L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
451 | 451 | 870 |
i
|
Manel Garcia Puig | 0:23:25 (tr 0:22:59) | ||
Real t.: 00:22:59 Official t.: 00:23:25 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:58:07 Cat:SenM Category place: 111 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:58 Place 400m. : 519 - 1900m.: 0:08:43 Hour 1900m. : 10:43:51 Place 1900m. : 478 X 41 places Finish line: 0:22:59 Finish hour: 10:58:07 Finish place : 451 X 27 places
Split Times
12372
0:23:30
00:23:25
0:23:19
Iñaki Guillamón Gascón
00:23:26 (Tr: 0:23:18)
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
452 | 452 | 121 | Iñaki Guillamón Gascón | 0:23:26 (tr 0:23:18) | |||
Real t.: 00:23:18 Official t.: 00:23:26 Real start: 10:34:50 Finish hour: 10:58:08 Cat:SenM Category place: 112 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club: 400m.: 0:01:39 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 295 - 1900m.: 0:08:15 Hour 1900m. : 10:43:05 Place 1900m. : 336 Y 41 places Finish line: 0:23:18 Finish hour: 10:58:08 Finish place : 452 Y 116 places
Split Times
10120
0:23:30
00:23:26
0:23:21
i
Manel Garcia Puig
00:23:25 (Tr: 0:22:59)
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
453 | 453 | 565 | Mark Salip Codina | 0:23:28 (tr 0:23:12) | |||
Real t.: 00:23:12 Official t.: 00:23:28 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:58:10 Cat:M35 Category place: 159 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: los 21 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 481 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:43:59 Place 1900m. : 496 Y 15 places Finish line: 0:23:12 Finish hour: 10:58:10 Finish place : 453 X 43 places
Split Times
7642
0:23:32
00:23:28
0:23:25
i
Manel Garcia Puig
00:23:25 (Tr: 0:22:59)
Iñaki Guillamón Gascón
00:23:26 (Tr: 0:23:18)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
454 | 454 | 633 | Enric Vilalta López | 0:23:29 (tr 0:23:02) | |||
Real t.: 00:23:02 Official t.: 00:23:29 Real start: 10:35:10 Finish hour: 10:58:11 Cat:M55 Category place: 16 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: tv3 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:03 Place 400m. : 546 - 1900m.: 0:08:54 Hour 1900m. : 10:44:03 Place 1900m. : 513 X 33 places Finish line: 0:23:02 Finish hour: 10:58:11 Finish place : 454 X 59 places
Split Times
8632
0:23:33
00:23:29
0:23:25
i
Manel Garcia Puig
00:23:25 (Tr: 0:22:59)
Iñaki Guillamón Gascón
00:23:26 (Tr: 0:23:18)
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40) |
|||||||
455 | 455 | 519 | David Pastor Coma | 0:23:29 (tr 0:22:53) | |||
Real t.: 00:22:53 Official t.: 00:23:29 Real start: 10:35:19 Finish hour: 10:58:11 Cat:M35 Category place: 160 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:35 min/km Club: correbdn 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:37:14 Place 400m. : 637 - 1900m.: 0:08:52 Hour 1900m. : 10:44:11 Place 1900m. : 538 X 99 places Finish line: 0:22:53 Finish hour: 10:58:11 Finish place : 455 X 83 places
Split Times
7260
0:23:32
00:23:29
0:23:26
Iñaki Guillamón Gascón
00:23:26 (Tr: 0:23:18)
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40) |
|||||||
456 | 456 | 475 |
i
|
Jesus Bellavista Ribera | 0:23:30 (tr 0:23:05) | ||
Real t.: 00:23:05 Official t.: 00:23:30 Real start: 10:35:07 Finish hour: 10:58:12 Cat:M55 Category place: 17 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: diversport 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:01 Place 400m. : 535 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:44:07 Place 1900m. : 527 X 8 places Finish line: 0:23:05 Finish hour: 10:58:12 Finish place : 456 X 71 places
