Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Solidària de Cardedeu

21K-Trail

08 maig 2022

10K 21K-Trail

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 02:13:50

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 11:15:36

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club:

2:20:12
02:13:55
2:07:38
David Pastor Coma
02:14:26 (Tr: 2:14:19)
Neus Barranco Muñoz
02:14:49 (Tr: 2:14:42)
Andrei Dutchak
02:15:44 (Tr: 2:15:38)
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)

T. real: 02:14:19

Inici real: 09:01:49

Hora meta: 11:16:07

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club:

2:20:12
02:14:26
2:08:40
Ferran Brunet Santos
02:13:55 (Tr: 2:13:50)
Neus Barranco Muñoz
02:14:49 (Tr: 2:14:42)
Andrei Dutchak
02:15:44 (Tr: 2:15:38)
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)

T. real: 02:14:42

Inici real: 09:01:48

Hora meta: 11:16:30

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club: fi runners

2:20:12
02:14:49
2:09:25
Ferran Brunet Santos
02:13:55 (Tr: 2:13:50)
David Pastor Coma
02:14:26 (Tr: 2:14:19)
Andrei Dutchak
02:15:44 (Tr: 2:15:38)
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)

T. real: 02:15:38

Inici real: 09:01:48

Hora meta: 11:17:25

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

2:20:12
02:15:44
2:11:16
Ferran Brunet Santos
02:13:55 (Tr: 2:13:50)
David Pastor Coma
02:14:26 (Tr: 2:14:19)
Neus Barranco Muñoz
02:14:49 (Tr: 2:14:42)
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)

T. real: 02:15:54

Inici real: 09:01:47

Hora meta: 11:17:40

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 6:29 min/km

Club:

2:20:30
02:15:59
2:11:28
Ferran Brunet Santos
02:13:55 (Tr: 2:13:50)
David Pastor Coma
02:14:26 (Tr: 2:14:19)
Neus Barranco Muñoz
02:14:49 (Tr: 2:14:42)
Andrei Dutchak
02:15:44 (Tr: 2:15:38)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)

T. real: 02:18:41

Inici real: 09:01:45

Hora meta: 11:20:25

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club:

2:22:49
02:18:44
2:14:40
Neus Barranco Muñoz
02:14:49 (Tr: 2:14:42)
Andrei Dutchak
02:15:44 (Tr: 2:15:38)
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)
Aleix Elias Bandrés
02:22:49 (Tr: 2:22:43)

T. real: 02:20:05

Inici real: 09:01:49

Hora meta: 11:21:53

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:41 min/km

Club: club atlètic tmb

2:24:41
02:20:12
2:15:44
Andrei Dutchak
02:15:44 (Tr: 2:15:38)
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)
Aleix Elias Bandrés
02:22:49 (Tr: 2:22:43)
Quim Barrera Sanson
02:24:18 (Tr: 2:24:12)

T. real: 02:20:24

Inici real: 09:01:47

Hora meta: 11:22:11

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 6:42 min/km

Club: senglars de cardedeu

2:25:00
02:20:30
2:15:59
Charlotte Beaudenuit
02:15:59 (Tr: 2:15:54)
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
Aleix Elias Bandrés
02:22:49 (Tr: 2:22:43)
Quim Barrera Sanson
02:24:18 (Tr: 2:24:12)
Marta García Acuña
02:24:57 (Tr: 2:24:52)

T. real: 02:22:43

Inici real: 09:01:47

Hora meta: 11:24:30

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club:

2:26:53
02:22:49
2:18:44
Jaime Siguenza Sanchez
02:18:44 (Tr: 2:18:41)
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)
Quim Barrera Sanson
02:24:18 (Tr: 2:24:12)
Marta García Acuña
02:24:57 (Tr: 2:24:52)
i
Sergi Cabello
02:25:19 (Tr: 2:25:11)

T. real: 02:24:12

Inici real: 09:01:47

Hora meta: 11:25:59

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

2:28:23
02:24:18
2:20:12
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)
Aleix Elias Bandrés
02:22:49 (Tr: 2:22:43)
Marta García Acuña
02:24:57 (Tr: 2:24:52)
i
Sergi Cabello
02:25:19 (Tr: 2:25:11)
José antonio Santos Miranda
02:27:08 (Tr: 2:27:04)

T. real: 02:24:52

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 11:26:38

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:01:41

Sexe:F

Ritme: 6:54 min/km

Club:

2:30:47
02:24:57
2:19:07
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)
Aleix Elias Bandrés
02:22:49 (Tr: 2:22:43)
Quim Barrera Sanson
02:24:18 (Tr: 2:24:12)
i
Sergi Cabello
02:25:19 (Tr: 2:25:11)
José antonio Santos Miranda
02:27:08 (Tr: 2:27:04)
Marc V. López
02:30:47 (Tr: 2:30:39)

T. real: 02:25:11

Inici real: 09:01:50

Hora meta: 11:27:00

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 6:55 min/km

Club: club atletismo alberuela

2:30:50
02:25:19
2:19:49
Daniel Alós Seguí
02:20:12 (Tr: 2:20:05)
i
Mònica Artigas Romero
02:20:30 (Tr: 2:20:24)
Aleix Elias Bandrés
02:22:49 (Tr: 2:22:43)
Quim Barrera Sanson
02:24:18 (Tr: 2:24:12)
Marta García Acuña
02:24:57 (Tr: 2:24:52)
José antonio Santos Miranda
02:27:08 (Tr: 2:27:04)
Marc V. López
02:30:47 (Tr: 2:30:39)
Jordi Masvidal Brun
02:30:50 (Tr: 2:30:42)

T. real: 02:27:04

Inici real: 09:01:45

Hora meta: 11:28:49

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club:

2:30:50
02:27:08
2:23:26
Quim Barrera Sanson
02:24:18 (Tr: 2:24:12)
Marta García Acuña
02:24:57 (Tr: 2:24:52)
i
Sergi Cabello
02:25:19 (Tr: 2:25:11)
Marc V. López
02:30:47 (Tr: 2:30:39)
Jordi Masvidal Brun
02:30:50 (Tr: 2:30:42)

T. real: 02:30:39

Inici real: 09:01:50

Hora meta: 11:32:28

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club:

2:36:37
02:30:47
2:24:57
Marta García Acuña
02:24:57 (Tr: 2:24:52)
i
Sergi Cabello
02:25:19 (Tr: 2:25:11)
José antonio Santos Miranda
02:27:08 (Tr: 2:27:04)
Jordi Masvidal Brun
02:30:50 (Tr: 2:30:42)

T. real: 02:30:42

Inici real: 09:01:49

Hora meta: 11:32:31

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:01:41

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club:

2:36:20
02:30:50
2:25:19
i
Sergi Cabello
02:25:19 (Tr: 2:25:11)
José antonio Santos Miranda
02:27:08 (Tr: 2:27:04)
Marc V. López
02:30:47 (Tr: 2:30:39)