L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
541 | 541 | 367 | Francesc Diaz Plata | 0:24:40 (tr 0:24:40) | |||
Real t.: 00:24:40 Official t.: 00:24:40 Real start: 10:34:42 Finish hour: 10:59:22 Cat:M55 Category place: 29 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: c.a.montornès 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 337 - 1900m.: 0:09:17 Hour 1900m. : 10:43:59 Place 1900m. : 501 Y 164 places Finish line: 0:24:40 Finish hour: 10:59:22 Finish place : 541 Y 40 places
Split Times
16871
0:24:47
00:24:40
0:24:32
Alex Bornay De Juana
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
Angel Gonzalez Martin
00:24:45 (Tr: 0:24:41)
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28) |
|||||||
542 | 542 | 512 | Alex Bornay De Juana | 0:24:44 (tr 0:24:24) | |||
Real t.: 00:24:24 Official t.: 00:24:44 Real start: 10:35:03 Finish hour: 10:59:26 Cat:M45 Category place: 124 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:37:00 Place 400m. : 527 - 1900m.: 0:09:21 Hour 1900m. : 10:44:23 Place 1900m. : 573 Y 46 places Finish line: 0:24:24 Finish hour: 10:59:26 Finish place : 542 X 31 places
Split Times
9350
0:24:48
00:24:44
0:24:40
Francesc Diaz Plata
00:24:40 (Tr: 0:24:40)
Angel Gonzalez Martin
00:24:45 (Tr: 0:24:41)
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28) |
|||||||
543 | 543 | 304 | Angel Gonzalez Martin | 0:24:45 (tr 0:24:41) | |||
Real t.: 00:24:41 Official t.: 00:24:45 Real start: 10:34:46 Finish hour: 10:59:27 Cat:M45 Category place: 125 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: 400m.: 0:01:49 Hour 400m. : 10:36:34 Place 400m. : 334 - 1900m.: 0:08:58 Hour 1900m. : 10:43:43 Place 1900m. : 463 Y 129 places Finish line: 0:24:41 Finish hour: 10:59:27 Finish place : 543 Y 80 places
Split Times
11110
0:24:50
00:24:45
0:24:40
Francesc Diaz Plata
00:24:40 (Tr: 0:24:40)
Alex Bornay De Juana
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27) |
|||||||
544 | 544 | 53 | Jaime Gotzens Busquets | 0:24:47 (tr 0:24:25) | |||
Real t.: 00:24:25 Official t.: 00:24:47 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:59:29 Cat:M55 Category place: 30 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: correbdn 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:36:58 Place 400m. : 522 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:12 Place 1900m. : 544 Y 22 places Finish line: 0:24:25 Finish hour: 10:59:29 Finish place : 544 Z
Split Times
15070
0:24:53
00:24:47
0:24:40
Francesc Diaz Plata
00:24:40 (Tr: 0:24:40)
Alex Bornay De Juana
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
Angel Gonzalez Martin
00:24:45 (Tr: 0:24:41)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31) |
|||||||
545 | 545 | 104 | Antonio Lamelas Tapia | 0:24:47 (tr 0:24:16) | |||
Real t.: 00:24:16 Official t.: 00:24:47 Real start: 10:35:13 Finish hour: 10:59:29 Cat:M55 Category place: 31 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:14 Place 400m. : 640 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:22 Place 1900m. : 570 X 70 places Finish line: 0:24:16 Finish hour: 10:59:29 Finish place : 545 X 25 places
Split Times
5940
0:24:49
00:24:47
0:24:44
Alex Bornay De Juana
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
Angel Gonzalez Martin
00:24:45 (Tr: 0:24:41)
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15) |
|||||||
546 | 546 | 186 | Jose manuel Burgos Urbano | 0:24:47 (tr 0:24:23) | |||
Real t.: 00:24:23 Official t.: 00:24:47 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:59:29 Cat:M35 Category place: 179 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: seat runners 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 580 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:20 Place 1900m. : 563 X 17 places Finish line: 0:24:23 Finish hour: 10:59:29 Finish place : 546 X 17 places
