L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
511 | 511 | 138 | Francesc Duran I Vilalta | 0:24:18 (tr 0:23:56) | |||
Real t.: 00:23:56 Official t.: 00:24:18 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:59:00 Cat:M35 Category place: 170 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: correbdn 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:55 Place 400m. : 504 - 1900m.: 0:08:45 Hour 1900m. : 10:43:49 Place 1900m. : 473 X 31 places Finish line: 0:23:56 Finish hour: 10:59:00 Finish place : 511 Y 38 places
Split Times
6930
0:24:21
00:24:18
0:24:14
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46) |
|||||||
512 | 512 | 1449 |
i
|
Joan Garcia Marco | 0:24:18 (tr 0:23:54) | ||
Real t.: 00:23:54 Official t.: 00:24:18 Real start: 10:35:07 Finish hour: 10:59:00 Cat:M45 Category place: 112 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: club nàutic el masnou 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:36:58 Place 400m. : 521 - 1900m.: 0:09:07 Hour 1900m. : 10:44:13 Place 1900m. : 547 Y 26 places Finish line: 0:23:54 Finish hour: 10:59:00 Finish place : 512 X 35 places
Split Times
6637
0:24:21
00:24:18
0:24:15
Francesc Duran I Vilalta
00:24:18 (Tr: 0:23:56)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46) |
|||||||
513 | 513 | 1448 |
i
|
Daniel Garcia De La Casa | 0:24:18 (tr 0:23:55) | ||
Real t.: 00:23:55 Official t.: 00:24:18 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:59:00 Cat:JunM Category place: 53 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: club nàutic el masnou 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:36:58 Place 400m. : 518 - 1900m.: 0:09:07 Hour 1900m. : 10:44:13 Place 1900m. : 546 Y 28 places Finish line: 0:23:55 Finish hour: 10:59:00 Finish place : 513 X 33 places
Split Times
5924
0:24:21
00:24:18
0:24:15
Francesc Duran I Vilalta
00:24:18 (Tr: 0:23:56)
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46) |
|||||||
514 | 514 | 488 | Carles Font Cladellas | 0:24:18 (tr 0:23:58) | |||
Real t.: 00:23:58 Official t.: 00:24:18 Real start: 10:35:03 Finish hour: 10:59:00 Cat:M45 Category place: 113 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: club natació granollers 400m.: 0:02:03 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 565 - 1900m.: 0:09:14 Hour 1900m. : 10:44:16 Place 1900m. : 551 X 14 places Finish line: 0:23:58 Finish hour: 10:59:00 Finish place : 514 X 37 places
Split Times
5720
0:24:21
00:24:18
0:24:16
Francesc Duran I Vilalta
00:24:18 (Tr: 0:23:56)
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46) |
|||||||
515 | 515 | 867 |
i
|
David Bosch Lardín | 0:24:19 (tr 0:23:54) | ||
Real t.: 00:23:54 Official t.: 00:24:19 Real start: 10:35:07 Finish hour: 10:59:01 Cat:JunM Category place: 54 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: 400m.: 0:01:47 Hour 400m. : 10:36:54 Place 400m. : 492 - 1900m.: 0:09:10 Hour 1900m. : 10:44:17 Place 1900m. : 552 Y 60 places Finish line: 0:23:54 Finish hour: 10:59:01 Finish place : 515 X 37 places
Split Times
6131
0:24:21
00:24:19
0:24:16
Francesc Duran I Vilalta
00:24:18 (Tr: 0:23:56)
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46)
Joan manel Anton Varela
00:24:21 (Tr: 0:24:00) |
|||||||
516 | 516 | 576 |
i
|
David Ortuño Serrano | 0:24:19 (tr 0:23:46) | ||
Real t.: 00:23:46 Official t.: 00:24:19 Real start: 10:35:15 Finish hour: 10:59:01 Cat:SenM Category place: 120 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:11 Place 400m. : 619 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:24 Place 1900m. : 580 X 39 places Finish line: 0:23:46 Finish hour: 10:59:01 Finish place : 516 X 64 places
