: 10:55:49 Cat:M35 Category place: 97 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: 400m.: 0:01:34 Hour 400m. : 10:36:30 Place 400m. : 301 - 1900m.: 0:07:47 Hour 1900m. : 10:42:42 Place 1900m. : 296 X 5 places Finish line: 0:20:53 Finish hour: 10:55:49 Finish place : 277 X 19 places
Split Times
5280
0:21:09
00:21:07
0:21:04
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58)
i
Santi Riera Gomez
00:21:08 (Tr: 0:20:59)
Josep Figuereo
00:21:09 (Tr: 0:20:55) |
|||||||
278 | 278 | 376 | Jordi Folch Puig | 0:21:07 (tr 0:20:58) | |||
Real t.: 00:20:58 Official t.: 00:21:07 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:55:49 Cat:M35 Category place: 98 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: c.e. funciona 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:32 Place 400m. : 323 - 1900m.: 0:07:58 Hour 1900m. : 10:42:50 Place 1900m. : 304 X 19 places Finish line: 0:20:58 Finish hour: 10:55:49 Finish place : 278 X 26 places
Split Times
7040
0:21:11
00:21:07
0:21:04
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
i
Santi Riera Gomez
00:21:08 (Tr: 0:20:59)
Josep Figuereo
00:21:09 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:21:11 (Tr: 0:21:01) |
|||||||
279 | 279 | 866 |
i
|
Santi Riera Gomez | 0:21:08 (tr 0:20:59) | ||
Real t.: 00:20:59 Official t.: 00:21:08 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:55:50 Cat:M35 Category place: 99 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: tribcm 400m.: 0:01:36 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 268 - 1900m.: 0:07:48 Hour 1900m. : 10:42:39 Place 1900m. : 281 Y 13 places Finish line: 0:20:59 Finish hour: 10:55:50 Finish place : 279 X 2 places
Split Times
6351
0:21:11
00:21:08
0:21:05
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58)
Josep Figuereo
00:21:09 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:21:11 (Tr: 0:21:01)
Jose maria Espinola Gonzalez
00:21:11 (Tr: 0:20:48) |
|||||||
280 | 280 | 605 | Josep Figuereo | 0:21:09 (tr 0:20:55) | |||
Real t.: 00:20:55 Official t.: 00:21:09 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:55:51 Cat:M45 Category place: 49 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:11 min/km Club: figuereo team 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:34 Place 400m. : 333 - 1900m.: 0:07:45 Hour 1900m. : 10:42:41 Place 1900m. : 289 X 44 places Finish line: 0:20:55 Finish hour: 10:55:51 Finish place : 280 X 9 places
Split Times
17820
0:21:17
00:21:09
0:21:01
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58)
i
Santi Riera Gomez
00:21:08 (Tr: 0:20:59)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:21:11 (Tr: 0:21:01)
Jose maria Espinola Gonzalez
00:21:11 (Tr: 0:20:48)
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10) |
|||||||
281 | 281 | 1237 | Roberto Vallejo Mardomingo | 0:21:11 (tr 0:21:01) | |||
Real t.: 00:21:01 Official t.: 00:21:11 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:55:53 Cat:M35 Category place: 100 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:13 min/km Club: 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 336 - 1900m.: 0:07:59 Hour 1900m. : 10:42:51 Place 1900m. : 308 X 28 places Finish line: 0:21:01 Finish hour: 10:55:53 Finish place : 281 X 27 places
Split Times
15446
0:21:18
00:21:11
0:21:04
Josep Hernandez Gomez
00:21:04 (Tr: 0:20:49)
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58)
i
Santi Riera Gomez
00:21:08 (Tr: 0:20:59)
Josep Figuereo
00:21:09 (Tr: 0:20:55)
Jose maria Espinola Gonzalez
00:21:11 (Tr: 0:20:48)
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59) |
|||||||
282 | 282 | 71 | Jose maria Espinola Gonzalez | 0:21:11 (tr 0:20:48) | |||
Real t.: 00:20:48 Official t.: 00:21:11 Real start: 10:35:05 Finish hour: 10:55:53 Cat:SenM Category place: 85 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:10 min/km Club: prorunners barcelona 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:36:51 Place 400m. : 468 - 1900m.: 0:08:02 Hour 1900m. : 10:43:07 Place 1900m. : 344 X 124 places Finish line: 0:20:48 Finish hour: 10:55:53 Finish place : 282 X 62 places
Split Times
15510
0:21:18
00:21:11
0:21:04
Victor Paez Beltran
