SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

14K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:29:55

T. oficial: 01:30:49

Inici real: 20:00:55

Hora meta: 21:30:49

Cat:M2

Pos. categoria: 116

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club:

1:32:22
01:30:49
1:29:15
Juanpe García Díaz
01:31:15 (Tr: 1:30:22)
i
Vane Serrano Moya
01:31:15 (Tr: 1:30:23)
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)

T. real: 01:30:22

T. oficial: 01:31:15

Inici real: 20:00:53

Hora meta: 21:31:15

Cat:M2

Pos. categoria: 117

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club:

1:32:22
01:31:15
1:30:07
i
Adolfo Artola Madrigal
01:30:49 (Tr: 1:29:55)
i
Vane Serrano Moya
01:31:15 (Tr: 1:30:23)
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)

T. real: 01:30:23

T. oficial: 01:31:15

Inici real: 20:00:53

Hora meta: 21:31:15

Cat:F2

Pos. categoria: 24

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:28 min/km

Club:

1:32:22
01:31:15
1:30:07
i
Adolfo Artola Madrigal
01:30:49 (Tr: 1:29:55)
Juanpe García Díaz
01:31:15 (Tr: 1:30:22)
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)

T. real: 01:31:35

T. oficial: 01:32:11

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 21:32:11

Cat:M3

Pos. categoria: 122

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club: jocs interempreses

1:33:34
01:32:11
1:30:49
i
Adolfo Artola Madrigal
01:30:49 (Tr: 1:29:55)
Juanpe García Díaz
01:31:15 (Tr: 1:30:22)
i
Vane Serrano Moya
01:31:15 (Tr: 1:30:23)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)

T. real: 01:31:35

T. oficial: 01:32:11

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 21:32:11

Cat:M4

Pos. categoria: 31

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club: jocs interempreses

1:33:08
01:32:11
1:31:15
Juanpe García Díaz
01:31:15 (Tr: 1:30:22)
i
Vane Serrano Moya
01:31:15 (Tr: 1:30:23)
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)

T. real: 01:32:01

T. oficial: 01:32:19

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 21:32:19

Cat:F2

Pos. categoria: 25

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:35 min/km

Club:

1:33:24
01:32:19
1:31:15
i
Vane Serrano Moya
01:31:15 (Tr: 1:30:23)
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)

T. real: 01:31:47

T. oficial: 01:32:22

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 21:32:22

Cat:M4

Pos. categoria: 32

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:34 min/km

Club:

1:33:00
01:32:22
1:31:44
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)

T. real: 01:32:18

T. oficial: 01:32:50

Inici real: 20:00:32

Hora meta: 21:32:50

Cat:M2

Pos. categoria: 118

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club:

1:33:28
01:32:50
1:32:11
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)

T. real: 01:32:03

T. oficial: 01:32:53

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 21:32:53

Cat:M3

Pos. categoria: 123

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:35 min/km

Club:

1:33:27
01:32:53
1:32:19
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)

T. real: 01:32:41

T. oficial: 01:33:00

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 21:33:00

Cat:M2

Pos. categoria: 119

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club:

1:33:38
01:33:00
1:32:22
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)

T. real: 01:32:39

T. oficial: 01:33:04

Inici real: 20:00:25

Hora meta: 21:33:04

Cat:F2

Pos. categoria: 26

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:38 min/km

Club:

1:33:40
01:33:04
1:32:28
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)

T. real: 01:32:39

T. oficial: 01:33:04

Inici real: 20:00:25

Hora meta: 21:33:04

Cat:F2

Pos. categoria: 27

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:38 min/km

Club:

1:33:55
01:33:04
1:32:13
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)

T. real: 01:32:20

T. oficial: 01:33:18

Inici real: 20:00:58

Hora meta: 21:33:18

Cat:F2

Pos. categoria: 28

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:36 min/km

Club:

1:33:56
01:33:18
1:32:39
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)
Chus Sierra Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:54)

T. real: 01:32:42

T. oficial: 01:33:40

Inici real: 20:00:58

Hora meta: 21:33:40

Cat:M2

Pos. categoria: 120

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: nankurunaisa

1:34:24
01:33:40
1:32:57
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)
Chus Sierra Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:54)
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)

