L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPlace | Gender | sBib | iName | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
661 | 661 | 514 | Isma Jimenez Beltran | 0:26:47 (tr 0:26:13) | |||
Real t.: 00:26:13 Official t.: 00:26:47 Real start: 10:35:16 Finish hour: 11:01:29 Cat:M35 Category place: 218 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:15 min/km Club: la sansi 400m.: 0:02:01 Hour 400m. : 10:37:16 Place 400m. : 653 - 1900m.: 0:09:33 Hour 1900m. : 10:44:48 Place 1900m. : 651 X 2 places Finish line: 0:26:13 Finish hour: 11:01:29 Finish place : 661 Y 10 places
Split Times
16830
0:26:55
00:26:47
0:26:39
i
Tony Viayna Gaza
00:26:48 (Tr: 0:26:36)
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23) |
|||||||
662 | 662 | 346 |
i
|
Tony Viayna Gaza | 0:26:48 (tr 0:26:36) | ||
Real t.: 00:26:36 Official t.: 00:26:48 Real start: 10:34:55 Finish hour: 11:01:30 Cat:SenM Category place: 143 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:20 min/km Club: cap 400m.: 0:01:59 Hour 400m. : 10:36:54 Place 400m. : 494 - 1900m.: 0:09:44 Hour 1900m. : 10:44:38 Place 1900m. : 624 Y 130 places Finish line: 0:26:36 Finish hour: 11:01:30 Finish place : 662 Y 38 places
Split Times
14080
0:26:55
00:26:48
0:26:42
Isma Jimenez Beltran
00:26:47 (Tr: 0:26:13)
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23) |
|||||||
663 | 663 | 687 |
i
|
Oscar Santos Arauzo | 0:26:49 (tr 0:26:18) | ||
Real t.: 00:26:18 Official t.: 00:26:49 Real start: 10:35:13 Finish hour: 11:01:31 Cat:M35 Category place: 219 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: 400m.: 0:02:16 Hour 400m. : 10:37:29 Place 400m. : 718 - 1900m.: 0:10:02 Hour 1900m. : 10:45:15 Place 1900m. : 686 X 32 places Finish line: 0:26:18 Finish hour: 11:01:31 Finish place : 663 X 23 places
Split Times
12243
0:26:55
00:26:49
0:26:44
Isma Jimenez Beltran
00:26:47 (Tr: 0:26:13)
i
Tony Viayna Gaza
00:26:48 (Tr: 0:26:36)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23) |
|||||||
664 | 664 | 793 |
i
|
Xesco Puyuelo Sanchez | 0:26:51 (tr 0:26:27) | ||
Real t.: 00:26:27 Official t.: 00:26:51 Real start: 10:35:07 Finish hour: 11:01:33 Cat:M35 Category place: 220 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: 400m.: 0:01:58 Hour 400m. : 10:37:04 Place 400m. : 551 - 1900m.: 0:09:26 Hour 1900m. : 10:44:32 Place 1900m. : 606 Y 55 places Finish line: 0:26:27 Finish hour: 11:01:33 Finish place : 664 Y 58 places
Split Times
9266
0:26:55
00:26:51
0:26:47
Isma Jimenez Beltran
00:26:47 (Tr: 0:26:13)
i
Tony Viayna Gaza
00:26:48 (Tr: 0:26:36)
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23) |
|||||||
665 | 665 | 564 | Juan Ropero Alba | 0:26:53 (tr 0:26:35) | |||
Real t.: 00:26:35 Official t.: 00:26:53 Real start: 10:35:00 Finish hour: 11:01:35 Cat:M45 Category place: 158 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: festri tiana 400m.: 0:01:57 Hour 400m. : 10:36:57 Place 400m. : 513 - 1900m.: 0:09:41 Hour 1900m. : 10:44:40 Place 1900m. : 632 Y 119 places Finish line: 0:26:35 Finish hour: 11:01:35 Finish place : 665 Y 33 places
Split Times
10340
0:26:58
00:26:53
0:26:48
i
Tony Viayna Gaza
