Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Sansi de Sant Feliu

5k

16 novembre 2014

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:41

T. oficial: 00:15:41

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:19:28

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club:

0:17:32
00:15:41
0:13:50
Rodrigo Torres
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Ivan Alcala Ibañez
00:16:01 (Tr: 0:16:00)
Carlos Castillo Rubio
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:15:44

T. oficial: 00:15:44

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:19:31

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club: the crew

0:17:32
00:15:44
0:13:56
i
Marcos Garcia Lopez
00:15:41 (Tr: 0:15:41)
i
Ivan Alcala Ibañez
00:16:01 (Tr: 0:16:00)
Carlos Castillo Rubio
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:16:00

T. oficial: 00:16:01

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:19:48

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: pratenc ass. atl.

0:17:32
00:16:01
0:14:30
i
Marcos Garcia Lopez
00:15:41 (Tr: 0:15:41)
Rodrigo Torres
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
Carlos Castillo Rubio
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:17:08

T. oficial: 00:17:09

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:20:56

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: runners sant adrià

0:18:38
00:17:09
0:15:41
i
Marcos Garcia Lopez
00:15:41 (Tr: 0:15:41)
Rodrigo Torres
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Ivan Alcala Ibañez
00:16:01 (Tr: 0:16:00)
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:20

T. oficial: 00:17:20

Inici real: 11:03:47

Hora meta: 11:21:07

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: the crew

0:18:56
00:17:20
0:15:44
Rodrigo Torres
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Ivan Alcala Ibañez
00:16:01 (Tr: 0:16:00)
Carlos Castillo Rubio
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:28

T. oficial: 00:17:29

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:21:16

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: ja

0:18:58
00:17:29
0:16:01
i
Ivan Alcala Ibañez
00:16:01 (Tr: 0:16:00)
Carlos Castillo Rubio
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:31

T. oficial: 00:17:32

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:21:19

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: la sansi

0:17:54
00:17:32
0:17:09
Carlos Castillo Rubio
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)

T. real: 00:17:49

T. oficial: 00:17:49

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:21:36

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: club tribanda triatló

0:18:19
00:17:49
0:17:20
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)

T. real: 00:17:53

T. oficial: 00:17:53

Inici real: 11:03:47

Hora meta: 11:21:40

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: la sansi

0:18:16
00:17:53
0:17:29
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)

T. real: 00:17:52

T. oficial: 00:17:54

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:21:41

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: atletisme sant just

0:18:15
00:17:54
0:17:32
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)

T. real: 00:17:58

T. oficial: 00:17:58

Inici real: 11:03:47

Hora meta: 11:21:45

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: oscarfabregat.com

0:18:24
00:17:58
0:17:31
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)

T. real: 00:18:07

T. oficial: 00:18:08

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:21:55

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: bonasport

0:18:35
00:18:08
0:17:42
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:10

T. oficial: 00:18:11

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:21:58

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: the crew

0:19:04
00:18:11
0:17:18
Victor Aguilera Revuelta
00:17:20 (Tr: 0:17:20)
i
David Martinez Lopez
00:17:29 (Tr: 0:17:28)
Jesus maria Vicente Pacho
00:17:32 (Tr: 0:17:31)
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)
Luis Estornell Martin-corral
00:19:04 (Tr: 0:19:01)

T. real: 00:18:23

T. oficial: 00:18:24

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:22:11

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: cf viladecavalls

0:19:08
00:18:24
0:17:41
Roger Manyà Valenzuela
00:17:49 (Tr: 0:17:49)
i
Ivan Hompanera Alvarez
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Juan luis Coronado Maldonado
00:17:54 (Tr: 0:17:52)
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)
Luis Estornell Martin-corral
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
i
Raúl Gimeno Chicharro
00:19:08 (Tr: 0:19:04)

T. real: 00:18:33

T. oficial: 00:18:35

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:22:22

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: fondistes sant joan despí

0:19:15
00:18:35
0:17:54
Oscar Fabregat Marcos
00:17:58 (Tr: 0:17:58)
i
Pep Lafont
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Luis Estornell Martin-corral
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
i
Raúl Gimeno Chicharro
00:19:08 (Tr: 0:19:04)
Francis Garcia Blanco
00:19:15 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:19:01

T. oficial: 00:19:04

Inici real: 11:03:51

Hora meta: 11:22:51

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: aem

0:19:57
00:19:04
0:18:11
Sara Loehr Muñoz
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)
i
Raúl Gimeno Chicharro
00:19:08 (Tr: 0:19:04)
Francis Garcia Blanco
00:19:15 (Tr: 0:19:14)
Tremas Tremosa Jorrillo
00:19:25 (Tr: 0:19:22)
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:04

T. oficial: 00:19:08

Inici real: 11:03:51

Hora meta: 11:22:55

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:19:53
00:19:08
0:18:23
Oriol Farre Vila
00:18:24 (Tr: 0:18:23)
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)
Luis Estornell Martin-corral
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
Francis Garcia Blanco
00:19:15 (Tr: 0:19:14)
Tremas Tremosa Jorrillo
00:19:25 (Tr: 0:19:22)
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:15