Split Times
6490
0:24:50
00:24:47
0:24:44
Alex Bornay De Juana
00:24:44 (Tr: 0:24:24)
Angel Gonzalez Martin
00:24:45 (Tr: 0:24:41)
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27) |
|||||||
547 | 547 | 742 |
i
|
Cristian Guerrero León | 0:24:47 (tr 0:24:28) | ||
Real t.: 00:24:28 Official t.: 00:24:47 Real start: 10:35:02 Finish hour: 10:59:29 Cat:M35 Category place: 180 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: 400m.: 0:01:47 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 441 - 1900m.: 0:08:39 Hour 1900m. : 10:43:40 Place 1900m. : 459 Y 18 places Finish line: 0:24:28 Finish hour: 10:59:29 Finish place : 547 Y 88 places
Split Times
5898
0:24:50
00:24:47
0:24:45
Angel Gonzalez Martin
00:24:45 (Tr: 0:24:41)
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48) |
|||||||
548 | 548 | 862 |
i
|
Ramon Huesca Avila | 0:24:49 (tr 0:24:15) | ||
Real t.: 00:24:15 Official t.: 00:24:49 Real start: 10:35:16 Finish hour: 10:59:31 Cat:M35 Category place: 181 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: enopodistica real fettucc 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:37:08 Place 400m. : 600 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:31 Place 1900m. : 595 X 5 places Finish line: 0:24:15 Finish hour: 10:59:31 Finish place : 548 X 47 places
Split Times
4400
0:24:51
00:24:49
0:24:47
Jaime Gotzens Busquets
00:24:47 (Tr: 0:24:25)
Antonio Lamelas Tapia
00:24:47 (Tr: 0:24:16)
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11) |
|||||||
549 | 549 | 256 | Francisco javie Barba Moral | 0:24:50 (tr 0:24:27) | |||
Real t.: 00:24:27 Official t.: 00:24:50 Real start: 10:35:05 Finish hour: 10:59:32 Cat:M35 Category place: 182 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:36:57 Place 400m. : 514 - 1900m.: 0:08:54 Hour 1900m. : 10:43:59 Place 1900m. : 498 X 16 places Finish line: 0:24:27 Finish hour: 10:59:32 Finish place : 549 Y 51 places
Split Times
6490
0:24:53
00:24:50
0:24:47
Jose manuel Burgos Urbano
00:24:47 (Tr: 0:24:23)
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20) |
|||||||
550 | 550 | 218 | Mario Sosa Ortega | 0:24:50 (tr 0:24:48) | |||
Real t.: 00:24:48 Official t.: 00:24:50 Real start: 10:34:44 Finish hour: 10:59:32 Cat:M35 Category place: 183 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:58 min/km Club: ontrail 400m.: 0:01:40 Hour 400m. : 10:36:23 Place 400m. : 226 - 1900m.: 0:08:27 Hour 1900m. : 10:43:11 Place 1900m. : 363 Y 137 places Finish line: 0:24:48 Finish hour: 10:59:32 Finish place : 550 Y 187 places
Split Times
5898
0:24:53
00:24:50
0:24:47
i
Cristian Guerrero León
00:24:47 (Tr: 0:24:28)
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20) |
|||||||
551 | 551 | 873 |
i
|
Carles Boix | 0:24:50 (tr 0:24:18) | ||
Real t.: 00:24:18 Official t.: 00:24:50 Real start: 10:35:15 Finish hour: 10:59:32 Cat:SenM Category place: 122 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 587 - 1900m.: 0:08:53 Hour 1900m. : 10:44:08 Place 1900m. : 528 X 59 places Finish line: 0:24:18 Finish hour: 10:59:32 Finish place : 551 Y 23 places
Split Times
4400
0:24:52
00:24:50
0:24:48
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20) |
|||||||
552 | 552 | 239 | Albert-miquel Sánchez Delgado | 0:24:50 (tr 0:24:11) | |||
Real t.: 00:24:11 Official t.: 00:24:50 Real start: 10:35:22 Finish hour: 10:59:32 Cat:M35 Category place: 184 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:51 min/km Club: 400m.: 0:02:05 Hour 400m. : 10:37:26 Place 400m. : 706 - 1900m.: 0:08:58 Hour 1900m. : 10:44:19 Place 1900m. : 560 X 146 places Finish line: 0:24:11 Finish hour: 10:59:32 Finish place : 552 X 8 places
Split Times
4400
0:24:52
00:24:50
0:24:48
i
Ramon Huesca Avila
00:24:49 (Tr: 0:24:15)
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55) |