Split Times
4400
0:23:32
00:23:30
0:23:28
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14) |
|||||||
457 | 457 | 540 | Joan Bresco Bejarano | 0:23:30 (tr 0:23:27) | |||
Real t.: 00:23:27 Official t.: 00:23:30 Real start: 10:34:46 Finish hour: 10:58:12 Cat:JunM Category place: 45 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: gava triatlo 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:29 Place 400m. : 297 - 1900m.: 0:08:37 Hour 1900m. : 10:43:23 Place 1900m. : 414 Y 117 places Finish line: 0:23:27 Finish hour: 10:58:12 Finish place : 457 Y 43 places
Split Times
4400
0:23:32
00:23:30
0:23:28
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40) |
|||||||
458 | 458 | 781 |
i
|
Martí Tarradas Pérez | 0:23:31 (tr 0:23:13) | ||
Real t.: 00:23:13 Official t.: 00:23:31 Real start: 10:35:01 Finish hour: 10:58:13 Cat:ProM Category place: 24 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: 400m.: 0:01:42 Hour 400m. : 10:36:42 Place 400m. : 393 - 1900m.: 0:08:33 Hour 1900m. : 10:43:33 Place 1900m. : 443 Y 50 places Finish line: 0:23:13 Finish hour: 10:58:13 Finish place : 458 Y 15 places
Split Times
4400
0:23:33
00:23:31
0:23:29
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40)
Joan Pallejà Elias
00:23:33 (Tr: 0:23:25) |
|||||||
459 | 459 | 623 | Alan Imperial Olmedo | 0:23:32 (tr 0:23:14) | |||
Real t.: 00:23:14 Official t.: 00:23:32 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:58:14 Cat:SenM Category place: 113 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:49 Place 400m. : 446 - 1900m.: 0:08:21 Hour 1900m. : 10:43:21 Place 1900m. : 407 X 39 places Finish line: 0:23:14 Finish hour: 10:58:14 Finish place : 459 Y 52 places
Split Times
7700
0:23:35
00:23:32
0:23:28
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40)
Joan Pallejà Elias
00:23:33 (Tr: 0:23:25)
Néstor Hernández Sousa
00:23:35 (Tr: 0:23:13) |
|||||||
460 | 460 | 395 | Carlos Adame | 0:23:32 (tr 0:22:40) | |||
Real t.: 00:22:40 Official t.: 00:23:32 Real start: 10:35:35 Finish hour: 10:58:14 Cat:M45 Category place: 97 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:32 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:37:25 Place 400m. : 700 - 1900m.: 0:08:36 Hour 1900m. : 10:44:11 Place 1900m. : 539 X 161 places Finish line: 0:22:40 Finish hour: 10:58:14 Finish place : 460 X 79 places
Split Times
9457
0:23:36
00:23:32
0:23:28
Mark Salip Codina
00:23:28 (Tr: 0:23:12)
Enric Vilalta López
00:23:29 (Tr: 0:23:02)
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Joan Pallejà Elias
00:23:33 (Tr: 0:23:25)
Néstor Hernández Sousa
00:23:35 (Tr: 0:23:13)
i
Marc Collazo Casals
00:23:36 (Tr: 0:22:58) |
|||||||
461 | 461 | 131 | Joan Pallejà Elias | 0:23:33 (tr 0:23:25) | |||
Real t.: 00:23:25 Official t.: 00:23:33 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:58:15 Cat:M55 Category place: 18 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: club excursionista de gra 400m.: 0:02:03 Hour 400m. : 10:36:53 Place 400m. : 490 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:05 Place 1900m. : 520 Y 30 places Finish line: 0:23:25 Finish hour: 10:58:15 Finish place : 461 X 59 places
Split Times
8580
0:23:37
00:23:33
0:23:29
David Pastor Coma
00:23:29 (Tr: 0:22:53)
i
Jesus Bellavista Ribera
00:23:30 (Tr: 0:23:05)
Joan Bresco Bejarano
00:23:30 (Tr: 0:23:27)
i
Martí Tarradas Pérez
00:23:31 (Tr: 0:23:13)
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40)
Néstor Hernández Sousa
00:23:35 (Tr: 0:23:13)
i
Marc Collazo Casals
00:23:36 (Tr: 0:22:58)
Blas Gutierrez
