L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
421 | 421 | 228 | Ricard Maeso Orti | 0:23:00 (tr 0:22:41) | |||
Real t.: 00:22:41 Official t.: 00:23:00 Real start: 10:35:01 Finish hour: 10:57:42 Cat:JunM Category place: 42 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:33 min/km Club: 400m.: 0:01:47 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 439 - 1900m.: 0:08:24 Hour 1900m. : 10:43:25 Place 1900m. : 423 X 16 places Finish line: 0:22:41 Finish hour: 10:57:42 Finish place : 421 X 2 places
Split Times
15620
0:23:07
00:23:00
0:22:53
Enric Mudarra Herrera
00:23:02 (Tr: 0:22:46)
Ricard Iglesias Iglesias
00:23:02 (Tr: 0:22:47)
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58) |
|||||||
422 | 422 | 321 | Enric Mudarra Herrera | 0:23:02 (tr 0:22:46) | |||
Real t.: 00:22:46 Official t.: 00:23:02 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:57:44 Cat:M55 Category place: 12 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:34 min/km Club: tri+9 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:46 Place 400m. : 414 - 1900m.: 0:08:27 Hour 1900m. : 10:43:24 Place 1900m. : 419 Y 5 places Finish line: 0:22:46 Finish hour: 10:57:44 Finish place : 422 Y 3 places
Split Times
12760
0:23:07
00:23:02
0:22:56
Ricard Maeso Orti
00:23:00 (Tr: 0:22:41)
Ricard Iglesias Iglesias
00:23:02 (Tr: 0:22:47)
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58) |
|||||||
423 | 423 | 137 | Ricard Iglesias Iglesias | 0:23:02 (tr 0:22:47) | |||
Real t.: 00:22:47 Official t.: 00:23:02 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:57:44 Cat:M35 Category place: 150 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:34 min/km Club: 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:42 Place 400m. : 390 - 1900m.: 0:08:22 Hour 1900m. : 10:43:20 Place 1900m. : 404 Y 14 places Finish line: 0:22:47 Finish hour: 10:57:44 Finish place : 423 Y 19 places
Split Times
11770
0:23:07
00:23:02
0:22:57
Ricard Maeso Orti
00:23:00 (Tr: 0:22:41)
Enric Mudarra Herrera
00:23:02 (Tr: 0:22:46)
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58) |
|||||||
424 | 424 | 710 |
i
|
Josep Bardés Padilla | 0:23:03 (tr 0:22:37) | ||
Real t.: 00:22:37 Official t.: 00:23:03 Real start: 10:35:09 Finish hour: 10:57:45 Cat:SenM Category place: 108 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:32 min/km Club: 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 483 - 1900m.: 0:08:21 Hour 1900m. : 10:43:29 Place 1900m. : 435 X 48 places Finish line: 0:22:37 Finish hour: 10:57:45 Finish place : 424 X 11 places
Split Times
9152
0:23:07
00:23:03
0:22:59
Ricard Maeso Orti
00:23:00 (Tr: 0:22:41)
Enric Mudarra Herrera
00:23:02 (Tr: 0:22:46)
Ricard Iglesias Iglesias
00:23:02 (Tr: 0:22:47)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58) |
|||||||
425 | 425 | 159 | Javi Perez Miron | 0:23:04 (tr 0:22:32) | |||
Real t.: 00:22:32 Official t.: 00:23:04 Real start: 10:35:15 Finish hour: 10:57:46 Cat:M35 Category place: 151 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:31 min/km Club: c.e.montgat corre 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 560 - 1900m.: 0:08:33 Hour 1900m. : 10:43:47 Place 1900m. : 469 X 91 places Finish line: 0:22:32 Finish hour: 10:57:46 Finish place : 425 X 44 places
Split Times
8896
0:23:08
00:23:04
0:23:00
Ricard Maeso Orti
00:23:00 (Tr: 0:22:41)
Enric Mudarra Herrera
00:23:02 (Tr: 0:22:46)
Ricard Iglesias Iglesias
00:23:02 (Tr: 0:22:47)
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58)
i
Nacho Castella Casas
00:23:08 (Tr: 0:22:42) |
|||||||
426 | 426 | 287 | Sergi Solanas Almarcha | 0:23:07 (tr 0:22:48) | |||
Real t.: 00:22:48 Official t.: 00:23:07 Real start: 10:35:02 Finish hour: 10:57:49 Cat:M45 Category place: 89 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:34 min/km Club: g.a. lluissos 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:50 Place 400m. : 455 - 1900m.: 0:08:37 Hour 1900m. : 10:43:38 Place 1900m. : 454 X 1 place Finish line: 0:22:48 Finish hour: 10:57:49 Finish place : 426 X 28 places
Split Times
11000
0:23:12
00:23:07
0:23:02
Ricard Iglesias Iglesias