T. real: 01:33:52

T. oficial: 01:33:55

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 21:33:55

Cat:M2

Pos. categoria: 121

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:43 min/km

Club: no

1:34:46
01:33:55
1:33:04
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
Chus Sierra Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:54)
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)

T. real: 01:33:54

T. oficial: 01:33:56

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 21:33:56

Cat:M4

Pos. categoria: 33

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:43 min/km

Club: centre excursiónista sant

1:34:52
01:33:56
1:33:00
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)

T. real: 01:33:22

T. oficial: 01:34:24

Inici real: 20:01:03

Hora meta: 21:34:24

Cat:M4

Pos. categoria: 34

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:41 min/km

Club:

1:36:34
01:34:24
1:32:14
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)
Chus Sierra Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:54)
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)

T. real: 01:33:59

T. oficial: 01:34:27

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 21:34:27

Cat:M3

Pos. categoria: 124

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:43 min/km

Club:

1:37:03
01:34:27
1:31:51
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)
Chus Sierra Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:54)
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)

T. real: 01:34:34

T. oficial: 01:34:52

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 21:34:52

Cat:F3

Pos. categoria: 30

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:46 min/km

Club: team trail

1:37:54
01:34:52
1:31:50
i
David Vegas
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
i
Rodolfo Borràs Solà
01:32:11 (Tr: 1:31:35)
Patricia Rodriguez Cabeda
01:32:19 (Tr: 1:32:01)
i
Luigi Alderi
01:32:22 (Tr: 1:31:47)
i
Salvador Sánchez Caballero
01:32:50 (Tr: 1:32:18)
i
David Herrera Garcia
01:32:53 (Tr: 1:32:03)
i
Miguel Gallego Ciffone
01:33:00 (Tr: 1:32:41)
i
Rebeca Asensio Serrano
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Josefa Cortés Cortés
01:33:04 (Tr: 1:32:39)
i
Marta De La Fuente Ordóñez
01:33:18 (Tr: 1:32:20)
i
Jesus Garcia Garcia
01:33:40 (Tr: 1:32:42)
i
Clemente Sanmartin Vazquez
01:33:55 (Tr: 1:33:52)
Chus Sierra Sanchez
01:33:56 (Tr: 1:33:54)
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)
Silvia a. Diaz
01:37:54 (Tr: 1:37:05)

T. real: 01:36:05

T. oficial: 01:36:34

Inici real: 20:00:30

Hora meta: 21:36:34

Cat:M3

Pos. categoria: 125

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

1:38:44
01:36:34
1:34:24
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)
Silvia a. Diaz
01:37:54 (Tr: 1:37:05)
Ramon Almorz
01:37:59 (Tr: 1:37:09)
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)

T. real: 01:36:45

T. oficial: 01:37:03

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 21:37:03

Cat:F3

Pos. categoria: 31

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:55 min/km

Club:

1:39:38
01:37:03
1:34:27
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Silvia a. Diaz
01:37:54 (Tr: 1:37:05)
Ramon Almorz
01:37:59 (Tr: 1:37:09)
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)

T. real: 01:37:05

T. oficial: 01:37:54

Inici real: 20:00:50

Hora meta: 21:37:54

Cat:F4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 6:57 min/km

Club:

1:40:56
01:37:54
1:34:52
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)
Ramon Almorz
01:37:59 (Tr: 1:37:09)
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)

T. real: 01:37:09

T. oficial: 01:37:59

Inici real: 20:00:50

Hora meta: 21:37:59

Cat:M4

Pos. categoria: 35

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club:

1:41:36
01:37:59
1:34:22
i
Xavier Vicente Alemany
01:34:24 (Tr: 1:33:22)
Francesc xavier Moreno Ortiz
01:34:27 (Tr: 1:33:59)
Ivana Cabrera Ubeda
01:34:52 (Tr: 1:34:34)
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)
Silvia a. Diaz
01:37:54 (Tr: 1:37:05)
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)
Rositsa Angelova
01:41:36 (Tr: 1:41:16)