00:23:37 (Tr: 0:23:10) |
|||||||
462 | 462 | 473 | Néstor Hernández Sousa | 0:23:35 (tr 0:23:13) | |||
Real t.: 00:23:13 Official t.: 00:23:35 Real start: 10:35:05 Finish hour: 10:58:17 Cat:M35 Category place: 161 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: corredores vih+ 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 572 - 1900m.: 0:08:58 Hour 1900m. : 10:44:02 Place 1900m. : 508 X 64 places Finish line: 0:23:13 Finish hour: 10:58:17 Finish place : 462 X 46 places
Split Times
7700
0:23:39
00:23:35
0:23:32
Alan Imperial Olmedo
00:23:32 (Tr: 0:23:14)
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40)
Joan Pallejà Elias
00:23:33 (Tr: 0:23:25)
i
Marc Collazo Casals
00:23:36 (Tr: 0:22:58)
Blas Gutierrez
00:23:37 (Tr: 0:23:10)
Albert Alfaro Giró
00:23:38 (Tr: 0:23:29) |
|||||||
463 | 463 | 746 |
i
|
Marc Collazo Casals | 0:23:36 (tr 0:22:58) | ||
Real t.: 00:22:58 Official t.: 00:23:36 Real start: 10:35:21 Finish hour: 10:58:18 Cat:JunM Category place: 46 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:37:10 Place 400m. : 612 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:44:22 Place 1900m. : 568 X 44 places Finish line: 0:22:58 Finish hour: 10:58:18 Finish place : 463 X 105 places
Split Times
9457
0:23:41
00:23:36
0:23:32
Carlos Adame
00:23:32 (Tr: 0:22:40)
Joan Pallejà Elias
00:23:33 (Tr: 0:23:25)
Néstor Hernández Sousa
00:23:35 (Tr: 0:23:13)
Blas Gutierrez
00:23:37 (Tr: 0:23:10)
Albert Alfaro Giró
00:23:38 (Tr: 0:23:29)
Ismael Guzmán Benítez
00:23:40 (Tr: 0:23:23) |
|||||||
464 | 464 | 378 | Blas Gutierrez | 0:23:37 (tr 0:23:10) | |||
Real t.: 00:23:10 Official t.: 00:23:37 Real start: 10:35:09 Finish hour: 10:58:19 Cat:M65 Category place: 4 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:38 min/km Club: ninguno 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:37:01 Place 400m. : 537 - 1900m.: 0:08:51 Hour 1900m. : 10:43:59 Place 1900m. : 500 X 37 places Finish line: 0:23:10 Finish hour: 10:58:19 Finish place : 464 X 36 places
Split Times
8910
0:23:41
00:23:37
0:23:33
Joan Pallejà Elias
00:23:33 (Tr: 0:23:25)
Néstor Hernández Sousa
00:23:35 (Tr: 0:23:13)
i
Marc Collazo Casals
00:23:36 (Tr: 0:22:58)
Albert Alfaro Giró
00:23:38 (Tr: 0:23:29)
Ismael Guzmán Benítez
00:23:40 (Tr: 0:23:23)
Pere Figuereo Baulenas
00:23:41 (Tr: 0:23:18) |
|||||||
465 | 465 | 404 | Albert Alfaro Giró | 0:23:38 (tr 0:23:29) | |||
Real t.: 00:23:29 Official t.: 00:23:38 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:58:20 Cat:SenM Category place: 114 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:39 Place 400m. : 370 - 1900m.: 0:08:51 Hour 1900m. : 10:43:42 Place 1900m. : 461 Y 91 places Finish line: 0:23:29 Finish hour: 10:58:20 Finish place : 465 Y 4 places
Split Times
6600
0:23:41
00:23:38
0:23:35
Néstor Hernández Sousa
00:23:35 (Tr: 0:23:13)
i
Marc Collazo Casals
00:23:36 (Tr: 0:22:58)
Blas Gutierrez
00:23:37 (Tr: 0:23:10)
Ismael Guzmán Benítez
00:23:40 (Tr: 0:23:23)
Pere Figuereo Baulenas
00:23:41 (Tr: 0:23:18)
Toni Nieto Rivera
00:23:41 (Tr: 0:23:15) |
|||||||
466 | 466 | 323 | Ismael Guzmán Benítez | 0:23:40 (tr 0:23:23) | |||
Real t.: 00:23:23 Official t.: 00:23:40 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:58:22 Cat:M45 Category place: 98 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: club esportiu fes tri tia 400m.: 0:02:06 Hour 400m. : 10:37:04 Place 400m. : 557 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:43:51 Place 1900m. : 477 X 80 places Finish line: 0:23:23 Finish hour: 10:58:22 Finish place : 466 X 11 places
Split Times
7922
0:23:44
00:23:40
