Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

14K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:53:12

T. oficial: 00:53:12

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:53:12

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: cims cerdanyola

0:56:32
00:53:12
0:49:53
Luis Sala-bellsolell
00:53:25 (Tr: 0:53:25)
Marçal Rosés Milà
00:53:27 (Tr: 0:53:26)
Boris Valles Alonso
00:54:58 (Tr: 0:54:57)
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)

T. real: 00:53:25

T. oficial: 00:53:25

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:53:25

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: c.a. canovelles

0:56:32
00:53:25
0:50:19
Carles Perez Guallar
00:53:12 (Tr: 0:53:12)
Marçal Rosés Milà
00:53:27 (Tr: 0:53:26)
Boris Valles Alonso
00:54:58 (Tr: 0:54:57)
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)

T. real: 00:53:26

T. oficial: 00:53:27

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:53:27

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: at cerdanyola

0:56:32
00:53:27
0:50:23
Carles Perez Guallar
00:53:12 (Tr: 0:53:12)
Luis Sala-bellsolell
00:53:25 (Tr: 0:53:25)
Boris Valles Alonso
00:54:58 (Tr: 0:54:57)
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)

T. real: 00:54:57

T. oficial: 00:54:58

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:54:58

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: corredors.cat

0:56:43
00:54:58
0:53:12
Carles Perez Guallar
00:53:12 (Tr: 0:53:12)
Luis Sala-bellsolell
00:53:25 (Tr: 0:53:25)
Marçal Rosés Milà
00:53:27 (Tr: 0:53:26)
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)

T. real: 00:55:55

T. oficial: 00:55:56

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:55:56

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: bcteam

0:58:27
00:55:56
0:53:25
Luis Sala-bellsolell
00:53:25 (Tr: 0:53:25)
Marçal Rosés Milà
00:53:27 (Tr: 0:53:26)
Boris Valles Alonso
00:54:58 (Tr: 0:54:57)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)
i
Marc Priego Campos
00:56:47 (Tr: 0:56:45)
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)

T. real: 00:56:19

T. oficial: 00:56:20

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:56:20

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: runningvigia

0:59:13
00:56:20
0:53:27
Marçal Rosés Milà
00:53:27 (Tr: 0:53:26)
Boris Valles Alonso
00:54:58 (Tr: 0:54:57)
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)
i
Marc Priego Campos
00:56:47 (Tr: 0:56:45)
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)

T. real: 00:56:30

T. oficial: 00:56:32

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:56:32

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: cuban trail team

0:58:05
00:56:32
0:54:58
Boris Valles Alonso
00:54:58 (Tr: 0:54:57)
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Marc Priego Campos
00:56:47 (Tr: 0:56:45)
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)

T. real: 00:56:45

T. oficial: 00:56:47

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:56:47

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: escolatrailcollserola

0:57:39
00:56:47
0:55:56
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)

T. real: 00:57:05

T. oficial: 00:57:07

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:57:07

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: asociación atlética tirad

0:57:53
00:57:07
0:56:20
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)
i
Marc Priego Campos
00:56:47 (Tr: 0:56:45)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)

T. real: 00:57:04

T. oficial: 00:57:09

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:57:09

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: jocs interempreses

0:58:34
00:57:09
0:55:45
i
Roger Zurita Lopez
00:55:56 (Tr: 0:55:55)
Daniel Jares Hinojosa
00:56:20 (Tr: 0:56:19)
i
Yanciel Rivera Ferrer
00:56:32 (Tr: 0:56:30)
i
Marc Priego Campos
00:56:47 (Tr: 0:56:45)
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)

T. real: 00:57:36

T. oficial: 00:57:37

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:57:37

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: brooks

0:58:41
00:57:37
0:56:33
i
Marc Priego Campos
00:56:47 (Tr: 0:56:45)
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)

T. real: 00:57:47

T. oficial: 00:57:48

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:57:48

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:58:44
00:57:48
0:56:53
Rafael Durán Castañeda
00:57:07 (Tr: 0:57:05)
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)

T. real: 00:58:20

T. oficial: 00:58:34

Inici real: 20:00:14

Hora meta: 20:58:34

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club:

0:59:58
00:58:34
0:57:09
i
Xavi Bernal
00:57:09 (Tr: 0:57:04)
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)

T. real: 00:58:37

T. oficial: 00:58:41

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:58:41

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:59:45
00:58:41
0:57:37
i
Mireia Pons Torres
00:57:37 (Tr: 0:57:36)
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)

