Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Solidària de Cardedeu 21K

21K

07 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:28:28

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 10:58:34

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: atlètic congost

1:34:49
01:28:30
1:22:10
David Clavera Soriano
01:31:15 (Tr: 1:31:13)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:32:04 (Tr: 1:32:03)
i
Marçal Itarte
01:33:01 (Tr: 1:33:00)
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)

T. real: 01:31:13

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:01:19

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

1:34:49
01:31:15
1:27:41
Javier Urbano Hurtado
01:28:30 (Tr: 1:28:28)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:32:04 (Tr: 1:32:03)
i
Marçal Itarte
01:33:01 (Tr: 1:33:00)
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)

T. real: 01:32:03

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:02:08

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: ca granollers

1:35:39
01:32:04
1:28:30
Javier Urbano Hurtado
01:28:30 (Tr: 1:28:28)
David Clavera Soriano
01:31:15 (Tr: 1:31:13)
i
Marçal Itarte
01:33:01 (Tr: 1:33:00)
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)

T. real: 01:33:00

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:03:05

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: punk runners

1:37:33
01:33:01
1:28:30
Javier Urbano Hurtado
01:28:30 (Tr: 1:28:28)
David Clavera Soriano
01:31:15 (Tr: 1:31:13)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:32:04 (Tr: 1:32:03)
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)
i
Alex Coll Quintana
01:37:27 (Tr: 1:37:24)

T. real: 01:33:44

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:03:50

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: mogoda trail

1:36:18
01:33:46
1:31:15
David Clavera Soriano
01:31:15 (Tr: 1:31:13)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:32:04 (Tr: 1:32:03)
i
Marçal Itarte
01:33:01 (Tr: 1:33:00)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)

T. real: 01:34:19

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:04:25

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

1:36:37
01:34:21
1:32:04
i
Marc Sanjaume Calvet
01:32:04 (Tr: 1:32:03)
i
Marçal Itarte
01:33:01 (Tr: 1:33:00)
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)

T. real: 01:34:47

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:04:53

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

1:36:37
01:34:49
1:33:01
i
Marçal Itarte
01:33:01 (Tr: 1:33:00)
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)

T. real: 01:34:54

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:05:00

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

1:36:06
01:34:56
1:33:46
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)

T. real: 01:35:23

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:05:27

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: calzados diaz lópez

1:37:00
01:35:23
1:33:47
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)

T. real: 01:35:36

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:05:41

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: calzados diaz lopez

1:37:27
01:35:37
1:33:46
Joan Puig Layron
01:33:46 (Tr: 1:33:44)
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)
i
Alex Coll Quintana
01:37:27 (Tr: 1:37:24)

T. real: 01:35:44

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:05:53

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: senglars de cardedeu

1:37:42
01:35:49
1:33:56
i
Jaume Faja Sala
01:34:21 (Tr: 1:34:19)
i
Joan Vilana Diaz
01:34:49 (Tr: 1:34:47)
i
Carlos Albarrilla Alonso
01:34:56 (Tr: 1:34:54)
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)
i
Alex Coll Quintana
01:37:27 (Tr: 1:37:24)
i
Montse Mart¡nez Guerrero
01:37:42 (Tr: 1:37:40)

T. real: 01:36:57

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:07:04

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

1:38:37
01:37:00
1:35:23
David Iglesias Chaparro
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)
i
Alex Coll Quintana
01:37:27 (Tr: 1:37:24)
i
Montse Mart¡nez Guerrero
01:37:42 (Tr: 1:37:40)
Oriol Ganduxe Pregona
01:37:47 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:37:24

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:07:31

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: senglars de cardedeu

1:39:18
01:37:27
1:35:37
Tomas Dominguez Corona
01:35:37 (Tr: 1:35:36)
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)
i
Montse Mart¡nez Guerrero
01:37:42 (Tr: 1:37:40)
Oriol Ganduxe Pregona
01:37:47 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:37:40

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:07:46

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club:

1:39:35
01:37:42
1:35:49
Víctor Pérez Blasco
01:35:49 (Tr: 1:35:44)
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)
i
Alex Coll Quintana
01:37:27 (Tr: 1:37:24)
Oriol Ganduxe Pregona
01:37:47 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:37:44

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:07:51

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

1:38:34
01:37:47
1:37:00
Ramon Carbonell Isant
01:37:00 (Tr: 1:36:57)
i
Alex Coll Quintana
01:37:27 (Tr: 1:37:24)
i
Montse Mart¡nez Guerrero
01:37:42 (Tr: 1:37:40)