00:21:05 (Tr: 0:20:59)
i
Daniel Carrau Adam
00:21:05 (Tr: 0:20:49)
i
Otger Renom
00:21:05 (Tr: 0:20:43)
José luis Moreno Sánchez
00:21:05 (Tr: 0:21:00)
i
Quim Lopez Mata
00:21:06 (Tr: 0:20:50)
Jordi Masana Gallego
00:21:07 (Tr: 0:20:53)
Jordi Folch Puig
00:21:07 (Tr: 0:20:58)
i
Santi Riera Gomez
00:21:08 (Tr: 0:20:59)
Josep Figuereo
00:21:09 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:21:11 (Tr: 0:21:01)
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39) |
|||||||
283 | 283 | 173 | Gerard Vall-llovera Calmet | 0:21:17 (tr 0:21:10) | |||
Real t.: 00:21:10 Official t.: 00:21:17 Real start: 10:34:49 Finish hour: 10:55:59 Cat:M35 Category place: 101 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:14 min/km Club: 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:26 Place 400m. : 254 - 1900m.: 0:07:40 Hour 1900m. : 10:42:29 Place 1900m. : 262 Y 8 places Finish line: 0:21:10 Finish hour: 10:55:59 Finish place : 283 Y 21 places
Split Times
17820
0:21:25
00:21:17
0:21:09
Josep Figuereo
00:21:09 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:21:11 (Tr: 0:21:01)
Jose maria Espinola Gonzalez
00:21:11 (Tr: 0:20:48)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39)
i
Victor Bosch Gonzalez
00:21:19 (Tr: 0:21:05)
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59) |
|||||||
284 | 284 | 803 |
i
|
Aziz Tahere | 0:21:18 (tr 0:20:59) | ||
Real t.: 00:20:59 Official t.: 00:21:18 Real start: 10:35:01 Finish hour: 10:56:00 Cat:M35 Category place: 102 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:45 Place 400m. : 406 - 1900m.: 0:08:10 Hour 1900m. : 10:43:11 Place 1900m. : 362 X 44 places Finish line: 0:20:59 Finish hour: 10:56:00 Finish place : 284 X 78 places
Split Times
15446
0:21:25
00:21:18
0:21:11
Roberto Vallejo Mardomingo
00:21:11 (Tr: 0:21:01)
Jose maria Espinola Gonzalez
00:21:11 (Tr: 0:20:48)
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39)
i
Victor Bosch Gonzalez
00:21:19 (Tr: 0:21:05)
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15) |
|||||||
285 | 285 | 1152 | Francis Camero Campano | 0:21:18 (tr 0:20:39) | |||
Real t.: 00:20:39 Official t.: 00:21:18 Real start: 10:35:21 Finish hour: 10:56:00 Cat:M45 Category place: 50 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:08 min/km Club: - 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 567 - 1900m.: 0:08:02 Hour 1900m. : 10:43:23 Place 1900m. : 413 X 154 places Finish line: 0:20:39 Finish hour: 10:56:00 Finish place : 285 X 128 places
Split Times
15510
0:21:25
00:21:18
0:21:11
Jose maria Espinola Gonzalez
00:21:11 (Tr: 0:20:48)
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
i
Victor Bosch Gonzalez
00:21:19 (Tr: 0:21:05)
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59) |
|||||||
286 | 286 | 761 |
i
|
Victor Bosch Gonzalez | 0:21:19 (tr 0:21:05) | ||
Real t.: 00:21:05 Official t.: 00:21:19 Real start: 10:34:56 Finish hour: 10:56:01 Cat:JunM Category place: 28 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:13 min/km Club: 400m.: 0:01:32 Hour 400m. : 10:36:28 Place 400m. : 275 - 1900m.: 0:07:45 Hour 1900m. : 10:42:41 Place 1900m. : 287 Y 12 places Finish line: 0:21:05 Finish hour: 10:56:01 Finish place : 286 X 1 place
Split Times
4400
0:21:21
00:21:19
0:21:17
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39)
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17) |
|||||||
287 | 287 | 366 | David Senero Del Vas | 0:21:19 (tr 0:21:19) | |||
Real t.: 00:21:19 Official t.: 00:21:19 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:01 Cat:M35 Category place: 103 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: c.a.coty 400m.: 0:02:02 Hour 400m. : 10:36:44 Place 400m. : 405 - 1900m.: 0:08:30 Hour 1900m. : 10:43:12 Place 1900m. : 366 X 39 places Finish line: 0:21:19 Finish hour: 10:56:01 Finish place : 287 X 79 places
Split Times
9350
0:21:23
00:21:19
0:21:14
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39)
i
Victor Bosch Gonzalez
00:21:19 (Tr: 0:21:05)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15) |
|||||||
288 | 288 | 348 | Francesc Viñals | 0:21:20 (tr 0:21:14) | |||
