Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Solidària de Cardedeu 21K

21K

07 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:08:02

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:38:14

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:06 min/km

Club: set de córrer

2:16:48
02:08:10
1:59:31
Joan Medina Izquierdo
02:08:44 (Tr: 2:08:33)
Jordi Jimenez Perez
02:10:31 (Tr: 2:10:24)
Cinzia Puliga
02:11:46 (Tr: 2:11:30)
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)

T. real: 02:08:33

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:38:48

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: periban

2:16:48
02:08:44
2:00:41
i
Anna Vilà Berengueras
02:08:10 (Tr: 2:08:02)
Jordi Jimenez Perez
02:10:31 (Tr: 2:10:24)
Cinzia Puliga
02:11:46 (Tr: 2:11:30)
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)

T. real: 02:10:24

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:40:35

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: calzados diaz lopez

2:16:48
02:10:31
2:04:15
i
Anna Vilà Berengueras
02:08:10 (Tr: 2:08:02)
Joan Medina Izquierdo
02:08:44 (Tr: 2:08:33)
Cinzia Puliga
02:11:46 (Tr: 2:11:30)
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)

T. real: 02:11:30

Inici real: 09:30:20

Hora meta: 11:41:50

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club: team trail

2:16:48
02:11:46
2:06:44
i
Anna Vilà Berengueras
02:08:10 (Tr: 2:08:02)
Joan Medina Izquierdo
02:08:44 (Tr: 2:08:33)
Jordi Jimenez Perez
02:10:31 (Tr: 2:10:24)
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)

T. real: 02:13:37

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:43:49

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club: runningvigia

2:18:45
02:13:45
2:08:44
Joan Medina Izquierdo
02:08:44 (Tr: 2:08:33)
Jordi Jimenez Perez
02:10:31 (Tr: 2:10:24)
Cinzia Puliga
02:11:46 (Tr: 2:11:30)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)
Anabel Petit Mora
02:17:00 (Tr: 2:16:46)
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)

T. real: 02:15:03

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:45:10

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club:

2:19:40
02:15:06
2:10:31
Jordi Jimenez Perez
02:10:31 (Tr: 2:10:24)
Cinzia Puliga
02:11:46 (Tr: 2:11:30)
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)
Anabel Petit Mora
02:17:00 (Tr: 2:16:46)
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)

T. real: 02:16:38

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 11:46:52

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:31 min/km

Club:

2:21:50
02:16:48
2:11:46
Cinzia Puliga
02:11:46 (Tr: 2:11:30)
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
Anabel Petit Mora
02:17:00 (Tr: 2:16:46)
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)
Xavier Ortega I Do¥a
02:21:40 (Tr: 2:21:28)
Mon Fito I Guix
02:21:40 (Tr: 2:21:28)

T. real: 02:16:46

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 11:47:04

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:31 min/km

Club: club proam

2:20:16
02:17:00
2:13:45
Isabel Abril Centeno
02:13:45 (Tr: 2:13:37)
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)

T. real: 02:18:31

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 11:48:45

Cat:M

Pos. categoria: 93

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: madteam

2:22:16
02:18:41
2:15:06
i
Guillem Serra Almansa
02:15:06 (Tr: 2:15:03)
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)
Anabel Petit Mora
02:17:00 (Tr: 2:16:46)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)
Xavier Ortega I Do¥a
02:21:40 (Tr: 2:21:28)
Mon Fito I Guix
02:21:40 (Tr: 2:21:28)

T. real: 02:18:31

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 11:48:45

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:36 min/km

Club:

2:21:31
02:18:41
2:15:51
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)
Anabel Petit Mora
02:17:00 (Tr: 2:16:46)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)

T. real: 02:19:08

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:49:16

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: cee sant gervasi triatló

2:21:40
02:19:12
2:16:44
i
Laura Ballestero Serna
02:16:48 (Tr: 2:16:38)
Anabel Petit Mora
02:17:00 (Tr: 2:16:46)
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)
Xavier Ortega I Do¥a
02:21:40 (Tr: 2:21:28)

T. real: 02:19:53

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:50:02

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:40 min/km

Club:

2:21:40
02:19:58
2:18:16
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)
Xavier Ortega I Do¥a
02:21:40 (Tr: 2:21:28)
Mon Fito I Guix
02:21:40 (Tr: 2:21:28)

T. real: 02:21:22

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 11:51:35

Cat:M

Pos. categoria: 96

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:44 min/km

Club: mandala team

2:24:20
02:21:31
2:18:41
Marc Ramoneda Rueda
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Mònica Artigas Romero
02:18:41 (Tr: 2:18:31)
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
Xavier Ortega I Do¥a
02:21:40 (Tr: 2:21:28)
Mon Fito I Guix
02:21:40 (Tr: 2:21:28)

T. real: 02:21:28

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 11:51:44

Cat:M

Pos. categoria: 97

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club:

2:24:09
02:21:40
2:19:12
i
Lluis Reche
02:19:12 (Tr: 2:19:08)
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)
Mon Fito I Guix
02:21:40 (Tr: 2:21:28)

T. real: 02:21:28

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 11:51:44

Cat:M

Pos. categoria: 98

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club:

2:23:23
02:21:40
2:19:58
David Luque Salcedo
02:19:58 (Tr: 2:19:53)
i
David Sotillos
02:21:31 (Tr: 2:21:22)
Xavier Ortega I Do¥a
02:21:40 (Tr: 2:21:28)