L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 301 | 44 |
i
|
Toni Colomina Pascual | 0:21:34 (tr 0:21:21) | ||
Real t.: 00:21:21 Official t.: 00:21:34 Real start: 10:34:56 Finish hour: 10:56:16 Cat:M45 Category place: 55 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: laire 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:36 Place 400m. : 348 - 1900m.: 0:08:05 Hour 1900m. : 10:43:01 Place 1900m. : 331 X 17 places Finish line: 0:21:21 Finish hour: 10:56:16 Finish place : 301 X 30 places
Split Times
11220
0:21:40
00:21:34
0:21:29
David Parera Perez
00:21:37 (Tr: 0:21:37)
Eusebio Visitado Yañez
00:21:37 (Tr: 0:21:34)
i
Toni Caparros Roig
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
302 | 302 | 586 | David Parera Perez | 0:21:37 (tr 0:21:37) | |||
Real t.: 00:21:37 Official t.: 00:21:37 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:19 Cat:M35 Category place: 110 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: cng running team 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 10:36:40 Place 400m. : 377 - 1900m.: 0:08:33 Hour 1900m. : 10:43:15 Place 1900m. : 375 X 2 places Finish line: 0:21:37 Finish hour: 10:56:19 Finish place : 302 X 73 places
Split Times
5830
0:21:40
00:21:37
0:21:34
i
Toni Colomina Pascual
00:21:34 (Tr: 0:21:21)
Eusebio Visitado Yañez
00:21:37 (Tr: 0:21:34)
i
Toni Caparros Roig
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
303 | 303 | 95 | Eusebio Visitado Yañez | 0:21:37 (tr 0:21:34) | |||
Real t.: 00:21:34 Official t.: 00:21:37 Real start: 10:34:46 Finish hour: 10:56:19 Cat:M45 Category place: 56 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: club atletismo paterna ru 400m.: 0:01:42 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 274 - 1900m.: 0:08:07 Hour 1900m. : 10:42:53 Place 1900m. : 315 Y 41 places Finish line: 0:21:34 Finish hour: 10:56:19 Finish place : 303 X 12 places
Split Times
5610
0:21:40
00:21:37
0:21:34
i
Toni Colomina Pascual
00:21:34 (Tr: 0:21:21)
David Parera Perez
00:21:37 (Tr: 0:21:37)
i
Toni Caparros Roig
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
304 | 304 | 388 |
i
|
Toni Caparros Roig | 0:21:38 (tr 0:21:38) | ||
Real t.: 00:21:38 Official t.: 00:21:38 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:20 Cat:M35 Category place: 111 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:26 Place 400m. : 258 - 1900m.: 0:08:18 Hour 1900m. : 10:43:00 Place 1900m. : 329 Y 71 places Finish line: 0:21:38 Finish hour: 10:56:20 Finish place : 304 X 25 places
Split Times
7590
0:21:41
00:21:38
0:21:34
i
Toni Colomina Pascual
00:21:34 (Tr: 0:21:21)
David Parera Perez
00:21:37 (Tr: 0:21:37)
Eusebio Visitado Yañez
00:21:37 (Tr: 0:21:34)
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29)
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11)
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25) |
|||||||
305 | 305 | 354 | Xavi Luque Martinez | 0:21:38 (tr 0:21:38) | |||
Real t.: 00:21:38 Official t.: 00:21:38 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:20 Cat:M35 Category place: 112 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: cap 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 266 - 1900m.: 0:08:19 Hour 1900m. : 10:43:01 Place 1900m. : 330 Y 64 places Finish line: 0:21:38 Finish hour: 10:56:20 Finish place : 305 X 25 places
Split Times
4950
0:21:40
00:21:38
0:21:36
David Parera Perez
00:21:37 (Tr: 0:21:37)
Eusebio Visitado Yañez
00:21:37 (Tr: 0:21:34)
i
Toni Caparros Roig
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29)
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11) |
|||||||
306 | 306 | 528 | Carles Aguilar Salichs | 0:21:38 (tr 0:21:38) | |||
Real t.: 00:21:38 Official t.: 00:21:38 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:20 Cat:M35 Category place: 113 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: ontrail 400m.: 0:01:32 Hour 400m. : 10:36:14 Place 400m. : 170 - 1900m.: 0:07:37 Hour 1900m. : 10:42:19 Place 1900m. : 224 Y 54 places Finish line: 0:21:38 Finish hour: 10:56:20 Finish place : 306 Y 82 places
