Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Solidària de Cardedeu 21K

21K

07 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:37:51

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:08:00

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

1:41:50
01:37:56
1:34:01
Luis washington Toaquiza Caiza
01:38:15 (Tr: 1:38:13)
i
Gontzal Zubizarreta Otxoa-aizpurua
01:38:34 (Tr: 1:38:31)
Victor Palacios Angulo
01:40:40 (Tr: 1:40:38)
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)

T. real: 01:38:13

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:08:19

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: team trail

1:41:50
01:38:15
1:34:40
Sergi Sunyol
01:37:56 (Tr: 1:37:51)
i
Gontzal Zubizarreta Otxoa-aizpurua
01:38:34 (Tr: 1:38:31)
Victor Palacios Angulo
01:40:40 (Tr: 1:40:38)
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)

T. real: 01:38:31

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:08:38

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: at cerdanyola

1:41:50
01:38:34
1:35:18
Sergi Sunyol
01:37:56 (Tr: 1:37:51)
Luis washington Toaquiza Caiza
01:38:15 (Tr: 1:38:13)
Victor Palacios Angulo
01:40:40 (Tr: 1:40:38)
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)

T. real: 01:40:38

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:10:44

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: a4elkm

1:43:24
01:40:40
1:37:56
Sergi Sunyol
01:37:56 (Tr: 1:37:51)
Luis washington Toaquiza Caiza
01:38:15 (Tr: 1:38:13)
i
Gontzal Zubizarreta Otxoa-aizpurua
01:38:34 (Tr: 1:38:31)
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)

T. real: 01:40:47

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:10:53

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: melsius team

1:43:22
01:40:49
1:38:15
Luis washington Toaquiza Caiza
01:38:15 (Tr: 1:38:13)
i
Gontzal Zubizarreta Otxoa-aizpurua
01:38:34 (Tr: 1:38:31)
Victor Palacios Angulo
01:40:40 (Tr: 1:40:38)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)

T. real: 01:41:32

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:11:39

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: senglars de cardedeu

1:44:36
01:41:35
1:38:34
i
Gontzal Zubizarreta Otxoa-aizpurua
01:38:34 (Tr: 1:38:31)
Victor Palacios Angulo
01:40:40 (Tr: 1:40:38)
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)

T. real: 01:41:50

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:11:54

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: escuela ollllu

1:43:46
01:41:50
1:39:54
Victor Palacios Angulo
01:40:40 (Tr: 1:40:38)
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)

T. real: 01:42:56

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:13:08

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: bcteam

1:45:19
01:43:04
1:40:49
Albert Gimenez Font
01:40:49 (Tr: 1:40:47)
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)
Raimon Sanjaume Farr‚s
01:44:40 (Tr: 1:44:38)
i
Carla Benedicto
01:44:41 (Tr: 1:44:38)
i
Javier Montesinos Castellar
01:44:41 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:43:00

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:13:09

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

1:44:35
01:43:05
1:41:35
Lambert Roca Segarra
01:41:35 (Tr: 1:41:32)
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)

T. real: 01:43:38

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:13:50

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

1:45:42
01:43:46
1:41:50
i
Jose manuel Corrales
01:41:50 (Tr: 1:41:50)
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)
Raimon Sanjaume Farr‚s
01:44:40 (Tr: 1:44:38)
i
Carla Benedicto
01:44:41 (Tr: 1:44:38)
i
Javier Montesinos Castellar
01:44:41 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:43:43

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:13:52

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: aeg

1:44:41
01:43:48
1:42:55
David Castañer Gascon
01:43:04 (Tr: 1:42:56)
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)
Raimon Sanjaume Farr‚s
01:44:40 (Tr: 1:44:38)
i
Carla Benedicto
01:44:41 (Tr: 1:44:38)
i
Javier Montesinos Castellar
01:44:41 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:43:51

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:13:57

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: senseseny

1:44:41
01:43:53
1:43:05
i
Carles Sanabria Franquesa
01:43:05 (Tr: 1:43:00)
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raimon Sanjaume Farr‚s
01:44:40 (Tr: 1:44:38)
i
Carla Benedicto
01:44:41 (Tr: 1:44:38)
i
Javier Montesinos Castellar
01:44:41 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:44:38

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:14:44

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

1:45:35
01:44:40
1:43:46
Eloi Cañamero Giró
01:43:46 (Tr: 1:43:38)
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)
i
Carla Benedicto
01:44:41 (Tr: 1:44:38)
i
Javier Montesinos Castellar
01:44:41 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:44:38

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:14:45

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club:

1:45:33
01:44:41
1:43:48
i
Jordi Hernandez Creus
01:43:48 (Tr: 1:43:43)
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)
Raimon Sanjaume Farr‚s
01:44:40 (Tr: 1:44:38)
i
Javier Montesinos Castellar
01:44:41 (Tr: 1:44:39)

T. real: 01:44:39

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:14:45

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

1:45:28
01:44:41
1:43:53
Raul Sanchez Bautista
01:43:53 (Tr: 1:43:51)
Raimon Sanjaume Farr‚s
01:44:40 (Tr: 1:44:38)
i
Carla Benedicto
01:44:41 (Tr: 1:44:38)