T. real: 01:38:02

T. oficial: 01:38:44

Inici real: 20:00:43

Hora meta: 21:38:44

Cat:M3

Pos. categoria: 126

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club:

1:41:55
01:38:44
1:35:32
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)
Silvia a. Diaz
01:37:54 (Tr: 1:37:05)
Ramon Almorz
01:37:59 (Tr: 1:37:09)
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)
Rositsa Angelova
01:41:36 (Tr: 1:41:16)
i
Celia Martínez Pulgar
01:41:55 (Tr: 1:41:04)

T. real: 01:38:38

T. oficial: 01:38:49

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 21:38:49

Cat:M2

Pos. categoria: 122

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club:

1:41:56
01:38:49
1:35:41
i
Oscar Pareja Bañón
01:36:34 (Tr: 1:36:05)
Raquel Vicedo
01:37:03 (Tr: 1:36:45)
Silvia a. Diaz
01:37:54 (Tr: 1:37:05)
Ramon Almorz
01:37:59 (Tr: 1:37:09)
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)
Rositsa Angelova
01:41:36 (Tr: 1:41:16)
i
Celia Martínez Pulgar
01:41:55 (Tr: 1:41:04)
i
Pablo Medina Segura
01:41:56 (Tr: 1:41:06)

T. real: 01:41:16

T. oficial: 01:41:36

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 21:41:36

Cat:F3

Pos. categoria: 32

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 7:14 min/km

Club:

1:45:13
01:41:36
1:37:59
Ramon Almorz
01:37:59 (Tr: 1:37:09)
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)
i
Celia Martínez Pulgar
01:41:55 (Tr: 1:41:04)
i
Pablo Medina Segura
01:41:56 (Tr: 1:41:06)
Miguel Sanclemente Perez
01:42:02 (Tr: 1:41:44)
i
Esme Caballero Morilla
01:42:08 (Tr: 1:41:40)

T. real: 01:41:04

T. oficial: 01:41:55

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 21:41:55

Cat:F2

Pos. categoria: 29

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 7:14 min/km

Club:

1:45:07
01:41:55
1:38:44
i
Pedro García Mena
01:38:44 (Tr: 1:38:02)
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)
Rositsa Angelova
01:41:36 (Tr: 1:41:16)
i
Pablo Medina Segura
01:41:56 (Tr: 1:41:06)
Miguel Sanclemente Perez
01:42:02 (Tr: 1:41:44)
i
Esme Caballero Morilla
01:42:08 (Tr: 1:41:40)

T. real: 01:41:06

T. oficial: 01:41:56

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 21:41:56

Cat:M2

Pos. categoria: 123

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club:

1:45:04
01:41:56
1:38:49
i
Jan Bas Nofre
01:38:49 (Tr: 1:38:38)
Rositsa Angelova
01:41:36 (Tr: 1:41:16)
i
Celia Martínez Pulgar
01:41:55 (Tr: 1:41:04)
Miguel Sanclemente Perez
01:42:02 (Tr: 1:41:44)
i
Esme Caballero Morilla
01:42:08 (Tr: 1:41:40)

T. real: 01:41:44

T. oficial: 01:42:02

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 21:42:02

Cat:M2

Pos. categoria: 124

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club:

1:42:27
01:42:02
1:41:36
Rositsa Angelova
01:41:36 (Tr: 1:41:16)
i
Celia Martínez Pulgar
01:41:55 (Tr: 1:41:04)
i
Pablo Medina Segura
01:41:56 (Tr: 1:41:06)
i
Esme Caballero Morilla
01:42:08 (Tr: 1:41:40)

T. real: 01:41:40

T. oficial: 01:42:08

Inici real: 20:00:29

Hora meta: 21:42:08

Cat:F2

Pos. categoria: 30

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 7:16 min/km

Club:

1:42:21
01:42:08
1:41:55
i
Celia Martínez Pulgar
01:41:55 (Tr: 1:41:04)
i
Pablo Medina Segura
01:41:56 (Tr: 1:41:06)
Miguel Sanclemente Perez
01:42:02 (Tr: 1:41:44)