Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Sansi de Sant Feliu

5k

16 novembre 2014

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:40

T. oficial: 00:23:53

Inici real: 11:04:01

Hora meta: 11:27:40

Cat:M3

Pos. categoria: 29

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:15
00:23:53
0:23:31
i
Sebas Payer Valero
00:24:00 (Tr: 0:23:48)
i
Alberto Miret Diaz
00:24:01 (Tr: 0:23:32)
i
Alberto Pérez Lucas
00:24:08 (Tr: 0:23:45)
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)

T. real: 00:23:48

T. oficial: 00:24:00

Inici real: 11:03:59

Hora meta: 11:27:47

Cat:M3

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:24:15
00:24:00
0:23:45
i
Carlos Morgadanes Poyatos
00:23:53 (Tr: 0:23:40)
i
Alberto Miret Diaz
00:24:01 (Tr: 0:23:32)
i
Alberto Pérez Lucas
00:24:08 (Tr: 0:23:45)
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)

T. real: 00:23:32

T. oficial: 00:24:01

Inici real: 11:04:16

Hora meta: 11:27:48

Cat:M3

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:24:15
00:24:01
0:23:47
i
Carlos Morgadanes Poyatos
00:23:53 (Tr: 0:23:40)
i
Sebas Payer Valero
00:24:00 (Tr: 0:23:48)
i
Alberto Pérez Lucas
00:24:08 (Tr: 0:23:45)
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)

T. real: 00:23:45

T. oficial: 00:24:08

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:27:55

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:24:22
00:24:08
0:23:53
i
Carlos Morgadanes Poyatos
00:23:53 (Tr: 0:23:40)
i
Sebas Payer Valero
00:24:00 (Tr: 0:23:48)
i
Alberto Miret Diaz
00:24:01 (Tr: 0:23:32)
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:24:08

Inici real: 11:03:59

Hora meta: 11:27:55

Cat:F3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:24:17
00:24:08
0:23:59
i
Sebas Payer Valero
00:24:00 (Tr: 0:23:48)
i
Alberto Miret Diaz
00:24:01 (Tr: 0:23:32)
i
Alberto Pérez Lucas
00:24:08 (Tr: 0:23:45)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)

T. real: 00:23:41

T. oficial: 00:24:09

Inici real: 11:04:16

Hora meta: 11:27:56

Cat:M3

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:24:24
00:24:09
0:23:53
i
Carlos Morgadanes Poyatos
00:23:53 (Tr: 0:23:40)
i
Sebas Payer Valero
00:24:00 (Tr: 0:23:48)
i
Alberto Miret Diaz
00:24:01 (Tr: 0:23:32)
i
Alberto Pérez Lucas
00:24:08 (Tr: 0:23:45)
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)
i
Ibon Vaquerizo Segurana
00:24:24 (Tr: 0:23:56)

T. real: 00:24:02

T. oficial: 00:24:15

Inici real: 11:04:00

Hora meta: 11:28:02

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:24:25
00:24:15
0:24:05
i
Alberto Pérez Lucas
00:24:08 (Tr: 0:23:45)
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)
i
Ibon Vaquerizo Segurana
00:24:24 (Tr: 0:23:56)
i
Juan Garcia Rodriguez
00:24:25 (Tr: 0:24:18)

T. real: 00:24:08

T. oficial: 00:24:17

Inici real: 11:03:57

Hora meta: 11:28:04

Cat:M1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: jab

0:24:26
00:24:17
0:24:08
i
Bea Naranjo Cabello
00:24:08 (Tr: 0:23:57)
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Ibon Vaquerizo Segurana
00:24:24 (Tr: 0:23:56)
i
Juan Garcia Rodriguez
00:24:25 (Tr: 0:24:18)
i
Aleix Casagolda Vallribera
00:24:25 (Tr: 0:23:52)