0:23:36
i
Marc Collazo Casals
00:23:36 (Tr: 0:22:58)
Blas Gutierrez
00:23:37 (Tr: 0:23:10)
Albert Alfaro Giró
00:23:38 (Tr: 0:23:29)
Pere Figuereo Baulenas
00:23:41 (Tr: 0:23:18)
Toni Nieto Rivera
00:23:41 (Tr: 0:23:15)
Josep Anguila Puig
00:23:42 (Tr: 0:23:35)
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05) |
|||||||
467 | 467 | 606 | Pere Figuereo Baulenas | 0:23:41 (tr 0:23:18) | |||
Real t.: 00:23:18 Official t.: 00:23:41 Real start: 10:35:05 Finish hour: 10:58:23 Cat:M45 Category place: 99 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club: figuereo team 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:54 Place 400m. : 498 - 1900m.: 0:08:34 Hour 1900m. : 10:43:39 Place 1900m. : 456 X 42 places Finish line: 0:23:18 Finish hour: 10:58:23 Finish place : 467 Y 11 places
Split Times
8910
0:23:45
00:23:41
0:23:37
Blas Gutierrez
00:23:37 (Tr: 0:23:10)
Albert Alfaro Giró
00:23:38 (Tr: 0:23:29)
Ismael Guzmán Benítez
00:23:40 (Tr: 0:23:23)
Toni Nieto Rivera
00:23:41 (Tr: 0:23:15)
Josep Anguila Puig
00:23:42 (Tr: 0:23:35)
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28) |
|||||||
468 | 468 | 210 | Toni Nieto Rivera | 0:23:41 (tr 0:23:15) | |||
Real t.: 00:23:15 Official t.: 00:23:41 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:58:23 Cat:M45 Category place: 100 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 559 - 1900m.: 0:08:47 Hour 1900m. : 10:43:54 Place 1900m. : 484 X 75 places Finish line: 0:23:15 Finish hour: 10:58:23 Finish place : 468 X 16 places
Split Times
8140
0:23:44
00:23:41
0:23:37
Albert Alfaro Giró
00:23:38 (Tr: 0:23:29)
Ismael Guzmán Benítez
00:23:40 (Tr: 0:23:23)
Pere Figuereo Baulenas
00:23:41 (Tr: 0:23:18)
Josep Anguila Puig
00:23:42 (Tr: 0:23:35)
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36) |
|||||||
469 | 469 | 503 | Josep Anguila Puig | 0:23:42 (tr 0:23:35) | |||
Real t.: 00:23:35 Official t.: 00:23:42 Real start: 10:34:49 Finish hour: 10:58:24 Cat:M45 Category place: 101 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: los tulipera 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:38 Place 400m. : 362 - 1900m.: 0:08:49 Hour 1900m. : 10:43:38 Place 1900m. : 453 Y 91 places Finish line: 0:23:35 Finish hour: 10:58:24 Finish place : 469 Y 16 places
Split Times
7040
0:23:45
00:23:42
0:23:38
Ismael Guzmán Benítez
00:23:40 (Tr: 0:23:23)
Pere Figuereo Baulenas
00:23:41 (Tr: 0:23:18)
Toni Nieto Rivera
00:23:41 (Tr: 0:23:15)
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28) |
|||||||
470 | 470 | 43 | Vicenç Sole Sanchez | 0:23:43 (tr 0:23:05) | |||
Real t.: 00:23:05 Official t.: 00:23:43 Real start: 10:35:20 Finish hour: 10:58:25 Cat:M65 Category place: 5 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:37 min/km Club: adéu espanya 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:13 Place 400m. : 634 - 1900m.: 0:08:45 Hour 1900m. : 10:44:05 Place 1900m. : 521 X 113 places Finish line: 0:23:05 Finish hour: 10:58:25 Finish place : 470 X 51 places
Split Times
6160
0:23:46
00:23:43
0:23:40
Pere Figuereo Baulenas
00:23:41 (Tr: 0:23:18)
Toni Nieto Rivera
00:23:41 (Tr: 0:23:15)
Josep Anguila Puig
00:23:42 (Tr: 0:23:35)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28)
Ismael Alcaraz
00:23:46 (Tr: 0:23:19) |
|||||||
471 | 471 | 184 | Carles Palobart Martinez | 0:23:44 (tr 0:23:36) | |||
Real t.: 00:23:36 Official t.: 00:23:44 Real start: 10:34:51 Finish hour: 10:58:26 Cat:M55 Category place: 19 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: 400m.: 0:01:47 Hour 400m. : 10:36:37 Place 400m. : 352 - 1900m.: 0:08:45 Hour 1900m. : 10:43:35 Place 1900m. : 447 Y 95 places Finish line: 0:23:36 Finish hour: 10:58:26 Finish place : 471 Y 24 places
