L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
481 | 481 | 454 | Keko Costa | 0:23:53 (tr 0:23:34) | |||
Real t.: 00:23:34 Official t.: 00:23:53 Real start: 10:35:01 Finish hour: 10:58:35 Cat:SenM Category place: 116 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 478 - 1900m.: 0:08:46 Hour 1900m. : 10:43:47 Place 1900m. : 468 X 10 places Finish line: 0:23:34 Finish hour: 10:58:35 Finish place : 481 Y 13 places
Split Times
10256
0:23:57
00:23:53
0:23:48
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12) |
|||||||
482 | 482 | 319 |
i
|
Jordi Maluquer De Motes Ramspott | 0:23:53 (tr 0:23:24) | ||
Real t.: 00:23:24 Official t.: 00:23:53 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:58:35 Cat:M45 Category place: 104 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 10:37:08 Place 400m. : 601 - 1900m.: 0:08:52 Hour 1900m. : 10:44:03 Place 1900m. : 514 X 87 places Finish line: 0:23:24 Finish hour: 10:58:35 Finish place : 482 X 32 places
Split Times
9486
0:23:57
00:23:53
0:23:49
Keko Costa
00:23:53 (Tr: 0:23:34)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12) |
|||||||
483 | 483 | 2105 | Reservat Reservat | 0:23:55 (tr 0:23:25) | |||
Real t.: 00:23:25 Official t.: 00:23:55 Real start: 10:35:12 Finish hour: 10:58:37 Cat:ProM Category place: 25 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 10:37:10 Place 400m. : 611 - 1900m.: 0:09:06 Hour 1900m. : 10:44:18 Place 1900m. : 556 X 55 places Finish line: 0:23:25 Finish hour: 10:58:37 Finish place : 483 X 73 places
Split Times
5416
0:23:57
00:23:55
0:23:52
Keko Costa
00:23:53 (Tr: 0:23:34)
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12) |
|||||||
484 | 484 | 339 | Esteve Llitrà Virgili | 0:23:56 (tr 0:23:22) | |||
Real t.: 00:23:22 Official t.: 00:23:56 Real start: 10:35:16 Finish hour: 10:58:38 Cat:M55 Category place: 22 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: runners sant adria 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:16 Place 400m. : 650 - 1900m.: 0:09:00 Hour 1900m. : 10:44:15 Place 1900m. : 550 X 100 places Finish line: 0:23:22 Finish hour: 10:58:38 Finish place : 484 X 66 places
Split Times
6600
0:23:59
00:23:56
0:23:53
Keko Costa
00:23:53 (Tr: 0:23:34)
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12)
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
485 | 485 | 1238 |
i
|
Joaquim Pons Triquell | 0:23:56 (tr 0:23:28) | ||
Real t.: 00:23:28 Official t.: 00:23:56 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:58:38 Cat:M45 Category place: 105 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: nzungu 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:04 Place 400m. : 553 - 1900m.: 0:08:51 Hour 1900m. : 10:44:01 Place 1900m. : 504 X 49 places Finish line: 0:23:28 Finish hour: 10:58:38 Finish place : 485 X 19 places
Split Times
6600
0:23:59
00:23:56
0:23:53
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12)
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41)
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46) |
|||||||
486 | 486 | 582 | Sergi Sisó Román | 0:23:57 (tr 0:23:31) | |||
Real t.: 00:23:31 Official t.: 00:23:57 Real start: 10:35:09 Finish hour: 10:58:39 Cat:M35 Category place: 165 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: 400m.: 0:02:02 Hour 400m. : 10:37:10 Place 400m. : 614 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:24 Place 1900m. : 579 X 35 places Finish line: 0:23:31 Finish hour: 10:58:39 Finish place : 486 X 93 places
Split Times
5280
0:24:00
00:23:57
0:23:55
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12)
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41)
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46) |
|||||||
487 | 487 | 664 |
i
|
David Sirera Pulido | 0:23:57 (tr 0:23:12) | ||
Real t.: 00:23:12 Official t.: 00:23:57 Real start: 10:35:28 Finish hour: 10:58:39 Cat:ProM Category place: 26 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:39 min/km Club: 400m.: 0:02:03 Hour 400m. : 10:37:31 Place 400m. : 730 - 1900m.: 0:09:14 Hour 1900m. : 10:44:41 Place 1900m. : 635 X 95 places Finish line: 0:23:12 Finish hour: 10:58:39 Finish place : 487 X 148 places