Real t.: 00:21:14 Official t.: 00:21:20 Real start: 10:34:48 Finish hour: 10:56:02 Cat:M45 Category place: 51 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:39 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 260 - 1900m.: 0:07:48 Hour 1900m. : 10:42:36 Place 1900m. : 277 Y 17 places Finish line: 0:21:14 Finish hour: 10:56:02 Finish place : 288 Y 11 places
Split Times
11330
0:21:25
00:21:20
0:21:15
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39)
i
Victor Bosch Gonzalez
00:21:19 (Tr: 0:21:05)
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59) |
|||||||
289 | 289 | 389 | Alejandro Martínez Martínez | 0:21:20 (tr 0:21:17) | |||
Real t.: 00:21:17 Official t.: 00:21:20 Real start: 10:34:46 Finish hour: 10:56:02 Cat:M35 Category place: 104 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:23 Place 400m. : 218 - 1900m.: 0:07:55 Hour 1900m. : 10:42:40 Place 1900m. : 283 Y 65 places Finish line: 0:21:17 Finish hour: 10:56:02 Finish place : 289 Y 6 places
Split Times
11330
0:21:25
00:21:20
0:21:15
Gerard Vall-llovera Calmet
00:21:17 (Tr: 0:21:10)
i
Aziz Tahere
00:21:18 (Tr: 0:20:59)
Francis Camero Campano
00:21:18 (Tr: 0:20:39)
i
Victor Bosch Gonzalez
00:21:19 (Tr: 0:21:05)
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59)
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23) |
|||||||
290 | 290 | 3002 |
i
|
Reservat Reservat | 0:21:23 (tr 0:21:15) | ||
Real t.: 00:21:15 Official t.: 00:21:23 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:56:05 Cat:ProM Category place: 16 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 270 - 1900m.: 0:07:46 Hour 1900m. : 10:42:37 Place 1900m. : 278 Y 8 places Finish line: 0:21:15 Finish hour: 10:56:05 Finish place : 290 Y 12 places
Split Times
9350
0:21:27
00:21:23
0:21:19
David Senero Del Vas
00:21:19 (Tr: 0:21:19)
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59)
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20) |
|||||||
291 | 291 | 24 | Ramón Plana Ferres | 0:21:25 (tr 0:20:59) | |||
Real t.: 00:20:59 Official t.: 00:21:25 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:56:07 Cat:M35 Category place: 105 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:12 min/km Club: 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 473 - 1900m.: 0:07:54 Hour 1900m. : 10:43:02 Place 1900m. : 333 X 140 places Finish line: 0:20:59 Finish hour: 10:56:07 Finish place : 291 X 42 places
Split Times
11330
0:21:30
00:21:25
0:21:20
Francesc Viñals
00:21:20 (Tr: 0:21:14)
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
292 | 292 | 522 | Emilio Soler Reguera | 0:21:25 (tr 0:21:23) | |||
Real t.: 00:21:23 Official t.: 00:21:25 Real start: 10:34:45 Finish hour: 10:56:07 Cat:M35 Category place: 106 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: 400m.: 0:01:29 Hour 400m. : 10:36:14 Place 400m. : 167 - 1900m.: 0:07:32 Hour 1900m. : 10:42:17 Place 1900m. : 210 Y 43 places Finish line: 0:21:23 Finish hour: 10:56:07 Finish place : 292 Y 82 places
Split Times
11330
0:21:31
00:21:25
0:21:20
Alejandro Martínez Martínez
00:21:20 (Tr: 0:21:17)
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
293 | 293 | 1447 |
i
|
Xavi Borrell Canals | 0:21:27 (tr 0:21:06) | ||
Real t.: 00:21:06 Official t.: 00:21:27 Real start: 10:35:03 Finish hour: 10:56:09 Cat:M45 Category place: 52 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:14 min/km Club: 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:45 Place 400m. : 412 - 1900m.: 0:08:11 Hour 1900m. : 10:43:14 Place 1900m. : 369 X 43 places Finish line: 0:21:06 Finish hour: 10:56:09 Finish place : 293 X 76 places
Split Times
8005
0:21:30
00:21:27
0:21:23
i
Reservat Reservat
00:21:23 (Tr: 0:21:15)
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59)
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
294 | 294 | 300 | Israel Rozas Estor | 0:21:27 (tr 0:21:20) | |||
Real t.: 00:21:20 Official t.: 00:21:27 Real start: 10:34:49 Finish hour: 10:56:09 Cat:M35 Category place: 107 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: 400m.: 0:01:35 Hour 400m. : 10:36:24 Place 400m. : 232 - 1900m.: 0:07:51 Hour 1900m. : 10:42:40 Place 1900m. : 282 Y 50 places Finish line: 0:21:20 Finish hour: 10:56:09 Finish place : 294 Y 12 places