T. real: 00:23:56

T. oficial: 00:24:24

Inici real: 11:04:15

Hora meta: 11:28:11

Cat:M2

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:24:40
00:24:24
0:24:09
i
José Sánchez Pérez
00:24:09 (Tr: 0:23:41)
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)
i
Juan Garcia Rodriguez
00:24:25 (Tr: 0:24:18)
i
Aleix Casagolda Vallribera
00:24:25 (Tr: 0:23:52)
i
Maximo Sanz Alonso
00:24:28 (Tr: 0:24:23)
i
Ignasi Boyer Rué
00:24:35 (Tr: 0:24:23)
i
Joan Bravo Jareño
00:24:37 (Tr: 0:24:09)
i
Laila Akif Hamdani
00:24:40 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:18

T. oficial: 00:24:25

Inici real: 11:03:54

Hora meta: 11:28:12

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:36
00:24:25
0:24:15
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)
i
Ibon Vaquerizo Segurana
00:24:24 (Tr: 0:23:56)
i
Aleix Casagolda Vallribera
00:24:25 (Tr: 0:23:52)
i
Maximo Sanz Alonso
00:24:28 (Tr: 0:24:23)
i
Ignasi Boyer Rué
00:24:35 (Tr: 0:24:23)

T. real: 00:23:52

T. oficial: 00:24:25

Inici real: 11:04:21

Hora meta: 11:28:12

Cat:M2

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:24:37
00:24:25
0:24:14
i
Carles Paulo Muset
00:24:15 (Tr: 0:24:02)
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)
i
Ibon Vaquerizo Segurana
00:24:24 (Tr: 0:23:56)
i
Juan Garcia Rodriguez
00:24:25 (Tr: 0:24:18)
i
Maximo Sanz Alonso
00:24:28 (Tr: 0:24:23)
i
Ignasi Boyer Rué
00:24:35 (Tr: 0:24:23)
i
Joan Bravo Jareño
00:24:37 (Tr: 0:24:09)

T. real: 00:24:23

T. oficial: 00:24:28

Inici real: 11:03:53

Hora meta: 11:28:15

Cat:M5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:40
00:24:28
0:24:17
i
Alpha Abdoulaye Diallo
00:24:17 (Tr: 0:24:08)
i
Ibon Vaquerizo Segurana
00:24:24 (Tr: 0:23:56)
i
Juan Garcia Rodriguez
00:24:25 (Tr: 0:24:18)
i
Aleix Casagolda Vallribera
00:24:25 (Tr: 0:23:52)
i
Ignasi Boyer Rué
00:24:35 (Tr: 0:24:23)
i
Joan Bravo Jareño
00:24:37 (Tr: 0:24:09)
i
Laila Akif Hamdani
00:24:40 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:23

T. oficial: 00:24:35

Inici real: 11:04:00

Hora meta: 11:28:22

Cat:M3

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:46
00:24:35
0:24:25
i
Juan Garcia Rodriguez
00:24:25 (Tr: 0:24:18)
i
Aleix Casagolda Vallribera
00:24:25 (Tr: 0:23:52)
i
Maximo Sanz Alonso
00:24:28 (Tr: 0:24:23)
i
Joan Bravo Jareño
00:24:37 (Tr: 0:24:09)
i
Laila Akif Hamdani
00:24:40 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:09

T. oficial: 00:24:37

Inici real: 11:04:15

Hora meta: 11:28:24

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:03:47

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:49
00:24:37
0:24:25
i
Aleix Casagolda Vallribera
00:24:25 (Tr: 0:23:52)
i
Maximo Sanz Alonso
00:24:28 (Tr: 0:24:23)
i
Ignasi Boyer Rué
00:24:35 (Tr: 0:24:23)
i
Laila Akif Hamdani
00:24:40 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:34

T. oficial: 00:24:40

Inici real: 11:03:53

Hora meta: 11:28:27

Cat:F2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:47

Sexe:F

Ritme: 4:55 min/km

Club: the crew

0:24:51
00:24:40
0:24:28
i
Maximo Sanz Alonso
00:24:28 (Tr: 0:24:23)
i
Ignasi Boyer Rué
00:24:35 (Tr: 0:24:23)
i
Joan Bravo Jareño
00:24:37 (Tr: 0:24:09)