Split Times
5390
0:21:41
00:21:38
0:21:36
David Parera Perez
00:21:37 (Tr: 0:21:37)
Eusebio Visitado Yañez
00:21:37 (Tr: 0:21:34)
i
Toni Caparros Roig
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29)
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11)
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25) |
|||||||
307 | 307 | 1236 |
i
|
Albert Coma Prieto | 0:21:40 (tr 0:21:29) | ||
Real t.: 00:21:29 Official t.: 00:21:40 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:56:22 Cat:SenM Category place: 87 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:18 min/km Club: 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:36 Place 400m. : 346 - 1900m.: 0:08:01 Hour 1900m. : 10:42:54 Place 1900m. : 319 X 27 places Finish line: 0:21:29 Finish hour: 10:56:22 Finish place : 307 X 12 places
Split Times
4950
0:21:42
00:21:40
0:21:37
i
Toni Caparros Roig
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11)
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25)
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31) |
|||||||
308 | 308 | 642 | Antoni Valldeperas Montaña | 0:21:40 (tr 0:21:11) | |||
Real t.: 00:21:11 Official t.: 00:21:40 Real start: 10:35:12 Finish hour: 10:56:22 Cat:SenM Category place: 88 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 568 - 1900m.: 0:08:16 Hour 1900m. : 10:43:27 Place 1900m. : 431 X 137 places Finish line: 0:21:11 Finish hour: 10:56:22 Finish place : 308 X 123 places
Split Times
4950
0:21:42
00:21:40
0:21:38
Xavi Luque Martinez
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29)
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25)
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31)
Jordi Atero Molina
00:21:42 (Tr: 0:21:12) |
|||||||
309 | 309 | 229 | Oriol Porta Maqueda | 0:21:41 (tr 0:21:25) | |||
Real t.: 00:21:25 Official t.: 00:21:41 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:56:23 Cat:SenM Category place: 89 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: t-bikes club triatló 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 339 - 1900m.: 0:07:43 Hour 1900m. : 10:42:41 Place 1900m. : 286 X 53 places Finish line: 0:21:25 Finish hour: 10:56:23 Finish place : 309 Y 23 places
Split Times
5390
0:21:43
00:21:41
0:21:38
Carles Aguilar Salichs
00:21:38 (Tr: 0:21:38)
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29)
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11)
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31)
Jordi Atero Molina
00:21:42 (Tr: 0:21:12)
i
Sergi Hernandez Ranzani
00:21:43 (Tr: 0:21:25) |
|||||||
310 | 310 | 452 | David Sivilla Soria | 0:21:42 (tr 0:21:31) | |||
Real t.: 00:21:31 Official t.: 00:21:42 Real start: 10:34:54 Finish hour: 10:56:24 Cat:M45 Category place: 57 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: prorunners barcelona 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:38 Place 400m. : 365 - 1900m.: 0:08:14 Hour 1900m. : 10:43:07 Place 1900m. : 346 X 19 places Finish line: 0:21:31 Finish hour: 10:56:24 Finish place : 310 X 36 places
Split Times
4950
0:21:44
00:21:42
0:21:40
i
Albert Coma Prieto
00:21:40 (Tr: 0:21:29)
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11)
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25)
Jordi Atero Molina
00:21:42 (Tr: 0:21:12)
i
Sergi Hernandez Ranzani
00:21:43 (Tr: 0:21:25)
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43) |
|||||||
311 | 311 | 494 | Jordi Atero Molina | 0:21:42 (tr 0:21:12) | |||
Real t.: 00:21:12 Official t.: 00:21:42 Real start: 10:35:13 Finish hour: 10:56:24 Cat:M35 Category place: 114 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 581 - 1900m.: 0:08:07 Hour 1900m. : 10:43:19 Place 1900m. : 402 X 179 places Finish line: 0:21:12 Finish hour: 10:56:24 Finish place : 311 X 91 places
Split Times
4400
0:21:44
00:21:42
0:21:40
Antoni Valldeperas Montaña