00:23:02 (Tr: 0:22:47)
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58)
i
Nacho Castella Casas
00:23:08 (Tr: 0:22:42)
Antonio Exposito Martin
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39) |
|||||||
427 | 427 | 196 | Alfredo Ramírez Montero | 0:23:07 (tr 0:22:58) | |||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:07 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:57:49 Cat:M55 Category place: 13 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: 400m.: 0:01:39 Hour 400m. : 10:36:31 Place 400m. : 313 - 1900m.: 0:08:22 Hour 1900m. : 10:43:14 Place 1900m. : 370 Y 57 places Finish line: 0:22:58 Finish hour: 10:57:49 Finish place : 427 Y 57 places
Split Times
9152
0:23:12
00:23:07
0:23:03
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
i
Nacho Castella Casas
00:23:08 (Tr: 0:22:42)
Antonio Exposito Martin
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39) |
|||||||
428 | 428 | 666 |
i
|
Nacho Castella Casas | 0:23:08 (tr 0:22:42) | ||
Real t.: 00:22:42 Official t.: 00:23:08 Real start: 10:35:09 Finish hour: 10:57:50 Cat:M45 Category place: 90 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:33 min/km Club: cat real estate 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:56 Place 400m. : 505 - 1900m.: 0:08:40 Hour 1900m. : 10:43:48 Place 1900m. : 471 X 34 places Finish line: 0:22:42 Finish hour: 10:57:50 Finish place : 428 X 43 places
Split Times
8896
0:23:12
00:23:08
0:23:04
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58)
Antonio Exposito Martin
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39)
i
José manuel Núñez Vilaplana
00:23:12 (Tr: 0:22:48) |
|||||||
429 | 429 | 249 | Antonio Exposito Martin | 0:23:08 (tr 0:23:08) | |||
Real t.: 00:23:08 Official t.: 00:23:08 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:57:50 Cat:M65 Category place: 3 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: 400m.: 0:01:38 Hour 400m. : 10:36:20 Place 400m. : 203 - 1900m.: 0:08:35 Hour 1900m. : 10:43:17 Place 1900m. : 390 Y 187 places Finish line: 0:23:08 Finish hour: 10:57:50 Finish place : 429 Y 39 places
Split Times
11440
0:23:14
00:23:08
0:23:03
i
Josep Bardés Padilla
00:23:03 (Tr: 0:22:37)
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58)
i
Nacho Castella Casas
00:23:08 (Tr: 0:22:42)
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39)
i
José manuel Núñez Vilaplana
00:23:12 (Tr: 0:22:48)
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45) |
|||||||
430 | 430 | 580 | Marc Clariana Prat | 0:23:09 (tr 0:22:39) | |||
Real t.: 00:22:39 Official t.: 00:23:09 Real start: 10:35:12 Finish hour: 10:57:51 Cat:M35 Category place: 152 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:32 min/km Club: sportclickevent 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:08 Place 400m. : 594 - 1900m.: 0:08:54 Hour 1900m. : 10:44:06 Place 1900m. : 525 X 69 places Finish line: 0:22:39 Finish hour: 10:57:51 Finish place : 430 X 95 places
Split Times
11660
0:23:14
00:23:09
0:23:04
Javi Perez Miron
00:23:04 (Tr: 0:22:32)
Sergi Solanas Almarcha
00:23:07 (Tr: 0:22:48)
Alfredo Ramírez Montero
00:23:07 (Tr: 0:22:58)
i
Nacho Castella Casas
00:23:08 (Tr: 0:22:42)
Antonio Exposito Martin
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
i
José manuel Núñez Vilaplana
00:23:12 (Tr: 0:22:48)
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05) |
|||||||
431 | 431 | 230 |
i
|
José manuel Núñez Vilaplana | 0:23:12 (tr 0:22:48) | ||
Real t.: 00:22:48 Official t.: 00:23:12 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:57:54 Cat:SenM Category place: 109 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:34 min/km Club: tri+9 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:49 Place 400m. : 444 - 1900m.: 0:08:12 Hour 1900m. : 10:43:18 Place 1900m. : 394 X 50 places Finish line: 0:22:48 Finish hour: 10:57:54 Finish place : 431 Y 37 places
Split Times
8703
0:23:16
00:23:12
0:23:08
i
Nacho Castella Casas
00:23:08 (Tr: 0:22:42)
Antonio Exposito Martin
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39)
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54) |
|||||||