|||||||
553 | 553 | 183 |
i
|
Leandro Kremen | 0:24:51 (tr 0:24:34) | ||
Real t.: 00:24:34 Official t.: 00:24:51 Real start: 10:34:59 Finish hour: 10:59:33 Cat:M45 Category place: 126 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 440 - 1900m.: 0:09:03 Hour 1900m. : 10:44:01 Place 1900m. : 503 Y 63 places Finish line: 0:24:34 Finish hour: 10:59:33 Finish place : 553 Y 50 places
Split Times
4400
0:24:53
00:24:51
0:24:49
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20) |
|||||||
554 | 554 | 517 | Gregorio Torrijos Perez | 0:24:51 (tr 0:24:20) | |||
Real t.: 00:24:20 Official t.: 00:24:51 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:59:33 Cat:M45 Category place: 127 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 643 - 1900m.: 0:09:17 Hour 1900m. : 10:44:30 Place 1900m. : 594 X 49 places Finish line: 0:24:20 Finish hour: 10:59:33 Finish place : 554 X 40 places
Split Times
4400
0:24:53
00:24:51
0:24:49
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20) |
|||||||
555 | 555 | 1249 | Daniel García Peris | 0:24:51 (tr 0:24:41) | |||
Real t.: 00:24:41 Official t.: 00:24:51 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:59:33 Cat:M45 Category place: 128 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: a.e. córrer a gelida 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:41 Place 400m. : 387 - 1900m.: 0:09:20 Hour 1900m. : 10:44:12 Place 1900m. : 542 Y 155 places Finish line: 0:24:41 Finish hour: 10:59:33 Finish place : 555 Y 13 places
Split Times
4400
0:24:53
00:24:51
0:24:49
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31) |
|||||||
556 | 556 | 1175 |
i
|
Mauricio Taipe | 0:24:51 (tr 0:24:20) | ||
Real t.: 00:24:20 Official t.: 00:24:51 Real start: 10:35:14 Finish hour: 10:59:33 Cat:SenM Category place: 123 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: 400m.: 0:02:02 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 649 - 1900m.: 0:09:33 Hour 1900m. : 10:44:46 Place 1900m. : 647 X 2 places Finish line: 0:24:20 Finish hour: 10:59:33 Finish place : 556 X 91 places
Split Times
4400
0:24:53
00:24:51
0:24:49
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31) |
|||||||
557 | 557 | 597 | Marcos Valverde Cardenal | 0:24:52 (tr 0:23:55) | |||
Real t.: 00:23:55 Official t.: 00:24:52 Real start: 10:35:40 Finish hour: 10:59:34 Cat:M35 Category place: 185 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:47 min/km Club: c.m. sigueme 400m.: 0:01:35 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 644 - 1900m.: 0:08:26 Hour 1900m. : 10:44:05 Place 1900m. : 523 X 121 places Finish line: 0:23:55 Finish hour: 10:59:34 Finish place : 557 Y 34 places
Split Times
4400
0:24:54
00:24:52
0:24:50
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31) |
|||||||
558 | 558 | 808 |
i
|
Lluís Roca Tejedor | 0:24:53 (tr 0:24:20) | ||
Real t.: 00:24:20 Official t.: 00:24:53 Real start: 10:35:15 Finish hour: 10:59:35 Cat:M35 Category place: 186 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:52 min/km Club: 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:37:12 Place 400m. : 626 - 1900m.: 0:09:22 Hour 1900m. : 10:44:37 Place 1900m. : 621 X 5 places Finish line: 0:24:20 Finish hour: 10:59:35 Finish place : 558 X 63 places
Split Times
5898
0:24:55
00:24:53
0:24:50
Francisco javie Barba Moral
00:24:50 (Tr: 0:24:27)
Mario Sosa Ortega
00:24:50 (Tr: 0:24:48)
i
Carles Boix
00:24:50 (Tr: 0:24:18)
Albert-miquel Sánchez Delgado
00:24:50 (Tr: 0:24:11)
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31)
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45) |
|||||||
559 | 559 | 651 |
i
|
Angel Ferrer Clota | 0:24:53 (tr 0:24:27) | ||