Split Times
13283
0:24:03
00:23:57
0:23:51
Keko Costa
00:23:53 (Tr: 0:23:34)
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41)
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:24:03 (Tr: 0:23:31) |
|||||||
488 | 488 | 526 | Oscar Font Roca | 0:23:58 (tr 0:23:41) | |||
Real t.: 00:23:41 Official t.: 00:23:58 Real start: 10:35:00 Finish hour: 10:58:40 Cat:M45 Category place: 106 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: seat runners 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 474 - 1900m.: 0:08:50 Hour 1900m. : 10:43:50 Place 1900m. : 474 Z Finish line: 0:23:41 Finish hour: 10:58:40 Finish place : 488 Y 14 places
Split Times
15950
0:24:05
00:23:58
0:23:50
Keko Costa
00:23:53 (Tr: 0:23:34)
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12)
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:24:03 (Tr: 0:23:31)
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54) |
|||||||
489 | 489 | 667 |
i
|
Alberto Svoljsak González | 0:23:59 (tr 0:23:46) | ||
Real t.: 00:23:46 Official t.: 00:23:59 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:58:41 Cat:M45 Category place: 107 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: els nens 400m.: 0:01:37 Hour 400m. : 10:36:31 Place 400m. : 318 - 1900m.: 0:08:20 Hour 1900m. : 10:43:15 Place 1900m. : 373 Y 55 places Finish line: 0:23:46 Finish hour: 10:58:41 Finish place : 489 Y 116 places
Split Times
14051
0:24:05
00:23:59
0:23:53
Keko Costa
00:23:53 (Tr: 0:23:34)
i
Jordi Maluquer De Motes Ramspott
00:23:53 (Tr: 0:23:24)
Reservat Reservat
00:23:55 (Tr: 0:23:25)
Esteve Llitrà Virgili
00:23:56 (Tr: 0:23:22)
i
Joaquim Pons Triquell
00:23:56 (Tr: 0:23:28)
Sergi Sisó Román
00:23:57 (Tr: 0:23:31)
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12)
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:24:03 (Tr: 0:23:31)
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39) |
|||||||
490 | 490 | 40 | Cervantes Granados Juan Antonio | 0:24:03 (tr 0:23:31) | |||
Real t.: 00:23:31 Official t.: 00:24:03 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:58:45 Cat:M55 Category place: 23 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: c.m. sigueme 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 591 - 1900m.: 0:08:50 Hour 1900m. : 10:44:04 Place 1900m. : 517 X 74 places Finish line: 0:23:31 Finish hour: 10:58:45 Finish place : 490 X 27 places
Split Times
13283
0:24:09
00:24:03
0:23:57
i
David Sirera Pulido
00:23:57 (Tr: 0:23:12)
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41)
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46)
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45) |
|||||||
491 | 491 | 57 | José maría Collado Morillas | 0:24:05 (tr 0:23:54) | |||
Real t.: 00:23:54 Official t.: 00:24:05 Real start: 10:34:54 Finish hour: 10:58:47 Cat:M65 Category place: 6 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 428 - 1900m.: 0:09:06 Hour 1900m. : 10:43:59 Place 1900m. : 497 Y 69 places Finish line: 0:23:54 Finish hour: 10:58:47 Finish place : 491 X 6 places
Split Times
15950
0:24:12
00:24:05
0:23:58
Oscar Font Roca
00:23:58 (Tr: 0:23:41)
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:24:03 (Tr: 0:23:31)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48) |
|||||||
492 | 492 | 316 | Luis Sanchez Carrillo | 0:24:05 (tr 0:23:39) | |||
Real t.: 00:23:39 Official t.: 00:24:05 Real start: 10:35:09 Finish hour: 10:58:47 Cat:M55 Category place: 24 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: 400m.: 0:01:59 Hour 400m. : 10:37:08 Place 400m. : 596 - 1900m.: 0:09:12 Hour 1900m. : 10:44:20 Place 1900m. : 561 X 35 places Finish line: 0:23:39 Finish hour: 10:58:47 Finish place : 492 X 69 places
Split Times
14051
0:24:12
00:24:05
0:23:59
i
Alberto Svoljsak González
00:23:59 (Tr: 0:23:46)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:24:03 (Tr: 0:23:31)
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48) |
|||||||
493 | 493 | 243 | Carlos Gómez López | 0:24:06 (tr 0:23:51) | |||