00:21:40 (Tr: 0:21:11)
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25)
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31)
i
Sergi Hernandez Ranzani
00:21:43 (Tr: 0:21:25)
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43) |
|||||||
312 | 312 | 130 |
i
|
Sergi Hernandez Ranzani | 0:21:43 (tr 0:21:25) | ||
Real t.: 00:21:25 Official t.: 00:21:43 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:56:25 Cat:M45 Category place: 58 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: bolsa del corredor 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:51 Place 400m. : 467 - 1900m.: 0:08:19 Hour 1900m. : 10:43:18 Place 1900m. : 398 X 69 places Finish line: 0:21:25 Finish hour: 10:56:25 Finish place : 312 X 86 places
Split Times
4730
0:21:45
00:21:43
0:21:41
Oriol Porta Maqueda
00:21:41 (Tr: 0:21:25)
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31)
Jordi Atero Molina
00:21:42 (Tr: 0:21:12)
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43)
i
Martí Duran Feliu
00:21:44 (Tr: 0:21:29)
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21) |
|||||||
313 | 313 | 511 |
i
|
Juan maría Jiménez Nogues | 0:21:44 (tr 0:21:31) | ||
Real t.: 00:21:31 Official t.: 00:21:44 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:56:26 Cat:M35 Category place: 115 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: gegants carrer princesa 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:40 Place 400m. : 378 - 1900m.: 0:08:13 Hour 1900m. : 10:43:08 Place 1900m. : 347 X 31 places Finish line: 0:21:31 Finish hour: 10:56:26 Finish place : 313 X 34 places
Split Times
4400
0:21:46
00:21:44
0:21:42
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31)
Jordi Atero Molina
00:21:42 (Tr: 0:21:12)
i
Sergi Hernandez Ranzani
00:21:43 (Tr: 0:21:25)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43)
i
Martí Duran Feliu
00:21:44 (Tr: 0:21:29)
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21)
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
314 | 314 | 603 | Albert Garcia Arranz | 0:21:44 (tr 0:21:43) | |||
Real t.: 00:21:43 Official t.: 00:21:44 Real start: 10:34:44 Finish hour: 10:56:26 Cat:M35 Category place: 116 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: 400m.: 0:01:30 Hour 400m. : 10:36:13 Place 400m. : 158 - 1900m.: 0:07:58 Hour 1900m. : 10:42:41 Place 1900m. : 290 Y 132 places Finish line: 0:21:43 Finish hour: 10:56:26 Finish place : 314 Y 24 places
Split Times
4400
0:21:46
00:21:44
0:21:42
David Sivilla Soria
00:21:42 (Tr: 0:21:31)
Jordi Atero Molina
00:21:42 (Tr: 0:21:12)
i
Sergi Hernandez Ranzani
00:21:43 (Tr: 0:21:25)
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
i
Martí Duran Feliu
00:21:44 (Tr: 0:21:29)
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21)
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13) |
|||||||
315 | 315 | 612 |
i
|
Martí Duran Feliu | 0:21:44 (tr 0:21:29) | ||
Real t.: 00:21:29 Official t.: 00:21:44 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:56:26 Cat:JunM Category place: 29 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:18 min/km Club: 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:42 Place 400m. : 389 - 1900m.: 0:07:58 Hour 1900m. : 10:42:54 Place 1900m. : 322 X 67 places Finish line: 0:21:29 Finish hour: 10:56:26 Finish place : 315 X 7 places
Split Times
4840
0:21:46
00:21:44
0:21:42
i
Sergi Hernandez Ranzani
00:21:43 (Tr: 0:21:25)
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43)
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21)
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13)
Eduard Used Valverde
00:21:46 (Tr: 0:21:32) |
|||||||
316 | 316 | 1247 | Jairo Benito Luque | 0:21:45 (tr 0:21:21) | |||
Real t.: 00:21:21 Official t.: 00:21:45 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:56:27 Cat:M35 Category place: 117 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: born to run 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:49 Place 400m. : 451 - 1900m.: 0:08:11 Hour 1900m. : 10:43:16 Place 1900m. : 379 X 72 places Finish line: 0:21:21 Finish hour: 10:56:27 Finish place : 316 X 63 places
