L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
331 | 331 | 233 | Jordi Solà López | 0:21:54 (tr 0:21:54) | |||
Real t.: 00:21:54 Official t.: 00:21:54 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:36 Cat:M35 Category place: 124 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 264 - 1900m.: 0:07:56 Hour 1900m. : 10:42:38 Place 1900m. : 280 Y 16 places Finish line: 0:21:54 Finish hour: 10:56:36 Finish place : 331 Y 51 places
Split Times
4400
0:21:56
00:21:54
0:21:52
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46) |
|||||||
332 | 332 | 220 | Antoni Navarro Duran | 0:21:54 (tr 0:21:35) | |||
Real t.: 00:21:35 Official t.: 00:21:54 Real start: 10:35:01 Finish hour: 10:56:36 Cat:M55 Category place: 5 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: m.c runners 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:49 Place 400m. : 450 - 1900m.: 0:08:12 Hour 1900m. : 10:43:13 Place 1900m. : 367 X 83 places Finish line: 0:21:35 Finish hour: 10:56:36 Finish place : 332 X 35 places
Split Times
4400
0:21:56
00:21:54
0:21:52
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56) |
|||||||
333 | 333 | 847 |
i
|
Pol Tarradas De La Corte | 0:21:54 (tr 0:21:45) | ||
Real t.: 00:21:45 Official t.: 00:21:54 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:56:36 Cat:JunM Category place: 32 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: ce trikids 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 286 - 1900m.: 0:08:17 Hour 1900m. : 10:43:08 Place 1900m. : 348 Y 62 places Finish line: 0:21:45 Finish hour: 10:56:36 Finish place : 333 X 15 places
Split Times
4400
0:21:56
00:21:54
0:21:52
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34) |
|||||||
334 | 334 | 463 | David Jaime Fernandez | 0:21:54 (tr 0:21:40) | |||
Real t.: 00:21:40 Official t.: 00:21:54 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:56:36 Cat:M35 Category place: 125 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: club triatló cornellà 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:41 Place 400m. : 385 - 1900m.: 0:07:56 Hour 1900m. : 10:42:53 Place 1900m. : 317 X 68 places Finish line: 0:21:40 Finish hour: 10:56:36 Finish place : 334 Y 17 places
Split Times
4400
0:21:56
00:21:54
0:21:52
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34) |
|||||||
335 | 335 | 571 | David Santolaria Millan | 0:21:55 (tr 0:21:55) | |||
Real t.: 00:21:55 Official t.: 00:21:55 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:37 Cat:SenM Category place: 93 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: funrunners club esportiu 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 343 - 1900m.: 0:08:10 Hour 1900m. : 10:42:52 Place 1900m. : 311 X 32 places Finish line: 0:21:55 Finish hour: 10:56:37 Finish place : 335 Y 24 places
Split Times
4400
0:21:57
00:21:55
0:21:53
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34) |
|||||||
336 | 336 | 825 |
i
|
Miquel Nebot | 0:21:55 (tr 0:21:31) | ||
Real t.: 00:21:31 Official t.: 00:21:55 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:56:37 Cat:M35 Category place: 126 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: btt alella 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:50 Place 400m. : 464 - 1900m.: 0:08:30 Hour 1900m. : 10:43:35 Place 1900m. : 448 X 16 places Finish line: 0:21:31 Finish hour: 10:56:37 Finish place : 336 X 112 places
Split Times
4400
0:21:57
00:21:55
0:21:53
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34) |
|||||||
337 | 337 | 518 | Samuel Cifuentes Segura | 0:21:55 (tr 0:21:43) | |||