00:26:48 (Tr: 0:26:36)
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23)
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16) |
|||||||
666 | 666 | 145 |
i
|
Jordi Puig Enrich | 0:26:54 (tr 0:26:22) | ||
Real t.: 00:26:22 Official t.: 00:26:54 Real start: 10:35:15 Finish hour: 11:01:36 Cat:M55 Category place: 42 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: 400m.: 0:01:59 Hour 400m. : 10:37:13 Place 400m. : 628 - 1900m.: 0:09:54 Hour 1900m. : 10:45:08 Place 1900m. : 675 Y 47 places Finish line: 0:26:22 Finish hour: 11:01:36 Finish place : 666 X 9 places
Split Times
10923
0:26:59
00:26:54
0:26:49
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23)
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16) |
|||||||
667 | 667 | 641 | Sergio Balboa Cardiel | 0:26:55 (tr 0:26:23) | |||
Real t.: 00:26:23 Official t.: 00:26:55 Real start: 10:35:15 Finish hour: 11:01:37 Cat:M35 Category place: 221 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: beer runners 400m.: 0:02:09 Hour 400m. : 10:37:23 Place 400m. : 687 - 1900m.: 0:09:56 Hour 1900m. : 10:45:10 Place 1900m. : 676 X 11 places Finish line: 0:26:23 Finish hour: 11:01:37 Finish place : 667 X 9 places
Split Times
16060
0:27:02
00:26:55
0:26:47
i
Tony Viayna Gaza
00:26:48 (Tr: 0:26:36)
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16)
Francisco González Reche
00:27:02 (Tr: 0:26:43) |
|||||||
668 | 668 | 831 |
i
|
Pau Buil Feliu | 0:26:56 (tr 0:26:35) | ||
Real t.: 00:26:35 Official t.: 00:26:56 Real start: 10:35:04 Finish hour: 11:01:38 Cat:M35 Category place: 222 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: 400m.: 0:01:50 Hour 400m. : 10:36:54 Place 400m. : 491 - 1900m.: 0:09:36 Hour 1900m. : 10:44:39 Place 1900m. : 626 Y 135 places Finish line: 0:26:35 Finish hour: 11:01:38 Finish place : 668 Y 42 places
Split Times
16874
0:27:04
00:26:56
0:26:49
i
Oscar Santos Arauzo
00:26:49 (Tr: 0:26:18)
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16)
Francisco González Reche
00:27:02 (Tr: 0:26:43)
i
Fco. javier Abolafia Fernandez
00:27:04 (Tr: 0:26:30)
Alex Pujol Allué
00:27:04 (Tr: 0:26:31) |
|||||||
669 | 669 | 834 |
i
|
Joan manel Vila Esteban | 0:26:57 (tr 0:26:16) | ||
Real t.: 00:26:16 Official t.: 00:26:57 Real start: 10:35:24 Finish hour: 11:01:39 Cat:M45 Category place: 159 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:16 min/km Club: nem 400m.: 0:02:04 Hour 400m. : 10:37:27 Place 400m. : 713 - 1900m.: 0:10:10 Hour 1900m. : 10:45:34 Place 1900m. : 710 X 3 places Finish line: 0:26:16 Finish hour: 11:01:39 Finish place : 669 X 41 places
Split Times
14689
0:27:04
00:26:57
0:26:51
i
Xesco Puyuelo Sanchez
00:26:51 (Tr: 0:26:27)
Juan Ropero Alba
00:26:53 (Tr: 0:26:35)
i
Jordi Puig Enrich
00:26:54 (Tr: 0:26:22)
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23)
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
Francisco González Reche
00:27:02 (Tr: 0:26:43)
i
Fco. javier Abolafia Fernandez
00:27:04 (Tr: 0:26:30)
Alex Pujol Allué
00:27:04 (Tr: 0:26:31) |
|||||||
670 | 670 | 96 | Francisco González Reche | 0:27:02 (tr 0:26:43) | |||