Split Times
5830
0:24:21
00:24:19
0:24:16
Francesc Duran I Vilalta
00:24:18 (Tr: 0:23:56)
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46)
Joan manel Anton Varela
00:24:21 (Tr: 0:24:00)
i
Jaume Hugas
00:24:21 (Tr: 0:23:43) |
|||||||
517 | 517 | 385 |
i
|
Sergi Collazo Gibanel | 0:24:21 (tr 0:23:46) | ||
Real t.: 00:23:46 Official t.: 00:24:21 Real start: 10:35:17 Finish hour: 10:59:03 Cat:M45 Category place: 114 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:37:10 Place 400m. : 613 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:32 Place 1900m. : 605 X 8 places Finish line: 0:23:46 Finish hour: 10:59:03 Finish place : 517 X 88 places
Split Times
7040
0:24:24
00:24:21
0:24:18
Francesc Duran I Vilalta
00:24:18 (Tr: 0:23:56)
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
Joan manel Anton Varela
00:24:21 (Tr: 0:24:00)
i
Jaume Hugas
00:24:21 (Tr: 0:23:43)
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07) |
|||||||
518 | 518 | 1253 | Joan manel Anton Varela | 0:24:21 (tr 0:24:00) | |||
Real t.: 00:24:00 Official t.: 00:24:21 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:59:03 Cat:M35 Category place: 171 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: 400m.: 0:02:02 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 577 - 1900m.: 0:09:19 Hour 1900m. : 10:44:22 Place 1900m. : 571 X 6 places Finish line: 0:24:00 Finish hour: 10:59:03 Finish place : 518 X 53 places
Split Times
8250
0:24:25
00:24:21
0:24:18
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46)
i
Jaume Hugas
00:24:21 (Tr: 0:23:43)
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13) |
|||||||
519 | 519 | 562 |
i
|
Jaume Hugas | 0:24:21 (tr 0:23:43) | ||
Real t.: 00:23:43 Official t.: 00:24:21 Real start: 10:35:21 Finish hour: 10:59:03 Cat:M45 Category place: 115 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 10:37:19 Place 400m. : 667 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:30 Place 1900m. : 592 X 75 places Finish line: 0:23:43 Finish hour: 10:59:03 Finish place : 519 X 73 places
Split Times
8360
0:24:25
00:24:21
0:24:18
i
Joan Garcia Marco
00:24:18 (Tr: 0:23:54)
i
Daniel Garcia De La Casa
00:24:18 (Tr: 0:23:55)
Carles Font Cladellas
00:24:18 (Tr: 0:23:58)
i
David Bosch Lardín
00:24:19 (Tr: 0:23:54)
i
David Ortuño Serrano
00:24:19 (Tr: 0:23:46)
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46)
Joan manel Anton Varela
00:24:21 (Tr: 0:24:00)
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13)
Daniel Mohino Ortiz
00:24:25 (Tr: 0:23:44) |
|||||||
520 | 520 | 21 | Jose vicente Carrasco Morata | 0:24:24 (tr 0:24:07) | |||
Real t.: 00:24:07 Official t.: 00:24:24 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:59:06 Cat:M35 Category place: 172 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: c.a.coty 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:36:56 Place 400m. : 506 - 1900m.: 0:09:11 Hour 1900m. : 10:44:10 Place 1900m. : 537 Y 31 places Finish line: 0:24:07 Finish hour: 10:59:06 Finish place : 520 X 17 places
Split Times
7040
0:24:27
00:24:24
0:24:21
i
Sergi Collazo Gibanel
00:24:21 (Tr: 0:23:46)
Joan manel Anton Varela
00:24:21 (Tr: 0:24:00)
i
Jaume Hugas
00:24:21 (Tr: 0:23:43)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13)
Daniel Mohino Ortiz
00:24:25 (Tr: 0:23:44)
i
Raül Mayordomo Nogales
00:24:25 (Tr: 0:24:14)
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57) |
|||||||
521 | 521 | 1239 |
i
|
Noel De Martin Fernandez | 0:24:25 (tr 0:24:13) | ||
