Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Solidària de Cardedeu

21K-Trail

08 maig 2022

10K 21K-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:28:26

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:30:09

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

1:39:48
01:28:28
1:17:09
Mateo De Dalmases Friday
01:31:09 (Tr: 1:31:06)
Egoitz Oronoz Loidi
01:34:17 (Tr: 1:34:15)
i
Borja Naval Llurda
01:35:24 (Tr: 1:35:22)
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)

T. real: 01:31:06

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:32:50

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: s.a.corbera

1:39:48
01:31:09
1:22:30
Victor Gasco Moran
01:28:28 (Tr: 1:28:26)
Egoitz Oronoz Loidi
01:34:17 (Tr: 1:34:15)
i
Borja Naval Llurda
01:35:24 (Tr: 1:35:22)
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)

T. real: 01:34:15

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 10:35:58

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

1:40:05
01:34:17
1:28:28
Victor Gasco Moran
01:28:28 (Tr: 1:28:26)
Mateo De Dalmases Friday
01:31:09 (Tr: 1:31:06)
i
Borja Naval Llurda
01:35:24 (Tr: 1:35:22)
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)

T. real: 01:35:22

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:37:05

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

1:42:20
01:35:24
1:28:28
Victor Gasco Moran
01:28:28 (Tr: 1:28:26)
Mateo De Dalmases Friday
01:31:09 (Tr: 1:31:06)
Egoitz Oronoz Loidi
01:34:17 (Tr: 1:34:15)
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)

T. real: 01:35:24

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:37:07

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

1:40:55
01:35:26
1:29:57
Mateo De Dalmases Friday
01:31:09 (Tr: 1:31:06)
Egoitz Oronoz Loidi
01:34:17 (Tr: 1:34:15)
i
Borja Naval Llurda
01:35:24 (Tr: 1:35:22)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)

T. real: 01:37:45

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 10:39:28

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: club esportiu irunwithlei

1:41:52
01:37:47
1:33:41
Egoitz Oronoz Loidi
01:34:17 (Tr: 1:34:15)
i
Borja Naval Llurda
01:35:24 (Tr: 1:35:22)
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)

T. real: 01:39:46

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 10:41:29

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

1:44:12
01:39:48
1:35:24
i
Borja Naval Llurda
01:35:24 (Tr: 1:35:22)
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)

T. real: 01:40:53

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:42:36

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: corrigaires i ca granolle

1:46:25
01:40:55
1:35:26
Ramon Carbonell Isant
01:35:26 (Tr: 1:35:24)
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)

T. real: 01:41:51

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 10:43:33

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

1:45:58
01:41:52
1:37:47
Marc Massague Moreno
01:37:47 (Tr: 1:37:45)
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)

T. real: 01:41:56

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:43:42

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

1:45:04
01:42:01
1:38:58
Julio Garcia Garcia
01:39:48 (Tr: 1:39:46)
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)

T. real: 01:44:22

Inici real: 09:01:45

Hora meta: 10:46:06

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: directo trail

1:47:54
01:44:25
1:40:55
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)

T. real: 01:44:30

Inici real: 09:01:45

Hora meta: 10:46:14

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

1:47:14
01:44:33
1:41:52
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)

T. real: 01:45:02

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:46:45

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club:

1:48:07
01:45:04
1:42:01
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)

T. real: 01:45:35

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:47:21

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: club atletisme parets

1:46:55
01:45:40
1:44:25
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)

T. real: 01:45:54

Inici real: 09:01:51

Hora meta: 10:47:45

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

1:50:05
01:46:04
1:42:02
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)
i
Oriol Sellarès
01:50:05 (Tr: 1:49:57)

T. real: 01:45:56

Inici real: 09:01:50

Hora meta: 10:47:46

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: centre excursionista tore

1:50:35
01:46:05
1:41:34
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)
i
Oriol Sellarès
01:50:05 (Tr: 1:49:57)
i
Francisco javie Calleja
01:50:35 (Tr: 1:50:27)

T. real: 01:46:19

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:48:03

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club: blade runner

1:52:01
01:46:22
1:40:44
i
Marc Sanjaume Calvet
01:40:55 (Tr: 1:40:53)
i
Marc Crivillers Galobardas
01:41:52 (Tr: 1:41:51)
Sergio Hernandez De Pedro
01:42:01 (Tr: 1:41:56)
Toni Capilla Palacios
01:44:25 (Tr: 1:44:22)
i
Roger Calbet Bigorra
01:44:33 (Tr: 1:44:30)
i
Xavi Macià Armengol
01:45:04 (Tr: 1:45:02)
i
David Vilchez Moreno
01:45:40 (Tr: 1:45:35)
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
i
Oriol Sellarès
01:50:05 (Tr: 1:49:57)
i
Francisco javie Calleja
01:50:35 (Tr: 1:50:27)
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)

