Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de la Dona 3 Viles

5K

31 desembre 2021

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:17:38

T. oficial: 00:17:38

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:17:56

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

0:21:00
00:17:38
0:14:17
Albert Lázaro Madrona
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
Jordi Solé Vera
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)

T. real: 00:18:29

T. oficial: 00:18:29

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:18:47

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ripollet unió atlética

0:21:00
00:18:29
0:15:58
i
Pol Samsó Joves
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Jordi Solé Vera
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)

T. real: 00:18:42

T. oficial: 00:18:42

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:19:00

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:21:00
00:18:42
0:16:23
i
Pol Samsó Joves
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Albert Lázaro Madrona
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)

T. real: 00:20:04

T. oficial: 00:20:04

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:20:22

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club: ca canovelles

0:22:30
00:20:04
0:17:38
i
Pol Samsó Joves
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Albert Lázaro Madrona
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
Jordi Solé Vera
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:20:23

T. oficial: 00:20:23

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:20:41

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: kin pedal team

0:22:17
00:20:23
0:18:29
Albert Lázaro Madrona
00:18:29 (Tr: 0:18:29)
Jordi Solé Vera
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)

T. real: 00:20:35

T. oficial: 00:20:35

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:20:53

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

0:22:28
00:20:35
0:18:42
Jordi Solé Vera
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:21:00

T. oficial: 00:21:00

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:21:18

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: ripollet unio atletica (rua)

0:21:55
00:21:00
0:20:04
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:01

T. oficial: 00:21:01

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:21:19

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: serra marina alella

0:21:46
00:21:01
0:20:15
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:01

T. oficial: 00:21:01

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:21:19

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:22:08
00:21:01
0:19:53
i
Marta Mitjans Muñoz
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Jordi Clopés Collbatallé
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Ferran Moré Flores
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)

T. real: 00:21:33

T. oficial: 00:21:33

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:21:51

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: runlluch

0:22:19
00:21:33
0:20:47
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:21:46

T. oficial: 00:21:46

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:22:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: ironwill barcelona

0:22:50
00:21:46
0:20:43
Lourdes Rubio Vives
00:21:00 (Tr: 0:21:00)
Ferran Tapia Sagales
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
Josep Valero
00:22:50 (Tr: 0:22:50)

T. real: 00:22:08

T. oficial: 00:22:08

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:22:26

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:23:16
00:22:08
0:21:01
i
Oriol Viñals Foguet
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
Josep Valero
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Sílvia Rovira López
00:23:14 (Tr: 0:23:14)

T. real: 00:22:19

T. oficial: 00:22:19

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:22:37

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: c.a.cornella

0:23:37
00:22:19
0:21:02
Arnau Sanroque Lluch
00:21:33 (Tr: 0:21:33)
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
Josep Valero
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Sílvia Rovira López
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Xavier Basart Sánchez
00:23:37 (Tr: 0:23:37)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:22:50

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:23:08

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: ripollet unio atletica (rua)

0:23:54
00:22:50
0:21:46
Melina Araque Bekking
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
Sílvia Rovira López
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Xavier Basart Sánchez
00:23:37 (Tr: 0:23:37)
Maria madrona Madrona Moreno
00:23:53 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:23:14

T. oficial: 00:23:14

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:23:32

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:24:20
00:23:14
0:22:08
i
Esther Camiruaga Arbiol
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
Josep Valero
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Xavier Basart Sánchez
00:23:37 (Tr: 0:23:37)
Maria madrona Madrona Moreno
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
Ester Tarrida Viol
00:24:01 (Tr: 0:24:01)

T. real: 00:23:37

T. oficial: 00:23:37

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:23:55

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:54
00:23:37
0:22:19
i
Claudia Urrea Ruiz
00:22:19 (Tr: 0:22:19)
Josep Valero
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Sílvia Rovira López
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
Maria madrona Madrona Moreno
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
Ester Tarrida Viol
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)