Split Times
4400
0:21:47
00:21:45
0:21:43
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43)
i
Martí Duran Feliu
00:21:44 (Tr: 0:21:29)
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13)
Eduard Used Valverde
00:21:46 (Tr: 0:21:32)
i
Janis Grikis
00:21:47 (Tr: 0:21:22) |
|||||||
317 | 317 | 775 |
i
|
Eduard Puig Montella | 0:21:45 (tr 0:21:13) | ||
Real t.: 00:21:13 Official t.: 00:21:45 Real start: 10:35:15 Finish hour: 10:56:27 Cat:SenM Category place: 90 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:36 Hour 400m. : 10:36:50 Place 400m. : 462 - 1900m.: 0:07:56 Hour 1900m. : 10:43:11 Place 1900m. : 359 X 103 places Finish line: 0:21:13 Finish hour: 10:56:27 Finish place : 317 X 42 places
Split Times
4754
0:21:47
00:21:45
0:21:43
i
Juan maría Jiménez Nogues
00:21:44 (Tr: 0:21:31)
Albert Garcia Arranz
00:21:44 (Tr: 0:21:43)
i
Martí Duran Feliu
00:21:44 (Tr: 0:21:29)
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21)
Eduard Used Valverde
00:21:46 (Tr: 0:21:32)
i
Janis Grikis
00:21:47 (Tr: 0:21:22)
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31) |
|||||||
318 | 318 | 418 | Eduard Used Valverde | 0:21:46 (tr 0:21:32) | |||
Real t.: 00:21:32 Official t.: 00:21:46 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:56:28 Cat:SenM Category place: 91 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: essencial triatló 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:39 Place 400m. : 371 - 1900m.: 0:08:02 Hour 1900m. : 10:42:58 Place 1900m. : 326 X 45 places Finish line: 0:21:32 Finish hour: 10:56:28 Finish place : 318 X 8 places
Split Times
4840
0:21:49
00:21:46
0:21:44
i
Martí Duran Feliu
00:21:44 (Tr: 0:21:29)
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21)
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13)
i
Janis Grikis
00:21:47 (Tr: 0:21:22)
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31)
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34) |
|||||||
319 | 319 | 858 |
i
|
Janis Grikis | 0:21:47 (tr 0:21:22) | ||
Real t.: 00:21:22 Official t.: 00:21:47 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:56:29 Cat:M35 Category place: 118 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: daugavpils runners 400m.: 0:01:34 Hour 400m. : 10:36:41 Place 400m. : 386 - 1900m.: 0:07:35 Hour 1900m. : 10:42:42 Place 1900m. : 295 X 91 places Finish line: 0:21:22 Finish hour: 10:56:29 Finish place : 319 Y 24 places
Split Times
4628
0:21:49
00:21:47
0:21:45
Jairo Benito Luque
00:21:45 (Tr: 0:21:21)
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13)
Eduard Used Valverde
00:21:46 (Tr: 0:21:32)
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31)
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34)
Raul Calvo Lamela
00:21:49 (Tr: 0:21:20) |
|||||||
320 | 320 | 424 | Quim-pol Cordero Sanchez | 0:21:47 (tr 0:21:31) | |||
Real t.: 00:21:31 Official t.: 00:21:47 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:56:29 Cat:M45 Category place: 59 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:43 Place 400m. : 402 - 1900m.: 0:08:13 Hour 1900m. : 10:43:11 Place 1900m. : 364 X 38 places Finish line: 0:21:31 Finish hour: 10:56:29 Finish place : 320 X 44 places
Split Times
4754
0:21:49
00:21:47
0:21:45
i
Eduard Puig Montella
00:21:45 (Tr: 0:21:13)
Eduard Used Valverde
00:21:46 (Tr: 0:21:32)
i
Janis Grikis
00:21:47 (Tr: 0:21:22)
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34)
Raul Calvo Lamela
00:21:49 (Tr: 0:21:20)
i
Jordi Portell Planas
00:21:49 (Tr: 0:21:21)
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28) |
|||||||
321 | 321 | 768 |
i
|
Alejandro Fernández Tomás | 0:21:48 (tr 0:21:34) | ||
