SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

14K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:08:55

T. oficial: 01:09:27

Inici real: 20:00:32

Hora meta: 21:09:27

Cat:M3

Pos. categoria: 38

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: sedentaris.cat jandro

1:10:07
01:09:27
1:08:47
Soren asier Legarreta Garcia
01:09:32 (Tr: 1:09:13)
Júlia Pujol Casado
01:09:47 (Tr: 1:09:27)
Ramon Guzmán Pascual
01:09:47 (Tr: 1:09:16)
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)

T. real: 01:09:13

T. oficial: 01:09:32

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 21:09:32

Cat:M3

Pos. categoria: 39

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: c.m. sigueme

1:10:07
01:09:32
1:08:58
Javier Bazurto Romero
01:09:27 (Tr: 1:08:55)
Júlia Pujol Casado
01:09:47 (Tr: 1:09:27)
Ramon Guzmán Pascual
01:09:47 (Tr: 1:09:16)
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)

T. real: 01:09:27

T. oficial: 01:09:47

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 21:09:47

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club: at cerdanyola

1:10:08
01:09:47
1:09:27
Javier Bazurto Romero
01:09:27 (Tr: 1:08:55)
Soren asier Legarreta Garcia
01:09:32 (Tr: 1:09:13)
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)

T. real: 01:09:16

T. oficial: 01:09:47

Inici real: 20:00:32

Hora meta: 21:09:47

Cat:M3

Pos. categoria: 40

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club: no

1:10:08
01:09:47
1:09:27
Javier Bazurto Romero
01:09:27 (Tr: 1:08:55)
Soren asier Legarreta Garcia
01:09:32 (Tr: 1:09:13)
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)

T. real: 01:09:50

T. oficial: 01:09:50

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 21:09:50

Cat:M2

Pos. categoria: 39

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

1:10:17
01:09:50
1:09:23
Javier Bazurto Romero
01:09:27 (Tr: 1:08:55)
Soren asier Legarreta Garcia
01:09:32 (Tr: 1:09:13)
Júlia Pujol Casado
01:09:47 (Tr: 1:09:27)
Ramon Guzmán Pascual
01:09:47 (Tr: 1:09:16)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)
i
Roberto Medina Lozano
01:10:17 (Tr: 1:10:08)

T. real: 01:10:01

T. oficial: 01:10:01

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 21:10:01

Cat:M4

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: sedentaris.cat jandro

1:10:29
01:10:01
1:09:32
Júlia Pujol Casado
01:09:47 (Tr: 1:09:27)
Ramon Guzmán Pascual
01:09:47 (Tr: 1:09:16)
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)
i
Roberto Medina Lozano
01:10:17 (Tr: 1:10:08)
Ismael Mestre Hidalgo
01:10:29 (Tr: 1:10:02)

T. real: 01:10:00

T. oficial: 01:10:07

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 21:10:07

Cat:M2

Pos. categoria: 40

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: sense club

1:10:33
01:10:07
1:09:40
Júlia Pujol Casado
01:09:47 (Tr: 1:09:27)
Ramon Guzmán Pascual
01:09:47 (Tr: 1:09:16)
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Roberto Medina Lozano
01:10:17 (Tr: 1:10:08)
Ismael Mestre Hidalgo
01:10:29 (Tr: 1:10:02)
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)

T. real: 01:10:08

T. oficial: 01:10:17

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 21:10:17

Cat:M2

Pos. categoria: 41

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: ripollet unió atlética

1:10:43
01:10:17
1:09:50
i
Jose Castillo Miguel
01:09:50 (Tr: 1:09:50)
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)
Ismael Mestre Hidalgo
01:10:29 (Tr: 1:10:02)
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)

T. real: 01:10:02

T. oficial: 01:10:29

Inici real: 20:00:27

Hora meta: 21:10:29

Cat:M3

Pos. categoria: 41

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: vergé industries

1:10:57
01:10:29
1:10:01
Segundo Sergio Perugachi
01:10:01 (Tr: 1:10:01)
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)
i
Roberto Medina Lozano
01:10:17 (Tr: 1:10:08)
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)

T. real: 01:10:29

T. oficial: 01:10:33

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 21:10:33

Cat:M2

Pos. categoria: 42

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: fasttriatlon

1:10:59
01:10:33
1:10:07
i
Jordi Perales Roig
01:10:07 (Tr: 1:10:00)
i
Roberto Medina Lozano
01:10:17 (Tr: 1:10:08)
Ismael Mestre Hidalgo
01:10:29 (Tr: 1:10:02)
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)