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:23:02

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: fondistes sant feliu

0:20:02
00:19:15
0:18:28
Ferran Camino Caso
00:18:35 (Tr: 0:18:33)
Luis Estornell Martin-corral
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
i
Raúl Gimeno Chicharro
00:19:08 (Tr: 0:19:04)
Tremas Tremosa Jorrillo
00:19:25 (Tr: 0:19:22)
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)

T. real: 00:19:22

T. oficial: 00:19:25

Inici real: 11:03:51

Hora meta: 11:23:12

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: aem

0:20:04
00:19:25
0:18:47
Luis Estornell Martin-corral
00:19:04 (Tr: 0:19:01)
i
Raúl Gimeno Chicharro
00:19:08 (Tr: 0:19:04)
Francis Garcia Blanco
00:19:15 (Tr: 0:19:14)
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)

T. real: 00:19:52

T. oficial: 00:19:53

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:23:40

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: slop.cat sabadell

0:20:38
00:19:53
0:19:08
i
Raúl Gimeno Chicharro
00:19:08 (Tr: 0:19:04)
Francis Garcia Blanco
00:19:15 (Tr: 0:19:14)
Tremas Tremosa Jorrillo
00:19:25 (Tr: 0:19:22)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jose mº Gonzalez Moreno
00:20:04 (Tr: 0:19:50)
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)

T. real: 00:19:56

T. oficial: 00:20:02

Inici real: 11:03:53

Hora meta: 11:23:49

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:20:49
00:20:02
0:19:15
Francis Garcia Blanco
00:19:15 (Tr: 0:19:14)
Tremas Tremosa Jorrillo
00:19:25 (Tr: 0:19:22)
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jose mº Gonzalez Moreno
00:20:04 (Tr: 0:19:50)
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
i
Albert Lopez Vidal
00:20:40 (Tr: 0:20:31)

T. real: 00:20:00

T. oficial: 00:20:04

Inici real: 11:03:51

Hora meta: 11:23:51

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 4:00 min/km

Club: jab berga

0:20:42
00:20:04
0:19:25
Tremas Tremosa Jorrillo
00:19:25 (Tr: 0:19:22)
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
Jose mº Gonzalez Moreno
00:20:04 (Tr: 0:19:50)
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
i
Albert Lopez Vidal
00:20:40 (Tr: 0:20:31)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:20:04

Inici real: 11:04:02

Hora meta: 11:23:51

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:20:17
00:20:04
0:19:51
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:04

T. oficial: 00:20:07

Inici real: 11:03:50

Hora meta: 11:23:54

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: the crew

0:20:24
00:20:07
0:19:49
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jose mº Gonzalez Moreno
00:20:04 (Tr: 0:19:50)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)

T. real: 00:20:05

T. oficial: 00:20:08

Inici real: 11:03:51

Hora meta: 11:23:55

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: jab berga

0:20:24
00:20:08
0:19:52
Albada Blay Lanero
00:19:53 (Tr: 0:19:52)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jose mº Gonzalez Moreno
00:20:04 (Tr: 0:19:50)
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)

T. real: 00:20:14

T. oficial: 00:20:17

Inici real: 11:03:50

Hora meta: 11:24:04

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: los chacales

0:20:32
00:20:17
0:20:01
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:02 (Tr: 0:19:56)
i
Núria Cascante Torrella
00:20:04 (Tr: 0:20:00)
Jose mº Gonzalez Moreno
00:20:04 (Tr: 0:19:50)
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)

T. real: 00:20:23

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:24:11

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:20:42
00:20:24
0:20:07
i
Albert Gisbert Brull
00:20:07 (Tr: 0:20:04)
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
i
Albert Lopez Vidal
00:20:40 (Tr: 0:20:31)

T. real: 00:20:24

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 11:03:48

Hora meta: 11:24:11

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: aa catalunya

0:20:41
00:20:24
0:20:08
Alfonso Lopez Lopez
00:20:08 (Tr: 0:20:05)
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)
i
Albert Lopez Vidal
00:20:40 (Tr: 0:20:31)

T. real: 00:20:30

T. oficial: 00:20:32

Inici real: 11:03:49

Hora meta: 11:24:19

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: la sansi

0:20:48
00:20:32
0:20:17
i
Oscar Sanchez Perez
00:20:17 (Tr: 0:20:14)
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)
i
Albert Lopez Vidal
00:20:40 (Tr: 0:20:31)

T. real: 00:20:31

T. oficial: 00:20:40

Inici real: 11:03:57

Hora meta: 11:24:27

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

0:20:56
00:20:40
0:20:24
i
Juan manuel Alcala Guzman
00:20:24 (Tr: 0:20:23)
i
Irene Bonilla Segura
00:20:24 (Tr: 0:20:24)
Patrícia Fernández Torre-marín
00:20:32 (Tr: 0:20:30)