Real t.: 00:24:27 Official t.: 00:24:53 Real start: 10:35:08 Finish hour: 10:59:35 Cat:SenM Category place: 124 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 563 - 1900m.: 0:09:02 Hour 1900m. : 10:44:09 Place 1900m. : 533 X 30 places Finish line: 0:24:27 Finish hour: 10:59:35 Finish place : 559 Y 26 places
Split Times
5203
0:24:55
00:24:53
0:24:51
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31)
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22) |
|||||||
560 | 560 | 2107 | Angel Ferrer Clota | 0:24:53 (tr 0:24:31) | |||
Real t.: 00:24:31 Official t.: 00:24:53 Real start: 10:35:04 Finish hour: 10:59:35 Cat:SenM Category place: 125 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:05 Place 400m. : 564 - 1900m.: 0:09:06 Hour 1900m. : 10:44:10 Place 1900m. : 536 X 28 places Finish line: 0:24:31 Finish hour: 10:59:35 Finish place : 560 Y 24 places
Split Times
5733
0:24:56
00:24:53
0:24:51
i
Leandro Kremen
00:24:51 (Tr: 0:24:34)
Gregorio Torrijos Perez
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Daniel García Peris
00:24:51 (Tr: 0:24:41)
i
Mauricio Taipe
00:24:51 (Tr: 0:24:20)
Marcos Valverde Cardenal
00:24:52 (Tr: 0:23:55)
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42) |
|||||||
561 | 561 | 29 | David Solà Arias | 0:24:55 (tr 0:24:45) | |||
Real t.: 00:24:45 Official t.: 00:24:55 Real start: 10:34:52 Finish hour: 10:59:37 Cat:ProM Category place: 27 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:36:48 Place 400m. : 429 - 1900m.: 0:09:09 Hour 1900m. : 10:44:01 Place 1900m. : 506 Y 77 places Finish line: 0:24:45 Finish hour: 10:59:37 Finish place : 561 Y 55 places
Split Times
5898
0:24:58
00:24:55
0:24:53
i
Lluís Roca Tejedor
00:24:53 (Tr: 0:24:20)
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38) |
|||||||
562 | 562 | 69 | Francisco Garcia Camacho | 0:24:55 (tr 0:24:22) | |||
Real t.: 00:24:22 Official t.: 00:24:55 Real start: 10:35:15 Finish hour: 10:59:37 Cat:M55 Category place: 32 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:53 min/km Club: club atletisme sant celon 400m.: 0:02:09 Hour 400m. : 10:37:24 Place 400m. : 691 - 1900m.: 0:09:21 Hour 1900m. : 10:44:36 Place 1900m. : 619 X 72 places Finish line: 0:24:22 Finish hour: 10:59:37 Finish place : 562 X 57 places
Split Times
5203
0:24:58
00:24:55
0:24:53
i
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:27)
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31)
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34) |
|||||||
563 | 563 | 668 |
i
|
Martí roger Sanchez Montserrat | 0:24:56 (tr 0:24:42) | ||
Real t.: 00:24:42 Official t.: 00:24:56 Real start: 10:34:56 Finish hour: 10:59:38 Cat:SenM Category place: 126 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: els nens 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:47 Place 400m. : 421 - 1900m.: 0:09:05 Hour 1900m. : 10:44:01 Place 1900m. : 502 Y 81 places Finish line: 0:24:42 Finish hour: 10:59:38 Finish place : 563 Y 61 places
Split Times
5733
0:24:58
00:24:56
0:24:53
Angel Ferrer Clota
00:24:53 (Tr: 0:24:31)
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38) |
|||||||
564 | 564 | 275 |
i
|
Ferran Garcia Bonilla | 0:24:56 (tr 0:24:44) | ||
Real t.: 00:24:44 Official t.: 00:24:56 Real start: 10:34:55 Finish hour: 10:59:38 Cat:SenM Category place: 127 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:57 min/km Club: 400m.: 0:01:44 Hour 400m. : 10:36:38 Place 400m. : 360 - 1900m.: 0:08:54 Hour 1900m. : 10:43:48 Place 1900m. : 472 Y 112 places Finish line: 0:24:44 Finish hour: 10:59:38 Finish place : 564 Y 92 places
Split Times
4400
0:24:58
00:24:56
0:24:54
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38) |
|||||||
565 | 565 | 37 | Toni Pérez Catalán | 0:24:57 (tr 0:24:35) | |||
Real t.: 00:24:35 Official t.: 00:24:57 Real start: 10:35:05 Finish hour: 10:59:39 Cat:M45 Category place: 129 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: 400m.: 0:02:02 Hour 400m. : 10:37:07 Place 400m. : 579 - 1900m.: 0:09:29 Hour 1900m. : 10:44:33 Place 1900m. : 609 Y 30 places Finish line: 0:24:35 Finish hour: 10:59:39 Finish place : 565 X 44 places