T. real: 01:10:30

T. oficial: 01:10:34

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 21:10:34

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: fasttriatlon

1:10:52
01:10:34
1:10:17
i
Roberto Medina Lozano
01:10:17 (Tr: 1:10:08)
Ismael Mestre Hidalgo
01:10:29 (Tr: 1:10:02)
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)

T. real: 01:10:27

T. oficial: 01:10:39

Inici real: 20:00:12

Hora meta: 21:10:39

Cat:M4

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:10:48
01:10:39
1:10:29
Ismael Mestre Hidalgo
01:10:29 (Tr: 1:10:02)
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)

T. real: 01:10:05

T. oficial: 01:10:47

Inici real: 20:00:42

Hora meta: 21:10:47

Cat:M2

Pos. categoria: 43

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club:

1:11:01
01:10:47
1:10:33
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)

T. real: 01:10:01

T. oficial: 01:10:48

Inici real: 20:00:47

Hora meta: 21:10:48

Cat:M2

Pos. categoria: 44

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: runners calimocho

1:11:02
01:10:48
1:10:34
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)

T. real: 01:10:20

T. oficial: 01:10:48

Inici real: 20:00:29

Hora meta: 21:10:48

Cat:M3

Pos. categoria: 42

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: at cerdanyola

1:11:03
01:10:48
1:10:34
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)

T. real: 01:10:37

T. oficial: 01:10:50

Inici real: 20:00:13

Hora meta: 21:10:50

Cat:M3

Pos. categoria: 43

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: bcteam

1:11:06
01:10:50
1:10:34
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)

T. real: 01:10:21

T. oficial: 01:10:50

Inici real: 20:00:30

Hora meta: 21:10:50

Cat:M2

Pos. categoria: 45

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club: jocs interempreses

1:11:12
01:10:50
1:10:29
i
Albert Parreño Samper
01:10:33 (Tr: 1:10:29)
Sonia Canals Oliver
01:10:34 (Tr: 1:10:30)
Ramon Tortosa Domingo
01:10:39 (Tr: 1:10:27)
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)

T. real: 01:10:46

T. oficial: 01:11:03

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 21:11:03

Cat:M3

Pos. categoria: 44

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club: at cerdanyola

1:11:18
01:11:03
1:10:48
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)

T. real: 01:10:52

T. oficial: 01:11:06

Inici real: 20:00:15

Hora meta: 21:11:06

Cat:M2

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

1:11:22
01:11:06
1:10:50
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)
Ramon Gabara Garcia
01:11:20 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:10:46

T. oficial: 01:11:12

Inici real: 20:00:27

Hora meta: 21:11:12

Cat:M2

Pos. categoria: 47

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

1:11:34
01:11:12
1:10:50
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)
Ramon Gabara Garcia
01:11:20 (Tr: 1:10:58)
Javier De La Rosa
01:11:23 (Tr: 1:11:18)
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)

T. real: 01:11:02

T. oficial: 01:11:15

Inici real: 20:00:13

Hora meta: 21:11:15

Cat:M3

Pos. categoria: 45

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: l'hexplorer

1:11:27
01:11:15
1:11:03
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
Ramon Gabara Garcia
01:11:20 (Tr: 1:10:58)
Javier De La Rosa
01:11:23 (Tr: 1:11:18)
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)

T. real: 01:10:58

T. oficial: 01:11:20

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 21:11:20

Cat:M4

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: corredors.cat

1:11:34
01:11:20
1:11:06
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)
Javier De La Rosa
01:11:23 (Tr: 1:11:18)
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)
i
Shania López Jiménez
01:11:34 (Tr: 1:11:24)

T. real: 01:11:18

T. oficial: 01:11:23

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 21:11:23

Cat:M3

Pos. categoria: 46

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

1:12:01
01:11:23
1:10:45
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)
Ramon Gabara Garcia
01:11:20 (Tr: 1:10:58)
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)
i
Shania López Jiménez
01:11:34 (Tr: 1:11:24)
María Guardia Carrasco
01:12:01 (Tr: 1:11:58)