Real t.: 00:24:13 Official t.: 00:24:25 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:59:07 Cat:SenM Category place: 121 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: apanemisomhitots 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:36:51 Place 400m. : 471 - 1900m.: 0:09:14 Hour 1900m. : 10:44:08 Place 1900m. : 529 Y 58 places Finish line: 0:24:13 Finish hour: 10:59:07 Finish place : 521 X 8 places
Split Times
8250
0:24:29
00:24:25
0:24:21
Joan manel Anton Varela
00:24:21 (Tr: 0:24:00)
i
Jaume Hugas
00:24:21 (Tr: 0:23:43)
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
Daniel Mohino Ortiz
00:24:25 (Tr: 0:23:44)
i
Raül Mayordomo Nogales
00:24:25 (Tr: 0:24:14)
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57) |
|||||||
522 | 522 | 420 | Daniel Mohino Ortiz | 0:24:25 (tr 0:23:44) | |||
Real t.: 00:23:44 Official t.: 00:24:25 Real start: 10:35:24 Finish hour: 10:59:07 Cat:M35 Category place: 173 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:45 min/km Club: albert en la cueva 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:37:17 Place 400m. : 658 - 1900m.: 0:08:46 Hour 1900m. : 10:44:10 Place 1900m. : 535 X 123 places Finish line: 0:23:44 Finish hour: 10:59:07 Finish place : 522 X 13 places
Split Times
8360
0:24:29
00:24:25
0:24:21
i
Jaume Hugas
00:24:21 (Tr: 0:23:43)
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13)
i
Raül Mayordomo Nogales
00:24:25 (Tr: 0:24:14)
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57) |
|||||||
523 | 523 | 789 |
i
|
Raül Mayordomo Nogales | 0:24:25 (tr 0:24:14) | ||
Real t.: 00:24:14 Official t.: 00:24:25 Real start: 10:34:54 Finish hour: 10:59:07 Cat:M35 Category place: 174 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: 400m.: 0:01:42 Hour 400m. : 10:36:36 Place 400m. : 344 - 1900m.: 0:08:47 Hour 1900m. : 10:43:40 Place 1900m. : 460 Y 116 places Finish line: 0:24:14 Finish hour: 10:59:07 Finish place : 523 Y 63 places
Split Times
8067
0:24:29
00:24:25
0:24:22
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13)
Daniel Mohino Ortiz
00:24:25 (Tr: 0:23:44)
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57)
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08) |
|||||||
524 | 524 | 94 | Javier Cuellar Peinado | 0:24:26 (tr 0:23:57) | |||
Real t.: 00:23:57 Official t.: 00:24:26 Real start: 10:35:12 Finish hour: 10:59:08 Cat:M35 Category place: 175 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:11 Place 400m. : 621 - 1900m.: 0:09:07 Hour 1900m. : 10:44:19 Place 1900m. : 559 X 62 places Finish line: 0:23:57 Finish hour: 10:59:08 Finish place : 524 X 35 places
Split Times
6270
0:24:29
00:24:26
0:24:23
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13)
Daniel Mohino Ortiz
00:24:25 (Tr: 0:23:44)
i
Raül Mayordomo Nogales
00:24:25 (Tr: 0:24:14)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57)
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08) |
|||||||
525 | 525 | 405 | Andrés Ros Pueyo | 0:24:27 (tr 0:23:57) | |||
Real t.: 00:23:57 Official t.: 00:24:27 Real start: 10:35:12 Finish hour: 10:59:09 Cat:M35 Category place: 176 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:48 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:11 Place 400m. : 622 - 1900m.: 0:09:07 Hour 1900m. : 10:44:18 Place 1900m. : 557 X 65 places Finish line: 0:23:57 Finish hour: 10:59:09 Finish place : 525 X 32 places
Split Times
7700
0:24:31
00:24:27
0:24:24
Jose vicente Carrasco Morata
00:24:24 (Tr: 0:24:07)
i
Noel De Martin Fernandez
00:24:25 (Tr: 0:24:13)
Daniel Mohino Ortiz
