Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Solidària de Cardedeu 21K

21K

07 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:00:25

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:30:32

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: trail cruising

2:01:36
02:00:28
1:59:19
i
Genís De Blas Gil
02:00:40 (Tr: 2:00:33)
Mónica Gareta Blanco
02:00:45 (Tr: 2:00:36)
Ramon Tortosa
02:00:49 (Tr: 2:00:48)
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)

T. real: 02:00:33

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:30:44

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club:

2:01:36
02:00:40
1:59:43
Ivan Flores Gutiérrez
02:00:28 (Tr: 2:00:25)
Mónica Gareta Blanco
02:00:45 (Tr: 2:00:36)
Ramon Tortosa
02:00:49 (Tr: 2:00:48)
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)

T. real: 02:00:36

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 11:30:49

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club: c.m. sigueme

2:01:36
02:00:45
1:59:54
Ivan Flores Gutiérrez
02:00:28 (Tr: 2:00:25)
i
Genís De Blas Gil
02:00:40 (Tr: 2:00:33)
Ramon Tortosa
02:00:49 (Tr: 2:00:48)
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)

T. real: 02:00:48

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:30:53

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

2:01:36
02:00:49
2:00:02
Ivan Flores Gutiérrez
02:00:28 (Tr: 2:00:25)
i
Genís De Blas Gil
02:00:40 (Tr: 2:00:33)
Mónica Gareta Blanco
02:00:45 (Tr: 2:00:36)
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)

T. real: 02:00:59

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:31:07

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

2:02:18
02:01:03
1:59:47
Ivan Flores Gutiérrez
02:00:28 (Tr: 2:00:25)
i
Genís De Blas Gil
02:00:40 (Tr: 2:00:33)
Mónica Gareta Blanco
02:00:45 (Tr: 2:00:36)
Ramon Tortosa
02:00:49 (Tr: 2:00:48)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)
Gerard Subirana Bruach
02:02:18 (Tr: 2:02:15)

T. real: 02:01:00

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 11:31:21

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club: c.f.s vilamajor

2:02:35
02:01:17
1:59:58
Ivan Flores Gutiérrez
02:00:28 (Tr: 2:00:25)
i
Genís De Blas Gil
02:00:40 (Tr: 2:00:33)
Mónica Gareta Blanco
02:00:45 (Tr: 2:00:36)
Ramon Tortosa
02:00:49 (Tr: 2:00:48)
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)
Gerard Subirana Bruach
02:02:18 (Tr: 2:02:15)
Xavier Muntadas Puig
02:02:35 (Tr: 2:02:29)

T. real: 02:01:27

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 11:31:40

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club: team trail

2:02:35
02:01:36
2:00:37
i
Genís De Blas Gil
02:00:40 (Tr: 2:00:33)
Mónica Gareta Blanco
02:00:45 (Tr: 2:00:36)
Ramon Tortosa
02:00:49 (Tr: 2:00:48)
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Gerard Subirana Bruach
02:02:18 (Tr: 2:02:15)
Xavier Muntadas Puig
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Carlos Arroyo Casado
02:02:35 (Tr: 2:02:29)

T. real: 02:02:15

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:32:22

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club: n/a

2:03:34
02:02:18
2:01:03
Albert Hernández López
02:01:03 (Tr: 2:00:59)
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)
Xavier Muntadas Puig
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Carlos Arroyo Casado
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Albert Rubio Gimenez
02:02:49 (Tr: 2:02:43)
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)
Diego Aguilar Pérez
02:03:24 (Tr: 2:03:16)

T. real: 02:02:29

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:32:39

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club:

2:03:54
02:02:35
2:01:17
Marc Caruda Palomo
02:01:17 (Tr: 2:01:00)
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)
Gerard Subirana Bruach
02:02:18 (Tr: 2:02:15)
i
Carlos Arroyo Casado
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Albert Rubio Gimenez
02:02:49 (Tr: 2:02:43)
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)
Diego Aguilar Pérez
02:03:24 (Tr: 2:03:16)

T. real: 02:02:29

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:32:39

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club:

2:03:35
02:02:35
2:01:36
Florencia Mirabelli
02:01:36 (Tr: 2:01:27)
Gerard Subirana Bruach
02:02:18 (Tr: 2:02:15)
Xavier Muntadas Puig
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Albert Rubio Gimenez
02:02:49 (Tr: 2:02:43)
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)
Diego Aguilar Pérez
02:03:24 (Tr: 2:03:16)

T. real: 02:02:43

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:32:53

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: madteam

2:03:19
02:02:49
2:02:18
Gerard Subirana Bruach
02:02:18 (Tr: 2:02:15)
Xavier Muntadas Puig
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Carlos Arroyo Casado
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)

T. real: 02:02:59

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 11:33:15

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: montseny maasais

2:03:47
02:03:11
2:02:35
Xavier Muntadas Puig
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Carlos Arroyo Casado
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Albert Rubio Gimenez
02:02:49 (Tr: 2:02:43)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)
Diego Aguilar Pérez
02:03:24 (Tr: 2:03:16)

T. real: 02:03:09

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 11:33:21

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

2:03:59
02:03:17
2:02:35
i
Carlos Arroyo Casado
02:02:35 (Tr: 2:02:29)
i
Albert Rubio Gimenez
02:02:49 (Tr: 2:02:43)
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)
Diego Aguilar Pérez
02:03:24 (Tr: 2:03:16)

T. real: 02:03:10

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 11:33:23

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: corrigaires de cardedeu

2:03:50
02:03:19
2:02:49
i
Albert Rubio Gimenez
02:02:49 (Tr: 2:02:43)
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
Diego Aguilar Pérez
02:03:24 (Tr: 2:03:16)

T. real: 02:03:16

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:33:28

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: team trail

2:03:36
02:03:24
2:03:11
i
Daniel Fernández Nieto
02:03:11 (Tr: 2:02:59)
i
Jordi Rodríguez Galdón
02:03:17 (Tr: 2:03:09)
i
Edu Barceló Tejedor
02:03:19 (Tr: 2:03:10)