Real t.: 00:21:43 Official t.: 00:21:55 Real start: 10:34:54 Finish hour: 10:56:37 Cat:SenM Category place: 94 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: tritraining 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:38 Place 400m. : 363 - 1900m.: 0:08:07 Hour 1900m. : 10:43:01 Place 1900m. : 332 X 31 places Finish line: 0:21:43 Finish hour: 10:56:37 Finish place : 337 Y 5 places
Split Times
4400
0:21:57
00:21:55
0:21:53
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34) |
|||||||
338 | 338 | 349 | Oriol Martínez Picó | 0:21:55 (tr 0:21:46) | |||
Real t.: 00:21:46 Official t.: 00:21:55 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:56:37 Cat:M45 Category place: 62 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:22 min/km Club: trimas9 el masnou 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 291 - 1900m.: 0:07:59 Hour 1900m. : 10:42:50 Place 1900m. : 306 Y 15 places Finish line: 0:21:46 Finish hour: 10:56:37 Finish place : 338 Y 32 places
Split Times
5390
0:21:58
00:21:55
0:21:53
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34)
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40) |
|||||||
339 | 339 | 335 | Pedro Mas Bagant | 0:21:56 (tr 0:21:56) | |||
Real t.: 00:21:56 Official t.: 00:21:56 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:38 Cat:SenM Category place: 95 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:24 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:32 Place 400m. : 319 - 1900m.: 0:08:17 Hour 1900m. : 10:42:59 Place 1900m. : 328 Y 9 places Finish line: 0:21:56 Finish hour: 10:56:38 Finish place : 339 Y 11 places
Split Times
5940
0:21:58
00:21:56
0:21:53
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34)
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53) |
|||||||
340 | 340 | 695 |
i
|
Oriol Fernandez Saltor | 0:21:56 (tr 0:21:34) | ||
Real t.: 00:21:34 Official t.: 00:21:56 Real start: 10:35:05 Finish hour: 10:56:38 Cat:M35 Category place: 127 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:19 min/km Club: 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 479 - 1900m.: 0:08:31 Hour 1900m. : 10:43:35 Place 1900m. : 445 X 34 places Finish line: 0:21:34 Finish hour: 10:56:38 Finish place : 340 X 105 places
Split Times
5821
0:21:59
00:21:56
0:21:54
Jordi Solà López
00:21:54 (Tr: 0:21:54)
Antoni Navarro Duran
00:21:54 (Tr: 0:21:35)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:21:54 (Tr: 0:21:45)
David Jaime Fernandez
00:21:54 (Tr: 0:21:40)
David Santolaria Millan
00:21:55 (Tr: 0:21:55)
i
Miquel Nebot
00:21:55 (Tr: 0:21:31)
Samuel Cifuentes Segura
00:21:55 (Tr: 0:21:43)
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53)
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44) |
|||||||
341 | 341 | 187 | Josep Morera Fernández | 0:21:58 (tr 0:21:40) | |||
Real t.: 00:21:40 Official t.: 00:21:58 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:56:40 Cat:M35 Category place: 128 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:24 min/km Club: 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 436 - 1900m.: 0:08:18 Hour 1900m. : 10:43:18 Place 1900m. : 399 X 37 places Finish line: 0:21:40 Finish hour: 10:56:40 Finish place : 341 X 58 places
Split Times
5390
0:22:00
00:21:58
0:21:55
Oriol Martínez Picó
00:21:55 (Tr: 0:21:46)
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53)
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43) |
|||||||
342 | 342 | 268 |
i
|
Carles Mauri Roldan | 0:21:58 (tr 0:21:53) | ||
