Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de la Dona de Badalona

5K

14 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:16:24

T. oficial: 00:16:26

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:17:09

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club:

0:18:58
00:16:26
0:13:53
Alberto Prados Corredor
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
Andres Rabal Jimenez
00:18:01 (Tr: 0:17:59)
Esteban Martinez Reyes
00:18:04 (Tr: 0:17:57)
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)

T. real: 00:17:15

T. oficial: 00:17:16

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:17:59

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: club triatló badia

0:18:58
00:17:16
0:15:35
Marc Arriaza I Bosch
00:16:26 (Tr: 0:16:24)
Andres Rabal Jimenez
00:18:01 (Tr: 0:17:59)
Esteban Martinez Reyes
00:18:04 (Tr: 0:17:57)
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)

T. real: 00:17:59

T. oficial: 00:18:01

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:18:44

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:19:36
00:18:01
0:16:26
Marc Arriaza I Bosch
00:16:26 (Tr: 0:16:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
Esteban Martinez Reyes
00:18:04 (Tr: 0:17:57)
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)

T. real: 00:17:57

T. oficial: 00:18:04

Inici real: 10:00:50

Hora meta: 10:18:47

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:19:42
00:18:04
0:16:26
Marc Arriaza I Bosch
00:16:26 (Tr: 0:16:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
Andres Rabal Jimenez
00:18:01 (Tr: 0:17:59)
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)

T. real: 00:18:41

T. oficial: 00:18:43

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:19:26

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:43

Sexe:F

Ritme: 3:45 min/km

Club: fondiesteam

0:20:09
00:18:43
0:17:16
Alberto Prados Corredor
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
Andres Rabal Jimenez
00:18:01 (Tr: 0:17:59)
Esteban Martinez Reyes
00:18:04 (Tr: 0:17:57)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)
Jesus Casanueva Gonzalez
00:20:02 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:18:45

T. oficial: 00:18:47

Inici real: 10:00:46

Hora meta: 10:19:30

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:19:33
00:18:47
0:18:01
Andres Rabal Jimenez
00:18:01 (Tr: 0:17:59)
Esteban Martinez Reyes
00:18:04 (Tr: 0:17:57)
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)

T. real: 00:18:57

T. oficial: 00:18:58

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:19:41

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:43

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club: independiente

0:19:52
00:18:58
0:18:04
Esteban Martinez Reyes
00:18:04 (Tr: 0:17:57)
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)

T. real: 00:18:57

T. oficial: 00:18:58

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:19:41

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: beer runners

0:19:31
00:18:58
0:18:26
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)

T. real: 00:19:04

T. oficial: 00:19:07

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:19:50

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:19:46
00:19:07
0:18:29
Yolanda Riera Gironza
00:18:43 (Tr: 0:18:41)
Juan antonio Rojo Castro
00:18:47 (Tr: 0:18:45)
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)

T. real: 00:19:28

T. oficial: 00:19:28

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 10:20:11

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:19:58
00:19:28
0:18:58
Alexandra guadelupe Toapanta Siza
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)

T. real: 00:19:28

T. oficial: 00:19:31

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:20:14

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: uge badalona

0:20:03
00:19:31
0:18:58
Cristian Puga Sanchez
00:18:58 (Tr: 0:18:57)
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)
Jesus Casanueva Gonzalez
00:20:02 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:46

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:20:29

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: canb

0:20:25
00:19:46
0:19:07
i
Jorge Abarca Vegas
00:19:07 (Tr: 0:19:04)
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)
Jesus Casanueva Gonzalez
00:20:02 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:46

T. oficial: 00:19:47

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 10:20:30

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:43

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: terrassasports - ciclostrujillo

0:20:06
00:19:47
0:19:28
Carlos Cabello Llorente
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)
Jesus Casanueva Gonzalez
00:20:02 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:46

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 10:00:46

Hora meta: 10:20:31

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: fondiesteam

0:20:05
00:19:48
0:19:31
i
Gael Muñoz Basso
00:19:31 (Tr: 0:19:28)
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Jesus Casanueva Gonzalez
00:20:02 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:20:02

Inici real: 10:00:57

Hora meta: 10:20:45

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:43

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:20:18
00:20:02
0:19:46
Jordi Carrasco Esperabé
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Elisabet Colomer Gallardo
00:19:47 (Tr: 0:19:46)
Antonio Romero Nuñez
00:19:48 (Tr: 0:19:46)