432 | 432 | 456 | Meisong Chen | 0:23:14 (tr 0:22:45) | |||
Real t.: 00:22:45 Official t.: 00:23:14 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:57:56 Cat:M35 Category place: 153 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:33 min/km Club: c.m. sigueme 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 10:37:09 Place 400m. : 607 - 1900m.: 0:08:32 Hour 1900m. : 10:43:43 Place 1900m. : 462 X 145 places Finish line: 0:22:45 Finish hour: 10:57:56 Finish place : 432 X 30 places
Split Times
11440
0:23:19
00:23:14
0:23:08
Antonio Exposito Martin
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39)
i
José manuel Núñez Vilaplana
00:23:12 (Tr: 0:22:48)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53) |
|||||||
433 | 433 | 279 | Xavier Marti Quesada | 0:23:14 (tr 0:23:06) | |||
Real t.: 00:23:06 Official t.: 00:23:14 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:57:56 Cat:M45 Category place: 91 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:33 Place 400m. : 331 - 1900m.: 0:08:30 Hour 1900m. : 10:43:21 Place 1900m. : 408 Y 77 places Finish line: 0:23:06 Finish hour: 10:57:56 Finish place : 433 Y 25 places
Split Times
11660
0:23:20
00:23:14
0:23:09
Marc Clariana Prat
00:23:09 (Tr: 0:22:39)
i
José manuel Núñez Vilaplana
00:23:12 (Tr: 0:22:48)
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53) |
|||||||
434 | 434 | 423 | Quim Ramírez Vaqué | 0:23:14 (tr 0:23:05) | |||
Real t.: 00:23:05 Official t.: 00:23:14 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:57:56 Cat:M45 Category place: 92 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:36:37 Place 400m. : 354 - 1900m.: 0:08:39 Hour 1900m. : 10:43:30 Place 1900m. : 438 Y 84 places Finish line: 0:23:05 Finish hour: 10:57:56 Finish place : 434 X 4 places
Split Times
4730
0:23:17
00:23:14
0:23:12
i
José manuel Núñez Vilaplana
00:23:12 (Tr: 0:22:48)
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06) |
|||||||
435 | 435 | 375 | Manel Pino Baeza | 0:23:15 (tr 0:22:40) | |||
Real t.: 00:22:40 Official t.: 00:23:15 Real start: 10:35:18 Finish hour: 10:57:57 Cat:M45 Category place: 93 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:32 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:13 Place 400m. : 635 - 1900m.: 0:08:45 Hour 1900m. : 10:44:02 Place 1900m. : 509 X 126 places Finish line: 0:22:40 Finish hour: 10:57:57 Finish place : 435 X 74 places
Split Times
4400
0:23:17
00:23:15
0:23:13
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06) |
|||||||
436 | 436 | 711 |
i
|
Eudald Guzmán Jimenez | 0:23:15 (tr 0:22:54) | ||
Real t.: 00:22:54 Official t.: 00:23:15 Real start: 10:35:03 Finish hour: 10:57:57 Cat:JunM Category place: 43 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:35 min/km Club: club esportiu fes triatló 400m.: 0:02:03 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 562 - 1900m.: 0:08:47 Hour 1900m. : 10:43:50 Place 1900m. : 475 X 87 places Finish line: 0:22:54 Finish hour: 10:57:57 Finish place : 436 X 39 places
Split Times
4807
0:23:17
00:23:15
0:23:12
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53) |
|||||||
437 | 437 | 98 |
i
|
Manel Gonzalez Garcia | 0:23:16 (tr 0:23:06) | ||
Real t.: 00:23:06 Official t.: 00:23:16 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:57:58 Cat:M45 Category place: 94 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:41 Place 400m. : 382 - 1900m.: 0:08:38 Hour 1900m. : 10:43:30 Place 1900m. : 437 Y 55 places Finish line: 0:23:06 Finish hour: 10:57:58 Finish place : 437 Z
Split Times
4400
0:23:18
00:23:16
0:23:14
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53) |
|||||||
438 | 438 | 312 | Josep maria Fraile Obradors | 0:23:17 (tr 0:23:06) | |||
Real t.: 00:23:06 Official t.: 00:23:17 Real start: 10:34:53 Finish hour: 10:57:59 Cat:M55 Category place: 14 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: club proam 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:36:39 Place 400m. : 373 - 1900m.: 0:08:35 Hour 1900m. : 10:43:28 Place 1900m. : 433 Y 60 places Finish line: 0:23:06 Finish hour: 10:57:59 Finish place : 438 Y 5 places
Split Times
