Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Solidària de Cardedeu 21K

21K

07 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:56:19

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:26:28

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

1:58:24
01:56:24
1:54:25
Joan carles Cabeza Frias
01:56:39 (Tr: 1:56:32)
i
Pau Matoses
01:56:43 (Tr: 1:56:38)
Patrick Van Der Wal
01:56:47 (Tr: 1:56:43)
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)

T. real: 01:56:32

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:26:43

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

1:58:24
01:56:39
1:54:54
Ferran Crehuet Carbonell
01:56:24 (Tr: 1:56:19)
i
Pau Matoses
01:56:43 (Tr: 1:56:38)
Patrick Van Der Wal
01:56:47 (Tr: 1:56:43)
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)

T. real: 01:56:38

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:26:47

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: senglars de cardedeu

1:58:24
01:56:43
1:55:02
Ferran Crehuet Carbonell
01:56:24 (Tr: 1:56:19)
Joan carles Cabeza Frias
01:56:39 (Tr: 1:56:32)
Patrick Van Der Wal
01:56:47 (Tr: 1:56:43)
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)

T. real: 01:56:43

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:26:51

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

1:58:24
01:56:47
1:55:11
Ferran Crehuet Carbonell
01:56:24 (Tr: 1:56:19)
Joan carles Cabeza Frias
01:56:39 (Tr: 1:56:32)
i
Pau Matoses
01:56:43 (Tr: 1:56:38)
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)

T. real: 01:56:53

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:27:05

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 5:34 min/km

Club: sedentaris.cat

1:58:37
01:57:01
1:55:25
Ferran Crehuet Carbonell
01:56:24 (Tr: 1:56:19)
Joan carles Cabeza Frias
01:56:39 (Tr: 1:56:32)
i
Pau Matoses
01:56:43 (Tr: 1:56:38)
Patrick Van Der Wal
01:56:47 (Tr: 1:56:43)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)
Xavier Lerma Sinai
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Albert Martin Gamez
01:58:37 (Tr: 1:58:30)

T. real: 01:58:17

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:28:23

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 5:38 min/km

Club:

1:59:56
01:58:19
1:56:43
i
Pau Matoses
01:56:43 (Tr: 1:56:38)
Patrick Van Der Wal
01:56:47 (Tr: 1:56:43)
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)
Xavier Lerma Sinai
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Albert Martin Gamez
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)
Óscar Rodríguez Núñez
01:59:42 (Tr: 1:59:36)

T. real: 01:58:20

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:28:28

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 5:39 min/km

Club: senglars

2:00:01
01:58:24
1:56:47
Patrick Van Der Wal
01:56:47 (Tr: 1:56:43)
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
Xavier Lerma Sinai
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Albert Martin Gamez
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)
Óscar Rodríguez Núñez
01:59:42 (Tr: 1:59:36)

T. real: 01:58:30

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:28:41

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club:

2:00:13
01:58:37
1:57:01
Berta Moreno Llagostera
01:57:01 (Tr: 1:56:53)
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)
Óscar Rodríguez Núñez
01:59:42 (Tr: 1:59:36)

T. real: 01:58:30

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:28:41

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club:

1:59:18
01:58:37
1:57:56
i
Belen Simarro
01:58:19 (Tr: 1:58:17)
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)

T. real: 01:58:46

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:29:01

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: club proam

1:59:32
01:58:57
1:58:22
i
Sandra Arteaga Gascó
01:58:24 (Tr: 1:58:20)
Xavier Lerma Sinai
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Albert Martin Gamez
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)

T. real: 01:58:58

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:29:12

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: runners espanyol

1:59:39
01:59:08
1:58:37
Xavier Lerma Sinai
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Albert Martin Gamez
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)

T. real: 01:59:18

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:29:22

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: sedentaris.cat

1:59:59
01:59:18
1:58:37
Xavier Lerma Sinai
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Albert Martin Gamez
01:58:37 (Tr: 1:58:30)
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)
Óscar Rodríguez Núñez
01:59:42 (Tr: 1:59:36)

T. real: 01:59:29

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:29:36

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

2:00:07
01:59:32
1:58:57
Oriol Garcia Casanovas
01:58:57 (Tr: 1:58:46)
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)
Óscar Rodríguez Núñez
01:59:42 (Tr: 1:59:36)

T. real: 01:59:30

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:29:39

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

2:00:03
01:59:35
1:59:08
i
Jordi Olivella Pujol
01:59:08 (Tr: 1:58:58)
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
Óscar Rodríguez Núñez
01:59:42 (Tr: 1:59:36)

T. real: 01:59:36

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:29:46

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

2:00:05
01:59:42
1:59:18
Segundo Sergio Perugachi
01:59:18 (Tr: 1:59:18)
i
Sergi Bonhome Jordana
01:59:32 (Tr: 1:59:29)
i
Guillem Padrós Masferrer
01:59:35 (Tr: 1:59:30)