Split Times
4730
0:21:29
00:21:27
0:21:25
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59)
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
295 | 295 | 760 |
i
|
Alex Bosch Gonzalez | 0:21:28 (tr 0:21:15) | ||
Real t.: 00:21:15 Official t.: 00:21:28 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:56:10 Cat:ProM Category place: 17 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:34 Hour 400m. : 10:36:28 Place 400m. : 277 - 1900m.: 0:07:47 Hour 1900m. : 10:42:41 Place 1900m. : 288 Y 11 places Finish line: 0:21:15 Finish hour: 10:56:10 Finish place : 295 Y 7 places
Split Times
4543
0:21:30
00:21:28
0:21:25
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
297 | 297 | 72 | Manel Vaquero I Duran | 0:21:28 (tr 0:21:16) | |||
Real t.: 00:21:16 Official t.: 00:21:28 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:56:10 Cat:M45 Category place: 53 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: 400m.: 0:01:41 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 340 - 1900m.: 0:07:57 Hour 1900m. : 10:42:51 Place 1900m. : 307 X 33 places Finish line: 0:21:16 Finish hour: 10:56:10 Finish place : 297 X 10 places
Split Times
7150
0:21:31
00:21:28
0:21:25
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13)
Xavier Serrano Bellavista
00:21:31 (Tr: 0:21:16) |
|||||||
296 | 296 | 259 | Eduard Vera | 0:21:28 (tr 0:21:19) | |||
Real t.: 00:21:19 Official t.: 00:21:28 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:56:10 Cat:M35 Category place: 108 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: tri+9 el masnou 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 289 - 1900m.: 0:07:51 Hour 1900m. : 10:42:42 Place 1900m. : 292 Y 3 places Finish line: 0:21:19 Finish hour: 10:56:10 Finish place : 296 Y 4 places
Split Times
8250
0:21:32
00:21:28
0:21:24
Ramón Plana Ferres
00:21:25 (Tr: 0:20:59)
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13)
Xavier Serrano Bellavista
00:21:31 (Tr: 0:21:16)
Lluís Pintor
00:21:32 (Tr: 0:21:15) |
|||||||
298 | 298 | 527 |
i
|
Joaquim Vives Armengol | 0:21:29 (tr 0:21:13) | ||
Real t.: 00:21:13 Official t.: 00:21:29 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:56:11 Cat:M45 Category place: 54 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:36:43 Place 400m. : 401 - 1900m.: 0:08:13 Hour 1900m. : 10:43:11 Place 1900m. : 360 X 41 places Finish line: 0:21:13 Finish hour: 10:56:11 Finish place : 298 X 62 places
Split Times
7590
0:21:32
00:21:29
0:21:25
Emilio Soler Reguera
00:21:25 (Tr: 0:21:23)
i
Xavi Borrell Canals
00:21:27 (Tr: 0:21:06)
Israel Rozas Estor
00:21:27 (Tr: 0:21:20)
i
Alex Bosch Gonzalez
00:21:28 (Tr: 0:21:15)
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
Xavier Serrano Bellavista
00:21:31 (Tr: 0:21:16)
Lluís Pintor
00:21:32 (Tr: 0:21:15) |
|||||||
299 | 299 | 345 | Xavier Serrano Bellavista | 0:21:31 (tr 0:21:16) | |||
Real t.: 00:21:16 Official t.: 00:21:31 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:56:13 Cat:SenM Category place: 86 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: 400m.: 0:01:33 Hour 400m. : 10:36:30 Place 400m. : 308 - 1900m.: 0:07:44 Hour 1900m. : 10:42:42 Place 1900m. : 294 X 14 places Finish line: 0:21:16 Finish hour: 10:56:13 Finish place : 299 Y 5 places
Split Times
7150
0:21:35
00:21:31
0:21:28
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13)
Lluís Pintor
00:21:32 (Tr: 0:21:15) |
|||||||
300 | 300 | 317 | Lluís Pintor | 0:21:32 (tr 0:21:15) | |||
Real t.: 00:21:15 Official t.: 00:21:32 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:56:14 Cat:M35 Category place: 109 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: ce fondistes vilassar de 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:47 Place 400m. : 424 - 1900m.: 0:08:16 Hour 1900m. : 10:43:16 Place 1900m. : 376 X 48 places Finish line: 0:21:15 Finish hour: 10:56:14 Finish place : 300 X 76 places
Split Times
8250
0:21:36
00:21:32
0:21:28
Manel Vaquero I Duran
00:21:28 (Tr: 0:21:16)
Eduard Vera
00:21:28 (Tr: 0:21:19)
i
Joaquim Vives Armengol
00:21:29 (Tr: 0:21:13)
Xavier Serrano Bellavista
00:21:31 (Tr: 0:21:16) |
|||||||