9464
0:23:21
00:23:17
0:23:12
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03) |
|||||||
439 | 439 | 521 |
i
|
Sergi Martí Fernández | 0:23:17 (tr 0:22:53) | ||
Real t.: 00:22:53 Official t.: 00:23:17 Real start: 10:35:07 Finish hour: 10:57:59 Cat:M35 Category place: 154 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:35 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:02 Place 400m. : 539 - 1900m.: 0:08:51 Hour 1900m. : 10:43:57 Place 1900m. : 494 X 45 places Finish line: 0:22:53 Finish hour: 10:57:59 Finish place : 439 X 55 places
Split Times
9101
0:23:21
00:23:17
0:23:13
Meisong Chen
00:23:14 (Tr: 0:22:45)
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07) |
|||||||
440 | 440 | 391 | Xavier Balaguer | 0:23:17 (tr 0:22:53) | |||
Real t.: 00:22:53 Official t.: 00:23:17 Real start: 10:35:07 Finish hour: 10:57:59 Cat:M35 Category place: 155 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:35 min/km Club: uesmap 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:56 Place 400m. : 509 - 1900m.: 0:08:29 Hour 1900m. : 10:43:36 Place 1900m. : 449 X 60 places Finish line: 0:22:53 Finish hour: 10:57:59 Finish place : 440 X 9 places
Split Times
8140
0:23:21
00:23:17
0:23:14
Xavier Marti Quesada
00:23:14 (Tr: 0:23:06)
Quim Ramírez Vaqué
00:23:14 (Tr: 0:23:05)
Manel Pino Baeza
00:23:15 (Tr: 0:22:40)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:23:15 (Tr: 0:22:54)
i
Manel Gonzalez Garcia
00:23:16 (Tr: 0:23:06)
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
441 | 441 | 693 |
i
|
Joan josep Vidal Marti | 0:23:21 (tr 0:23:03) | ||
Real t.: 00:23:03 Official t.: 00:23:21 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:58:03 Cat:M55 Category place: 15 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:40 Place 400m. : 376 - 1900m.: 0:08:27 Hour 1900m. : 10:43:26 Place 1900m. : 426 Y 50 places Finish line: 0:23:03 Finish hour: 10:58:03 Finish place : 441 Y 15 places
Split Times
9464
0:23:25
00:23:21
0:23:17
Josep maria Fraile Obradors
00:23:17 (Tr: 0:23:06)
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51)
i
Pau Luque Fradera
00:23:24 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
442 | 442 | 750 |
i
|
John Gilfeather | 0:23:21 (tr 0:23:07) | ||
Real t.: 00:23:07 Official t.: 00:23:21 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:58:03 Cat:M45 Category place: 95 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: fanta boys 400m.: 0:01:31 Hour 400m. : 10:36:27 Place 400m. : 271 - 1900m.: 0:08:12 Hour 1900m. : 10:43:09 Place 1900m. : 350 Y 79 places Finish line: 0:23:07 Finish hour: 10:58:03 Finish place : 442 Y 92 places
Split Times
9101
0:23:25
00:23:21
0:23:17
i
Sergi Martí Fernández
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51)
i
Pau Luque Fradera
00:23:24 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
443 | 443 | 267 |
i
|
Daniel Alarcon Vila | 0:23:21 (tr 0:23:19) | ||
Real t.: 00:23:19 Official t.: 00:23:21 Real start: 10:34:44 Finish hour: 10:58:03 Cat:M35 Category place: 156 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club: club triatlo granollers 400m.: 0:01:31 Hour 400m. : 10:36:14 Place 400m. : 172 - 1900m.: 0:07:24 Hour 1900m. : 10:42:08 Place 1900m. : 189 Y 17 places Finish line: 0:23:19 Finish hour: 10:58:03 Finish place : 443 Y 254 places
Split Times
8140
0:23:25
00:23:21
0:23:17
Xavier Balaguer
00:23:17 (Tr: 0:22:53)
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51)
i
Pau Luque Fradera
00:23:24 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
444 | 444 | 1164 |
i
|
Miguel Robert Rincon | 0:23:21 (tr 0:23:06) | ||
Real t.: 00:23:06 Official t.: 00:23:21 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:58:03 Cat:ProM Category place: 22 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: - 400m.: 0:01:32 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 298 - 1900m.: 0:07:18 Hour 1900m. : 10:42:15 Place 1900m. : 203 X 95 places Finish line: 0:23:06 Finish hour: 10:58:03 Finish place : 444 Y 241 places
Split Times
4400
0:23:23
00:23:21
0:23:19
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51) |