Real t.: 00:21:34 Official t.: 00:21:48 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:56:30 Cat:SenM Category place: 92 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: 400m.: 0:01:39 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 338 - 1900m.: 0:07:56 Hour 1900m. : 10:42:52 Place 1900m. : 314 X 24 places Finish line: 0:21:34 Finish hour: 10:56:30 Finish place : 321 Y 7 places
Split Times
4400
0:21:50
00:21:48
0:21:46
Eduard Used Valverde
00:21:46 (Tr: 0:21:32)
i
Janis Grikis
00:21:47 (Tr: 0:21:22)
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31)
Raul Calvo Lamela
00:21:49 (Tr: 0:21:20)
i
Jordi Portell Planas
00:21:49 (Tr: 0:21:21)
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28)
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50) |
|||||||
322 | 322 | 1241 | Raul Calvo Lamela | 0:21:49 (tr 0:21:20) | |||
Real t.: 00:21:20 Official t.: 00:21:49 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:56:31 Cat:M35 Category place: 119 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:16 min/km Club: grup atlètic tmb 400m.: 0:01:42 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 480 - 1900m.: 0:08:07 Hour 1900m. : 10:43:18 Place 1900m. : 393 X 87 places Finish line: 0:21:20 Finish hour: 10:56:31 Finish place : 322 X 71 places
Split Times
4628
0:21:51
00:21:49
0:21:47
i
Janis Grikis
00:21:47 (Tr: 0:21:22)
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31)
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34)
i
Jordi Portell Planas
00:21:49 (Tr: 0:21:21)
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28)
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14) |
|||||||
323 | 323 | 886 |
i
|
Jordi Portell Planas | 0:21:49 (tr 0:21:21) | ||
Real t.: 00:21:21 Official t.: 00:21:49 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:56:31 Cat:M45 Category place: 60 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: 400m.: 0:01:41 Hour 400m. : 10:36:51 Place 400m. : 470 - 1900m.: 0:08:00 Hour 1900m. : 10:43:10 Place 1900m. : 356 X 114 places Finish line: 0:21:21 Finish hour: 10:56:31 Finish place : 323 X 33 places
Split Times
4400
0:21:51
00:21:49
0:21:47
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31)
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34)
Raul Calvo Lamela
00:21:49 (Tr: 0:21:20)
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28)
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14) |
|||||||
324 | 324 | 865 |
i
|
Ramon Marina Clopes | 0:21:49 (tr 0:21:28) | ||
Real t.: 00:21:28 Official t.: 00:21:49 Real start: 10:35:03 Finish hour: 10:56:31 Cat:M35 Category place: 120 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:18 min/km Club: club diana 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:46 Place 400m. : 415 - 1900m.: 0:08:12 Hour 1900m. : 10:43:15 Place 1900m. : 374 X 41 places Finish line: 0:21:28 Finish hour: 10:56:31 Finish place : 324 X 50 places
Split Times
4864
0:21:51
00:21:49
0:21:47
Quim-pol Cordero Sanchez
00:21:47 (Tr: 0:21:31)
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34)
Raul Calvo Lamela
00:21:49 (Tr: 0:21:20)
i
Jordi Portell Planas
00:21:49 (Tr: 0:21:21)
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14)
Joan Aymerich Goldero
00:21:51 (Tr: 0:21:38) |
|||||||
325 | 325 | 445 |
i
|
Iñaki Marina | 0:21:50 (tr 0:21:50) | ||
Real t.: 00:21:50 Official t.: 00:21:50 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:32 Cat:M35 Category place: 121 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:22 min/km Club: 400m.: 0:02:04 Hour 400m. : 10:36:46 Place 400m. : 420 - 1900m.: 0:08:28 Hour 1900m. : 10:43:10 Place 1900m. : 355 X 65 places Finish line: 0:21:50 Finish hour: 10:56:32 Finish place : 325 X 30 places
Split Times
4879
0:21:52
00:21:50
0:21:47
i
Alejandro Fernández Tomás
00:21:48 (Tr: 0:21:34)
Raul Calvo Lamela
00:21:49 (Tr: 0:21:20)
i
Jordi Portell Planas
00:21:49 (Tr: 0:21:21)
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28)
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14)
Joan Aymerich Goldero
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
i
Guillem Viñals Bort
00:21:52 (Tr: 0:21:42) |