Real t.: 00:21:53 Official t.: 00:21:58 Real start: 10:34:48 Finish hour: 10:56:40 Cat:M45 Category place: 63 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: nem 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:31 Place 400m. : 316 - 1900m.: 0:08:22 Hour 1900m. : 10:43:09 Place 1900m. : 353 Y 37 places Finish line: 0:21:53 Finish hour: 10:56:40 Finish place : 342 X 11 places
Split Times
5940
0:22:01
00:21:58
0:21:56
Pedro Mas Bagant
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34)
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41) |
|||||||
343 | 343 | 546 | Jaume Pons Baques | 0:21:59 (tr 0:21:44) | |||
Real t.: 00:21:44 Official t.: 00:21:59 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:56:41 Cat:M45 Category place: 64 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: esto no se acaba nunca? 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:40 Place 400m. : 379 - 1900m.: 0:08:13 Hour 1900m. : 10:43:09 Place 1900m. : 352 X 27 places Finish line: 0:21:44 Finish hour: 10:56:41 Finish place : 343 X 9 places
Split Times
5821
0:22:01
00:21:59
0:21:56
i
Oriol Fernandez Saltor
00:21:56 (Tr: 0:21:34)
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54) |
|||||||
344 | 344 | 235 |
i
|
Nando Morte Redondo | 0:21:59 (tr 0:21:43) | ||
Real t.: 00:21:43 Official t.: 00:21:59 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:56:41 Cat:M35 Category place: 129 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:47 Place 400m. : 426 - 1900m.: 0:08:19 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 382 X 44 places Finish line: 0:21:43 Finish hour: 10:56:41 Finish place : 344 X 38 places
Split Times
4950
0:22:01
00:21:59
0:21:57
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53)
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54) |
|||||||
345 | 345 | 533 | Marc Mier Cervantes | 0:22:00 (tr 0:21:43) | |||
Real t.: 00:21:43 Official t.: 00:22:00 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:56:42 Cat:SenM Category place: 96 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:36:44 Place 400m. : 404 - 1900m.: 0:08:19 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 387 X 17 places Finish line: 0:21:43 Finish hour: 10:56:42 Finish place : 345 X 42 places
Split Times
4400
0:22:02
00:22:00
0:21:58
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53)
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55) |
|||||||
346 | 346 | 248 | Joan carles Cabeza Frias | 0:22:00 (tr 0:21:41) | |||
Real t.: 00:21:41 Official t.: 00:22:00 Real start: 10:35:02 Finish hour: 10:56:42 Cat:M45 Category place: 65 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 475 - 1900m.: 0:08:16 Hour 1900m. : 10:43:18 Place 1900m. : 397 X 78 places Finish line: 0:21:41 Finish hour: 10:56:42 Finish place : 346 X 51 places
Split Times
4400
0:22:02
00:22:00
0:21:58
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21) |
|||||||
347 | 347 | 472 | Manel Atalaya De La Viuda | 0:22:01 (tr 0:21:54) | |||
Real t.: 00:21:54 Official t.: 00:22:01 Real start: 10:34:50 Finish hour: 10:56:43 Cat:M45 Category place: 66 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:30 Place 400m. : 302 - 1900m.: 0:08:08 Hour 1900m. : 10:42:57 Place 1900m. : 325 Y 23 places Finish line: 0:21:54 Finish hour: 10:56:43 Finish place : 347 Y 22 places
Split Times
4950
0:22:03
00:22:01
0:21:59
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21)
i
Joan Del Val
00:22:03 (Tr: 0:21:39) |
|||||||
348 | 348 | 480 | Alex Luque Clemente | 0:22:02 (tr 0:21:55) | |||