Split Times
4400
0:24:59
00:24:57
0:24:55
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38)
i
Enric Pallarès Colón
00:24:59 (Tr: 0:24:09) |
|||||||
566 | 566 | 699 |
i
|
Albert Bleda Aragó | 0:24:58 (tr 0:24:29) | ||
Real t.: 00:24:29 Official t.: 00:24:58 Real start: 10:35:11 Finish hour: 10:59:40 Cat:M35 Category place: 187 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:54 min/km Club: 400m.: 0:01:56 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 574 - 1900m.: 0:09:20 Hour 1900m. : 10:44:31 Place 1900m. : 596 Y 22 places Finish line: 0:24:29 Finish hour: 10:59:40 Finish place : 566 X 30 places
Split Times
4400
0:25:00
00:24:58
0:24:56
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38)
i
Enric Pallarès Colón
00:24:59 (Tr: 0:24:09) |
|||||||
567 | 567 | 285 | Roger Mas Ferré | 0:24:58 (tr 0:24:34) | |||
Real t.: 00:24:34 Official t.: 00:24:58 Real start: 10:35:06 Finish hour: 10:59:40 Cat:SenM Category place: 128 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:55 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 569 - 1900m.: 0:09:26 Hour 1900m. : 10:44:31 Place 1900m. : 601 Y 32 places Finish line: 0:24:34 Finish hour: 10:59:40 Finish place : 567 X 34 places
Split Times
6820
0:25:01
00:24:58
0:24:55
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38)
i
Enric Pallarès Colón
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Rafael Perez Soro
00:25:01 (Tr: 0:24:54) |
|||||||
568 | 568 | 707 |
i
|
Alberto De Abia Piedra | 0:24:58 (tr 0:24:38) | ||
Real t.: 00:24:38 Official t.: 00:24:58 Real start: 10:35:02 Finish hour: 10:59:40 Cat:M35 Category place: 188 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:56 min/km Club: 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:53 Place 400m. : 489 - 1900m.: 0:09:10 Hour 1900m. : 10:44:11 Place 1900m. : 541 Y 52 places Finish line: 0:24:38 Finish hour: 10:59:40 Finish place : 568 Y 27 places
Split Times
6613
0:25:01
00:24:58
0:24:55
David Solà Arias
00:24:55 (Tr: 0:24:45)
Francisco Garcia Camacho
00:24:55 (Tr: 0:24:22)
i
Martí roger Sanchez Montserrat
00:24:56 (Tr: 0:24:42)
i
Ferran Garcia Bonilla
00:24:56 (Tr: 0:24:44)
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Enric Pallarès Colón
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Rafael Perez Soro
00:25:01 (Tr: 0:24:54) |
|||||||
569 | 569 | 1445 |
i
|
Enric Pallarès Colón | 0:24:59 (tr 0:24:09) | ||
Real t.: 00:24:09 Official t.: 00:24:59 Real start: 10:35:32 Finish hour: 10:59:41 Cat:M35 Category place: 189 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:50 min/km Club: 400m.: 0:01:52 Hour 400m. : 10:37:24 Place 400m. : 694 - 1900m.: 0:09:01 Hour 1900m. : 10:44:33 Place 1900m. : 611 X 83 places Finish line: 0:24:09 Finish hour: 10:59:41 Finish place : 569 X 42 places
Split Times
4496
0:25:01
00:24:59
0:24:57
Toni Pérez Catalán
00:24:57 (Tr: 0:24:35)
i
Albert Bleda Aragó
00:24:58 (Tr: 0:24:29)
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38)
Rafael Perez Soro
00:25:01 (Tr: 0:24:54) |
|||||||
570 | 570 | 626 | Rafael Perez Soro | 0:25:01 (tr 0:24:54) | |||
Real t.: 00:24:54 Official t.: 00:25:01 Real start: 10:34:49 Finish hour: 10:59:43 Cat:M45 Category place: 130 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 4:59 min/km Club: 400m.: 0:01:55 Hour 400m. : 10:36:43 Place 400m. : 397 - 1900m.: 0:09:40 Hour 1900m. : 10:44:29 Place 1900m. : 591 Y 194 places Finish line: 0:24:54 Finish hour: 10:59:43 Finish place : 570 X 21 places
Split Times
6820
0:25:04
00:25:01
0:24:58
Roger Mas Ferré
00:24:58 (Tr: 0:24:34)
i
Alberto De Abia Piedra
00:24:58 (Tr: 0:24:38)
i
Enric Pallarès Colón
00:24:59 (Tr: 0:24:09) |
|||||||