Split Times
8140
0:23:48
00:23:44
0:23:41
Toni Nieto Rivera
00:23:41 (Tr: 0:23:15)
Josep Anguila Puig
00:23:42 (Tr: 0:23:35)
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28)
Ismael Alcaraz
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc xavier García Reina
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57) |
|||||||
472 | 472 | 265 | Jordi Casals Isal | 0:23:45 (tr 0:23:28) | |||
Real t.: 00:23:28 Official t.: 00:23:45 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:58:27 Cat:M55 Category place: 20 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:42 Place 400m. : 391 - 1900m.: 0:08:26 Hour 1900m. : 10:43:25 Place 1900m. : 422 Y 31 places Finish line: 0:23:28 Finish hour: 10:58:27 Finish place : 472 Y 50 places
Split Times
7040
0:23:48
00:23:45
0:23:42
Josep Anguila Puig
00:23:42 (Tr: 0:23:35)
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Ismael Alcaraz
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc xavier García Reina
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57) |
|||||||
473 | 473 | 566 | Ismael Alcaraz | 0:23:46 (tr 0:23:19) | |||
Real t.: 00:23:19 Official t.: 00:23:46 Real start: 10:35:09 Finish hour: 10:58:28 Cat:M35 Category place: 162 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club: runners espanyol 400m.: 0:01:59 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 590 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:44:09 Place 1900m. : 534 X 56 places Finish line: 0:23:19 Finish hour: 10:58:28 Finish place : 473 X 61 places
Split Times
6160
0:23:49
00:23:46
0:23:43
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28)
Francesc xavier García Reina
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57) |
|||||||
474 | 474 | 563 | Francesc xavier García Reina | 0:23:46 (tr 0:23:19) | |||
Real t.: 00:23:19 Official t.: 00:23:46 Real start: 10:35:10 Finish hour: 10:58:28 Cat:M45 Category place: 102 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:40 min/km Club: c.m. sigueme 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:03 Place 400m. : 549 - 1900m.: 0:08:48 Hour 1900m. : 10:43:57 Place 1900m. : 495 X 54 places Finish line: 0:23:19 Finish hour: 10:58:28 Finish place : 474 X 21 places
Split Times
7906
0:23:50
00:23:46
0:23:42
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28)
Ismael Alcaraz
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57)
i
Santi De Tudela Berenguer
00:23:50 (Tr: 0:23:21) |
|||||||
475 | 475 | 341 | Francesc Cabot Setó | 0:23:46 (tr 0:23:21) | |||
Real t.: 00:23:21 Official t.: 00:23:46 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:58:28 Cat:M55 Category place: 21 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: c.e. diana 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:02 Place 400m. : 542 - 1900m.: 0:08:56 Hour 1900m. : 10:44:03 Place 1900m. : 516 X 26 places Finish line: 0:23:21 Finish hour: 10:58:28 Finish place : 475 X 41 places
Split Times
9020
0:23:50
00:23:46
0:23:42
Vicenç Sole Sanchez
00:23:43 (Tr: 0:23:05)
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28)
Ismael Alcaraz
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc xavier García Reina
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57)
i
Santi De Tudela Berenguer
00:23:50 (Tr: 0:23:21)
i
Xavi Redon Hernández
00:23:50 (Tr: 0:23:24) |
|||||||
476 | 476 | 733 |
i
|
Lluís albert Arauzo López | 0:23:47 (tr 0:22:57) | ||