Real t.: 00:21:55 Official t.: 00:22:02 Real start: 10:34:49 Finish hour: 10:56:44 Cat:M45 Category place: 67 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: tri+9 el masnou 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:28 Place 400m. : 284 - 1900m.: 0:08:02 Hour 1900m. : 10:42:50 Place 1900m. : 305 Y 21 places Finish line: 0:21:55 Finish hour: 10:56:44 Finish place : 348 Y 43 places
Split Times
6490
0:22:05
00:22:02
0:21:59
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21)
i
Joan Del Val
00:22:03 (Tr: 0:21:39)
Ernest Díaz Segú
00:22:05 (Tr: 0:21:41) |
|||||||
349 | 349 | 791 |
i
|
Pau Roca Pardo | 0:22:02 (tr 0:21:21) | ||
Real t.: 00:21:21 Official t.: 00:22:02 Real start: 10:35:24 Finish hour: 10:56:44 Cat:JunM Category place: 33 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:17 min/km Club: c. a. dalt premià 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 585 - 1900m.: 0:08:00 Hour 1900m. : 10:43:24 Place 1900m. : 417 X 168 places Finish line: 0:21:21 Finish hour: 10:56:44 Finish place : 349 X 68 places
Split Times
9145
0:22:06
00:22:02
0:21:58
Josep Morera Fernández
00:21:58 (Tr: 0:21:40)
i
Carles Mauri Roldan
00:21:58 (Tr: 0:21:53)
Jaume Pons Baques
00:21:59 (Tr: 0:21:44)
i
Nando Morte Redondo
00:21:59 (Tr: 0:21:43)
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Joan Del Val
00:22:03 (Tr: 0:21:39)
Ernest Díaz Segú
00:22:05 (Tr: 0:21:41)
i
Joan Gallifa Puig
00:22:06 (Tr: 0:21:47) |
|||||||
350 | 350 | 809 |
i
|
Joan Del Val | 0:22:03 (tr 0:21:39) | ||
Real t.: 00:21:39 Official t.: 00:22:03 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:56:45 Cat:SenM Category place: 97 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:20 min/km Club: 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 438 - 1900m.: 0:08:11 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 385 X 53 places Finish line: 0:21:39 Finish hour: 10:56:45 Finish place : 350 X 35 places
Split Times
7715
0:22:06
00:22:03
0:21:59
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21)
Ernest Díaz Segú
00:22:05 (Tr: 0:21:41)
i
Joan Gallifa Puig
00:22:06 (Tr: 0:21:47)
Francesc Raga Batlle
00:22:06 (Tr: 0:21:49) |
|||||||
351 | 351 | 111 | Ernest Díaz Segú | 0:22:05 (tr 0:21:41) | |||
Real t.: 00:21:41 Official t.: 00:22:05 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:56:47 Cat:SenM Category place: 98 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:21 min/km Club: prorunners barcelona 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:50 Place 400m. : 456 - 1900m.: 0:08:02 Hour 1900m. : 10:43:07 Place 1900m. : 345 X 111 places Finish line: 0:21:41 Finish hour: 10:56:47 Finish place : 351 Y 6 places
Split Times
9680
0:22:09
00:22:05
0:22:00
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21)
i
Joan Del Val
00:22:03 (Tr: 0:21:39)
i
Joan Gallifa Puig
00:22:06 (Tr: 0:21:47)
Francesc Raga Batlle
00:22:06 (Tr: 0:21:49)
i
Oriol Guzmán Jimenez
00:22:09 (Tr: 0:21:53) |
|||||||
352 | 352 | 888 |
i
|
Joan Gallifa Puig | 0:22:06 (tr 0:21:47) | ||
Real t.: 00:21:47 Official t.: 00:22:06 Real start: 10:35:01 Finish hour: 10:56:48 Cat:M35 Category place: 130 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:22 min/km Club: 620720851 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:45 Place 400m. : 408 - 1900m.: 0:08:15 Hour 1900m. : 10:43:16 Place 1900m. : 378 X 30 places Finish line: 0:21:47 Finish hour: 10:56:48 Finish place : 352 X 26 places
Split Times
12148
0:22:11
00:22:06
0:22:00
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21)
i
Joan Del Val
00:22:03 (Tr: 0:21:39)
Ernest Díaz Segú
00:22:05 (Tr: 0:21:41)
Francesc Raga Batlle
00:22:06 (Tr: 0:21:49)
i
Oriol Guzmán Jimenez