Real t.: 00:26:43 Official t.: 00:27:02 Real start: 10:35:02 Finish hour: 11:01:44 Cat:M45 Category place: 160 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: c.m. sigueme 400m.: 0:02:04 Hour 400m. : 10:37:06 Place 400m. : 573 - 1900m.: 0:09:55 Hour 1900m. : 10:44:56 Place 1900m. : 660 Y 87 places Finish line: 0:26:43 Finish hour: 11:01:44 Finish place : 670 Y 10 places
Split Times
16060
0:27:09
00:27:02
0:26:55
Sergio Balboa Cardiel
00:26:55 (Tr: 0:26:23)
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16)
i
Fco. javier Abolafia Fernandez
00:27:04 (Tr: 0:26:30)
Alex Pujol Allué
00:27:04 (Tr: 0:26:31)
Lluis Paredes Basagaña
00:27:05 (Tr: 0:26:29) |
|||||||
672 | 672 | 155 |
i
|
Fco. javier Abolafia Fernandez | 0:27:04 (tr 0:26:30) | ||
Real t.: 00:26:30 Official t.: 00:27:04 Real start: 10:35:16 Finish hour: 11:01:46 Cat:M45 Category place: 162 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: 400m.: 0:02:08 Hour 400m. : 10:37:24 Place 400m. : 696 - 1900m.: 0:09:59 Hour 1900m. : 10:45:14 Place 1900m. : 682 X 14 places Finish line: 0:26:30 Finish hour: 11:01:46 Finish place : 672 X 10 places
Split Times
17160
0:27:12
00:27:04
0:26:56
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16)
Francisco González Reche
00:27:02 (Tr: 0:26:43)
Lluis Paredes Basagaña
00:27:05 (Tr: 0:26:29)
i
Javier García Vallejo
00:27:12 (Tr: 0:27:04) |
|||||||
671 | 671 | 645 | Alex Pujol Allué | 0:27:04 (tr 0:26:31) | |||
Real t.: 00:26:31 Official t.: 00:27:04 Real start: 10:35:16 Finish hour: 11:01:46 Cat:M45 Category place: 161 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:19 min/km Club: correbdn 400m.: 0:02:08 Hour 400m. : 10:37:23 Place 400m. : 689 - 1900m.: 0:09:58 Hour 1900m. : 10:45:14 Place 1900m. : 679 X 10 places Finish line: 0:26:31 Finish hour: 11:01:46 Finish place : 671 X 8 places
Split Times
18260
0:27:12
00:27:04
0:26:56
i
Pau Buil Feliu
00:26:56 (Tr: 0:26:35)
i
Joan manel Vila Esteban
00:26:57 (Tr: 0:26:16)
Francisco González Reche
00:27:02 (Tr: 0:26:43)
Lluis Paredes Basagaña
00:27:05 (Tr: 0:26:29)
i
Javier García Vallejo
00:27:12 (Tr: 0:27:04)
Jesus Sanchez Torres
00:27:12 (Tr: 0:27:12) |
|||||||
673 | 673 | 573 | Lluis Paredes Basagaña | 0:27:05 (tr 0:26:29) | |||
Real t.: 00:26:29 Official t.: 00:27:05 Real start: 10:35:19 Finish hour: 11:01:47 Cat:M35 Category place: 223 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: 400m.: 0:02:04 Hour 400m. : 10:37:22 Place 400m. : 684 - 1900m.: 0:09:55 Hour 1900m. : 10:45:14 Place 1900m. : 681 X 3 places Finish line: 0:26:29 Finish hour: 11:01:47 Finish place : 673 X 8 places
Split Times
16390
0:27:13
00:27:05
0:26:58
Francisco González Reche
00:27:02 (Tr: 0:26:43)
i
Fco. javier Abolafia Fernandez
00:27:04 (Tr: 0:26:30)
Alex Pujol Allué
00:27:04 (Tr: 0:26:31)
i
Javier García Vallejo
00:27:12 (Tr: 0:27:04)
Jesus Sanchez Torres
00:27:12 (Tr: 0:27:12)
i
Jordi Moya
00:27:13 (Tr: 0:27:02) |
|||||||
674 | 674 | 408 |
i
|
Javier García Vallejo | 0:27:12 (tr 0:27:04) | ||
Real t.: 00:27:04 Official t.: 00:27:12 Real start: 10:34:50 Finish hour: 11:01:54 Cat:M65 Category place: 14 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: jarical 400m.: 0:01:51 Hour 400m. : 10:36:41 Place 400m. : 383 - 1900m.: 0:09:43 Hour 1900m. : 10:44:33 Place 1900m. : 607 Y 224 places Finish line: 0:27:04 Finish hour: 11:01:54 Finish place : 674 Y 67 places
