Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Cursa Solidària de Cardedeu 21K

21K

07 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:22:01

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:52:09

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:46 min/km

Club:

2:25:58
02:22:05
2:18:12
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)

T. real: 02:22:45

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:52:54

Cat:M

Pos. categoria: 99

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club:

2:25:58
02:22:50
2:19:42
Charlotte beaudenuit Beaudenuit
02:22:05 (Tr: 2:22:01)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)

T. real: 02:22:52

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:52:57

Cat:M

Pos. categoria: 100

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:49 min/km

Club: c.a.montornès

2:25:58
02:22:53
2:19:49
Charlotte beaudenuit Beaudenuit
02:22:05 (Tr: 2:22:01)
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)

T. real: 02:24:56

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:55:06

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:55 min/km

Club: club hercules termaria

2:27:59
02:25:02
2:22:05
Charlotte beaudenuit Beaudenuit
02:22:05 (Tr: 2:22:01)
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)

T. real: 02:24:56

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 11:55:07

Cat:M

Pos. categoria: 101

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 6:55 min/km

Club: club hercules termaria

2:27:16
02:25:03
2:22:50
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)

T. real: 02:25:37

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 11:55:52

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:57 min/km

Club:

2:30:30
02:25:48
2:21:07
Charlotte beaudenuit Beaudenuit
02:22:05 (Tr: 2:22:01)
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)
i
Joan Blas Amodei
02:30:30 (Tr: 2:30:27)

T. real: 02:25:49

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 11:56:02

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 6:57 min/km

Club: independent

2:31:57
02:25:58
2:20:00
Charlotte beaudenuit Beaudenuit
02:22:05 (Tr: 2:22:01)
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)
i
Joan Blas Amodei
02:30:30 (Tr: 2:30:27)
i
Gerard Miralles I Gironella
02:31:57 (Tr: 2:31:52)

T. real: 02:26:59

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:57:13

Cat:M

Pos. categoria: 102

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 7:00 min/km

Club: village people

2:34:42
02:27:09
2:19:37
Charlotte beaudenuit Beaudenuit
02:22:05 (Tr: 2:22:01)
Àlex Lumbreras Suárez
02:22:50 (Tr: 2:22:45)
Francesc Diaz Plata
02:22:53 (Tr: 2:22:52)
i
Ana Fernández Garcia
02:25:02 (Tr: 2:24:56)
Sergio Gómez Freire
02:25:03 (Tr: 2:24:56)
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)
i
Joan Blas Amodei
02:30:30 (Tr: 2:30:27)
i
Gerard Miralles I Gironella
02:31:57 (Tr: 2:31:52)
i
Albert Miralles I Martil
02:34:42 (Tr: 2:34:36)

T. real: 02:30:27

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 12:00:34

Cat:M

Pos. categoria: 103

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club:

2:35:12
02:30:30
2:25:48
i
Anna Ramoneda Sarr…
02:25:48 (Tr: 2:25:37)
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)
i
Gerard Miralles I Gironella
02:31:57 (Tr: 2:31:52)
i
Albert Miralles I Martil
02:34:42 (Tr: 2:34:36)
Milita B.n
02:35:05 (Tr: 2:34:50)

T. real: 02:31:52

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 12:02:01

Cat:M

Pos. categoria: 104

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club: acell

2:37:55
02:31:57
2:25:58
i
Blanca Martín Borras
02:25:58 (Tr: 2:25:49)
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)
i
Joan Blas Amodei
02:30:30 (Tr: 2:30:27)
i
Albert Miralles I Martil
02:34:42 (Tr: 2:34:36)
Milita B.n
02:35:05 (Tr: 2:34:50)
Antonio González Campillo
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
David Cardona Estevez
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
Maria isabel Contreras Fernandez
02:37:33 (Tr: 2:37:24)

T. real: 02:34:36

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 12:04:46

Cat:M

Pos. categoria: 105

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 7:22 min/km

Club: independent

2:42:14
02:34:42
2:27:09
Gregorio Fernández Rodrigo
02:27:09 (Tr: 2:26:59)
i
Joan Blas Amodei
02:30:30 (Tr: 2:30:27)
i
Gerard Miralles I Gironella
02:31:57 (Tr: 2:31:52)
Milita B.n
02:35:05 (Tr: 2:34:50)
Antonio González Campillo
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
David Cardona Estevez
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
Maria isabel Contreras Fernandez
02:37:33 (Tr: 2:37:24)

T. real: 02:34:50

Inici real: 09:30:20

Hora meta: 12:05:09

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 7:23 min/km

Club: team trail

2:39:41
02:35:05
2:30:30
i
Joan Blas Amodei
02:30:30 (Tr: 2:30:27)
i
Gerard Miralles I Gironella
02:31:57 (Tr: 2:31:52)
i
Albert Miralles I Martil
02:34:42 (Tr: 2:34:36)
Antonio González Campillo
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
David Cardona Estevez
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
Maria isabel Contreras Fernandez
02:37:33 (Tr: 2:37:24)

T. real: 02:35:43

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 12:05:56

Cat:M

Pos. categoria: 106

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club: xipiruns

2:39:46
02:35:52
2:31:57
i
Gerard Miralles I Gironella
02:31:57 (Tr: 2:31:52)
i
Albert Miralles I Martil
02:34:42 (Tr: 2:34:36)
Milita B.n
02:35:05 (Tr: 2:34:50)
i
David Cardona Estevez
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
Maria isabel Contreras Fernandez
02:37:33 (Tr: 2:37:24)

T. real: 02:35:43

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 12:05:56

Cat:M

Pos. categoria: 107

Inici cursa:9:30:04

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club:

2:37:33
02:35:52
2:34:10
i
Albert Miralles I Martil
02:34:42 (Tr: 2:34:36)
Milita B.n
02:35:05 (Tr: 2:34:50)
Antonio González Campillo
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
Maria isabel Contreras Fernandez
02:37:33 (Tr: 2:37:24)

T. real: 02:37:24

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 12:07:37

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:04

Sexe:F

Ritme: 7:30 min/km

Club: independent

2:40:01
02:37:33
2:35:05
Milita B.n
02:35:05 (Tr: 2:34:50)
Antonio González Campillo
02:35:52 (Tr: 2:35:43)
i
David Cardona Estevez
02:35:52 (Tr: 2:35:43)