00:22:09 (Tr: 0:21:53)
i
Jordi Places Rabal
00:22:11 (Tr: 0:22:09) |
|||||||
353 | 353 | 70 | Francesc Raga Batlle | 0:22:06 (tr 0:21:49) | |||
Real t.: 00:21:49 Official t.: 00:22:06 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:56:48 Cat:JunM Category place: 34 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:22 min/km Club: 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:49 Place 400m. : 445 - 1900m.: 0:08:18 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 389 X 56 places Finish line: 0:21:49 Finish hour: 10:56:48 Finish place : 353 X 36 places
Split Times
15180
0:22:13
00:22:06
0:21:59
Marc Mier Cervantes
00:22:00 (Tr: 0:21:43)
Joan carles Cabeza Frias
00:22:00 (Tr: 0:21:41)
Manel Atalaya De La Viuda
00:22:01 (Tr: 0:21:54)
Alex Luque Clemente
00:22:02 (Tr: 0:21:55)
i
Pau Roca Pardo
00:22:02 (Tr: 0:21:21)
i
Joan Del Val
00:22:03 (Tr: 0:21:39)
Ernest Díaz Segú
00:22:05 (Tr: 0:21:41)
i
Joan Gallifa Puig
00:22:06 (Tr: 0:21:47)
i
Oriol Guzmán Jimenez
00:22:09 (Tr: 0:21:53)
i
Jordi Places Rabal
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
Rener Mourao David
00:22:13 (Tr: 0:22:13) |
|||||||
354 | 354 | 216 |
i
|
Oriol Guzmán Jimenez | 0:22:09 (tr 0:21:53) | ||
Real t.: 00:21:53 Official t.: 00:22:09 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:56:51 Cat:JunM Category place: 35 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:23 min/km Club: club esportiu fes triatló 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:41 Place 400m. : 384 - 1900m.: 0:08:15 Hour 1900m. : 10:43:13 Place 1900m. : 368 X 16 places Finish line: 0:21:53 Finish hour: 10:56:51 Finish place : 354 X 14 places
Split Times
12100
0:22:14
00:22:09
0:22:03
Ernest Díaz Segú
00:22:05 (Tr: 0:21:41)
i
Joan Gallifa Puig
00:22:06 (Tr: 0:21:47)
Francesc Raga Batlle
00:22:06 (Tr: 0:21:49)
i
Jordi Places Rabal
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
Rener Mourao David
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Francisco Lugo Gutiérrez
00:22:14 (Tr: 0:22:04) |
|||||||
355 | 355 | 595 |
i
|
Jordi Places Rabal | 0:22:11 (tr 0:22:09) | ||
Real t.: 00:22:09 Official t.: 00:22:11 Real start: 10:34:45 Finish hour: 10:56:53 Cat:SenM Category place: 99 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:26 min/km Club: atletisme molins 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:24 Place 400m. : 235 - 1900m.: 0:08:07 Hour 1900m. : 10:42:51 Place 1900m. : 309 Y 74 places Finish line: 0:22:09 Finish hour: 10:56:53 Finish place : 355 Y 46 places
Split Times
12148
0:22:17
00:22:11
0:22:06
i
Joan Gallifa Puig
00:22:06 (Tr: 0:21:47)
Francesc Raga Batlle
00:22:06 (Tr: 0:21:49)
i
Oriol Guzmán Jimenez
00:22:09 (Tr: 0:21:53)
Rener Mourao David
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Francisco Lugo Gutiérrez
00:22:14 (Tr: 0:22:04)
i
Jordi Larriba Forcada
00:22:15 (Tr: 0:22:04)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:16 (Tr: 0:22:01)
i
Tomas Lopez Ballesteros
00:22:16 (Tr: 0:22:04) |
|||||||
356 | 356 | 649 | Rener Mourao David | 0:22:13 (tr 0:22:13) | |||
Real t.: 00:22:13 Official t.: 00:22:13 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:56:55 Cat:M35 Category place: 131 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:27 min/km Club: fun runners club esportiu 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:20 Place 400m. : 204 - 1900m.: 0:08:04 Hour 1900m. : 10:42:46 Place 1900m. : 301 Y 97 places Finish line: 0:22:13 Finish hour: 10:56:55 Finish place : 356 Y 55 places
Split Times
15180
0:22:20
00:22:13
0:22:06
Francesc Raga Batlle
00:22:06 (Tr: 0:21:49)