Split Times
17160
0:27:20
00:27:12
0:27:04
i
Fco. javier Abolafia Fernandez
00:27:04 (Tr: 0:26:30)
Alex Pujol Allué
00:27:04 (Tr: 0:26:31)
Lluis Paredes Basagaña
00:27:05 (Tr: 0:26:29)
Jesus Sanchez Torres
00:27:12 (Tr: 0:27:12)
i
Jordi Moya
00:27:13 (Tr: 0:27:02)
i
Leo Vazquez Santiago
00:27:13 (Tr: 0:26:23)
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10) |
|||||||
675 | 675 | 263 | Jesus Sanchez Torres | 0:27:12 (tr 0:27:12) | |||
Real t.: 00:27:12 Official t.: 00:27:12 Real start: 10:34:42 Finish hour: 11:01:54 Cat:M45 Category place: 163 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:27 min/km Club: run with us 400m.: 0:02:11 Hour 400m. : 10:36:53 Place 400m. : 486 - 1900m.: 0:09:55 Hour 1900m. : 10:44:37 Place 1900m. : 620 Y 134 places Finish line: 0:27:12 Finish hour: 11:01:54 Finish place : 675 Y 55 places
Split Times
18260
0:27:21
00:27:12
0:27:04
i
Fco. javier Abolafia Fernandez
00:27:04 (Tr: 0:26:30)
Alex Pujol Allué
00:27:04 (Tr: 0:26:31)
Lluis Paredes Basagaña
00:27:05 (Tr: 0:26:29)
i
Javier García Vallejo
00:27:12 (Tr: 0:27:04)
i
Jordi Moya
00:27:13 (Tr: 0:27:02)
i
Leo Vazquez Santiago
00:27:13 (Tr: 0:26:23)
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10) |
|||||||
676 | 676 | 828 |
i
|
Jordi Moya | 0:27:13 (tr 0:27:02) | ||
Real t.: 00:27:02 Official t.: 00:27:13 Real start: 10:34:53 Finish hour: 11:01:55 Cat:M35 Category place: 224 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: 400m.: 0:01:43 Hour 400m. : 10:36:35 Place 400m. : 342 - 1900m.: 0:09:00 Hour 1900m. : 10:43:53 Place 1900m. : 480 Y 138 places Finish line: 0:27:02 Finish hour: 11:01:55 Finish place : 676 Y 196 places
Split Times
16390
0:27:20
00:27:13
0:27:05
Lluis Paredes Basagaña
00:27:05 (Tr: 0:26:29)
i
Javier García Vallejo
00:27:12 (Tr: 0:27:04)
Jesus Sanchez Torres
00:27:12 (Tr: 0:27:12)
i
Leo Vazquez Santiago
00:27:13 (Tr: 0:26:23)
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10) |
|||||||
677 | 677 | 455 |
i
|
Leo Vazquez Santiago | 0:27:13 (tr 0:26:23) | ||
Real t.: 00:26:23 Official t.: 00:27:13 Real start: 10:35:32 Finish hour: 11:01:55 Cat:M45 Category place: 164 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:17 min/km Club: talaixa team 400m.: 0:02:15 Hour 400m. : 10:37:47 Place 400m. : 809 - 1900m.: 0:10:25 Hour 1900m. : 10:45:57 Place 1900m. : 742 X 67 places Finish line: 0:26:23 Finish hour: 11:01:55 Finish place : 677 X 65 places
Split Times
11880
0:27:18
00:27:13
0:27:08
i
Javier García Vallejo
00:27:12 (Tr: 0:27:04)
Jesus Sanchez Torres
00:27:12 (Tr: 0:27:12)
i
Jordi Moya
00:27:13 (Tr: 0:27:02)
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10) |
|||||||
678 | 678 | 792 |
i
|
Oriol Mascaro Padros | 0:27:17 (tr 0:26:41) | ||
Real t.: 00:26:41 Official t.: 00:27:17 Real start: 10:35:19 Finish hour: 11:01:59 Cat:SenM Category place: 144 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: 400m.: 0:02:14 Hour 400m. : 10:37:32 Place 400m. : 739 - 1900m.: 0:10:31 Hour 1900m. : 10:45:50 Place 1900m. : 733 X 6 places Finish line: 0:26:41 Finish hour: 11:01:59 Finish place : 678 X 55 places