Real t.: 00:23:51 Official t.: 00:24:06 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:58:48 Cat:SenM Category place: 117 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: metropolitan bilbao runni 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:46 Place 400m. : 418 - 1900m.: 0:08:25 Hour 1900m. : 10:43:22 Place 1900m. : 412 X 6 places Finish line: 0:23:51 Finish hour: 10:58:48 Finish place : 493 Y 81 places
Split Times
5940
0:24:09
00:24:06
0:24:03
Cervantes Granados Juan Antonio
00:24:03 (Tr: 0:23:31)
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45) |
|||||||
494 | 494 | 136 |
i
|
Antonio Ruiz Moreno | 0:24:06 (tr 0:23:50) | ||
Real t.: 00:23:50 Official t.: 00:24:06 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:58:48 Cat:M55 Category place: 25 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:36:54 Place 400m. : 495 - 1900m.: 0:08:57 Hour 1900m. : 10:43:55 Place 1900m. : 488 X 7 places Finish line: 0:23:50 Finish hour: 10:58:48 Finish place : 494 Y 6 places
Split Times
4400
0:24:08
00:24:06
0:24:04
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36) |
|||||||
495 | 495 | 22 | Oscar Ginés Rodríguez | 0:24:07 (tr 0:23:24) | |||
Real t.: 00:23:24 Official t.: 00:24:07 Real start: 10:35:25 Finish hour: 10:58:49 Cat:M35 Category place: 166 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:41 min/km Club: serra marina alella 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:21 Place 400m. : 676 - 1900m.: 0:08:56 Hour 1900m. : 10:44:21 Place 1900m. : 565 X 111 places Finish line: 0:23:24 Finish hour: 10:58:49 Finish place : 495 X 70 places
Split Times
4809
0:24:09
00:24:07
0:24:04
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45) |
|||||||
496 | 496 | 719 |
i
|
Jordi Garcia | 0:24:07 (tr 0:23:35) | ||
Real t.: 00:23:35 Official t.: 00:24:07 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:58:49 Cat:M35 Category place: 167 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 571 - 1900m.: 0:08:58 Hour 1900m. : 10:44:12 Place 1900m. : 543 X 28 places Finish line: 0:23:35 Finish hour: 10:58:49 Finish place : 496 X 47 places
Split Times
6589
0:24:10
00:24:07
0:24:04
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42) |
|||||||
497 | 497 | 272 | Claudi De José Gomar | 0:24:08 (tr 0:23:36) | |||
Real t.: 00:23:36 Official t.: 00:24:08 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:58:50 Cat:M55 Category place: 26 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: c.e. montgat corre 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:37:04 Place 400m. : 552 - 1900m.: 0:08:42 Hour 1900m. : 10:43:56 Place 1900m. : 490 X 62 places Finish line: 0:23:36 Finish hour: 10:58:50 Finish place : 497 Y 7 places
Split Times
6710
0:24:11
00:24:08
0:24:05
José maría Collado Morillas
00:24:05 (Tr: 0:23:54)
Luis Sanchez Carrillo
00:24:05 (Tr: 0:23:39)
Carlos Gómez López
00:24:06 (Tr: 0:23:51)
i
Antonio Ruiz Moreno
00:24:06 (Tr: 0:23:50)
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35) |
|||||||
498 | 498 | 743 |
i
|
Sergi Cañamero Canal | 0:24:09 (tr 0:23:45) | ||
Real t.: 00:23:45 Official t.: 00:24:09 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:58:51 Cat:JunM Category place: 48 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: 400m.: 0:01:48 Hour 400m. : 10:36:54 Place 400m. : 496 - 1900m.: 0:08:47 Hour 1900m. : 10:43:53 Place 1900m. : 482 X 14 places Finish line: 0:23:45 Finish hour: 10:58:51 Finish place : 498 Y 16 places
Split Times
4809
0:24:11
00:24:09
0:24:07
Oscar Ginés Rodríguez
00:24:07 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39) |
|||||||
499 | 499 | 786 |
i
|
Alberto Alonso Parra | 0:24:10 (tr 0:23:42) | ||
Real t.: 00:23:42 Official t.: 00:24:10 Real start: 10:35:10 Finish hour: 10:58:52 Cat:M45 Category place: 108 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: 400m.: 0:01:47 Hour 400m. : 10:36:57 Place 400m. : 512 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:44:03 Place 1900m. : 511 X 1 place Finish line: 0:23:42 Finish hour: 10:58:52 Finish place : 499 X 12 places
Split Times
6589
0:24:13
00:24:10
0:24:07
i
Jordi Garcia
00:24:07 (Tr: 0:23:35)
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48) |