00:24:25 (Tr: 0:23:44)
i
Raül Mayordomo Nogales
00:24:25 (Tr: 0:24:14)
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08)
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05) |
|||||||
527 | 527 | 118 | Manuel Jaen | 0:24:29 (tr 0:24:23) | |||
Real t.: 00:24:23 Official t.: 00:24:29 Real start: 10:34:48 Finish hour: 10:59:11 Cat:M45 Category place: 116 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:37 Place 400m. : 350 - 1900m.: 0:09:07 Hour 1900m. : 10:43:55 Place 1900m. : 489 Y 139 places Finish line: 0:24:23 Finish hour: 10:59:11 Finish place : 527 Y 38 places
Split Times
8067
0:24:33
00:24:29
0:24:25
i
Raül Mayordomo Nogales
00:24:25 (Tr: 0:24:14)
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57)
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18) |
|||||||
526 | 526 | 555 |
i
|
Oscar Codias Diago | 0:24:29 (tr 0:24:08) | ||
Real t.: 00:24:08 Official t.: 00:24:29 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:59:11 Cat:M35 Category place: 177 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:36:58 Place 400m. : 520 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:43:56 Place 1900m. : 491 X 29 places Finish line: 0:24:08 Finish hour: 10:59:11 Finish place : 526 Y 35 places
Split Times
6270
0:24:32
00:24:29
0:24:26
Javier Cuellar Peinado
00:24:26 (Tr: 0:23:57)
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57)
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47) |
|||||||
528 | 528 | 169 | Pedro Fernández García | 0:24:31 (tr 0:24:05) | |||
Real t.: 00:24:05 Official t.: 00:24:31 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:59:13 Cat:M45 Category place: 117 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: unión atlética terrassa 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:36:59 Place 400m. : 524 - 1900m.: 0:09:02 Hour 1900m. : 10:44:09 Place 1900m. : 532 Y 8 places Finish line: 0:24:05 Finish hour: 10:59:13 Finish place : 528 X 4 places
Split Times
7700
0:24:34
00:24:31
0:24:27
Andrés Ros Pueyo
00:24:27 (Tr: 0:23:57)
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24) |
|||||||
529 | 529 | 224 | Rober Lopez Garcia | 0:24:31 (tr 0:24:05) | |||
Real t.: 00:24:05 Official t.: 00:24:31 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:59:13 Cat:M55 Category place: 27 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:36:59 Place 400m. : 526 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:44:09 Place 1900m. : 531 Y 5 places Finish line: 0:24:05 Finish hour: 10:59:13 Finish place : 529 X 2 places
Split Times
4400
0:24:33
00:24:31
0:24:29
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08)
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18) |
|||||||
530 | 530 | 2102 |
i
|
Eloy Moya Gisbert | 0:24:32 (tr 0:23:47) | ||
Real t.: 00:23:47 Official t.: 00:24:32 Real start: 10:35:28 Finish hour: 10:59:14 Cat:M55 Category place: 28 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:46 min/km Club: 400m.: 0:02:04 Hour 400m. : 10:37:32 Place 400m. : 732 - 1900m.: 0:09:21 Hour 1900m. : 10:44:48 Place 1900m. : 648 X 84 places Finish line: 0:23:47 Finish hour: 10:59:14 Finish place : 530 X 118 places
Split Times
6050
0:24:35
00:24:32
0:24:29
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08)
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24) |
|||||||
531 | 531 | 1441 |
i
|
Mario Saco Ruiz | 0:24:32 (tr 0:24:02) | ||