T. real: 00:23:53

T. oficial: 00:23:53

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:24:11

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:47 min/km

Club: rua

0:24:55
00:23:53
0:22:50
Josep Valero
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Sílvia Rovira López
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Xavier Basart Sánchez
00:23:37 (Tr: 0:23:37)
Ester Tarrida Viol
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)

T. real: 00:24:01

T. oficial: 00:24:01

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:24:19

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:49 min/km

Club: duri team

0:24:54
00:24:01
0:23:07
Sílvia Rovira López
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Xavier Basart Sánchez
00:23:37 (Tr: 0:23:37)
Maria madrona Madrona Moreno
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)

T. real: 00:24:29

T. oficial: 00:24:29

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:24:47

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:25:21
00:24:29
0:23:37
i
Xavier Basart Sánchez
00:23:37 (Tr: 0:23:37)
Maria madrona Madrona Moreno
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
Ester Tarrida Viol
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)

T. real: 00:24:53

T. oficial: 00:24:53

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:11

Cat:Sb20F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club: clup esportiu canet

0:25:53
00:24:53
0:23:53
Maria madrona Madrona Moreno
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
Ester Tarrida Viol
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)

T. real: 00:24:54

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:12

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club: ga lluisos mataró

0:25:48
00:24:54
0:24:01
Ester Tarrida Viol
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)

T. real: 00:25:00

T. oficial: 00:25:00

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:18

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:25:30
00:25:00
0:24:29
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)

T. real: 00:25:10

T. oficial: 00:25:10

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:28

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: club tiger runner

0:25:27
00:25:10
0:24:53
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)

T. real: 00:25:11

T. oficial: 00:25:11

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:29

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:25:29
00:25:11
0:24:54
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)

T. real: 00:25:12

T. oficial: 00:25:12

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:30

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:25:47
00:25:12
0:24:36
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)

T. real: 00:25:24

T. oficial: 00:25:24

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:42

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

0:26:20
00:25:24
0:24:27
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)
i
Alba Roca Font
00:26:20 (Tr: 0:26:20)

T. real: 00:25:25

T. oficial: 00:25:25

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:25:43

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

0:26:24
00:25:25
0:24:26
i
Monica Ramos Villanueva
00:24:29 (Tr: 0:24:29)
i
Aina Sepulveda Hernandez
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
Miriam Muñoz Junyent
00:24:54 (Tr: 0:24:54)
Josep Rovira Garcia
00:25:00 (Tr: 0:25:00)
Colomer Noé Jordi
00:25:10 (Tr: 0:25:10)
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)
i
Alba Roca Font
00:26:20 (Tr: 0:26:20)
i
Sin datos del Dorsal 771
00:26:24 (Tr: 0:26:24)

T. real: 00:25:47

T. oficial: 00:25:47

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:26:05

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:26:24
00:25:47
0:25:11
Shadi Lara Rojas
00:25:11 (Tr: 0:25:11)
Sergi Martínez
00:25:12 (Tr: 0:25:12)
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Alba Roca Font
00:26:20 (Tr: 0:26:20)
i
Sin datos del Dorsal 771
00:26:24 (Tr: 0:26:24)

T. real: 00:26:20

T. oficial: 00:26:20

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:26:38

Cat:SenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:00:18

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club:

0:27:16
00:26:20
0:25:24
i
Ferran Galan
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)
i
Sin datos del Dorsal 771
00:26:24 (Tr: 0:26:24)

T. real: 00:26:24

T. oficial: 00:26:24

Inici real: 17:00:18

Hora meta: 17:26:42

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:17:00:18

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club:

0:27:24
00:26:24
0:25:25
i
Marc Torres Navarro
00:25:25 (Tr: 0:25:25)
i
Marcos Rodríguez Vázquez
00:25:47 (Tr: 0:25:47)
i
Alba Roca Font
00:26:20 (Tr: 0:26:20)