Split Times
10335
0:27:21
00:27:17
0:27:12
Jesus Sanchez Torres
00:27:12 (Tr: 0:27:12)
i
Jordi Moya
00:27:13 (Tr: 0:27:02)
i
Leo Vazquez Santiago
00:27:13 (Tr: 0:26:23)
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10)
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41) |
|||||||
679 | 679 | 101 | Raúl Molina Santos | 0:27:18 (tr 0:26:50) | |||
Real t.: 00:26:50 Official t.: 00:27:18 Real start: 10:35:11 Finish hour: 11:02:00 Cat:M35 Category place: 225 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: peña reuma 400m.: 0:02:04 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 642 - 1900m.: 0:09:42 Hour 1900m. : 10:44:52 Place 1900m. : 656 Y 14 places Finish line: 0:26:50 Finish hour: 11:02:00 Finish place : 679 Y 23 places
Split Times
12210
0:27:24
00:27:18
0:27:13
i
Jordi Moya
00:27:13 (Tr: 0:27:02)
i
Leo Vazquez Santiago
00:27:13 (Tr: 0:26:23)
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41)
i
Andreu Ollé Castelar
00:27:22 (Tr: 0:26:27)
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
680 | 680 | 174 | José Vila Bernal | 0:27:18 (tr 0:27:10) | |||
Real t.: 00:27:10 Official t.: 00:27:18 Real start: 10:34:51 Finish hour: 11:02:00 Cat:M45 Category place: 165 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: 400m.: 0:01:45 Hour 400m. : 10:36:36 Place 400m. : 345 - 1900m.: 0:09:32 Hour 1900m. : 10:44:23 Place 1900m. : 572 Y 227 places Finish line: 0:27:10 Finish hour: 11:02:00 Finish place : 680 Y 108 places
Split Times
11880
0:27:24
00:27:18
0:27:13
i
Leo Vazquez Santiago
00:27:13 (Tr: 0:26:23)
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41)
i
Andreu Ollé Castelar
00:27:22 (Tr: 0:26:27)
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51) |
|||||||
681 | 681 | 569 | Jesus Grau Camins | 0:27:21 (tr 0:26:41) | |||
Real t.: 00:26:41 Official t.: 00:27:21 Real start: 10:35:23 Finish hour: 11:02:03 Cat:M45 Category place: 166 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: 400m.: 0:02:10 Hour 400m. : 10:37:32 Place 400m. : 735 - 1900m.: 0:10:03 Hour 1900m. : 10:45:25 Place 1900m. : 702 X 33 places Finish line: 0:26:41 Finish hour: 11:02:03 Finish place : 681 X 21 places
Split Times
10335
0:27:26
00:27:21
0:27:17
i
Oriol Mascaro Padros
00:27:17 (Tr: 0:26:41)
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10)
i
Andreu Ollé Castelar
00:27:22 (Tr: 0:26:27)
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51)
i
Javier Martínez
00:27:24 (Tr: 0:26:41)
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46) |
|||||||
682 | 682 | 731 |
i
|
Andreu Ollé Castelar | 0:27:22 (tr 0:26:27) | ||
Real t.: 00:26:27 Official t.: 00:27:22 Real start: 10:35:37 Finish hour: 11:02:04 Cat:M35 Category place: 226 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:18 min/km Club: 400m.: 0:02:13 Hour 400m. : 10:37:50 Place 400m. : 821 - 1900m.: 0:10:16 Hour 1900m. : 10:45:53 Place 1900m. : 736 X 85 places Finish line: 0:26:27 Finish hour: 11:02:04 Finish place : 682 X 54 places
Split Times
7581
0:27:25
00:27:22