Real t.: 00:24:02 Official t.: 00:24:32 Real start: 10:35:13 Finish hour: 10:59:14 Cat:M45 Category place: 118 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:49 min/km Club: gavà triatló 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:58 Place 400m. : 516 - 1900m.: 0:08:49 Hour 1900m. : 10:44:02 Place 1900m. : 507 X 9 places Finish line: 0:24:02 Finish hour: 10:59:14 Finish place : 531 Y 24 places
Split Times
4400
0:24:34
00:24:32
0:24:30
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24) |
|||||||
532 | 532 | 84 |
i
|
Joan Bresco Badia | 0:24:32 (tr 0:24:28) | ||
Real t.: 00:24:28 Official t.: 00:24:32 Real start: 10:34:47 Finish hour: 10:59:14 Cat:M45 Category place: 119 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:37 Place 400m. : 355 - 1900m.: 0:09:08 Hour 1900m. : 10:43:55 Place 1900m. : 486 Y 131 places Finish line: 0:24:28 Finish hour: 10:59:14 Finish place : 532 Y 46 places
Split Times
4400
0:24:34
00:24:32
0:24:30
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24) |
|||||||
533 | 533 | 751 |
i
|
Pau Artigas Videllet | 0:24:32 (tr 0:24:18) | ||
Real t.: 00:24:18 Official t.: 00:24:32 Real start: 10:34:57 Finish hour: 10:59:14 Cat:JunM Category place: 55 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: fanta boys 400m.: 0:01:42 Hour 400m. : 10:36:39 Place 400m. : 369 - 1900m.: 0:08:21 Hour 1900m. : 10:43:18 Place 1900m. : 396 Y 27 places Finish line: 0:24:18 Finish hour: 10:59:14 Finish place : 533 Y 137 places
Split Times
8115
0:24:36
00:24:32
0:24:29
Manuel Jaen
00:24:29 (Tr: 0:24:23)
i
Oscar Codias Diago
00:24:29 (Tr: 0:24:08)
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24)
Gabriel Miquel Costa
00:24:36 (Tr: 0:24:13) |
|||||||
534 | 534 | 226 | Pere Moreno Sánchez | 0:24:33 (tr 0:24:33) | |||
Real t.: 00:24:33 Official t.: 00:24:33 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:59:15 Cat:M45 Category place: 120 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: fun runners club esportiu 400m.: 0:02:10 Hour 400m. : 10:36:52 Place 400m. : 484 - 1900m.: 0:09:24 Hour 1900m. : 10:44:06 Place 1900m. : 526 Y 42 places Finish line: 0:24:33 Finish hour: 10:59:15 Finish place : 534 Y 8 places
Split Times
6688
0:24:36
00:24:33
0:24:30
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24)
Gabriel Miquel Costa
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Josep Burcet
00:24:36 (Tr: 0:24:13) |
|||||||
535 | 535 | 203 |
i
|
Toni Jimenez Betoret | 0:24:34 (tr 0:24:24) | ||
Real t.: 00:24:24 Official t.: 00:24:34 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:59:16 Cat:M35 Category place: 178 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: stkr wolf 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:43 Place 400m. : 395 - 1900m.: 0:09:12 Hour 1900m. : 10:44:04 Place 1900m. : 518 Y 123 places Finish line: 0:24:24 Finish hour: 10:59:16 Finish place : 535 Y 17 places
Split Times
9006
0:24:38
00:24:34
0:24:30
Pedro Fernández García
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
Rober Lopez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:05)
i
Eloy Moya Gisbert
00:24:32 (Tr: 0:23:47)
i
Mario Saco Ruiz
00:24:32 (Tr: 0:24:02)
i
Joan Bresco Badia
00:24:32 (Tr: 0:24:28)
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
Gabriel Miquel Costa
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Josep Burcet
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Lluis Corbella Jordi
00:24:38 (Tr: 0:24:16) |
|||||||
536 | 536 | 68 | Gabriel Miquel Costa | 0:24:36 (tr 0:24:13) | |||