|||||||
445 | 445 | 628 |
i
|
Guillem Basart | 0:23:22 (tr 0:23:11) | ||
Real t.: 00:23:11 Official t.: 00:23:22 Real start: 10:34:54 Finish hour: 10:58:04 Cat:SenM Category place: 110 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: cn granollers 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:36:39 Place 400m. : 375 - 1900m.: 0:08:21 Hour 1900m. : 10:43:14 Place 1900m. : 371 X 4 places Finish line: 0:23:11 Finish hour: 10:58:04 Finish place : 445 Y 74 places
Split Times
4400
0:23:24
00:23:22
0:23:20
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51) |
|||||||
446 | 446 | 548 | Jose Carlo Portuguez | 0:23:22 (tr 0:23:07) | |||
Real t.: 00:23:07 Official t.: 00:23:22 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:58:04 Cat:M45 Category place: 96 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: viva españa 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:36:50 Place 400m. : 461 - 1900m.: 0:08:48 Hour 1900m. : 10:43:45 Place 1900m. : 467 Y 6 places Finish line: 0:23:07 Finish hour: 10:58:04 Finish place : 446 X 21 places
Split Times
4400
0:23:24
00:23:22
0:23:20
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51) |
|||||||
447 | 447 | 2108 |
i
|
Miguel Robert Rincón | 0:23:22 (tr 0:23:07) | ||
Real t.: 00:23:07 Official t.: 00:23:22 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:58:04 Cat:ProM Category place: 23 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: 400m.: 0:01:33 Hour 400m. : 10:36:30 Place 400m. : 299 - 1900m.: 0:07:19 Hour 1900m. : 10:42:16 Place 1900m. : 204 X 95 places Finish line: 0:23:07 Finish hour: 10:58:04 Finish place : 447 Y 243 places
Split Times
5121
0:23:24
00:23:22
0:23:20
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51)
i
Pau Luque Fradera
00:23:24 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
448 | 448 | 102 | Isaac Rubio Ferré | 0:23:23 (tr 0:22:58) | |||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:23 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:58:05 Cat:M35 Category place: 157 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: 400m.: 0:01:59 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 582 - 1900m.: 0:08:54 Hour 1900m. : 10:44:01 Place 1900m. : 505 X 77 places Finish line: 0:22:58 Finish hour: 10:58:05 Finish place : 448 X 57 places
Split Times
4400
0:23:25
00:23:23
0:23:21
i
Joan josep Vidal Marti
00:23:21 (Tr: 0:23:03)
i
John Gilfeather
00:23:21 (Tr: 0:23:07)
i
Daniel Alarcon Vila
00:23:21 (Tr: 0:23:19)
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51)
i
Pau Luque Fradera
00:23:24 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
449 | 449 | 468 | Ruben Bustos Cazorla | 0:23:23 (tr 0:22:51) | |||
Real t.: 00:22:51 Official t.: 00:23:23 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:58:05 Cat:M35 Category place: 158 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:35 min/km Club: c.e montgat corre 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:37:03 Place 400m. : 548 - 1900m.: 0:08:34 Hour 1900m. : 10:43:48 Place 1900m. : 470 X 78 places Finish line: 0:22:51 Finish hour: 10:58:05 Finish place : 449 X 21 places
Split Times
4400
0:23:25
00:23:23
0:23:21
i
Miguel Robert Rincon
00:23:21 (Tr: 0:23:06)
i
Guillem Basart
00:23:22 (Tr: 0:23:11)
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
i
Pau Luque Fradera
00:23:24 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
450 | 450 | 845 |
i
|
Pau Luque Fradera | 0:23:24 (tr 0:23:14) | ||
Real t.: 00:23:14 Official t.: 00:23:24 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:58:06 Cat:JunM Category place: 44 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: ce trikids 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 288 - 1900m.: 0:08:18 Hour 1900m. : 10:43:10 Place 1900m. : 358 Y 70 places Finish line: 0:23:14 Finish hour: 10:58:06 Finish place : 450 Y 92 places
Split Times
5121
0:23:27
00:23:24
0:23:22
Jose Carlo Portuguez
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
i
Miguel Robert Rincón
00:23:22 (Tr: 0:23:07)
Isaac Rubio Ferré
00:23:23 (Tr: 0:22:58)
Ruben Bustos Cazorla
00:23:23 (Tr: 0:22:51) |
|||||||