Real t.: 00:22:57 Official t.: 00:23:47 Real start: 10:35:33 Finish hour: 10:58:29 Cat:SenM Category place: 115 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:36 min/km Club: 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:37:28 Place 400m. : 714 - 1900m.: 0:08:58 Hour 1900m. : 10:44:30 Place 1900m. : 593 X 121 places Finish line: 0:22:57 Finish hour: 10:58:29 Finish place : 476 X 117 places
Split Times
6870
0:23:50
00:23:47
0:23:44
Carles Palobart Martinez
00:23:44 (Tr: 0:23:36)
Jordi Casals Isal
00:23:45 (Tr: 0:23:28)
Ismael Alcaraz
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc xavier García Reina
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Santi De Tudela Berenguer
00:23:50 (Tr: 0:23:21)
i
Xavi Redon Hernández
00:23:50 (Tr: 0:23:24)
i
Francesc Redon Fornos
00:23:50 (Tr: 0:23:25) |
|||||||
477 | 477 | 678 |
i
|
Santi De Tudela Berenguer | 0:23:50 (tr 0:23:21) | ||
Real t.: 00:23:21 Official t.: 00:23:50 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:58:32 Cat:JunM Category place: 47 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: tudela family team 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:04 Place 400m. : 554 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:44:03 Place 1900m. : 515 X 39 places Finish line: 0:23:21 Finish hour: 10:58:32 Finish place : 477 X 38 places
Split Times
7906
0:23:53
00:23:50
0:23:46
Francesc xavier García Reina
00:23:46 (Tr: 0:23:19)
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57)
i
Xavi Redon Hernández
00:23:50 (Tr: 0:23:24)
i
Francesc Redon Fornos
00:23:50 (Tr: 0:23:25)
Roger De Marfà Taillefer
00:23:51 (Tr: 0:23:30) |
|||||||
478 | 478 | 262 |
i
|
Xavi Redon Hernández | 0:23:50 (tr 0:23:24) | ||
Real t.: 00:23:24 Official t.: 00:23:50 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:58:32 Cat:M45 Category place: 103 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: nem 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:37:03 Place 400m. : 545 - 1900m.: 0:09:03 Hour 1900m. : 10:44:11 Place 1900m. : 540 X 5 places Finish line: 0:23:24 Finish hour: 10:58:32 Finish place : 478 X 62 places
Split Times
9020
0:23:54
00:23:50
0:23:46
Francesc Cabot Setó
00:23:46 (Tr: 0:23:21)
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57)
i
Santi De Tudela Berenguer
00:23:50 (Tr: 0:23:21)
i
Francesc Redon Fornos
00:23:50 (Tr: 0:23:25)
Roger De Marfà Taillefer
00:23:51 (Tr: 0:23:30) |
|||||||
479 | 479 | 1444 |
i
|
Francesc Redon Fornos | 0:23:50 (tr 0:23:25) | ||
Real t.: 00:23:25 Official t.: 00:23:50 Real start: 10:35:07 Finish hour: 10:58:32 Cat:M35 Category place: 163 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:55 Place 400m. : 501 - 1900m.: 0:08:49 Hour 1900m. : 10:43:56 Place 1900m. : 492 X 9 places Finish line: 0:23:25 Finish hour: 10:58:32 Finish place : 479 X 13 places
Split Times
6870
0:23:54
00:23:50
0:23:47
i
Lluís albert Arauzo López
00:23:47 (Tr: 0:22:57)
i
Santi De Tudela Berenguer
00:23:50 (Tr: 0:23:21)
i
Xavi Redon Hernández
00:23:50 (Tr: 0:23:24)
Roger De Marfà Taillefer
00:23:51 (Tr: 0:23:30) |
|||||||
480 | 480 | 80 | Roger De Marfà Taillefer | 0:23:51 (tr 0:23:30) | |||
Real t.: 00:23:30 Official t.: 00:23:51 Real start: 10:35:03 Finish hour: 10:58:33 Cat:M35 Category place: 164 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:36:55 Place 400m. : 503 - 1900m.: 0:08:54 Hour 1900m. : 10:43:57 Place 1900m. : 493 X 10 places Finish line: 0:23:30 Finish hour: 10:58:33 Finish place : 480 X 13 places
Split Times
4400
0:23:53
00:23:51
0:23:49
i
Santi De Tudela Berenguer
00:23:50 (Tr: 0:23:21)
i
Xavi Redon Hernández
00:23:50 (Tr: 0:23:24)
i
Francesc Redon Fornos
00:23:50 (Tr: 0:23:25) |
|||||||