|||||||
500 | 500 | 572 |
i
|
Jaume Viadé Martín | 0:24:11 (tr 0:23:35) | ||
Real t.: 00:23:35 Official t.: 00:24:11 Real start: 10:35:18 Finish hour: 10:58:53 Cat:M35 Category place: 168 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:43 min/km Club: 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:19 Place 400m. : 668 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:27 Place 1900m. : 585 X 83 places Finish line: 0:23:35 Finish hour: 10:58:53 Finish place : 500 X 85 places
Split Times
6710
0:24:14
00:24:11
0:24:08
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48)
Dani Garcia Guerrero
00:24:13 (Tr: 0:24:01) |
|||||||
501 | 501 | 705 |
i
|
Marc Ros Gazo | 0:24:11 (tr 0:23:39) | ||
Real t.: 00:23:39 Official t.: 00:24:11 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:58:53 Cat:JunM Category place: 49 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:08 Place 400m. : 593 - 1900m.: 0:08:52 Hour 1900m. : 10:44:06 Place 1900m. : 524 X 69 places Finish line: 0:23:39 Finish hour: 10:58:53 Finish place : 501 X 23 places
Split Times
7944
0:24:14
00:24:11
0:24:07
Claudi De José Gomar
00:24:08 (Tr: 0:23:36)
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48)
Dani Garcia Guerrero
00:24:13 (Tr: 0:24:01)
i
Martin Scaramal
00:24:14 (Tr: 0:23:39) |
|||||||
502 | 502 | 426 | Aran Bofill Mombrú | 0:24:12 (tr 0:23:48) | |||
Real t.: 00:23:48 Official t.: 00:24:12 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:58:54 Cat:M45 Category place: 109 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:57 Place 400m. : 515 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:43:59 Place 1900m. : 499 X 16 places Finish line: 0:23:48 Finish hour: 10:58:54 Finish place : 502 Y 3 places
Split Times
8140
0:24:15
00:24:12
0:24:08
i
Sergi Cañamero Canal
00:24:09 (Tr: 0:23:45)
i
Alberto Alonso Parra
00:24:10 (Tr: 0:23:42)
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Dani Garcia Guerrero
00:24:13 (Tr: 0:24:01)
i
Martin Scaramal
00:24:14 (Tr: 0:23:39)
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54) |
|||||||
503 | 503 | 206 | Dani Garcia Guerrero | 0:24:13 (tr 0:24:01) | |||
Real t.: 00:24:01 Official t.: 00:24:13 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:58:55 Cat:M35 Category place: 169 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:39 Place 400m. : 367 - 1900m.: 0:08:43 Hour 1900m. : 10:43:37 Place 1900m. : 452 Y 85 places Finish line: 0:24:01 Finish hour: 10:58:55 Finish place : 503 Y 51 places
Split Times
6980
0:24:16
00:24:13
0:24:10
i
Jaume Viadé Martín
00:24:11 (Tr: 0:23:35)
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48)
i
Martin Scaramal
00:24:14 (Tr: 0:23:39)
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29) |
|||||||
504 | 504 | 661 |
i
|
Martin Scaramal | 0:24:14 (tr 0:23:39) | ||
Real t.: 00:23:39 Official t.: 00:24:14 Real start: 10:35:18 Finish hour: 10:58:56 Cat:SenM Category place: 118 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:44 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:17 Place 400m. : 660 - 1900m.: 0:09:04 Hour 1900m. : 10:44:21 Place 1900m. : 567 X 93 places Finish line: 0:23:39 Finish hour: 10:58:56 Finish place : 504 X 63 places
Split Times
7944
0:24:18
00:24:14
0:24:11
i
Marc Ros Gazo
00:24:11 (Tr: 0:23:39)
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48)
Dani Garcia Guerrero
00:24:13 (Tr: 0:24:01)
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29)
i
Aitor Pérez Mateo
00:24:17 (Tr: 0:24:01)
i
Nacho De Tudela Berenguer
00:24:17 (Tr: 0:23:50)
Francis Pérez López
00:24:17 (Tr: 0:24:05)
i
Ariel Kremen
00:24:17 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
505 | 505 | 497 |
i
|
Fernando Bobbio | 0:24:15 (tr 0:23:54) | ||
Real t.: 00:23:54 Official t.: 00:24:15 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:58:57 Cat:M45 Category place: 110 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: 400m.: 0:02:03 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 578 - 1900m.: 0:09:20 Hour 1900m. : 10:44:24 Place 1900m. : 581 Y 3 places Finish line: 0:23:54 Finish hour: 10:58:57 Finish place : 505 X 76 places