0:27:18
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10)
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41)
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51)
i
Javier Martínez
00:27:24 (Tr: 0:26:41)
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46) |
|||||||
683 | 683 | 758 |
i
|
Andrea Barbieri | 0:27:23 (tr 0:26:51) | ||
Real t.: 00:26:51 Official t.: 00:27:23 Real start: 10:35:14 Finish hour: 11:02:05 Cat:M35 Category place: 227 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: 400m.: 0:02:20 Hour 400m. : 10:37:34 Place 400m. : 744 - 1900m.: 0:10:48 Hour 1900m. : 10:46:02 Place 1900m. : 750 Y 6 places Finish line: 0:26:51 Finish hour: 11:02:05 Finish place : 683 X 67 places
Split Times
10241
0:27:28
00:27:23
0:27:18
Raúl Molina Santos
00:27:18 (Tr: 0:26:50)
José Vila Bernal
00:27:18 (Tr: 0:27:10)
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41)
i
Andreu Ollé Castelar
00:27:22 (Tr: 0:26:27)
i
Javier Martínez
00:27:24 (Tr: 0:26:41)
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46)
i
Gil Ruiz Giralt
00:27:27 (Tr: 0:27:00) |
|||||||
684 | 684 | 780 |
i
|
Javier Martínez | 0:27:24 (tr 0:26:41) | ||
Real t.: 00:26:41 Official t.: 00:27:24 Real start: 10:35:26 Finish hour: 11:02:06 Cat:M35 Category place: 228 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:21 min/km Club: 400m.: 0:02:00 Hour 400m. : 10:37:25 Place 400m. : 702 - 1900m.: 0:09:33 Hour 1900m. : 10:44:58 Place 1900m. : 662 X 40 places Finish line: 0:26:41 Finish hour: 11:02:06 Finish place : 684 Y 22 places
Split Times
10773
0:27:29
00:27:24
0:27:19
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41)
i
Andreu Ollé Castelar
00:27:22 (Tr: 0:26:27)
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51)
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46)
i
Gil Ruiz Giralt
00:27:27 (Tr: 0:27:00)
i
Matteo Martinelli
00:27:29 (Tr: 0:26:55) |
|||||||
685 | 685 | 531 | Jaume Soler Quilez | 0:27:25 (tr 0:26:46) | |||
Real t.: 00:26:46 Official t.: 00:27:25 Real start: 10:35:21 Finish hour: 11:02:07 Cat:M55 Category place: 43 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:22 min/km Club: fork runners 400m.: 0:02:16 Hour 400m. : 10:37:36 Place 400m. : 764 - 1900m.: 0:10:28 Hour 1900m. : 10:45:49 Place 1900m. : 731 X 33 places Finish line: 0:26:46 Finish hour: 11:02:07 Finish place : 685 X 46 places
Split Times
8736
0:27:29
00:27:25
0:27:21
Jesus Grau Camins
00:27:21 (Tr: 0:26:41)
i
Andreu Ollé Castelar
00:27:22 (Tr: 0:26:27)
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51)
i
Javier Martínez
00:27:24 (Tr: 0:26:41)
i
Gil Ruiz Giralt
00:27:27 (Tr: 0:27:00)
i
Matteo Martinelli
00:27:29 (Tr: 0:26:55)
i
Max Sala Ruiz
00:27:29 (Tr: 0:27:01) |
|||||||
686 | 686 | 832 |
i
|
Gil Ruiz Giralt | 0:27:27 (tr 0:27:00) | ||
Real t.: 00:27:00 Official t.: 00:27:27 Real start: 10:35:09 Finish hour: 11:02:09 Cat:JunM Category place: 59 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:24 min/km Club: ueu 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:03 Place 400m. : 543 - 1900m.: 0:09:15 Hour 1900m. : 10:44:23 Place 1900m. : 575 Y 32 places Finish line: 0:27:00 Finish hour: 11:02:09 Finish place : 686 Y 111 places