i
Oriol Guzmán Jimenez
00:22:09 (Tr: 0:21:53)
i
Jordi Places Rabal
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
i
Francisco Lugo Gutiérrez
00:22:14 (Tr: 0:22:04)
i
Jordi Larriba Forcada
00:22:15 (Tr: 0:22:04)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:16 (Tr: 0:22:01)
i
Tomas Lopez Ballesteros
00:22:16 (Tr: 0:22:04) |
|||||||
357 | 357 | 1243 |
i
|
Francisco Lugo Gutiérrez | 0:22:14 (tr 0:22:04) | ||
Real t.: 00:22:04 Official t.: 00:22:14 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:56:56 Cat:M35 Category place: 132 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:25 min/km Club: medina triatló 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:31 Place 400m. : 311 - 1900m.: 0:08:01 Hour 1900m. : 10:42:54 Place 1900m. : 320 Y 9 places Finish line: 0:22:04 Finish hour: 10:56:56 Finish place : 357 Y 37 places
Split Times
12100
0:22:20
00:22:14
0:22:09
i
Oriol Guzmán Jimenez
00:22:09 (Tr: 0:21:53)
i
Jordi Places Rabal
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
Rener Mourao David
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Jordi Larriba Forcada
00:22:15 (Tr: 0:22:04)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:16 (Tr: 0:22:01)
i
Tomas Lopez Ballesteros
00:22:16 (Tr: 0:22:04) |
|||||||
358 | 358 | 545 |
i
|
Jordi Larriba Forcada | 0:22:15 (tr 0:22:04) | ||
Real t.: 00:22:04 Official t.: 00:22:15 Real start: 10:34:54 Finish hour: 10:56:57 Cat:M45 Category place: 68 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:25 min/km Club: sport2 live 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:31 Place 400m. : 315 - 1900m.: 0:08:16 Hour 1900m. : 10:43:09 Place 1900m. : 351 Y 36 places Finish line: 0:22:04 Finish hour: 10:56:57 Finish place : 358 Y 7 places
Split Times
7920
0:22:19
00:22:15
0:22:11
i
Jordi Places Rabal
00:22:11 (Tr: 0:22:09)
Rener Mourao David
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Francisco Lugo Gutiérrez
00:22:14 (Tr: 0:22:04)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:16 (Tr: 0:22:01)
i
Tomas Lopez Ballesteros
00:22:16 (Tr: 0:22:04) |
|||||||
359 | 359 | 470 | Eduardo Martinez Martinez | 0:22:16 (tr 0:22:01) | |||
Real t.: 00:22:01 Official t.: 00:22:16 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:56:58 Cat:M45 Category place: 69 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:25 min/km Club: trote cochinero 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:46 Place 400m. : 416 - 1900m.: 0:08:19 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 380 X 36 places Finish line: 0:22:01 Finish hour: 10:56:58 Finish place : 359 X 21 places
Split Times
5280
0:22:18
00:22:16
0:22:13
Rener Mourao David
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Francisco Lugo Gutiérrez
00:22:14 (Tr: 0:22:04)
i
Jordi Larriba Forcada
00:22:15 (Tr: 0:22:04)
i
Tomas Lopez Ballesteros
00:22:16 (Tr: 0:22:04) |
|||||||
360 | 360 | 728 |
i
|
Tomas Lopez Ballesteros | 0:22:16 (tr 0:22:04) | ||
Real t.: 00:22:04 Official t.: 00:22:16 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:56:58 Cat:M45 Category place: 70 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:25 min/km Club: 400m.: 0:01:36 Hour 400m. : 10:36:30 Place 400m. : 304 - 1900m.: 0:08:11 Hour 1900m. : 10:43:05 Place 1900m. : 338 Y 34 places Finish line: 0:22:04 Finish hour: 10:56:58 Finish place : 360 Y 22 places
Split Times
4400
0:22:18
00:22:16
0:22:14
i
Francisco Lugo Gutiérrez
00:22:14 (Tr: 0:22:04)
i
Jordi Larriba Forcada
00:22:15 (Tr: 0:22:04)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:16 (Tr: 0:22:01) |
|||||||