Real t.: 00:24:13 Official t.: 00:24:36 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:59:18 Cat:M65 Category place: 7 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: cal janners 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:36:59 Place 400m. : 525 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:15 Place 1900m. : 548 Y 23 places Finish line: 0:24:13 Finish hour: 10:59:18 Finish place : 536 X 12 places
Split Times
8115
0:24:40
00:24:36
0:24:32
i
Pau Artigas Videllet
00:24:32 (Tr: 0:24:18)
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24)
i
Josep Burcet
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Lluis Corbella Jordi
00:24:38 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Alarcon
00:24:38 (Tr: 0:24:15)
Enric Piferrer Vidal
00:24:39 (Tr: 0:24:08) |
|||||||
537 | 537 | 871 |
i
|
Josep Burcet | 0:24:36 (tr 0:24:13) | ||
Real t.: 00:24:13 Official t.: 00:24:36 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:59:18 Cat:M45 Category place: 121 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:37:00 Place 400m. : 534 - 1900m.: 0:09:12 Hour 1900m. : 10:44:18 Place 1900m. : 554 Y 20 places Finish line: 0:24:13 Finish hour: 10:59:18 Finish place : 537 X 17 places
Split Times
7172
0:24:39
00:24:36
0:24:33
Pere Moreno Sánchez
00:24:33 (Tr: 0:24:33)
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24)
Gabriel Miquel Costa
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Lluis Corbella Jordi
00:24:38 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Alarcon
00:24:38 (Tr: 0:24:15)
Enric Piferrer Vidal
00:24:39 (Tr: 0:24:08) |
|||||||
538 | 538 | 709 |
i
|
Lluis Corbella Jordi | 0:24:38 (tr 0:24:16) | ||
Real t.: 00:24:16 Official t.: 00:24:38 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:59:20 Cat:M45 Category place: 122 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:00 Place 400m. : 530 - 1900m.: 0:09:23 Hour 1900m. : 10:44:27 Place 1900m. : 586 Y 56 places Finish line: 0:24:16 Finish hour: 10:59:20 Finish place : 538 X 48 places
Split Times
9006
0:24:42
00:24:38
0:24:34
i
Toni Jimenez Betoret
00:24:34 (Tr: 0:24:24)
Gabriel Miquel Costa
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Josep Burcet
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
Jose manuel Burgos Alarcon
00:24:38 (Tr: 0:24:15)
Enric Piferrer Vidal
00:24:39 (Tr: 0:24:08) |
|||||||
539 | 539 | 177 | Jose manuel Burgos Alarcon | 0:24:38 (tr 0:24:15) | |||
Real t.: 00:24:15 Official t.: 00:24:38 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:59:20 Cat:M65 Category place: 8 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: seat runners 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 584 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:20 Place 1900m. : 562 X 22 places Finish line: 0:24:15 Finish hour: 10:59:20 Finish place : 539 X 23 places
Split Times
4400
0:24:40
00:24:38
0:24:36
Gabriel Miquel Costa
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Josep Burcet
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Lluis Corbella Jordi
00:24:38 (Tr: 0:24:16)
Enric Piferrer Vidal
00:24:39 (Tr: 0:24:08) |
|||||||
540 | 540 | 451 | Enric Piferrer Vidal | 0:24:39 (tr 0:24:08) | |||
Real t.: 00:24:08 Official t.: 00:24:39 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:59:21 Cat:M45 Category place: 123 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:13 Place 400m. : 629 - 1900m.: 0:09:10 Hour 1900m. : 10:44:23 Place 1900m. : 574 X 55 places Finish line: 0:24:08 Finish hour: 10:59:21 Finish place : 540 X 34 places
Split Times
7172
0:24:43
00:24:39
0:24:36
i
Josep Burcet
00:24:36 (Tr: 0:24:13)
i
Lluis Corbella Jordi
00:24:38 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Alarcon
00:24:38 (Tr: 0:24:15) |
|||||||