Split Times
8289
0:27:31
00:27:27
0:27:23
i
Andrea Barbieri
00:27:23 (Tr: 0:26:51)
i
Javier Martínez
00:27:24 (Tr: 0:26:41)
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46)
i
Matteo Martinelli
00:27:29 (Tr: 0:26:55)
i
Max Sala Ruiz
00:27:29 (Tr: 0:27:01)
Pol Sala Parra
00:27:30 (Tr: 0:27:03) |
|||||||
687 | 687 | 741 |
i
|
Matteo Martinelli | 0:27:29 (tr 0:26:55) | ||
Real t.: 00:26:55 Official t.: 00:27:29 Real start: 10:35:17 Finish hour: 11:02:11 Cat:M35 Category place: 229 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:23 min/km Club: 400m.: 0:01:54 Hour 400m. : 10:37:11 Place 400m. : 620 - 1900m.: 0:09:32 Hour 1900m. : 10:44:49 Place 1900m. : 652 Y 32 places Finish line: 0:26:55 Finish hour: 11:02:11 Finish place : 687 Y 35 places
Split Times
10773
0:27:34
00:27:29
0:27:24
i
Javier Martínez
00:27:24 (Tr: 0:26:41)
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46)
i
Gil Ruiz Giralt
00:27:27 (Tr: 0:27:00)
i
Max Sala Ruiz
00:27:29 (Tr: 0:27:01)
Pol Sala Parra
00:27:30 (Tr: 0:27:03)
i
Albert Casino Gomez
00:27:31 (Tr: 0:27:09) |
|||||||
688 | 688 | 848 |
i
|
Max Sala Ruiz | 0:27:29 (tr 0:27:01) | ||
Real t.: 00:27:01 Official t.: 00:27:29 Real start: 10:35:11 Finish hour: 11:02:11 Cat:JunM Category place: 60 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: ce trikids 400m.: 0:02:05 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 647 - 1900m.: 0:10:15 Hour 1900m. : 10:45:26 Place 1900m. : 703 Y 56 places Finish line: 0:27:01 Finish hour: 11:02:11 Finish place : 688 X 15 places
Split Times
8736
0:27:33
00:27:29
0:27:25
Jaume Soler Quilez
00:27:25 (Tr: 0:26:46)
i
Gil Ruiz Giralt
00:27:27 (Tr: 0:27:00)
i
Matteo Martinelli
00:27:29 (Tr: 0:26:55)
Pol Sala Parra
00:27:30 (Tr: 0:27:03)
i
Albert Casino Gomez
00:27:31 (Tr: 0:27:09) |
|||||||
689 | 689 | 82 | Pol Sala Parra | 0:27:30 (tr 0:27:03) | |||
Real t.: 00:27:03 Official t.: 00:27:30 Real start: 10:35:09 Finish hour: 11:02:12 Cat:M35 Category place: 230 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:25 min/km Club: ce trikids 400m.: 0:02:07 Hour 400m. : 10:37:15 Place 400m. : 648 - 1900m.: 0:10:18 Hour 1900m. : 10:45:26 Place 1900m. : 706 Y 58 places Finish line: 0:27:03 Finish hour: 11:02:12 Finish place : 689 X 17 places
Split Times
6219
0:27:32
00:27:30
0:27:27
i
Gil Ruiz Giralt
00:27:27 (Tr: 0:27:00)
i
Matteo Martinelli
00:27:29 (Tr: 0:26:55)
i
Max Sala Ruiz
00:27:29 (Tr: 0:27:01)
i
Albert Casino Gomez
00:27:31 (Tr: 0:27:09) |
|||||||
690 | 690 | 840 |
i
|
Albert Casino Gomez | 0:27:31 (tr 0:27:09) | ||
Real t.: 00:27:09 Official t.: 00:27:31 Real start: 10:35:04 Finish hour: 11:02:13 Cat:M45 Category place: 167 Race start:10:34:42 Gender:M Pace: 5:26 min/km Club: judo 400m.: 0:01:53 Hour 400m. : 10:36:56 Place 400m. : 511 - 1900m.: 0:09:32 Hour 1900m. : 10:44:36 Place 1900m. : 618 Y 107 places Finish line: 0:27:09 Finish hour: 11:02:13 Finish place : 690 Y 72 places
Split Times
4584
0:27:33
00:27:31
0:27:29
i
Matteo Martinelli
00:27:29 (Tr: 0:26:55)
i
Max Sala Ruiz
00:27:29 (Tr: 0:27:01)
Pol Sala Parra
00:27:30 (Tr: 0:27:03) |
|||||||