T. real: 01:11:24

T. oficial: 01:11:25

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 21:11:25

Cat:M3

Pos. categoria: 47

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

1:12:09
01:11:25
1:10:41
Sergi Fidalgo Clausell
01:10:47 (Tr: 1:10:05)
Oscar francisco Farfan Hancco
01:10:48 (Tr: 1:10:01)
i
Enrique Ariza Marin
01:10:48 (Tr: 1:10:20)
Daniel Jimenez Garcia
01:10:50 (Tr: 1:10:37)
i
Víctor Bravo Valdivia
01:10:50 (Tr: 1:10:21)
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)
Ramon Gabara Garcia
01:11:20 (Tr: 1:10:58)
Javier De La Rosa
01:11:23 (Tr: 1:11:18)
i
Shania López Jiménez
01:11:34 (Tr: 1:11:24)
María Guardia Carrasco
01:12:01 (Tr: 1:11:58)
Vlad Rotari
01:12:09 (Tr: 1:11:56)

T. real: 01:11:24

T. oficial: 01:11:34

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 21:11:34

Cat:F1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:06 min/km

Club: at cerdanyola

1:12:15
01:11:34
1:10:52
i
Juan martín Franco
01:11:03 (Tr: 1:10:46)
Rafa Ojeda Garcia
01:11:06 (Tr: 1:10:52)
i
Raul Alvarez Sanchez
01:11:12 (Tr: 1:10:46)
i
Juan carlos Abeledo Sánchez
01:11:15 (Tr: 1:11:02)
Ramon Gabara Garcia
01:11:20 (Tr: 1:10:58)
Javier De La Rosa
01:11:23 (Tr: 1:11:18)
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)
María Guardia Carrasco
01:12:01 (Tr: 1:11:58)
Vlad Rotari
01:12:09 (Tr: 1:11:56)
Jordi Lucia Oliveras
01:12:15 (Tr: 1:11:55)

T. real: 01:11:58

T. oficial: 01:12:01

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 21:12:01

Cat:F3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:09 min/km

Club:

1:12:39
01:12:01
1:11:23
Javier De La Rosa
01:11:23 (Tr: 1:11:18)
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)
i
Shania López Jiménez
01:11:34 (Tr: 1:11:24)
Vlad Rotari
01:12:09 (Tr: 1:11:56)
Jordi Lucia Oliveras
01:12:15 (Tr: 1:11:55)
i
Chapeau Kevin
01:12:16 (Tr: 1:12:00)
Xavier Marin Alonso
01:12:18 (Tr: 1:12:09)

T. real: 01:11:56

T. oficial: 01:12:09

Inici real: 20:00:14

Hora meta: 21:12:09

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

1:12:53
01:12:09
1:11:25
i
Joel Rey Real
01:11:25 (Tr: 1:11:24)
i
Shania López Jiménez
01:11:34 (Tr: 1:11:24)
María Guardia Carrasco
01:12:01 (Tr: 1:11:58)
Jordi Lucia Oliveras
01:12:15 (Tr: 1:11:55)
i
Chapeau Kevin
01:12:16 (Tr: 1:12:00)
Xavier Marin Alonso
01:12:18 (Tr: 1:12:09)

T. real: 01:11:55

T. oficial: 01:12:15

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 21:12:15

Cat:M4

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club: born to run

1:12:57
01:12:15
1:11:34
i
Shania López Jiménez
01:11:34 (Tr: 1:11:24)
María Guardia Carrasco
01:12:01 (Tr: 1:11:58)
Vlad Rotari
01:12:09 (Tr: 1:11:56)
i
Chapeau Kevin
01:12:16 (Tr: 1:12:00)
Xavier Marin Alonso
01:12:18 (Tr: 1:12:09)

T. real: 01:12:00

T. oficial: 01:12:16

Inici real: 20:00:17

Hora meta: 21:12:16

Cat:M2

Pos. categoria: 48

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

1:12:32
01:12:16
1:12:01
María Guardia Carrasco
01:12:01 (Tr: 1:11:58)
Vlad Rotari
01:12:09 (Tr: 1:11:56)
Jordi Lucia Oliveras
01:12:15 (Tr: 1:11:55)
Xavier Marin Alonso
01:12:18 (Tr: 1:12:09)

T. real: 01:12:09

T. oficial: 01:12:18

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 21:12:18

Cat:M4

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: at floresta

1:12:27
01:12:18
1:12:09
Vlad Rotari
01:12:09 (Tr: 1:11:56)
Jordi Lucia Oliveras
01:12:15 (Tr: 1:11:55)
i
Chapeau Kevin
01:12:16 (Tr: 1:12:00)