|||||||
326 | 326 | 672 |
i
|
Lucas Weilenmann | 0:21:51 (tr 0:21:14) | ||
Real t.: 00:21:14 Official t.: 00:21:51 Real start: 10:35:19 Finish hour: 10:56:33 Cat:JunM Category place: 30 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:15 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:37:09 Place 400m. : 606 - 1900m.: 0:08:01 Hour 1900m. : 10:43:19 Place 1900m. : 403 X 203 places Finish line: 0:21:14 Finish hour: 10:56:33 Finish place : 326 X 77 places
Split Times
4400
0:21:53
00:21:51
0:21:49
i
Jordi Portell Planas
00:21:49 (Tr: 0:21:21)
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28)
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
Joan Aymerich Goldero
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
i
Guillem Viñals Bort
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Carlos Palom Rico
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Gerard Arbós Llena
00:21:53 (Tr: 0:21:42) |
|||||||
327 | 327 | 1150 | Joan Aymerich Goldero | 0:21:51 (tr 0:21:38) | |||
Real t.: 00:21:38 Official t.: 00:21:51 Real start: 10:34:56 Finish hour: 10:56:33 Cat:M45 Category place: 61 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: - 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:43 Place 400m. : 398 - 1900m.: 0:08:17 Hour 1900m. : 10:43:12 Place 1900m. : 365 X 33 places Finish line: 0:21:38 Finish hour: 10:56:33 Finish place : 327 X 38 places
Split Times
4864
0:21:54
00:21:51
0:21:49
i
Ramon Marina Clopes
00:21:49 (Tr: 0:21:28)
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14)
i
Guillem Viñals Bort
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Carlos Palom Rico
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Gerard Arbós Llena
00:21:53 (Tr: 0:21:42) |
|||||||
328 | 328 | 737 |
i
|
Guillem Viñals Bort | 0:21:52 (tr 0:21:42) | ||
Real t.: 00:21:42 Official t.: 00:21:52 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:56:34 Cat:JunM Category place: 31 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: 400m.: 0:01:33 Hour 400m. : 10:36:25 Place 400m. : 242 - 1900m.: 0:07:38 Hour 1900m. : 10:42:30 Place 1900m. : 264 Y 22 places Finish line: 0:21:42 Finish hour: 10:56:34 Finish place : 328 Y 64 places
Split Times
4879
0:21:54
00:21:52
0:21:50
i
Iñaki Marina
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14)
Joan Aymerich Goldero
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
i
Carlos Palom Rico
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Gerard Arbós Llena
00:21:53 (Tr: 0:21:42) |
|||||||
329 | 329 | 213 |
i
|
Carlos Palom Rico | 0:21:52 (tr 0:21:42) | ||
Real t.: 00:21:42 Official t.: 00:21:52 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:56:34 Cat:M35 Category place: 122 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: c.a. running 400m.: 0:01:41 Hour 400m. : 10:36:33 Place 400m. : 327 - 1900m.: 0:08:12 Hour 1900m. : 10:43:04 Place 1900m. : 335 Y 8 places Finish line: 0:21:42 Finish hour: 10:56:34 Finish place : 329 X 6 places
Split Times
4400
0:21:54
00:21:52
0:21:50
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14)
Joan Aymerich Goldero
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
i
Guillem Viñals Bort
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Gerard Arbós Llena
00:21:53 (Tr: 0:21:42) |
|||||||
330 | 330 | 735 |
i
|
Gerard Arbós Llena | 0:21:53 (tr 0:21:42) | ||
Real t.: 00:21:42 Official t.: 00:21:53 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:56:35 Cat:M35 Category place: 123 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: 400m.: 0:01:33 Hour 400m. : 10:36:25 Place 400m. : 241 - 1900m.: 0:07:53 Hour 1900m. : 10:42:45 Place 1900m. : 300 Y 59 places Finish line: 0:21:42 Finish hour: 10:56:35 Finish place : 330 Y 30 places
Split Times
4400
0:21:55
00:21:53
0:21:51
i
Lucas Weilenmann
00:21:51 (Tr: 0:21:14)
Joan Aymerich Goldero
00:21:51 (Tr: 0:21:38)
i
Guillem Viñals Bort
00:21:52 (Tr: 0:21:42)
i
Carlos Palom Rico
00:21:52 (Tr: 0:21:42) |
|||||||