Split Times
8140
0:24:19
00:24:15
0:24:12
Aran Bofill Mombrú
00:24:12 (Tr: 0:23:48)
Dani Garcia Guerrero
00:24:13 (Tr: 0:24:01)
i
Martin Scaramal
00:24:14 (Tr: 0:23:39)
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29)
i
Aitor Pérez Mateo
00:24:17 (Tr: 0:24:01)
i
Nacho De Tudela Berenguer
00:24:17 (Tr: 0:23:50)
Francis Pérez López
00:24:17 (Tr: 0:24:05)
i
Ariel Kremen
00:24:17 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
506 | 506 | 822 |
i
|
Oriol Galindo Criado | 0:24:16 (tr 0:23:29) | ||
Real t.: 00:23:29 Official t.: 00:24:16 Real start: 10:35:30 Finish hour: 10:58:58 Cat:JunM Category place: 50 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:42 min/km Club: 400m.: 0:01:46 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 645 - 1900m.: 0:08:09 Hour 1900m. : 10:43:39 Place 1900m. : 457 X 188 places Finish line: 0:23:29 Finish hour: 10:58:58 Finish place : 506 Y 49 places
Split Times
6980
0:24:19
00:24:16
0:24:13
Dani Garcia Guerrero
00:24:13 (Tr: 0:24:01)
i
Martin Scaramal
00:24:14 (Tr: 0:23:39)
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Aitor Pérez Mateo
00:24:17 (Tr: 0:24:01)
i
Nacho De Tudela Berenguer
00:24:17 (Tr: 0:23:50)
Francis Pérez López
00:24:17 (Tr: 0:24:05)
i
Ariel Kremen
00:24:17 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
507 | 507 | 714 |
i
|
Aitor Pérez Mateo | 0:24:17 (tr 0:24:01) | ||
Real t.: 00:24:01 Official t.: 00:24:17 Real start: 10:34:58 Finish hour: 10:58:59 Cat:JunM Category place: 51 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:47 Place 400m. : 423 - 1900m.: 0:08:57 Hour 1900m. : 10:43:55 Place 1900m. : 487 Y 64 places Finish line: 0:24:01 Finish hour: 10:58:59 Finish place : 507 Y 20 places
Split Times
5392
0:24:19
00:24:17
0:24:14
i
Martin Scaramal
00:24:14 (Tr: 0:23:39)
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29)
i
Nacho De Tudela Berenguer
00:24:17 (Tr: 0:23:50)
Francis Pérez López
00:24:17 (Tr: 0:24:05)
i
Ariel Kremen
00:24:17 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
508 | 508 | 676 |
i
|
Nacho De Tudela Berenguer | 0:24:17 (tr 0:23:50) | ||
Real t.: 00:23:50 Official t.: 00:24:17 Real start: 10:35:10 Finish hour: 10:58:59 Cat:SenM Category place: 119 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: tudela family team 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:37:01 Place 400m. : 536 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:44:02 Place 1900m. : 510 X 26 places Finish line: 0:23:50 Finish hour: 10:58:59 Finish place : 508 X 2 places
Split Times
4400
0:24:19
00:24:17
0:24:15
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29)
i
Aitor Pérez Mateo
00:24:17 (Tr: 0:24:01)
Francis Pérez López
00:24:17 (Tr: 0:24:05)
i
Ariel Kremen
00:24:17 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
509 | 509 | 51 | Francis Pérez López | 0:24:17 (tr 0:24:05) | |||
Real t.: 00:24:05 Official t.: 00:24:17 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:58:59 Cat:M45 Category place: 111 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 434 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:43:55 Place 1900m. : 485 Y 51 places Finish line: 0:24:05 Finish hour: 10:58:59 Finish place : 509 Y 24 places
Split Times
4400
0:24:19
00:24:17
0:24:15
i
Fernando Bobbio
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29)
i
Aitor Pérez Mateo
00:24:17 (Tr: 0:24:01)
i
Nacho De Tudela Berenguer
00:24:17 (Tr: 0:23:50)
i
Ariel Kremen
00:24:17 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
510 | 510 | 201 |
i
|
Ariel Kremen | 0:24:17 (tr 0:24:00) | ||
Real t.: 00:24:00 Official t.: 00:24:17 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:58:59 Cat:JunM Category place: 52 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 437 - 1900m.: 0:08:36 Hour 1900m. : 10:43:35 Place 1900m. : 446 Y 9 places Finish line: 0:24:00 Finish hour: 10:58:59 Finish place : 510 Y 64 places
Split Times
4400
0:24:19
00:24:17
0:24:15
i
Oriol Galindo Criado
00:24:16 (Tr: 0:23:29)
i
Aitor Pérez Mateo
00:24:17 (Tr: 0:24:01)
i
Nacho De Tudela Berenguer
00:24:17 (Tr: 0:23:50)
Francis Pérez López
00:24:17 (Tr: 0:24:05) |
|||||||