T. real: 00:58:41

T. oficial: 00:58:44

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:58:44

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: cec

0:59:40
00:58:44
0:57:48
Sergio Fernández López
00:57:48 (Tr: 0:57:47)
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)

T. real: 00:58:48

T. oficial: 00:58:51

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:58:51

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: trideporte

0:59:32
00:58:51
0:58:10
Luis Benitez Aparicio
00:58:34 (Tr: 0:58:20)
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)

T. real: 00:59:12

T. oficial: 00:59:13

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:59:13

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: calzados diaz lopez

0:59:44
00:59:13
0:58:41
Achille Verneyre
00:58:41 (Tr: 0:58:37)
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)

T. real: 00:59:23

T. oficial: 00:59:26

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:59:26

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: canb - ca nou barris

1:00:08
00:59:26
0:58:44
i
Martí Ventura Garcia
00:58:44 (Tr: 0:58:41)
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)

T. real: 00:59:30

T. oficial: 00:59:32

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:59:32

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: at cerdanyola

1:00:13
00:59:32
0:58:51
Bernat Caballero Hernàndez
00:58:51 (Tr: 0:58:48)
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)

T. real: 00:59:38

T. oficial: 00:59:39

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:59:39

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

1:00:06
00:59:39
0:59:13
Tomas Dominguez Corona
00:59:13 (Tr: 0:59:12)
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)

T. real: 00:59:53

T. oficial: 00:59:53

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:59:53

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

1:00:20
00:59:53
0:59:26
David González Domínguez
00:59:26 (Tr: 0:59:23)
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)

T. real: 00:59:53

T. oficial: 00:59:56

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:59:56

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: born to run

1:00:21
00:59:56
0:59:32
Javier Picallo Rodríguez
00:59:32 (Tr: 0:59:30)
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)

T. real: 00:59:00

T. oficial: 01:00:04

Inici real: 20:01:04

Hora meta: 21:00:04

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

1:00:28
01:00:04
0:59:39
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)

T. real: 01:00:00

T. oficial: 01:00:04

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 21:00:04

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: club proam

1:00:18
01:00:04
0:59:51
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)

T. real: 00:59:54

T. oficial: 01:00:07

Inici real: 20:00:14

Hora meta: 21:00:07

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: jam

1:00:29
01:00:07
0:59:46
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)
Sergi Barea
01:00:29 (Tr: 1:00:26)

T. real: 01:00:13

T. oficial: 01:00:15

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 21:00:15

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: j.a.montcada

1:00:52
01:00:15
0:59:37
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)
Sergi Barea
01:00:29 (Tr: 1:00:26)
Josue Silva Blanco
01:00:52 (Tr: 1:00:49)

T. real: 01:00:08

T. oficial: 01:00:18

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 21:00:18

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

1:01:01
01:00:18
0:59:35
Josep Roig Martos
00:59:39 (Tr: 0:59:38)
Enric Piñol Palau
00:59:53 (Tr: 0:59:53)
Ismael Molina Escribano
00:59:56 (Tr: 0:59:53)
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
Sergi Barea
01:00:29 (Tr: 1:00:26)
Josue Silva Blanco
01:00:52 (Tr: 1:00:49)
i
Gonzalo López De Guereñu Nodar
01:01:01 (Tr: 1:01:00)

T. real: 01:00:26

T. oficial: 01:00:29

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 21:00:29

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: ripollet unió atlètica

1:01:01
01:00:29
0:59:56
Julio Garcia Garcia
01:00:04 (Tr: 0:59:00)
Simagol 9 Villalba Osaba
01:00:04 (Tr: 1:00:00)
Albert Gómez Mota
01:00:07 (Tr: 0:59:54)
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)
Josue Silva Blanco
01:00:52 (Tr: 1:00:49)
i
Gonzalo López De Guereñu Nodar
01:01:01 (Tr: 1:01:00)

T. real: 01:00:49

T. oficial: 01:00:52

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 21:00:52

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

1:01:30
01:00:52
1:00:15
Eric Teruel Casajuana
01:00:15 (Tr: 1:00:13)
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)
Sergi Barea
01:00:29 (Tr: 1:00:26)
i
Gonzalo López De Guereñu Nodar
01:01:01 (Tr: 1:01:00)

T. real: 01:01:00

T. oficial: 01:01:01

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 21:01:01

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: cuban trail team

1:01:45
01:01:01
1:00:18
i
Juan jose Jimenez Villalba
01:00:18 (Tr: 1:00:08)
Sergi Barea
01:00:29 (Tr: 1:00:26)
Josue Silva Blanco
01:00:52 (Tr: 1:00:49)