T. real: 01:49:57

Inici real: 09:01:49

Hora meta: 10:51:46

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:15 min/km

Club:

1:54:07
01:50:05
1:46:04
i
Francesc Julià Gomez
01:46:04 (Tr: 1:45:54)
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)
i
Francisco javie Calleja
01:50:35 (Tr: 1:50:27)
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)

T. real: 01:50:27

Inici real: 09:01:49

Hora meta: 10:52:16

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club: retraining

1:55:05
01:50:35
1:46:05
i
Albert Julià Gómez
01:46:05 (Tr: 1:45:56)
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)
i
Oriol Sellarès
01:50:05 (Tr: 1:49:57)
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)

T. real: 01:51:56

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:53:42

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club:

1:57:39
01:52:01
1:46:22
Ruben Yuste Adell
01:46:22 (Tr: 1:46:19)
i
Oriol Sellarès
01:50:05 (Tr: 1:49:57)
i
Francisco javie Calleja
01:50:35 (Tr: 1:50:27)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)

T. real: 01:53:17

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 10:55:00

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

1:56:34
01:53:19
1:50:05
i
Oriol Sellarès
01:50:05 (Tr: 1:49:57)
i
Francisco javie Calleja
01:50:35 (Tr: 1:50:27)
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)

T. real: 01:53:33

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:55:19

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club: atletismo parets

1:56:41
01:53:38
1:50:35
i
Francisco javie Calleja
01:50:35 (Tr: 1:50:27)
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)

T. real: 01:53:41

Inici real: 09:01:47

Hora meta: 10:55:28

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

1:56:34
01:53:47
1:50:59
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)

T. real: 01:53:50

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:55:36

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:56:34
01:53:55
1:51:15
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)

T. real: 01:55:42

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:57:27

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club:

1:59:30
01:55:46
1:52:03
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)
Ivan Mengual
01:59:30 (Tr: 1:59:26)

T. real: 01:56:30

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:58:15

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: tran tran

2:01:07
01:56:34
1:52:02
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ivan Mengual
01:59:30 (Tr: 1:59:26)
Manuel Martinez Zoyo
02:01:07 (Tr: 2:01:04)

T. real: 01:56:31

Inici real: 09:01:45

Hora meta: 10:58:15

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 5:33 min/km

Club: club atletisme parets

2:01:52
01:56:34
1:51:17
i
Sebastiano Passaler
01:52:01 (Tr: 1:51:56)
i
David Guerrero Herrera
01:53:19 (Tr: 1:53:17)
i
Toni Vilchez Moreno
01:53:38 (Tr: 1:53:33)
Jaume Campos Diaz
01:53:47 (Tr: 1:53:41)
Almudena Ortiz Milán
01:53:55 (Tr: 1:53:50)
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ivan Mengual
01:59:30 (Tr: 1:59:26)
Manuel Martinez Zoyo
02:01:07 (Tr: 2:01:04)
i
Begoña Del Salto Izquierdo
02:01:52 (Tr: 2:01:48)

T. real: 01:59:26

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 11:01:11

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

2:03:14
01:59:30
1:55:46
Fran Garcia Candelario
01:55:46 (Tr: 1:55:42)
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)
Manuel Martinez Zoyo
02:01:07 (Tr: 2:01:04)
i
Begoña Del Salto Izquierdo
02:01:52 (Tr: 2:01:48)

T. real: 02:01:04

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 11:02:48

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

2:05:39
02:01:07
1:56:34
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)
Ivan Mengual
01:59:30 (Tr: 1:59:26)
i
Begoña Del Salto Izquierdo
02:01:52 (Tr: 2:01:48)

T. real: 02:01:48

Inici real: 09:01:45

Hora meta: 11:03:33

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 5:48 min/km

Club: c.a.parets

2:07:10
02:01:52
1:56:34
Ignacio Fabeiro Gonzalez
01:56:34 (Tr: 1:56:30)
i
Carme Marzo
01:56:34 (Tr: 1:56:31)
Ivan Mengual
01:59:30 (Tr: 1:59:26)
Manuel Martinez Zoyo
02:01:07 (Tr: 2:01:04)