Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de la Dona de Badalona

Cursa

04 setembre 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:15:55

T. oficial: 00:15:56

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:16:46

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club: cem cerdanyola

0:18:52
00:15:56
0:12:59
Ramón Zabalbeitia Jayo
00:16:31 (Tr: 0:16:29)
Carlos Gámez Ruiz
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
David Garcia Aranda
00:17:01 (Tr: 0:17:00)
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)

T. real: 00:16:29

T. oficial: 00:16:31

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:17:21

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: c.a getxo

0:18:52
00:16:31
0:14:10
i
Isaac Duarte Martinez
00:15:56 (Tr: 0:15:55)
Carlos Gámez Ruiz
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
David Garcia Aranda
00:17:01 (Tr: 0:17:00)
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)

T. real: 00:16:33

T. oficial: 00:16:34

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:17:24

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: konsports

0:18:52
00:16:34
0:14:17
i
Isaac Duarte Martinez
00:15:56 (Tr: 0:15:55)
Ramón Zabalbeitia Jayo
00:16:31 (Tr: 0:16:29)
David Garcia Aranda
00:17:01 (Tr: 0:17:00)
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)

T. real: 00:17:00

T. oficial: 00:17:01

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:17:51

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: ironwill solideo

0:18:52
00:17:01
0:15:09
i
Isaac Duarte Martinez
00:15:56 (Tr: 0:15:55)
Ramón Zabalbeitia Jayo
00:16:31 (Tr: 0:16:29)
Carlos Gámez Ruiz
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)

T. real: 00:17:28

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:18:18

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: pc team

0:18:52
00:17:28
0:16:05
Ramón Zabalbeitia Jayo
00:16:31 (Tr: 0:16:29)
Carlos Gámez Ruiz
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
David Garcia Aranda
00:17:01 (Tr: 0:17:00)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)

T. real: 00:18:18

T. oficial: 00:18:18

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:19:08

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: adidas runners barcelona

0:20:02
00:18:18
0:16:34
Carlos Gámez Ruiz
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
David Garcia Aranda
00:17:01 (Tr: 0:17:00)
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:18:51

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:19:42

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: club natació badalona

0:20:43
00:18:52
0:17:01
David Garcia Aranda
00:17:01 (Tr: 0:17:00)
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)

T. real: 00:18:50

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:19:42

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: c.n.badalona

0:20:15
00:18:52
0:17:28
Juan Cifre
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:18:51

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:19:42

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club:

0:19:26
00:18:52
0:18:18
Manel Mérida Caminal
00:18:18 (Tr: 0:18:18)
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:59

T. oficial: 00:19:01

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:19:51

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: ironwill solideo

0:19:10
00:19:01
0:18:52
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:19:03

T. oficial: 00:19:03

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:19:53

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:50

Sexe:F

Ritme: 3:49 min/km

Club: ceme m’ossos d’esquadra

0:19:27
00:19:03
0:18:40
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)

T. real: 00:19:02

T. oficial: 00:19:03

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:19:53

Cat:M

Pos. categoria:

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:19:27
00:19:03
0:18:40
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)

T. real: 00:19:05

T. oficial: 00:19:06

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:19:56

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: bs runners

0:19:38
00:19:06
0:18:35
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:25

T. oficial: 00:19:27

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:20:17

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:50

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:19:54
00:19:27
0:18:59
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:25

T. oficial: 00:19:27

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:20:17

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club atlètic tmb

0:20:26
00:19:27
0:18:28
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:38

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:20:28

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:50

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club: fondiesteam

0:20:30
00:19:38
0:18:46
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)

T. real: 00:19:53

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:20:44

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:21:15
00:19:54
0:18:34
Rubén Ruiz Osma
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Jan Najera Elvira
00:18:52 (Tr: 0:18:50)
Antoni Morera Medina
00:18:52 (Tr: 0:18:51)
Oscar Parera Ferrer
00:19:01 (Tr: 0:18:59)
i
Mireia Suñé Galán
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Jose Rodriguez Lucena
00:19:03 (Tr: 0:19:02)
Kike Gomez Rojo
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
Alexandra guada Taopanta Siza
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:26

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:21:16

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:21:26
00:20:26
0:19:27
Juan carlos Chamorro Carrillo
00:19:27 (Tr: 0:19:25)
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)

T. real: 00:20:24

T. oficial: 00:20:30

Inici real: 10:00:57

Hora meta: 10:21:20

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:21:23
00:20:30
0:19:37
Yolanda Riera Gironza
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)

T. real: 00:21:10

T. oficial: 00:21:15

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:22:05

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:50

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: runners calimocho

0:22:36
00:21:15
0:19:54
Fran Cano Lozano
00:19:54 (Tr: 0:19:53)
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:22:04 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:21:14

T. oficial: 00:21:18

Inici real: 10:00:54

Hora meta: 10:22:08

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:22:10
00:21:18
0:20:26
Carlos Altmann Solanes
00:20:26 (Tr: 0:20:22)
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:22:04 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:21:20

T. oficial: 00:21:23

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:22:13

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:50

Sexe:F

Ritme: 4:16 min/km

Club: bs runners

0:22:15
00:21:23
0:20:30
Jordi Alonso Rodríguez
00:20:30 (Tr: 0:20:24)
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:22:04 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:21:20

T. oficial: 00:21:23

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:22:13

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: bs runners

0:21:31
00:21:23
0:21:14
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)

T. real: 00:21:21

T. oficial: 00:21:28

Inici real: 10:00:58

Hora meta: 10:22:18

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: l'acadèmia

0:21:38
00:21:28
0:21:18
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)

T. real: 00:21:28

T. oficial: 00:21:29

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:22:19

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: ninguno

0:21:51
00:21:29
0:21:07
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)

T. real: 00:21:28

T. oficial: 00:21:31

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:22:21

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:21:55
00:21:31
0:21:07
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)

T. real: 00:21:28

T. oficial: 00:21:32

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:22:22

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:22:04
00:21:32
0:21:01
Paula Villamayor Planas
00:21:15 (Tr: 0:21:10)
Cristian Alonso Martin
00:21:18 (Tr: 0:21:14)
Mireia Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Lluis Mauri Vivet
00:21:23 (Tr: 0:21:20)
Carlos Alriols Garrido
00:21:28 (Tr: 0:21:21)
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:22:04 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:21:47

T. oficial: 00:21:51

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:22:41

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:22:13
00:21:51
0:21:29
i
Alejandro Martin Mozoncillo
00:21:29 (Tr: 0:21:28)
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:22:04 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:21:52

T. oficial: 00:21:55

Inici real: 10:00:54

Hora meta: 10:22:45

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:00:50

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: club atlètic tmb

0:22:19
00:21:55
0:21:31
Jaime Hernández López
00:21:31 (Tr: 0:21:28)
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:22:04 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:22:03

T. oficial: 00:22:04

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:22:54

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:50

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: corredors.cat

0:22:35
00:22:04
0:21:32
Alejandro Pastor Lopez
00:21:32 (Tr: 0:21:28)
i
Arnau Guasch
00:21:51 (Tr: 0:21:47)
Alex Vallejo Chaves
00:21:55 (Tr: 0:21:52)